Ledové peklo - 2. mise pro Anakina Vandara (jazen)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Qaena se stačila přikrčit, když několik Tvých střel zasáhlo stěnu kousek od ní.
Gene Trokan si mezitím rekapituloval situaci, o smrti svého kumpána již tušil a tak se musel stůj co stůj spojit právě s Qaenou, aby společně uhájili své pozice...

Najednou se stalo něco nečekaného: Postarší vědecká pracovnice, která se odvážila vystčit hlavu z úkrytu pojednou zahlédla na zemi něco neobvyklého, ale hned si spočítala, kolik je jedna a jedna...
Přiklonila se ke svému kolegovi a špitla: "Podívejte se, co to tam leží...!?"
Když se Bith podíval, kam žena ukazovala, strnul - na ledové koberci, posetém kousky spadlých krápníků se skvěl světelný meč...

Neváhal a vyskočil z úkrytu, aby meč ukořistil. Ale měl smůlu, že jej zasáhla jedna z blasterových střel. Bithský vědec stačil dopadnout na místo, kde ležela Tvá odcizená zbraň, sevřel ji ve své dlani a umíral...

Nigo to vše náhodou uviděl a dal Ti znamení: "Anakine, tam!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Pozor!
urgujem stále Nigovi, nakoľko nechcem mať na svedomí jeho zranenie. Popri streľbe však mne z neznámych dôvodov doktor vybehne z úkrytu a následne ho zasiahne jeden blasterový výboj
Ach bože prečo sa hrajú na hrdinov?
pomyslím si a prikryjem si dlaňou tvár, zatiaľ čo doktor umiera. Nato uzrem svoj svetelný meč. Potom sa snažím trošku sústrediť v Sile a natiahnem sa po ňou, Silou si ho teda snažím privolať. Vyzerá to čudne, keď schovaný za rohom so zavretými očami, ťahám svoj meč smerom k mojej pozícii. Ale nezaujíma ma to a ťahám ho stále ku mne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Síla je Tvým mocným spojencem a Ty cítíš, kterak Tebou prostoupí natolik, že světelný meč na zemi kus od Tebe se začne chvět. Poté se dokonce pohne Tvým směrem, ale musíš vynaložit dost sil, navíc se spustila nová střelba a jeskyně takovýto nápor nemusí vydržet...

Nigo si všimnul, co chceš udělat a chopil se wookijské kuše místo Tebe.
Proti němu teď stáli dva zbylí zločinci, Qaena a Trokan.
Droid, který se dostal k Tobě do úkrytu, se nemohl nijak angažovat v této přestřelce, proto aspoň navigoval v ne příliš osvětleném prostoru, aniž by tušil, co právě děláš: "Pane, neměl byste se raději věnovat boji?"

"Pomozte, jsem tady uvězněná!" zazněl výkřik poslední žijící vědkyně, která ležela někde před vámi bezpečně ukryta, avšak neschopna nějakého útěku do bezpečí...
Bylo zřejmé, že Trokan ztratil poslední možnou rukojmí a nyní už nemá o co se opřít a čím se jistit, což mohla být výhoda pro vás.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Začujem výkrik vedkyne, načo sa pozriem jej smerom. Silou napokon pritiahnem svoj meč a keď ho uchopím, cítim sa konečne celý, ako keby mi dorástla ruka. S výdychom ho zapnem a jaskyňu osvetlí ďalšie svetlo. Prenikavá modrá žiara. Pozrem na Niga s úsmevom a poviem
Zostaň tu a kry ma! Keď ti dám povel spustíš ťažkú paľbu na ich pozície.
nato sa vykloním spoza rohu a švihnutím odrazím laserový výboj smerom k jeho strelcovi, rozbehnem sa smerom k vedkyni. Počas behu sa snažím odrážať svojim mečom strely z nepriateľských blasterov. Dobehnem k úkrytu vedkyne, kde sa skrčím a pozriem na ňu
Ste v poriadku? Pokúsim sa vás dostať odtiaľto. Ste pripravená utekať?
spýtam sa vedkyne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Se svým mečem jsi konečně nabyl i ztracenou jistotu a sebevědomě jsi nyní mohl odrážet blasterovou palbu, přitom i krýt Niga s droidem. Navíc jsi mohl pomoci vědkyni, která už se držela z posledních sil někde uprostřed jeskyně a čekala na záchranu.

Dorazil jsi k ní a pokusil se dostat jí pryč z dráhy střel.
Na Tvou otázku odpověděla: "Utíkat můžu, mám jen trochu pohmožděné rameno... Co se stalo s profesorem LaBeejinem?" zeptala se spěšně, ačkoliv asi tušila pochmurnou odpověď...

Mezitím jsi slyšel v hluku střelby i rozlícený hlas Trokana: "Qaeno, zabij je, zab!!!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Spolu s doktorkou sme dorazili do našeho niekdajšieho úkrytu. Nigo sa skrýval s droidom pri stene a napokon, keď sme k nim dorazili, prehodím Nigovi cez pleco
Dostaň doktorku a droida preč odtiaľto. Budem sa vám snažiť kryť chrbát.
dopoviem a odrazím ďalšie dva výboje smerujúce z Qaeninho blastera
Bež!
skríknem urgentne a odrážam ďalšie strely smerujúce našim smerom. Pomaly ustupujem dozadu naspäť von z jaskyne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

"Sakra a co bude s Tebou? Sám to tu nezvládneš, kámo!" chrlil ze sebe mechanik, zatímco si přebíral do péče zmatenou doktorku.
Táké protokolární droid se nehodlal smířit s tím, že Tě s Nigem nechají napospas dvěma střílejícím maniakům: "Pane, měl byste..."
Ale nedořekl svou myšlenku, protože když se napřímil, aby Ti vytknul Tvé nerozumné chvání, koupil zásah! Zřejmě jej střelil do zad sám Trokan, za svou zradu draze zaplatil... ale nebyl zcela zničen, ještě s dírou v hrudníku drmolil nějaké nesmysly, ale že by mohl jít s vámi, to už nebylo pravděpodobné.

Nigo se vzpamatoval velice rychle: "Tak a je to! Chceš zařvat taky?! Doktorku máme, nikdo jiný nepřežil... tak co ještě chceš?!" nevybíravě se rozčílil, když jsi se nehodlal hnout.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Otočím sa na Niga a zakričím
Bež! Za chvíľu som tam, štartuj loď!
z reflexu odrazím strelu z blasteru, už vcelku unavený sa pokúsim načerpať trocha energie zo Sily. Potom túto energiu zhromaždím a pokúsim sa o silný Electric Judgement a vyšlem ho smerom k dvom nepriateľom, nato začnem pomaly ustupovať von z jaskyne kryjúc sa svojim mečom. Krok za krokom von z jaskyne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Ani Qaena s Trokanem nehodlali zanechat střelby a nechat vás tak lehce zmizet. Přerušili jste jejich plány, ať už byly jakékoliv, dva vědci byli mrtví a přežila jen jediná žena původního věděckého týmu doktora Hegertyho - docela špatné skóre.

Navíc jsi vůbec nevěděl, zda se podařilo vetřelcům hrobku nějak narušit, či něco z ní odcizit. A Trokanovi by se mohlo hodit, že zmizíte a oni si budou moci odnést kořist. Jenže střelba z blasterů neustávala, čížm dával Trokan jasně najevo, že vás utéct nenechá!

Pokusil jsi se o silový útok, ale ruku v ruce s Tvou únavou a prostředím se příliš nestalo a slabý elektrický výboj jen zasáhl holou skálu nedaleko Qaeny, která vykřikla překvapením.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Po nevydarenom útoku Silou ťažko vydýchnem a poberám sa jemným poklusom z miesta scény, teda utekám preč z jaskyne
Prvoradá je záchrana vedkyne.
skonštatujem, keď dobehnem až takmer k okraju jaskyne a za chrbtom mi hučí vietor a víchrica. Natiahnem sa v Sile a snažím sa zistiť či Nigo už dobehol k lodi. Potom zaujmem obranný postoj v ktorom sa mi bude najľahšie vykrývať strely z blasterov a počkám si na Trokana a Qaenu pred východom z jaskyne
Ten zlosyn musí zaplatiť za to čo urobil.
pomyslím si pri cvičnom mávaní so svojim mečom, potom opäť začnem našlapovať pomaly vpred k mojim cieľom
Tak poď Trokan!
zakričím a čakám reakciu postáv naproti mne, vietor už takmer nepočuť takže zvuk je čistý a rušený jedine dopadaním kvapiek z kvapľov na zem.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Uběhlo sotva pár okamžiků, když zvuky jeskyně přerušily kroky...
Jako by Tě vyslyšel, stoupal nyní zraněný Trokan po schodišti směrem k Tobě! Zbraň stále namířenou na Tebe, zavrčel: "Qaena je mrtvá, slyšíš? Je mrtvá!! Zabils ji, parchante!!!"
Tvůj silový útok musel zřejmě uvolnit kus horniny a zavalit nebohou ženu.

Gene Trokan se rozhodl zlikvidovat Tě jednou provždy, nebo zemřít! Beztak už neměl co ztratit - všichni jeho druhové padli, rukojmí neměl a jinak, než přes Tebe, se z hrobky dostat nemohl. Stále jsi však nevěděl, jakou škodu napáchal tam dole...

Hrobka se pojednou začala zdát nestabilní, z útrob jeskyně se začaly ozývat zvuky praskající skály a padajících krápníků.
Vše se začalo hroutit!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Keď začujem neblahú správu o osude ženy menom Qaena, trochu sklamane vyfúknem vzduch, ktorý sa zatiaľ nahromadil v mojich pľúcach. Pozrem Trokanovi priamo do očí a uvidím jeho odhodlanie pomstiť svojich druhov, cítim z neho čistý hnev, s mečom stále v obrannej pozícii začujem napokon ako sa hrobka začína rúcať
To nevyzerá dobre.
pomyslím si a obzriem sa
Nie som až tak ďaleko od vchodu.
skonštatujem a zakričím na Trokana
Ak chceš prežiť tak poď von!
dopoviem a zvolím rýchly únik, behom sa rozbehnem smerom k východu z jaskyne a s mečom zapnutým čakám na podlý útok Trokana. Vybieham von do fujavice a pár vločiek mi vbehne do nosa, s mečom pripraveným sa otočím smerom k jaskyni a čakám či Trokan zvolí istú smrť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, ruiny prastaré hrobky

Trokan naproti Tvému přesvědčení nehodlal zemřít v troskách jeskyně a místo závalu zvolil stejnou cestu, jako Ty - ven z jeskyně. A to i když věděl, že tam jej čeká nerovný boj s Jedim!

Jeho psychika byla nalomená, odhodlání zabít Tě, nebo zemřít bylo více, než stoprocentní...
Po vyběhnutí z útrob hrobky stačil ujít sotva dva kroky, když se za ním rozlehlo hroucení kamení a ledu, načež se otvor do hlubin země navždy uzavřel, tak silný byl Tvůj útok Silou!

Ale Trokan nevnímal situaci za sebou, měl jen krvavě rudý pohled upřený na Tebe - ztráta Qaeny pro něj musela znamenat více, než to, že přišel o spojence a komplice. Ne, Qaena mu byla určitě blíže, než jsi čekal...
Muž měl u sebe zbraň, ale jeho zásobník musel být téměř vyčerpaný. Přesto v záchvatu zuřivosti začal pálit. Ale střelba nebyla soustředěná, jeho cit byl ten tam - dva, tři výboje mířily vedle, ten další už přímo na Tebe!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, pred jaskyňou

Trokan s nepríčetným výrazom začne páliť ako šialenec. Polovica jeho striel išla mimo, no našla sa jedna ojedinelá čo išla priamo, reflexívne poháňaný Silou vyrazím jeho strelu a snažím sa ju presmerovať na jeho nohu, zasiahnuť ho tak, aby som mu nespôsobil smrteľné zranenie. Potom pri chvíľke pokoja sa sústredím a pokúsim sa použiť Silu Ovládnutie mysli.
Nestrieľaj a odhoď zbraň!
prikážem šialenému Trokanovi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, před jeskyní

Bylo pozdě, Trokan byl smířen se svým osudem a chtěl vzít do pekla i Tebe. Ale nakonec si jeden z odražených výbojů blasteru našel cestu k jeho hrudníku a najednou ta stál s nepříčetným výrazem ve tváři, pohledem upřeným na Tebe a přitom do prázdna a s prostřelenou hrudí...

Ještě naposledy zasípal a pak se zrhoutil k zemi.

Byl mrtev...

Když jsi vstřebal tuto informaci, muse jsi se smířit také s tím, že hrobka je momentálně nepřístupná, po událostech posledních minut se zrhoutila kompletní chodba do podzemí a co (nebo kdo) zůstalo uvnitř, už se nikdo další nikdy nedozví.

Z transu Tě vyrušil zvuk motorů, které určitě nahodil Nigo, jak jsi mu 'důrazně doporučil'. Vánice pomalu ustávala, takže jsi mohl vidět, kterak se Raven's Claw pomaličku zvedá ze země tam, kde jste přistávali. Nigo se chtěl dle Tvých pokynů co nejdříve odtud dostat, ale startoval tak, abys mohl pohodlně naskočit.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“