Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Vypadá to na první výhru v historii, zatím je drtivě porážíme!
Pronesl hrdě kapitán a zabouchal si pěstí na hruď. Bitva opravdu probíhala krásně a vy jste čistě vyhrávali. Flotila sithů byla pomály zničena a vy jste poprvé okusili tu krásnou chuť vítězství nad armádou Peara.
Komunikační místnost je volná, můžete se s nima ihned spojit.
Ukázal ti na místnost, kde se ona komunikace odehrávala a mrkl na tebe lakonicky. Tu se ve dveřích objevil tvůj mladý padawan, celý potrhaný, špinavý a unavený. Na jeho opasku se houpalo patnáct sv. mečů, z toho tři obouruční. Sedl si na sedladlo a těžce oddechl. Bylo vidět, že má po moha bitvách a když jsi zapátral v jeho hlavě, zjistil si, že počítadlo zabitích se zastavilo na padesáti u vojáků a dvaceti u sithů, čímž tě trochu zahanbil.
Ty jsi přesto musel jít nejdřív do kom místnosti a setkat se s radou, mluvit s padawanem bylo v tvém rozvrhu až další.
Hned jsi se dokázal spojit a před teobu stáli opět tobě známí mistři.
Ach, Noob, slyšeli jsme o té tragédii na Kuatu, jak jste na tom?
Zeptal se tě a na tobě byl stršný popis situace, co se právě odehrála.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Ah, noobská rada Jedi schovávající se na Coruscantu a píčující přes holoprojektor, rád vás zase vidím.
Slušně jsem pozdravil a uklonil jsem se.
Rozhodně jsme na tom hůře než vaše prdelky v Chrámu, ale de to skvěle i bez vás.
Opět jsem slušně promluvil a ještě dodal.
Kancléř i přes svou snahu výrazně ovlivnit dění boje je v pořádku a připraven vás všechny vypíčovat že se flákáte, i když to asi nebude mít vliv.
Takže si pro něj můžete přijít, jestli to ovšem nenaruší vaše meditace prdele.

Boon, konec.
A odešel jsem zpět za Nathilem.
Jsme rád že žiješ a že má kupodivu velkou sbírku světelňáků, vypadají jako z klasické kolekce pro děti a né jak ty upravené z pozdější době, gratuluji.
Poplácal jsem ho po rameni a sledoval vývoj bitvy.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Drž hubu, stejně máš malý péro...
Rozloučila se s tebou po tvém krátkém briefingu a vypnula přenos. Pak jsi šel za padawanem a pochválil ho za meče.
Děkuji mistře, zato vaše ani nevypadaj jako světelný meče...
Poukázal, ž tvůj novej meč vypadá jako penis a starej jako umělá vagína. Poté ukázal na obourčuní meče a svěsil hlavu.
To na mně zaútočili tři inkvizitoři. Bojoval sem s nimi celých pět minut, než jsem je porazil, zklamal jsem, omlouvám se mistře.
Brečel, když si uvědomil, že jeho mistr vydržel bojovat dvacet minut s jedním, než inkvizitor spáchal sebevraždu, a on porazil za pět minut tři. Taky měli větší péra než ten tvůj protivník. Před tebou se mezitím vyvíjela bitva, kdy byla téměř celá flotila zničena. Až na jeden transport, který jste zachytili. Přišel k tobě důstojník a povídal ti.
Mistře Jedi, na tom transportu byl sith, možná by jste ho měl vyslechnout, je to jediný humanoid ze Sithského Imperia, který přežil a prý nese důležitou zprávu, bavit se ale bude pouze s forceusery!
Šibalsky se na tebe usmál a odešel pryč. Vaše loď se mezitím dala do pohybu a na Coruscantu budete do tří hodin.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Tři inkvizitoři? Páni, ta nová virtuální hra musí být fakt dobrá, příště mi musíš dát zahrát.
Až skončí bitva, nezapomeň tu sbírku světelňáků opět do toho hračkářství vrátit, jinak bude majitelka smutná a jediové přeci nekradou, že?

Dodal jsem a poslechl si důstojníka který mi oznámil zajímavou zprávu.
Dobře, promluvím si s ním osamotě. Nathile, přestaň si konečně hrát s těma hračkama a jdeme, možná se něčemu přiučíš.
Řekl jsem a odešel do zadržovacích cel. Cestou jsem se doslechl že poslední zbytky Sithské flotily a armády jsou rozprášeny jak nahoře tak na planetě.
Bylo to první vítězství republiky po nástupu Dartha Peara a rozhodně pro něj zdrcující.
Nevěděl jsem přesný počet zničených lodí, ale rozhodně to nebyla jedna. Město vypadalo z orbity docela poničeně, takže obnova planety něco zabere, spíš jsem doufal, že nebyly zničeny doky Kuat Driveyards.
Když jsem konečně dorazi do zadržovacích cel poslal jsem hlídku pryč a přál si být nerušen. Vstoupil jsem dovnitř a řekl.
Jediný přeživší, fascinující.
Přál sis mluvit výhradně jen s jedii, tak prosím, co pro mě má?

Zeptal jsem se a dal mu sklenku vody.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Sith se napil a slušně poděkoval. Poté se ti temné podíval do očí a spustil.
Darth Pear mně vybral, abych ti od něj přinesl zprávu. Jeho výboje tímto útokem končí a uvrhne Galaxii do fáze křehkého míru! Říkal, že to nebude on, kdo poruší příměří, ale že to bude Republika a tím také zanikne!
Dokončil úvodní část, ale byl připraven na další. Opět se napil, aby si zvlažil krk, neboť teď to bude určitě delší.
Pear dobře ví, že ti Rada neřekla příběh -Story of the Darth Nithilius the Great-...možná je čas, aby jsi to slyšel nyní! Ani né před dvěma měsíci, než nastoupil na trůn Darth Pear, vládl Sithskému Imperiu Darth Nithilius. Měl moc, kterou si žádný jedi nedokáže představit. Byl si tak jistý svojí Sílou, že se nedíval kolem sebe a začal být naprosto ignorantský k hrozbám. Mezitím jeho učedník, nynější Lord Pear, začal vyvýjet plán, jak se díky němu dostat k moci. Takové zrady nejsou mezi sithy nic nového, Lord Pear je ale pozvedl na novou úroveň. Několik měsíců mu trvalo, než dokončil přípravy a poté...lusknutím prstu zničil svého mistra. Zničil ho zevnitř, myšlenkou...Darth Nithilius byl tak slepý, že si neuvědomil zradu, která byla tvořena před jeho očima. Geniální plány Lorda Peara zabili ty nejvěrnější Nithiluse a pak i jeho vzdor. Převzetí moci byla věc tak tichá, že se to ze začátku ani nevědělo.
Proč ti ale ten příběh říkám? Plán Lorda Peara ještě neskončil. Svého mistra nezabil, naopak, využije ho k dobytí galaxie. Tohle je jenom pro tvé uši, jedii...

Tvůj padawan odešel, aby ti řekl všechno, co chtěl. Byli jste tam pouze vy dva.
Jen nejvyšší Rada ví, co se stalo s Darth Nithilem, poté so jej Lord Pear svrhnul. Pravdu ale najdeš jen ty sám...Korriban je místo mnoha tajemství, možná tam tajemství odhalíš i ty...mlč, co jsi zde slyšel, předej Radě vzkaz a jdi vstříc tomu, k čemu jsi předurčen...
Dokončil a čekal na tvojí reakci. Samozřejmě jsi mohl ještě položit nějákou otázku, ale nebylo to nutné, i když by to bylo slušné po tom, co jsi celou dobu mlčel.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

To co jsem právě slyšel mě doslova posadilo. Zdálo se mi, jakoby mluvil o mě, ale přitom jsem doufal, že to je jen sen. Ani jsem nějak nechtěl věřit a nevěřil, že mluví o mě.
A co s tím mám já společného? Jsem jedi, ne nějaký sith, který byl zaslepen svou mocí až se nechal svrhnout.
Už od mala jsem byl vychováván v Chrámu na Coruscantu, ne na Korribanu jako Sith!

To bylo vše, co jsem řekl, poté jsem jen zarmouceně a velice zamyšleně odešel. Ještě jsem předtím však řekl.
Vzkaž svému pánovi, že jeho konec se blíží. Pomalu ale jistě.
Dodal jsem a venku jsem jen řekl strážím.
Dejte mu něco k jídlu, spravedlivý soud ho jistě nemine.
A odešel jsem. V hlavně se mi honil celý příběh, který mi právě řekl, ale stále jsem nevěděl, co to má dočinění se mnou a proč mi to vůbec řekl.
Měl jsem pocit že mluvil o mě, ale nevěřil jsem tomu. Avšak okamžitě jsem musel za Radou Jedi na Coruscant, měl jsem hodně otázek.
Došel jsem na velící můstek a řekl admirálovi.
Směr Coruscant, musíme toho sitha dopravit před soud. Budu v nějaké ubykaci. Potřebuji meditovat.
A šel jsem.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Jistě, jsme na cestě, budeme tam za chvilku...
Odpověděl ti admirál a ty jsi se odebral do soukromých komnat, kde chceš meditovat, hlavně nad tím, co jsi se dozvěděl. Ještě teď jsi si pomatoval sithův úsměv, když jsi řekl, že jsi byl vychováván v Chrámu a né na Korribanu. Byl jsi rozhozený.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Opakoval jsi si ve své mysli. Věta neznamenala, že Jedi necítí emoce, ale že se jimi nesmí nechat rozhodit - musí jim čelit a vypořádat se s nima! Pomatuješ si, že někteří mistři větu říkávali jinak - Emoce nesmí odvát klid! To se ti ale nedařilo.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost
Toto bylo více než pouhé přeříkání první věty. Odkazovalo to na situace, kde je jedi pod tlakem, kvůli kterému reaguje nepatřičně, či přehlíží cíl, zaměřuje se pouze na úkol. Jedi nesmí nechat vášeň ovládnout mysl, musí vždy jednat s rozvahou. Tobě bylo jasné, že nyní by jsi to těžko dokázal. I když na venek jsi se snažil vypadat silně, uvnitř jsi vřel. Nebylo lehké se uklidnit tak, aby jsi dokázal meditovat a měl z meditace úžitek. Přesto se to povedlo. Dostal jsi další sen či vizi, jako už několikrát před tím. Kráčel jsi po zalesněném bažinatém terénu a před tebou se rozprostírala mýtina. Najednou jsi se objevil ve změtí blesků, mnohokrát větším a mocnějším, než dokázal udělat Inkvizitor, s kterým jsi se setkal. Bolest prostupovala až do tvého reálného těla.
Selhal jsi a nebyl jsi hoden být mistrem. Ale nezemřeš, sithe. Nechám tě trpět, nechám tě v pasti tvé mysli!
Slyšel jsi mluvit tajemného sitha a pak se opět vše zatemnělo.
Probudil jsi se na zemi, asi pět metrů od své původní pozice, nepřirozeně na břiše. Až po chvilce jsi si uvědomil, že jsi opět na lodi. V lodním interkomu se ozval admirál.
Mistře, už jsme na Coruscantu, Rada poslala zprávu, že vás ihned očekává...a ten Sith, ehm...našli jsme ho mrtvého, pošleme ho na pitvu, aby se zjistilo jak zemřel.
Vypnul komunikaci a nechal tě být.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant

Už před meditací a spánkem jsem čekal nějakou vizi, ale podobnou tomu, co jsem se právě dozvěděl.
Ale to co se mi zdálo tentokrát, to už mi vůbec nedávalo smysl. Vypadalo to jakoby se jeden Sith snažil svrhnout toho druhého, přesně jak říkal sith o Darthu Nithiliovi a Darthu Pearovi.
Slova mi však nedávala význam.
"Selhal jsi a nebyl jsi hoden být mistrem. Ale nezemřeš, sithe. Nechám tě trpět, nechám tě v pasti tvé mysli!"
Opakoval jsem si v hlavě dokola a snažil se přijít na to, co to může znamenat.
Celý spocený jsem se musel ještě opláchnout a vyměnit spodní prádelko, jelikož i to bylo celé propocené.
Sakra, to bylo ale něco, opět.
Už jsem měl těch vizí plné zuby a jak mi řekl sith, jen Rada mi může dát odpovědi.
Po přistání jsem okamžitě odletěl speedrem do Chrámu a inhed za radou, která mě již očekávala, co se stalo sithskému vězni jsem právě moc neřešil.
Konečně jsem došel do zasedací místnosti rady a klasicky se uklonil.
Tak jsem zde, mistři, ale než se začnete ptát jak to dopadlo na Kuatu mám pár důležitých otázek.
Vzdal se nám jeden sith, který je již bohužel mrtvý, raději se zabil než aby byl souzen, ale to není hlavní. Ten sith mi řekl docela složité a důležité věci.
Přál si mluvit jen se mnou a tudíž jsem mu vyhověl a plně důvěrně avšak nevím co je na tom pravdy mi řekl několik věcí.

A spustil jsem přesná slova, která mi řekl Sith. Po chvilce co jsem dopovídal jsem nechal mluvit členy rady a jen jsem dodal.
Teď bych rád prosil vysvětlení, co to má co společného se mnou, proč mám divné vize o Sithském lordovi který zabil podle mého tušení svého bývalého mistra, proč ty předchozí divné vize, proč to všechno?
Čemu jsem tedy "předurčen" jak říkal ten podivný Sith? Co myslel tím že pravdu najdu jen já sám a vy mi něco tajíte, chci slyšet všechno a žádné lži!

Propukali ve mě emoce což bylo špatné a snažil jsem se svůj hněd i emoce držet v sobě, ale nešlo to, nahlodávalo mě to čím dál tím více.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Rada ti nic netají, Boone. To, s čím jsi se setkal, byli lži sithů. Donutili tě uvěřit historkám, které vymysleli a tím tě zkorumpovat. Přetáhnout na jejich stranu. Musíš být ale silný a vzdorovat, jinak nemáš pro Republiku žádnou cenu. Neudělej chybu jediů, kteří propadli temné straně! Je to cesta plná urpení.
Řekl ti jeden z rady a přitakal druhý.
Hlavně se musíš klidnit, Boone. Tvoje myšlenky jsou chaotické, plné hněvu. Cesta, po které se chystáš kráčet není cesta, na jehož konci by tě čekalo vítězství. Pokud propadneš temné straně, ztratí sám sebe. Jediové žijou se Sílou v harmonii, naslouchají ji, Sithové Síly využívají jako paraziti. A není jim zlé roznášet jejich zhoubnou nákazu do myslí ostatních!
A přidala se i mistryně, která byla celou dobu tichu.
Souhlasím s mistry, musíš se uklidnit, vše jsou pouze sithské intriky. Zkouší je na všechny, ale pouze nejsilnější dokáží odolat. Buď silný, Boone!

Rada vypadala sebejistě v tom, co ti říkala, a ani jednou neprojevili znepokojení nad tím, co se ti stalo. K dalšímu projevu se připravil i další člen rady, který toho měl zřejěm také dost co říct.
Sith chtěl mluvit s tebou, protože věděl, že ti může nahlodat mysl. A zabil se, aby nemusel být konfrontován s námi! Pokud chceš následovat jeho cestu - cestu lží, ignorance a vášně, budeš muset klesnout hodně hluboko.
Boone - jsi dobrý rytíř. Nezahoď celý svůj výcvik i vše, co jsi dokázal kvůli jednomu sithovi! Dáváme ti volno, odpočiň si, roztřiď své myšlenky. A zachovej klid. Můžeš odejít...

Mávnul rukou a ty jsi si od teď mohl dělat co chceš, neboť ti nebyla přidělena žádná mise. Možná cvičit svého padawana, to byla víceméně jediná tvá povinnost.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant

To není to co jsem chtěl slyšet, proč bych vám měl věřit? Říkáte, že temné strana je špatná a zlá, ale přitom je to všechno stejné.
Dokud jí nepoznáte, nemůžete vědět, jaká strana je lepší! Ani já sám to nevím.

Lehce jsem se rozzuřil a bez pozdravu a uklonění odešel pryč. Můj nový směr byl Korriban. Šlo mi o to, abych odhalil pravdu o tom, co mi ten Sith říkal.
Radě a jejich řečím jsem nechtěl věřit, nevím proč, ale zdálo se mi, že lžou a neříkají mi všechno.
Všechny své věci jsem nechal ve svém pokoji, dokonce jsem ani nic neřekl Nathilovi a odešel jsem do hangáru, kde jsem nastoupil do svého stíhače.
Musím objevit pravdu, co za tím vším je. Musí existovat odpověď a udělám pro ní cokoliv.
Řekl jsem si a přemýšlel jsem o slovech co mi řekla rada.
Co když sith lhal? Ale co když lže rada? To byl můj důvod proč letím na Korriban, zdálo se mi, že tam se vše rozhodne, jestli je cesty zpět nebo ne.
Nyní jsem si připadal jako vyvrhel, takže byl čas zapsat se jako "učedník" na Korribanské akademii. Bylo to jen stínidlo abych našel a odhalil to, co sám hledám a dále se rozhodnul, jestli věřit jediům, sithům nebo jen sobě.
Ani vlastně nevím, proč jsem tomu sithovi tolik věřil, ale něco mi říkalo jdi tam, kam tě síla táhne. Vlastně jsem ani necítil vábení temné strany, nic jiného než pravda mě na Korriban netáhlo.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Se svojí lodí jsi usedl v osadě Dreshdae, což bylo hlavní město Korribanu. Kousek od ní byla Sithská Akademie, kam jsi měl také namířeno. Ale nebylo možné jen tak vejít do Akademie a chtít se stát studentem. Něco uvnitř tebe ti napovídalo, že tuhle jednoduchou cestu by sithové odsoudili a chtělo by to opravdu silnou vůli, aby jsi přežil. Elegantnější způsob byl najít někoho, kdo byl s Akademií nějak spojen. A přes něj, jakoby přes náborčího, se dostat dovnitř. I jediové říkali, že složitější cesta je občas výhodnější a i zde to platilo podobně. Byla i šance, že když na sebe upozorníš správným způsobem, vyhledají tě sami. Inkvizitoři byli známí, že nabírali nováčky a hledali Síle citlivé jedince. Kolem tebe procházelo spoustu na první pohled sithů, což jsi cítil i v Síle, nicméně každý ti věnoval maximálně pohled.
A to jen kvůli tvému jedijskému rouchu, které jsi si nechal na sobě. Nezaútočili na tobě, buď cítili, že jsi rozhodnut přidat se k nim, nebo tu nebylo nic zvláštního, potkat jedie, poté co se spousta obrátila na temnou stranu, aby se přidala ke straně vítězů.
Procházel jsi chodbami a narazil na skupinku asi dvou lidí, jednoho twileka a togrutky, kteří stáli před zabrackým sithem. Jeho rohy, kolem celé hlavy jako koruna, vyrostli do uctihodné délky a byli zabroušeny do ostrosti. Tetování na obličeji bylo jednoduché a bylo pouze z obtažených línií, což možná bylo ještě efektivnější, než kdyby byl potetován celý obličej.
Tak vy si myslíte, že máte na to stát se sithy? Máte maximálně na to stát se otroky, na kterých se budu cvičit se světelným mečem! Nebudu tu s váma ztrácet čas!
Křičel na ně rozhořčeně a oni tam před ním jen stáli, ani nedutali, jaký měli před ním respekt a nechtěli ho ještě více rozčílit.
Ty!
Ukázal na tebe, až jsi se překvapeně zarazil.
Z tebe cítím, že jsi vybojoval nejednu bitvu...i když...za obě strany....
Řekl lehce zmateně ale nenechal se tím zastavit.
Co by jsi udělal s těmahle sráčema?
Když jsi se na ně podíval, nebyli zas tak špatní. Sílu cítili celkem dobře a s trochou tréningu by z nich mohli být i dobří sithové.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Cítil jsem v tomto místu opravdu velikou moc a sílu temné strany a jakoby nebyla mě samotnému cizí, jakobych se s ní už nejednou potkal.
Ovšem i po stránce vzhledu to bylo krásné místo s velkým rozhledem a nádherně zapadajícím sluncem, které vrhalo stíny na členité hory, skály apod.
Město samotné mě ani tak nezajímalo, bylo to klasické nevelké město.
Ovšem zaujala mě rekonstruovaná Akademie poblíž města. Renovace určitě prospěje jinak chátrající prastaré avšak i přesto že jsem Jedi nádherné stavbě.
Nikdy jsem nic takového neviděl.
Řekl jsem si a šel dál. V tom jsem však potkal zajímavého Zabraka, který se mě hned dotázal a já odpověděl.
Jsou slabý, cítím to, nemají šanci stát se plnohodnotýmy sithy, nalož s nima jako se slabochy a jak se sluší a patří .. u sithů.
A čekal jsem co Zabrak udělá. Má odpověď nebyla nenávistná ani nijak temná.
Musel jsem jen předstírat, že mi na nich nezáleží, což byla i vcelku pravda, jelikož říkat že jsou silní a doplňovat Sithské řady nebyl můj plán.
A navíc, tento Sith vypadal i jako vstupenka na Akademii.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

To jsi mi teda poradil...
Zamračil se na tebe a tebe zalilo horko a strach, jako ještě nikdy předtím. Pokud udělal Pear něco dobře, tak to byl výcvik sithů a mistrů. Tento se nehodlal srát s takovýma slabochama a proto vytáhl meč a všechny najednou zabil, když po nich mečem hodil a ten opsal krásný oblouček. Přistál mu do ruky a přišel k tobě. Ty jsi měl co dělat, aby jsi udržel obsah střev tam kde je patřično, když už jsi si uvědomil, že si poslední dobou meníš gatě nějak často.
Ale ty máš možná šanci...cítím v tobě učení Jediů, přesto...přesto jiné, než s kterým se obvykle setkáváme. Jakoby...
Na to se otočil na špičce a ve spěchu odešel směrem k Akademii, že jsi ani nepostřehl, jak se vytratil. Nejspíše pocítil něco zajímavého, což ty jsi samozřejmě nechápal, neboť se neobtěžoval ti to povědět. Chvilku jsi stál na místě, když tu k tobě přišla pohledná Twilečka, přesto, že její kůže byla krásně hladká, její oči vykazovali přítomnost posedlosti temné strany.
Mistr Lynn nás o tvé osobě informoval. Čekali jsme na tvůj příchod hodně dlouho a čekání se vyplatilo - přesně jak Lord Pear říkal. Prosím, následuj nás na akademii. Pokud splníš přijmací rituál, budeš se moci připojit k našemu Imperiu jako další Temný Jedi, který prozřel falešné učení Jediů!
Rozešla se a ty za ní. Měli jste namířeno opět do Akademie. Nyní jsi si mohl více všímat okolí ale hlavně Akademii, která vůbec nevypadala zchátrale. Válka, kde Imperium vítězilo, nejspíše přinesla pár výhod i na Korriban, kde byl symbol sithů opraven, aniž by se porušila atmosféra Akademie. Když jsi přišel ještě blíže k bráně, uviděl jsi kolem několik těl, které byli zabiti světelným mečem, někteří měli na sobě i roucho jediů.
Jdi dovnitř, najdi si pokoj a čekej další instrukce!
Rozkázala ti a i když šla sama dovnitř, po chvilce zabočila do jiné chodby, než jsi měl jít ty.
Cítil jsi tu silnou přítomnost temné strany, přesto jsi na sobě nepocítil změnu, protože jak praví jedno moudro, které používají jak sithové, tak jediové - místo tě změnit nemůže, největší zkáza přichází z vnitra tebe samotného!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Zabrak byl čím dál tím více záhadny. Vypadal, jakoby jsem se zachoval Jedijsky a přesto se mi snažil něco říct, ale bohužel to nedořekl.
Co mi jen tak chtěl říct?
Řekl jsem si a koukal jsem kolem sebe, místo na kterém jsem byl bylo vskutku krásné.
V tom přiběhla ta podivná Twilečka, která byla naplněná temnou stranou síly až k prasknutí, ale přesto jsem v ní cítil, že jí plně kontroluje, má nad ní obrovskou moc.
Jak Lord Pear říkal?
Otázal jsem se ale ani jsem nečekal odpověď, jelikož hned zavelela abych šel za ní.
Neřekl jsem ani slovo a již sem měl svůj vlastní pokoj. Kolem dokola byla spousta dalších pokojů, desítky učedníků, vojáků, fanatiků temné strany ale přesto tohle místo bylo zajímavé.
Rada Jedi nikdy nemůže pochopit učení sithů, dokud neochutí jejich moc a sílu.
Opět jsem si řekl.
Kdyby tito sithové nestáli jen o moc a nebojovali stylem každý sám za sebe, rytíři Jedi už nejsou.
Dodal jsem a prohlížel jsem si Akademii. Zajímavé bylo, že jsem necítil úplnou nenávist jak mi odjakživa tvrdil celý řád Jedi. I když, našli se jedinci, kteří jsou přímo fanatizováni a vedeni ke zničení řádu.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Po chvilce k tobě opět přišla ona twi'lečka, která tě sem také dovedla. Měl jsi dobrou úvahu a sithský mistr byl opravdu tvojí vstupenkou do akademie, i když do samotné budovy tě dovedl někdo jinej.
Jsem si jistý, že máš spoustu otázek, stejně jako každý, kdo sem přijde. Nejsi první a ani poslední. Spousta takových jako ty pochopili, že Rada je plná tajemství, o které se s nikým nedělí. Vše, co nedokáží je pro ně nepřirozený - a zakázaný. Brzo poznáš, že temná strana taková omezení nemá a dokáže zpřetrhat...spoustu nepřirozených pout.
Tvůj přijmací rituál se bude zkládat ze tří fází. První fáze bude "Fáze Pochopení", kdy budeš studovat a osvojíš si vědomosti, neboť informace jsou v této době to nejhodnotnější. Poté přijde "Fáze Ničeni", kde obejmeš temnou stranu Síly celou svojí duší. Poslední fáze bude "Fáze prozření". Lord Pear viděl tvůj osud, jak kdyby se před ním právě odehrával. Na tvých bedrech leží víc, než si myslíš...

Její monolog byl opravdu dlouhý a taky ti sdělila spoustu informací. A taky jich ještě spousta zbývalo. Zdálo se ti, jako by byl Lord Pear s tebou neustále od tvé mise na Dromund Kaas, kde jsi vyšetřoval mnichy. Od té doby jsi o něm slyšel častěji než by jsi chtěl.
Nyní budeš meditovat, dokuď neskončí tvoje Fáze Pochopení. Budu meditovat s tebou a odpovídat na všechny tvé otázky, které ti Rada zatajila. Až Pochopíš, přistoupíme k další fázi. Nyní poklekni a obejmi moudrost temné strany! Otevři svojí mysl, srdce i ústa a započni otázky!
Usedla do meditační polohy a začala se soustředit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“