Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Kancléř byl již zbalen a pouze čekal na vás. Jakmile vás zahlédl, vydal se vám vstříc. Měl s sebou dva kufry, s kterými jsi mu hned, jako pravý gentleman pomohl.
Omlouvám se za potíže, ale tato cesta je neodkladná. Nečekám ale žádný problém.
Nalezl do osobního letounu a společně s vámi vyletěl vstříc Kuatu, oné industriální planetě, kde byli jedny z nejslavnějších loděnic, které chrlili nové a nové lodě pro Republiku, aby jí pomohli v této zoufalé válce. Kancléř nebyl žádný zahořklý stařík a chvilku s váma hrál stolní hry, aby se rozpovídal o Republice.
Víte, zažíváme těžké časy. Jako jedi to musíte dobře vidět. Kéž by zůstal na trůně minulý lord. O tom jsme aspoň měli zprávi, co se chystá udělat a mohli jsme se na to připravit - co víc, ten tajemný muž, co nám donášle zprávy nám navrhl i taktiku. To on nám řekl o mezeře v obraně Alderaanu, o posilách letících na Onderon či o útoku na Coruscant, dokonce nám pověděl i jak bude probíhat útok na Chrám. Nevíme kdo to byl, ale nejraději bych mu dal obrovské díky. Ovšem o akcích nového lorda nám nikdo neříká. Pouze loví planetu za planetou. Vás je míň a míň a i vojáků ubývá. Nestíháme vše pokrýt. Pokud se nám povede na Kuatu dohodnout tu smlouvu, kvůli které tam jeden, bude nás zásobovat materiálem pár tuctů planet. To může změnit průběh války. Ale moc povídám a my už jsme konečně zde...Ubytujeme se, odpočineme a zítra půjdu vyjednávat. To je nás plán. Nyní mně následujte...
Po vystoupení z lodi kancléř ihned zamířil do hotelu, který stál opodál. Byl luxusně zařízený. A byl ve tvaru jakéhosi prstence - podobného, jako loděnice, obíhající planetu. Něco pověděl recepčnímu a ten ti ukradl kufry, aby je vynesl do vašeho pokoje, v nejvyšším bodě budo
Dobře, můj pokoj bude tento 616. Konference je domluvena v místnosti 666. Vy máte pokoj se mnou, jsou tam dvě ložnice, nebo si můžete vzít gauč, jak chcete...
Kartou otevřel dveře a ty jsi pohlédl na ten luxus, s kterým jsi se zatím nesetkal. Bylo to opravdu honosné. Velký společenský pokoj s holokrbem, velkou pohovkou a holoprojektorem s virtuální úhlopříčkou 500cm. Pak byli na každé straně dveře a každé vedli do jiné ložnice. Ještě tu byl holofon, aby se dala kontaktovat pokojská služba.
Užívejte si pohodlí, všechno tu jde na účet republiky...ale zase nás nezruinujte...
Zasmál se a šel vyložit kufry.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Mise mi moc neseděla, jelikož byla na mě moc diplomatická a nudná. Nedalo se však nic dělat.
Když jsme však přišli do pokoje, vcelku se mi zde i zalíbilo.
Okamžitě jsem zabral dluhou ložnici, postel jsem ani tak nepotřeboval, hlavně mi šlo o místnost, kde mohu vklidu meditovat.
Tak, můj mladý padawane, ty budeš spát na gauči, jsi mladý, malý, takže ti to nebude dělat problém.
Neměl jsem s sebou ani žádné věci, jen svůj menší batoh, kde bylo to nezbytné.
Porozhlédneme se zde potom, teď musíme doprovodit kancléře na diplomatickou schůzi.
Řekl jsem Nathilovi a šel do místnosti 666. Když jsem vstoupil dovnitř, téměř všichni už byli na svých místech.
Byla to opravdu velká, vcelku zakulacená místost s nejvyššími představiteli planety a prezident společnosti Kuat Engineering.
Počkáme zde, kancléři.
Řekl jsem a čekal jsem u dveří.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Po asi hodině a něco se konečně otevřeli dveře a kancléř vystoupil ze dveří. Vypadal celý zmožený a naopak nevypadal zrovna štastně. Podíval se na tebe a věnoval ti zklamaný pohled. Nedokázal jsi vyčíst, jestli nastaly komplikace, obchod se neuzavře, či to bude moc drahé. Samovolně se rozešel vstříc pokoji, kde si telefonem zavolal občerstvení a usadil se na gauč. Terpve teď vypadal, že něco řekne.
Zasraní Kuatští byrokrati...zítra pokračujeme ve vyjednávání, dneska si radši pořádně odpočineme.
Oddechl a všichni usedli na gauč, čekajíc na jídlo. To bylo opravdu honosné, vy dva jediové jste nevěřícně koukali, když číšník odklopil poklici a ukázal tu krásu. Všechno tu samozřejmě třikrát, jak kancléř objednal jídlo i pro vás.
Na prvním talíři byl předkrm a tím bylo míchané vejce Kaadu, jemně ochucené kořením též za Naboo. Hlavní chod čítal Rancoří mozeček na třiceti pěti druzích koření, specialita, kterou jsi jednou viděl v Coruscantské luxusní restauraci za neuvěřitelných patnáct tisíc kreditů. Bylo to považovano za pochoutku a chuťově to nikdo nedokázal zařadit, podle pověr to aktivovalo všechny chuťové buňky v těle a navíc to byli zdravé. Desert byl Kuatský královský dort, který nebyl k dostání nikde jinde než zde v tomto hotelu a recept znali pouze kuchaři, které vařili největší smetánce planety. Kancléř vám popřál dobrou chuť a všichni se do toho pustili s velkou chutí.
Půjdu si odpočinout, můžete využít čas jak chcete...
Odešel do své ložnice a do večera ještě zbýval nějáký čas, například k předávání moudrosti tvému padawanovi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Když kancléř odešel otočil jsem se na Nathila a řekl.
Tak takhle přesně se nemáš chovat, nesmíš dávat volný průchod hněvu, to je pád k temné straně.
Když už, musíš ho udržet v sobě a pohltit, aby si nepřinesl utrpení ostatním okolo tebe a hlavně sobě.
Uvolni svou mysl, ucítíš tak velkou sílu která chrlí z této planety, ucítíš však i bolest, utrpení, strach, to vše je temná stránka síly.
Teď máš volno, ale nevzdaluj se z pokoje, může třeba meditovat.

Odpovím a odejdu do své ložnice, kde nachvilku medituji a snažím se otevřít síle, a zkouším, zda mi poskytne další vize, jako ty předtím.
Pořád mi to nedávalo smysl, starý muž a další divné věci, které jsem ještě nikdy nezažil.
Po chvilce jsem však přestal jelikož jsem neviděl výsledek a šel jsem si lehnout a usnul.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

I když meditace výsledek nepřinesla, ihned jsi usnul, aby jsi si pořádně odpočinul. Chvilku se nic nedělo, když jsi najednou otevřel oči. Stál jsi na můstku nějáké lodi, podle posádky určitě obrovské. Před tebou byl majestátní zlatý trůn a na něm seděla postava v kápi. Nebylo pochyb, že je to onen Sithský Lord, o kterém všichni mluví a který zatím neochutnal chuť porážky. Před ním kleček muž a celý se třásl hrůzou. O sekundu později se pod náporem Síly, která sršela z rukou Lorda kroutil v bolestech. Pear si doslova hrál s každým orgánem jeho těla a jeho utrpění jsi cítil i ty, přesto jsi však nebyl schopen jakékoliv reakce.
Vaší chybu už nebudu trpět, veliteli. Vaše rozvědka udělala velkou chybu. Ušetřete mně proseb o vás život, je stejně bezcený jako to, co jste pro mně za svůj mizerný život udělal...
Uvolnil Sílu a muž padl k zemi, mrtvý. Hned před Peara pokleknul další muž, který se sice třásl při pohledu na mrtvolu vedle něj, jinak ale vypadal sebevědoměji. Pear se zvedl z trůnu a přišel k muži, až se dotýkali vzájemně oblečením. Sílou ho vzal pod krkem a donutil ho tím zvednout se. Nyní koukali z očí do očí.
Všechno co máme pošlete na Kuat! Chci tu svini živou. A žádné další chyby, nebo vás potká osud kolegy...veliteli...
Prohlásil tiše a odhodil ho stranou, muž dopadl na bok ale hned se zvedl.
Děkuju pane! Hned se dám do práce!
Očividně rád za své povýšení ihned odešel a Pear si nechal pustit holohovor dalších admirálů a generálů.
Chci všechno na tom Kuatu! A chci ho mrtvýho, nebo živýho - abych ho naučil chování sám...pokud selžete, pošlu rodinu každého jednoho z vás do dolů, ať se alespoň oni naučí poslušnosti! Tuhle aroganci už dál trpět nebudu! Kuat padne, jako on!
Rozeřval se a odešel pryč, přičemž prošel tebou, takže jsi tu fyzicky nebyl. V tu chvíli jsi se probudil. Pomatuješ si všechno, jako by se to stalo živě. Pomatuješ si, že chce zaútočit na Kuat a zajmout někoho - nejspíše kancléře. Ale nevíš kdy se to odehrávalo a kdy se to stane - pokuď vůbec.
Podíval jsi se z okna a bylo zrovna ráno, aniž by ti tvůj sen či vize připadala tak dlouhá, ve skutečnosti trvala celou noc.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Celý spocený s velkou bolestí hlavy jsem se vzbudil a byl sem rád, že to mám za sebou.
Nejhorší však na tom bylo, že to je jako doopravdy, jako kdybych byl jedním z nich.
Zdálo se mi i jakobych ty muže, velitele a samotného Lorda znal osobně, jako kdybych byl jeden z nich, ale přitom jsem je nikdy neviděl, což na tom bylo nejzvláštnější.
Cítil jsem v sobě pocit zvláštnosti, který sem nikdy neměl, ale jako kdyby by mi nebyl cizí, avšak nedokázal sem ho slovy vyjádřit.
Musím to oznámit senátorovi, ale nejprve radě. Pokud se tohle opravdu stane, Kuat se neubrání, není tu dost vojáků a jednotek.
Rada musí ihned poslat Jedie a flotilu, jinak to dopadne tragicky.
Hlavně musím senátora dostat pryč z téhle planety dřív, než to začne.

Řekl jsem si a vyběhl jsem z pokoje jakoby mě pronásledovala kupa kathských psů.
Zůstaň zde.
Pověděl jsem v rychlosti Nathilovi a běžel do komunikační místnosti, která nebyla naštěstí daleko.
Když jsem tam doběhl, řekl jsem obsluze ať spustí holopřenos.
Okamžitě mě spojte na Coruscant, s nejvyšší radou Jedi, hned! A odejděte prosím, je to soukromé a chci být nerušen. Díky.
A čekal jsem již na spojení s radou, mezitím jsem však přemýšlel jak jim to řeknu, bylo těžké vyslovit něco takového.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Muž udělal jak jsi si přál a zanedlouho se před tebou zhmotnil holozáznam rady.
Muž se odebral pryč, aby jsi zůstal nerušený, jak jsi si přál.
V temné místnosti jsi tedy osiřel, osvětlen modrou projekcí.
Ti před tebou byli stejní, s kterýma jsi pracoval při minulém, i ti, kteří ti dali padawana.
Vypadali znepokojeně, že je zase kontaktuješ, na sobě ale nedali vůbec nic znát.
Netrpělivě čekali, co budeš potřebovat nyní.
Možná někde v hloubi duše čekali, že na to opět nebudeš mít a budeš se chtít vrátit zpátky.
Boome-Goone-Boone-Goode? Co potřebuješ? Je kancléř v pořádku? A jak dopadlo vyjednávání?
Zeptali se tě a byli zvědaví na tvojí odpověď.
Ty jsi si celou dobu připravoval, co řekneš.
Takže nyní by to neměl být problém.


(Akční pauza aby to bylo delší...)


Nuže, co nám chceš?
Zeptali se znovu, než jsi si to skutečně promyslel.
Mezitím tvůj padawan pil horkou čokoládu.
Kancléř tvrdě spal na své obří luxusní posteli, která mu poskytovala jemnou masáž varlat.
Takový luxus ty jsi ve své posteli neměl, proto ti je musel masírovat padawan.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Po chvilce rozmýšlení jsem konečně dostal odvahu.
Měl jsem vizi, opět, viděl jsem sithského lorda a pár admirálů.
Lord Pear zabil jednoho ze svých admirálů jelikož nesplnil jeho rozkaz.
Druhého mezitm povýšil a zadal mu jeden úkol.

Chvilku jsem odmlčel a poté pokračoval.
Dobýt Kuat a zajmout někoho, ale nevím koho.
Nejspíše ale kancléře, nějak se musel dozvědět že tu je.
Říkal že pošle celou flotilu aby ho našel a zajmul, klidně i zabil.
Dokonce vyhrožoval rodinám admirálů, pokud nesplní rozkaz.

Opět jsem chvilku odmlčel a zhluboka se nadechl.
Bylo to tak opravdové, jako bych i já byl na té lodi.
Je to zvláštní, ale nesmíme to nechat náhodě.
Kuat se proti masivní armádě Sithů neubrání, mistře.
Musíte vyslat armádu a flotilu, jinak zemřeme.

A poté jsem nechal mluvit radu ať tuto nepříjemnost vyřeší.
Že si zrovna padawan dává horkou čokoládu a kancléř masíruje koule při spaní mě nějak nezajímalo, nejsem buzna.
A ani né pedofil btw, takže padawan spal zvlášť a já si ho honil vlastní rukou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Hmm, opravdu znepokojivé, raději tam skutečně pošleme flotilu. Doletí na místo kolem třinácti nula nula. Do té doby se snad nic nestane. Pokud by ale přece něco, ihned nás kontaktuj - nebo pokud nebude čas, postarej se hlavně, ať je kancléř v bezpečí, to je nejdůležitější. Nechť je Síla s tebou, -tvé jméno-!
Přenos se vypnul a ty jsi opět zůstal sám, ale s odpověďmi. Přišel muž, který tam pracoval, jakmile si všiml, že jsi skončil. Vrátil jsi se tedy zpět ke kancléřovi a padawanovi, který už vypil čokoládu a se špinavou hubou usnul na kanapi. Ty jsi teda všel do svého pokoje a celý vystresovaný jsi nervozně chodil do kola a přemýšlel, až tě to unavilo natolik, že jsi začal meditovat. To ti ale nepřineslo tolik odpočinku, kolik jsi chtěl, protože jsi měl před očima pořád můstek oné lodi, o kterém jsi měl vizi. Proto jsi se převrátil a spadl na bok, kde jsi usnul tvrdě, jak to jen šlo. A potkal tě opět sen, nebo spíše vize.
Tentokráte to bylo opět na můstku, ale na jiném. Nikde nebyl trůn. Byl to spíše klasický můstek sithského destruktoru, což šlo poznat podle posádky. Před tebou stál admirál a proti sobě měl hologram lorda.
Pane, odhadovaný čas příletu je...
V tuto chvíli ho přerušil Pear, který se do toho vložil.
Nezajímá mně, kdy přiletíte, admirále, pouze jestli splníte úkol. Zklamání bude vynahrazeno vašim utrpením...tenhle...plán musí vyjít do posledního detailu!
V tuto chvíli se před tebou vše ztratilo a objevila se žena, spíše jen na okamžik, ale ty jsi si toho všiml velmi dobře. Byla vysoká, krásná a ozbrojená. Cítil jsi k ní určitou emoci, ale nedokázal jsi říct jakou.
I mynock v kaňoech asteroidu na okraji galaxie dokáze svými křídli rozdmýchat bouři na Coruscantu! I malá myšlenka dokáže změnit svět, jaký ho znám teď.
P0o probuzení jsi vešel do společenské místnosti a tam už byli přípravy na jednání. Bylo právě jedenáct nula nula. Kncléř byl připraven vydat se pomali na schůzi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Musel jsem to oznámit kancléřovi ještě dříve, než odejde na schůzi.
Kancléři, musím vám něco říct, soukromě.
Zastavil jsem ho a odvedl kousek stranou.
Měl jsem vizi můj pane, byl tam sithský lord a nějací admirálové.
Darth Pear říkal, že chce dobýt Kuat a to pravděpodobně někdy teď. Říkal také něco o zajatci, že ho chce živé či mrtvého, nejspíše jde o vás.
Kontaktoval jsem radu, pošle flotilu která dorazí pravděpodobně někdy kolem 13:00, musíte schůzi zrušit a varovat Kuat.
Mám za úkol vás chránit, ale nedokážu vás ochránit před celou sithskou armádou, pokud se tak stane.
Musíme se někam schovat, na bezpečené místo.

Pověděl jsem kancléři a snažil jsem se ho přesvědčit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Na schůzi se musím dostavit. Je to nezbytné, i kdybych měl padnout, smlouva musí být uzavřena. Pak to stačí odelsat a všichni kontraktoři a planety budou vědět, o tom, co jsme ujednali. Bez ní odsuď neodejdu. Vážím si vaší starosti, mistře jedi, ale obávám se, že tu budu muset zůstat, né se schovat. Doufejme, že tu bude naše flotila dřív, než sithská. Kuat varovat budu, ale schůze se bude jednat přesto... pokud mně nyní omluvíte...
Nenechal se zdržovat a vydal se na schůzi neboť připraven obháji to, za co tu bojuje. Vy jste šli hned za ním, protože tu už nebylo nic jiného k dělání, než rezignovat a následovat ho.
Prosím, počkejte opět před dveřmi. Věřím, že se nic nestane a schůze proběhne maximálně v klidu. Poté můžeme ihned odletět!
Usmál se kancléř a vstoupil dovnitř, zaboucnul za sebou dveře a nechal tě čekat venku. Ty jsi byl celkem neklidný, kvůli oboum snům, ale Síla zatím nic nenaznačila.
Asi po půlhodině čekání jsi ucítil cuknutí v síle. Nebylo vlastně ani cuknutí, spíše jakoby Síla přestala na chvíli existovat, jako kdyby z Galaxie pomalu odtekla - a poté se do ní znovu nahrnula, vodopádem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Výkyv síly nebyl zde na obvyklé míře, předtím jsem ho necítil a nebyla to lehká ozvěna síly, ale velká, jakou sem téměř nikdy nezažil.
Něco se děje.
Řekl jsem si. Proto jsem pro jistotu vstoupil dovnitř.
Vypadalo to, že zasedání ještě není u konce, ale já nehodlal marnit zbytečným životem kancléře.
Omlouvám se a nerad ruší pánové, ale mám zvláštní pocit. Cítím výkyv síly, jakoby naříkalo tisíce mrtvých životů.
Kancléři, oznamte jim to, nesmíme nechat nic náhodě, já du zatím na prohlídku okolí, ještě jednou se omlouvám.

Poklonil jsem se a odešel.
Jdeme se porozhlédnout po okolí Nathile, hlaš mi vše co se ti zdá podezřelé, ber to jako součást výcviku.
Pověděl jsem a vydal jsem se směrem ven. Došel jsem ven a koukl se na oblohu a okolo.
Hm, nezdá se, že by se něco dělo.
A ucítil jsem další výkyv síly, který sice nebyl tak silný, ale přesto měj grády.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Nic jste necítili, jako by to byl pouze výkyv, chyba Síly, jako by právě zakopla a rychle se zvedla, aniž by dala něco znát. Najednou se zatemnila obloha, jako by přišla ta nejstrašnější bouře. Původ ale byl jinde. To prstenec kolem planety, který byl obrovskou loděnicí, začal vybuchovat a uvolňoval do atmosféry spoustu dýmu, který způsobil ostrý déšť, bezpochyby bude za chvilku kyselý. Poté se objevili první stíhače a za nimi sithské lodě, které se snášeli na planetu.
Bylo to tady, tvoje vize nelhala. Bylo právě dvanáct deset, a do příletu republiky zbývalo ještě strašlivě moc času.
Zničeho nic jsi ucítil dalšý výkyv Síly, který ti prozradil, že je nebezpečí blízko. I tvůj padawan to cítil a oba jste šíhli po meči. Ve stejnou chvíli překonal dlouhou vzdálenost sithský bojovník parakotoulem a hrozivě vystřelil svým mečem kupředu. Oba jste stihli uhnout, a ty jsi se ocitl za ním. Nebylo nic těžkého tedy seknout mečem a připravit ho o život.
Maximálně působivé...
Prohlásila další postava, která se zničehonic objevila před tebou. Byl to jeden z těch strašlivých vojáků v temné černé kápi s hrozivou maskou. Jednoho takového jsi potkal i na Kaasu, chvilku potom co mnich zabil dívku. Ještě teď se ti dělalo špatně, když jsi si na to vzpoměl.
Nyní se ukáže, čím jsi...
Při tom tě odhodil daleko a zmizel, nicméně jsi stále slyšel v hlavě jeho temný hlas, jak k tobě promlouvá neznámým jazykem, který ti ale stále nic neříkal. Pohlédl jsi nahoru a tam jsi viděl v plamenech hotel, kde jste byli ubytováni. Sithské jednotky už byli vevnitř a nejspíše hledali kancléře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Momentálně jsem si nedělal starosti se sithem, který zmizel. Musel jsem ochránit kancléře, to byla hlavní priorita.
Ihned nahoru!
Zvolal jsem a zkusil výtah, který však nejede.
Musíme pěšky, sakra. Nathile, ty se musíš dostat do komunikační místosti a zavolat radu.
Řekni jim vše co jsi viděl. Rychle, utíkej. Vem si komlink a až budeš hotov, kontaktuj mě.
Síla s tebou můj mladý padawane.

A běžel jsem směrem nahoru do pokoje kancléře. Bylo to celkem vysoko a po schodech to nebylo moc dobré a rychlé.
Cestou jsem potkal pár sithů, ale byli to jen obyčejní pěšáci, tudíž pro mě žádný problém.
Sakra, kde je ta republiková flotila. Jestli nepřiletí včas, jsme v koncích.
Honilo se mi hlavou a konečně jsem se blížil k našemu pokoji. V síle jsem ještě cítil kancléře, tudíž to bylo zatím dobré, ale je i možnost, že ho drží jako rukojmího.
Musím ho ochránit, jinak bude republika v koncích.
Pověděl jsem si a opět rozpůlil pár sithů a na to jsem byl konečně nahoře.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Nechal jsi, ať tě Síla vede za kancléřem a intuitivně jsi šplhal schody nahoru. Letmo jsi zkontroloval čas a zjistil si, že do třinácti nula nula zbývalo ještě asi patnáct minut, tedy dost času na únos kancléře. Rozrazil jsi dveře do konferenční místnosti, která byla plná sithů. Necítil jsi je, dokuď jsi před nima nestál. Všichni na tebe pohlédli a kancléř byl svázaný na židli, ústa zakryta maskou, která omezovala všechen zvuk, který vydával. Sith, kterého jsi viděl před chvilkou venku a který zmizel, byl i zde, i když s lehce jinou maskou. Pohlédl na tebe a mávl rukou.
Napravte chybu...
V tom se na tebe vrhli tři sithové, sithští vojáci přebili zbraně.
Ten prostřední ihned získal výhodu rychlostí a předběhl všechny své kolegy. Kousek před tebou vyskočil a s mečem, který držel v obouch rukou, se špičkou mířící k zemi na tebe letěl, připraven skoncovat to s tebou. Vojáci zatím neotevřeli palbu, ale druhý sith se na tebe chystal zaútočit z prava jednoduchým seke, naopak třetí sith, útočící z leva se připravoval, že tě bodne jednoduše a rychle - zespoda, přímo do tvé hrudi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“