Setkání po letech - 1. mise pro Rehma Kalefa (joemandel)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City

Moje množstvo otázok v hlave sa ešte zväčšilo, ale niečo mi hovorilo, že tomuto človekovi musíme veriť. No napriek tomu sa mi javil veľmi podozrivo, aj keď som svoje podozrenie radšej nedával najavo. Asi by sa to teraz veľmi nehodilo, keď s ním teraz majster hovorí. Možno by však mohol vedieť niečo o majstrovi Nimbusovi. Navyše ma sem zaviedol sen. Iste Sila dopustila, aby sme sa dostali tam kde sme. Alebo je to nejaký lovec jediov, ktorý nás chce dostať do pasce.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tecave City

"To, že přilétáte až z Coruscantu a dokonce z Chrámu Jedi, mi prozradil jeden přítel... Navíc, proslulého cereanského mistra Ki-Adiho-Mundiho zná tady v Tecave City spousta lidí." promluvil dále profesor Malbuy a procházel po stísněném prostoru kanceláře sem a tam.

"Ten přítel, " pokračoval Malbuy "je také tam od vás! A prosil mě, abych vyhledal toho, kdo z vašeho řádu se přiblíží k Cerei a kontaktoval jej. Proto jste zde..."
Profesor se teď zapřel rukama o desku stolu, za nímž jste s mistrem seděli a upřel svůj pohled na mistra Mundiho: "Mohu vás za ním odvést, ale mám jednu podmínku..." řekl

Mistr Mundi se nenechal znepokojit a klidně opáčil: "Posloucháme, profesore."
Malbuy se narovnal a řekl: "Ve vědeckém institutu, kde jsem dříve pracoval, mi opatříte dokumenty k mému výzkumu rakatanské civilizace. Pochopte, já osobně se tam již nemohu ukázat, ale ty dokumenty nutně potřebuji a vy byste jaksi mohli... chápete?" ukončil nejasně svůj návrh profesor a tázavě se zadíval na mistra i na Tebe.

Mistr Mundi zamyšleně pokýval hlavou a zadíval se Malbuye: "Chcete, abychom ty dokumenty pro vás ukradli???" vyřkl místo něj nevyřčenou otázku.
Poté, když profesor mlčky souhlasil, podíval se Mundi na Tebe. Chtěl na tu celou věc znát Tvůj názor, protože se v souvislosti s 'přítelem' profesora Malbuye mohlo jednat o mistra Nimba a kvůli němu jste vlastně zde.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City

Po Malbuyovych slovách ma premohla aj nevôľa, ale aj nádej, že ten človek by mohol poznať majstra Nimbusa. Mal som zmiešané pocity. Potvrdilo sa možno, že môj sen neklamal. A som si navyše istý, že nás to dovedie aj do Citadely vyvrheľov.
"Urobme to." povedal som a to aj napriek tomu, že ten vedec sa mi aj tak veľmi nepozdával. Navyše ak majster Nimbus podľahol temnej strane alebo niečo také, mohlo nás to dostať do ohrozenia. Nedozviem sa to, ak neurobíme to, čo od nás Malbuy žiada, aj keď je to neprípustné pre jediov. Ale vtedy nado mnou zvíťazil iný cit.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tecave City

Ki-Adi-Mundi se na Tebe zadíval tak, jak to nemají padawané příliš v lásce a pravil: "Hmm, s tímto rozhodnutí by Rada nikdy nesouhlasila...," a už už to vypadalo, že touto krátkou větou Tvůj návrh rezolutně zamítá, ale hned pokračoval: "... nicméně v zájmu našeho poslání se pokusíme ty dokumenty získat oficiální cestou, není-liž pravda, padawane Kalefe?"

Tedy souhlasil a jak vidno, profesoru Malbuyovi toto rozhodnutí udělalo očividnou radost: "Jsem rád, že souhlasíte, mistře Jedi. Pokud se vám podaří celou věc pořídit s úspěchem, najdete mě na této adrese." řekl a podal mistru Mundimu datakartu s údajem o místě jeho pobytu.
"A jakmile celou záležitost zdárně dořešíme, představím vás mému příteli!" dodal Malbuy a vstal na důkaz toho, že vaše krátké jednání je u konce.

Cerea, Tecave City, před odletovým terminálem

Když jste vyšli z budovy, profesor se s vámi rozloučil a odkráčel pryč.

Mistr Tě změřil pohledem a zeptal se: "Tak, kde začneme?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City

Majstrovi sa môj súhlas očividne nepáčil, no napokon súhlasil. Malbuy bol veľmi potešený. Ale vedci sú zvláštni. Nikto nevie, čo sa im preháňa v hlave. Ani jedi. Ak sú moje domnienky správne, ten jeho priateľ by mohol byť majster Nimbus. Lenže prečo sa skrýva? Mal nejakú tajnú misiu alebo... Nie nesmiem na to myslieť. Musíme sa držať úlohy.
"Nemali by sme zaháľať a mali by sme ísť vybaviť tú vec do toho vedeckého inštitútu. Ale zaujímalo by ma, prečo už v tom inštitúte nepracuje." doložil som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tecave City

"Pokud nám to sám neřekl, jistě k tomu má nějaký důvod..." prohodil zamyšleně mistr, zatímco jste se vydali hledat Malbuyovo bývalé působiště.

Cerea, Tecave City - vědecký institut

Ve velmi krátkém čase a po nasměrování místními jste došli k rozlehlé budově institutu. Podle orientačního plánu měl celý objekt několik sektorů a pavilonů, rozdělených podle zaměření a směru výzkumu.

Hned po vstupu dovnitř vás 'uvítal' jakýsi důležitě vypadající Cerean a pohybem ruky vás zastavil: "Co tady hledáte? Pokud nejste členové institutu, nemáte tu co pohledávat! Dny pro veřejnost už skončily."
Mistr Mundi se snažil o vlídné jednání: "Velmi se omlouváme, ale hledáme někoho z oddělení výzkumu ras. Já se jmenuji Hal Feyck a toto je můj synovec Taco Bellow. Oba jsme nadšení historici a zajímáme se o kultury různých ras po celé galaxii. Můžete nám pomoci, prosím?" zatajil mistr Mundi vaše pravá jména.
Cerean si vás nedůvěřivě změřil pohledem a poté odpověděl: "Pavilon G, dveře 1154, ale netuším, zda tam ještě někdo bude. A nezdržujte se tam dlouho!" řekl příkře a odešel svou cestou.

Mistr se k Tobě naklonil a řekl Ti svůj plán: "Rozdělíme se, já se pokusím dozvědět se něco o našem profesorovi, někdo ho tu určitě zná. A Ty se vydej zjistit, kde jsou ty dokumenty. Zatím nenápadně, ano?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City

"Jasné, idem na to." odpovedal som mu a pritom som si pomyslel:
"Ďalšia veľká budova plná miestností..." pri spomienke na moju prvú akciu v medickom centre vo štvrti Fobosi. Čím menej ľudí ma bude vidieť, tým to bude lepšie. Dúfam, že budem mať viac šťastia ako na Coruscante. Vybral som sa teda nenápadne vpred. Bolo tam mnoho dverí, nevedel som, kde mám začať. Prehľadávanie by mi trvalo mesiace. Musel som skrátka dúfať, že minimálne na tretí pokus sa mi podarí to nájsť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tecave City

Nezbylo Ti, než hledat podle čísel oddělení a dveří ty, které vám udal pracovník institutu - G 1154.

Zprvu se to zdálo jednoduché, avšak některé vědecké budovy jako by byly stavěné a uspořádané jen pro vyvinuté mozky a složitost zdejšího značení chodeb, pavilonů a pracoven neznala mezí...
Na chodbách se pohybovalo jen málo tvorů, většinou to byli Cereané nebo lidé, potkal jsi však i jednoho cizince. Ovšem v rámci Tvého úkolu by nebylo moudré neustále se dotazovat na cíl Tvé cesty, proto jsi se raději nikoho nevyptával. Odpovědi od vědců navíc občas postrádají logiku...

Nakonec po téměř hodině hledání, dvanácti eskalátorech, pěti výtazích a dvou omylech jsi došel do míst, kde bys onu hledanou místnost už ani nepředpokládal - konec potěmnělé chodby, označené písmenem G a stranou rušnějších oddělení a na jejím konci jediné obité dveře s číslem 1154.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City

Takže G-1154.
Neustále som si opakoval to číslo. Hľadanie miestností nemám veľmi v láske, najmä ak sú to miesta ako tieto. Bol som ticho a len som hľadal. Moja netrpezlivosť ma však zaviedla aj nesprávne miesta, čiže to hľadanie bolo zdĺhavé. Vlastne viac než to. Mal som ale šťastie, že veľa ľudí sa tu nepohybuje. Už som prestával dúfať ale napokon som to našiel. Tie tajomné dvere G-1154. Vošiel som teda dnu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tedave City - vědecký institut

Když jsi se konečně dohledal oné popsané kanceláře, zdálo se Ti, jako bys hledal celé hodiny, přitom jsi mistra Mundiho opustil ve vstupní hale institutu ani ne před půl hodinou...

Kancelář nebo pracovna číslo G 1154 tedy byla zde a Tys neprodleně vešel dovnitř, ovšem potichu a s respektem, kdyby se zde náhodou vědecky pracovalo a bádalo.
Neslyšel jsi zprvu více, než cinkot laboratorního nádobíčka, práci počítačů a pohyb droidů po celé místnosti, ale hovor žádný...
Což ovšem netrvalo dlouho: "Gotto, podej mi prosím vzorek A19!" zněl jeden mužský hlas a následovala odpověď jakéhosi droida: "Zajisté, profesore, tady je."

Někdo tu byl a věnoval se bezpochyby vědecké činnosti.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tedave City - vědecký institut

Konečne som to našiel. Nič nenaznačovalo, že by tu niekto bol a tak som to chcel radšej vybaviť čo najrýchlejšie, avšak v tom som začul akýsi hlas. Ten mi potvrdil, že som sa mýlil. Zbystril som sluch a pomaly a čo najnenápadnejšie som sa blížil k miestu, odkiaľ to šlo. Nemohol som ale nič riskovať. Ak by ma spozorovali, mohol by byť malér. Priblížil som sa teda o pár metrov ďalej a opretý o stenu som načúval.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tecave City - vědecký institut

Rozhodl jsi se pro opatrnější postup a chtěl jsi být nespozorován, leč marné bylo Tvoje snažení. Holt stroje jsou v mnohých ohledech dokonalejší, než člověk a měl jsi se o tom zase jednou přesvědčit.

Hovor utichl a neslyšel jsi nic, nežli obvyklé laboratorní zvuky a chod přístrojů. V jeden okamžik jsi myslel, že se nedočkáš ničeho, co by Tě mohlo zajímat.
A o setinu sekundy později se před Tebou zjevil zcela neočekávaně droid série 2-1B a hleděl na Tebe: "Kdo jste pane? A co zde hledáte?? Toto je vědecké pracoviště a vstup je zde přísně zakázán!" řekl jen a přirozeně čekal odpovídající reakci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City - vědecký institut

Mal som smolu. Vystriehol ma akýsi droid. Nemal som žiadny plán, ale hovorí sa, že najlepšie riešenie sa niekedy vymyslí za behu.
"No...ja...ja...hľadám profesora Malbuya." vytriasol som zo seba. Aj keď to bol len droid, mohol mi pekne zavariť. Už tak bolo jasné, že som sa dostal tak trochu do problémov.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Tecave City - vědecký institut

Droid nehnul ani brvou (obrazně řečeno) a otočil se kdesi za sebe mezi pracovní stoly plné různých vědeckých pomůcek: "Profesore Malbuyi, máte návštěvu."
Nebylo těžké poznat, že jsi v pracovně potkal právě hledaného profesora a jeho droidího spolupracovníka při práci.

Za plechovým tělem se ozvalo podrážděné: "Kdo mě to ksakru ruší při mé práci?"
Opravdu příhodná reakce pro tichého badatele a vědátora...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Tecave City - vědecký institut

Pomaly som sa priblížil, ale toto ma riadne zmiatlo. Kládol som si otázku.
Ak toto je profesor Malbuy, kto je potom ten humanoid, ktorý nás požiadal o pomoc?
Zarazene som sledoval vedátora zažratého do svojej práce. Skoro som aj zabudol, čo tu vlastne hľadám.
"Tak vy ste ten profesor Malbuy? Ten, ktorý sa zaoberá civilizáciou Rakataov?" spýtal som sa a pritom som nepoľavoval v ostražitosti. Ťažko povedať, kto má ale teraz právo klásť otázky.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“