Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost

Lia? Lia sdílí stejný osud jako ti, kdo ti byli věrní. Jediové ti zakryly myšlenky, nahradili je lži. Chtěli tě pouze využít, aby jsi jim pomohl k vítězství. Společně poznáme pravdu - a až budeš vědět všechno, ukážu ti, jak to bylo doopravdy. Poté budeš připraven naplnit svůj osud. Lord Pear něco chystá - a ani já nejsem nyní schopen zjistit co...
Dořkl a tobě se v hlavě objevili další útržky z minulosti.

Korriban, akademie, kdysi dávno v předaleké galaxii

Špatně...špatně...špatně...špatně...špatně...špatně...špatně...tolik otázek tam teda nebylo, ale kdyby byly, tak by byly taky špatně. A proto ti také odebírám učedníka, už nejsi nic víc, než ostatní učedníci. Nemáš žádné pravomoce, vlastní pokoj, vlastní loď, a tu učednici samozřejmě taky ne.
Propálí tě mistr svým pohledem.

Ty pojď semnou učednice.
Rozkázal děvčeti.
Lia.
Odsekne. Mistr jí chytne za ruku.
Já se neptal. A ty běž.
Zasyčel na tebe.
Mistřééé!
Řve na tebe Lia se slzama v očích. Mistr byl v tomto ohledu velice nevybíravý. A snad každý věděl co má "rád". Ztichne ale, když se sesune pod úderem mistrovy pěsti. Stále jí držíc za ruku, jí táhne do své soukromé komnaty...

Korriban, akademie, současnost

Vzpomínáš? A poté jsme se setkali my...dal jsem ti směr...a poté jsi začal psát historii...
Dokončil další etapu tvé minulosti. Poté se na tebe zvědavě podíval.
Než ti odebrali Liu, měl jsi odpovědět na několik otázek, kde jsi však selhal. Odpověděl by jsi nyní líp?

Začněme, nezdržujme to. První otázka je lehká.
Co je z tvého úhlu pohledu temná strana? Další navazuje. Ale představme si situaci.
Máš před sebou dva nevinné lidi. Ale néé, oni ti nevěří, že jsi sith. Jak jim to dokážeš? Dále.
Jsi na vrcholu své moci. A nemáš soupeře. Tvoji lidi se ale bouří, vzniká čím dál tim víc nepokojů. Potřebuješ své lidi sjednotit. A odboj navíc čím dál tim víc sílí. Jak to uděláš. Pokračujem předposlední otázka.
Lia je tvoje učednice. A řekněme, že jí učíš dobře, i když já vím svoje. Ale učíš jí tak dobře, že je lepší než ty. Ve všech ohledech tě předčí. Jak zareaguješ? Poslední otázka, tuhle mám osobně rád.
Jakým nejjednodušším způsobm se dá vzít sithovy jeho zbraň.

Objeví se ti v hlavě sada otázek, které ti položil mistr. A stařec čekal na tvoje odpovědi. Znal ty správné, a věděl, co jsi řekl minule. Mohl jsi se poučit ze svých chyb.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost

Ano, vzpomínám jsi. Nejprve jsem hledal své odpovědi na Dxunu v hrobce Freedona Nadda, ale nic jsem nenašel a poté jsem se setkal s vámi, můj mistře.
Otevřel jste mi mysl, naučil mě jak se plně oddat temné straně, jak být silnější, mocnější.
K otázkám mistře. Ano, rozhodně bych odpověděl jinak, než předtím, byl jsem mladý a zaslepen svou touhou po moci že jsem jednal bez rozmyšlení, nebyl jsem plně připraven a hoden mít učednici.
K první otázce.
Je to jen jedna ze dvou částí síly, jak od nás odlišují Jediové. Avšak její moc je daleko silěnjší než ta jejich, její moc je schopná zničit osoby, světy, ba klidně samotnou galaxii, je schopná podvolit si svou mocí každého a plně ho zatáhnout do propasti, ze které není návratu.
Ale je tak mocná, že na návrat ani nikdo nemůže myslet!

Druhá
Dokázal bych jim svou moc tak, ať to oni sami pocítí. Myslím že mou obrovskou sílu bych ukázal na jejich vlastní bolesti.
Mučil bych je, používal sílu blesků, škrtil je, nebo dokonce zabil nevinnou kolemjdoucí obět, aby viděli, jak jsem mocný a že mi na nich nezáleží.

Třetí.
Vytvořil bych novou hrozbu, né však pro mě, mnou by byla plně kontrolována, pro mě by byla fiktivní, pro ně však skutečná! Ihned by jsi uvědomili, kdo jediný je může ochránit před touto hrozbou a já bych je plně ovládal svou mocí!
Čtvrá
Pokud by byla Lia silnější než já osobně a já bych to věděl, čekal bych na den, kdy mě zabije a nebo bych jí sám vyzval na souboj a tím bych zjistil, jestli je silnější, pokdu by mě zabila, získala by právo nosit titul temného pána, pokud ne, byla by slabá a hodná smrti ..
Pátá
Buďto bych ho v souboji zabil, nebo bych mu nahlodal mysl aby se mi podvolil všemu co řeknu.
Odpověděl jsem na všechny otázky. Dokonce jsem si i vybavil událost, která opravdu nastala, všechny mé špatné odpovědi, které nesli následky, teď jsem však doufal, že jsem odpověděl správně.
Naposledy upravil(a) Darth Revan dne 30.7.2011 23:02:05, celkem upraveno 1 x.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost

Tvé odpovědi by se nyní mistrovi líbili, přesto by mu to nezabránilo vzít ti Liu, kvůli svému osobnímu potěšení. A odpověď na poslední otázku byl chyták, chyták, kterým odzbrojil mnoho svých odpůrců. Vždy, když měl s někým rozhovor, koho chtěl zabít, požádal ho, ať odloží svojí zbraň...správná odpověď na otázku jak nejjednodušeji odzbrojíme sitha zní...požádáme ho o zbraň...
Pochválil tě mistr, jak jsi zmoudřel a v hlavě se ti objevila další vzpomínka. Byla velice silná.
"Tak, skončily sme, teďka přijde na řadu boj!"
Zazněl ti v hlavě hlas mistra a poté výjevy ze souboje - i to, jak zakopl o kabel tvého protomeče a napíchl se na svůj. Cítil jsi opět tu moc, cítil jsi, jak jsi byl mistrem akademie. I když se to zdálo jako vrchol kariéry, uvnitř jsi věděl, že tvá minulost toho skrývala ještě víc, objevování ale bylo pomalé a neměl jsi přehled o čase.
Zabil jsi svého mistra, který ti sebral Liu a opět jste se setkali...
Viděl jsi, jak Lia vyběhla k tobě, ubrečená, a s nenávistí hleděla na mrtvolu. Byla ublížená, zničená, ale opět s tebou. Prostupoval tě hřejivý pocit, jako onehdá.
Přesto volání bylo silné...volání Malachoru. Volání Nihiluse!
Dokončil další fázi a čekal na tvoje reakce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost

Ano, vzpomínám si, Lia byl ráda že jí ho doprdele konečně nedává ten mistr, prý ho měl malýho, a je to pravda, sám jsem se přesvědčil.
Poté sem jí já .. ehm, no nic, zpátky k věci.

A opět jsem trošku zaloudil v mysli a snažil se vzpomenout na Malachor V.
Ano, mám to. Poté jsem odletěl na Malachor pro pár odpovědí. Čekal tam na mě jistý .. jak se jen jmenoval. Ano, Nihilius.
Vzpoměl jsem si poté co to řekl starý mistr.
Své odpovědi jsem tam nalezl a také, že na mě čekal Lord Revan, a já se stal jeho učedníkem, mám takové tušení.
Ale co se dělo dále, na to nemohu si vzpomenout.
Co se vůbec stalo s Liou poté, co jsem zabil mistra? Vím, že na Malachoru se mnou nebyla a dlouho poté jsem jí také neviděl.

Ještě jsem se zeptal a vytáhl jsem svou láhev vody abych se napil. Chtěl jsem nabídnout i zde mistrovi, ale myslím, že nevypadal na to, že má žízeň.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost

Liu jsi nechal na akademii a spojil si se s ní až když jsi se stal učedníkem Revana...
V hlavě se ti objevili další obrazy.

Kwaskadiania, kdysi dávno v předaleké galaxii

V tom vejde do místnosti černý muž. Ale ne barvou pletí, ale barvou celého těla. Vypadá jako černá figurína. Jako odlitek. Žádné ostré výstupky, prostě pouze hledký trup, nohy ruce a hlava. A v ruce drží meč.
Mistře, moje receptory zachytily ultrazvukové vysílání. Zní to něšjak takhle...pípíííípipipíííípííííppppííííppiipipipipipipííííííííííííí. V překladu, "Já jsem zákon".
Dopřeloží ti kompletně droid všechno, a černá postava se na tebe vrhne...

Destruktor, kdysi dávno v předaleké galaxii

Já veděla, že se tam ještě někdo skrývá. Měli vás zabít mí muži, ale to nevadí, já jejich selhání napravím. Kde je ten druhej? Povídej...
Zatím jenom stojí s rukama zkříženýma a vysmívavým pohledem na tváří. Rozhodně je to ale kus ženský. Delší blond vlasy já vlály za zády, a zakrývaly tak rozhodně velký výstřih, ve kterém měla rozhodně co schovávat. Oblečené do kůže, přiléhavé oblečení přesně objímalo její ostré ženské rysy, stejně jako vysoké boty na podpatku, které z ní dělali ještě vyšší než je.

Korriban, akademie, současnost

V hlavě ti zazněly další události. A dvě jména. Forge. Gwen. Konečně jsi dokázal přiřadit některé vize, hlavně onoho muže z energie. Pomalu ti vše docházelo. Stále jsi však neznal konec, neboť vzpomínky, které ti Rada vnutila byli právě na konci příběhu nejsilnější.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost

Gwen .. Forge .. Vzpomínám si na ně.
Ona byla tak překrásná, jako kdyby byla stvořena sama bohy a přitom tak silná ... pamatuji si .. zabil, zabil jsem ji .. ale já jí .. byla tak krásná, sílná.
Myslel jsem že .. mě zradila .. já jí .. miloval.

Zakroutil jsem smutně svěšenou hlavou a začal si plně vybavovat minulost.
Forge, můj přítel u kteréhé jsem slepě viděl .. zradu. Myslel jsem že to on .. A vy, a ona, všichni .. Byl jsem zaslepen svou mocí a naivitou, to mě zničilo, neviděl jsem nic, co se kolem mě děje, šlo mi jen o jedno.
Dodal jsem a začal si uvědomovovat co se opravdu stalo, avšak nedokážu si vzpomenout, jak to celé dopadlo.
Vím, že jsem zradil já je, ale co se stalo? Nedokážu si vzpomenout, pokaždé když se snažím najít odpověď, bolí mě to, týrá mě to, ničí mě to, nahlodává.
Kdo nebo co může za to, že si nevzpomínám? Co se mnou rada udělala?
Jaktože mám furt ten zvláštní pocit že jsem byl vychován na Coruscantu ale přitom mám vzpomínky na to, že jsem Sith? Jak je to možné?

Byl jsem zmaten a nechápal jsem dění v mé hlavě, avšak jevila se mi pomalu jasně minulost.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost

Mysl je křehká a ty se snažíš vzpomenout na věci, které měli následky v hluboké minulosti. Objev jí, poté zjistíš pravdu...
Jakmile uděláš jak řekne, objeví se další výjev. Už jako učedník Revana jsi dorazil na Korriban, kde byl mistr, co pozabíjel část učedníků, zbytek před ním klečel. Poznal jsi ho. Byl to Malak. Reinkarnovaný, chtíc se pomstít Revanovi.
Pomatuješ o svojí zradu. Zradil jsi Revana a pomohl jsi ho Malakovi porazit. A opět jsi zradil i Malaka a zabil ho. Byli to rychlé záblesky, přesto jsi se cítil blíž k cíli.
Vzpomínal jsi dál. Byl jsi sithským lordem, nejmocnějším ze všech. Vzpoměl jsi si, jak jsi byl odříznut od Síly, než jsi spojení opět obnovil. Pak to šlo rychle, byli to nejnovější vzpomínky. Záblesky, které nahrazovali iluze Jediů.
Alderaan. Pear. Vzpoměl jsi si na svého učedníka, který nahradil Liu. Cítil jsi jeho moc. Pear. Cítil si, jak je obtížné v něm číst. Lord Pear. Pochopil jsi. Nyní jsi úplně pochopil, i když části byli furt zamlžené, například jak tě porazil.
Citím, že jsi blízko pravdě. Pověz mi, jaký je to pocit? Prolomit dávnou iluzi jediů a být volný?
Zeptal se tě stařec a tobě chybělo už pouze pár kroků, aby jsi prozřel...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost

Ano, cítím to. Cítím se volný a plný energie a síly. Ale přesto se cítím omezem, jakobych nedokázal pochopit plné učení sithů.
Snažil jsem se zjistit proč, ale nemohl jsem na to přijít.
Něco mi zabraňuje úplně se oddat temné straně, přijmout jí aby mě ovládala, ale nevím co to je.
Jakoby to byla jistá osoba, ano, vidím ji, je silná a je mi blízká.
Ale mám ještě spoustu otázek.

Odběhl jsem od rozpovídaného témat.
Co se tedy stalo? Vím, že jsem se stal učedník Revana a zabil Malaka, se kterým jsem poté svrhnul Revana a opět zabil Malaka, ale co se stalo poté?
Vzpomínám si, že jsem vládl sithům a jakoby to nebylo dávno. Vzpomínám si na bitvu o planetu .. Ano, Alderaan. Bylo to vítězství avšak poté přišlo něco .. jiného, zničujícího, ale nevím co.

A opět jsem zamyšleně seděl a přemýšlel.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost

Poté jsi přijal Peara za učedníka a ten započal rozvíjet plán, jak ovládnout tvé Imperium. Začalo to lehce. Nechal na zemi u jednoho jedie ležet datapad, ve kterým byli mé styky s republikou. A z tvé pokladny mi poslal...odměnu. Kvůli tomu změnil rozkazy blokády planety a nechal proniknout loď, stejně jako vypnul štíty sithské základny, aby šla lehko dobýt...
Poté jsi to viděl. Přišel jsi na akademii, obvinil starého mistra a nemilosrdně jej zabil. Ještě teď tě to bolelo, když jsi na to jenom pomyslel. Bylo neuvěřitelné, jak měl Pear vše vymyšlené a dokázal předvídat.
Poté se zaměřil na Forgeho. Zkorumpoval mysl admirálů, aby na tebe zaútočili, když budeš zaměstnán na Coruscantu. Vyzrazoval Republice tvé plány a radil jim taktiku. Nemohl jsi být neporažen. Nakonec tiše založil inkvizitory. Tak tiše, že jsi o tom ani nevěděl ty sám, dokuď se neobjevili. Poté, co ti řekli slova, která pro ně připravil Pear, zabil si Forgeho...
Jeho slova opět bodala, tím jak vyla pravdivá. Pear nepotřeboval mnoho, aby tě ovládl. Byl jsi zaslepen, ignoroval vše. Věřil jsi Pearovi více, než komukoliv jinému. A on tě svrhl. Ale nemohl jsi si tento úspěch připsat k tvému výcviku, neboť jeho plán vznikl už v době, kdy jsi ještě nebyl jeho mistrem.
Nakonec tu byla Gwen. Schválně si jí nechal na konec, aby tě její smrt zničila - poté co jsi byl oslaben smrtí Forgeho a mně. Při bitve o Coruscant zajal jedie, kterému vnutil zprávu, kterou ti také řekl - a pak ho donutil na tebe zaútočit, ve jménu Gwen. Udělal jsi, co celou dobu chtěl. Byl jsi sám. Armáda a námořnictvo bylo loajální k Sithskému Lordovi, né k určité osobě. Měl volnou ruku. Mohl tě zničit kdykoliv a bez problémů nastoupit na trůn. Inkvizitoři byli jeho ruce, oči i hlasy. Byl to totální úspěch...
Završil tak povídání, jak se vše stalo. Stále ti ale chyběla poslední informace - a to jak tě zradil. A jak jsi se objevil u Jediů. Byla ale na dosah ruky a ty jsi byl nebezpečně blízko k prozření, přesně jak říkala sithská mistryně. Až se dozvíš vše, jedijské triky nad tebou nebudou mít žádnou moc, iluze praskne a ty budeš mít opět vlastní mysl.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost

Ano .. už si vzpomínam. Svrhl mou naprostou vládu. Byl jsem zaslepen svou mocí, že jsem přehlížel vše ostatní.
I to, že mě chce zničít můj vlastní učedník. Ano, to u Sithů bývá, ale já necítil, že byl silnější, byl spíše chamtivější, chytřejší a lstivější.
A já jen slepě zabíjel ty, kteří tomu mohli zabránit.

S lítostí a s chutí obrovské pomsty a hněvu jsem utišeně řekl.
Už vím, co je ta zábrana před plným oddáním temné straně, je to on, můj učedník.
Ale nechápu stále proč mě nezabil, učedník zabije svého mistra, uzná-li, že mistr není hoden již být jeho mistrem.
Stále však nevím, jak to celé dopadlo, jak jsem se dostal k řádu Jedi, co se se mnou stalo, nemohu si vzpomenout, jakobych měl droidí omezovač.

Usilovně jsem přemýšlel nad tím, co se poté stalo, ale nemohl jsem na to přijít, jakoby má mysl potřebovala klíč, který však nemám.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost

Poté, co jsi zabil všechny věrné, vydal jsi se na Dagobah, aby jsi tam postavil tajnou akademii. Pear si dal záležet, aby tvoje loď byla co nejdříve opravená, neboť začal být lehce netrpělivý, přesto neudělal chybu a vyčkal. Na Dagobahu tě také konfrontoval. Tato vzpomínka je nejsilnější a nejnovější, proto si jediové dali záležet, aby byla dobře zakryta, možná když si vzpomeneš, co se skutečně stalo, bude vše nadobro zlomeno.

Dagobah, kdysi dávno v předaleké galaxii

Pear tě zvedl do vzduchu a párkrát s tebou praštil o strom. Nedokázal jsi vzdorovat, jak pod mocí Peara, tak jsi byl i zdrcen tím, co jsi právě slyšel. Tvé Imperium nebylo takové jak jsi si představoval. A Pear byl příčinou tvého pádu. Nečekal jsi to tak brzo. Rozpoutal přímo bleskové peklo a smažil tě, dokud jsi nepřestal vzdorovat.
Selhal jsi a nebyl jsi hoden být mistrem. Ale nezemřeš, sithe. Nechám tě trpět, nechám tě v pasti tvé mysli!
Naposled tě zvedl do vzduchu a odhodil mnoho desítek metrů daleko. Při tomto jsi ztratil vědomí...

Co uděláme s jeho tělem, Lorde Peare?
Zeptala se postava inkvizitora, která vyšla z lesa. Pear pohlédl na tvé tělo a zamyslel se. Vypadalo, že je nyní spojený se Sílou více, než obvykle.
Chci nějáký starší poškozený transport...uložte ho do něj a pošlete na území Republiky...
Prohlásil rozhodně Pear, když se přestal soustředit, i když inkvizitor se zdál bý zaražen.
Lorde...?
Zeptal se, protože nechápal, co má Pear v úmyslu.
Bez otázek...
Odsekl a odešel do své nové lodi, dříve tvé. Nastoupil dovnitř.
Jakmile ho objeví Jediové a poznají v něm lorda, který byl svrhnut, chopí se šance - stejně jako s Revanem. Malak s tím nepočítal a stálo ho to život. Já obrátím jejich novou zbraň proti nim...Sithské Imperium jednou provždy zvítězí - a pád Republiky nebude nic jiného, než jen nepatrná ozvěna v Síle...
Tvoje bývalá loď se zvedla a odletěla pryč. Několik inkvizitorů mezitím plnilo mlčky své rozkazy. Naložili tvé tělo do staré lodi, usadili tě na místo pilota a naplánovali cestu. Loď se s autopilotem zvedla a vznesla se do vzduchu, posléze jsi vstoupil do hyperprostoru a netrvalo ani dlouho, než jsi se objevil v Republikovém prostoru.

Republikový křižník, kdysi dávno v předaleké galaxii

Mistře, co zde vůbec děláme? Nemám z toho dobrý pocit.
Prohlásila mladá fallenská žena, když stála na můstku a dívala se do prázdného prostoru před nimi.
Náš kontakt, který nám dával informace o krocích Sithského Imperia nám řekl, že sem máme letět. Uvidíme, co zde najdeme...
Odpověděl jí devaronský muž a dál hleděli před tebe. Po chvilce před nima z hyperprostoru vystoupila malá poškozená nákladní loď.
Pane, v té lodi je jedna životní forma.
Informoval kapitán lodi mistra a ten se zamyslel.
Citím...temnotu. Poškozenou, slabou, ale je tam...přitáhněte tu loď!
Tažným paprskem dotáhli loď až k hangáru, kde jí zaparkovali. Tak tak se udržela v jednom kusu. Oba jediové vešli dovnitř, meče připravené v ruce, jako kdyby je čekalo nebezpečí.
Mistře, to je...!
Šokovaně prohlásila fallenka, když si uvědomila, že tělo, co před nimi leželo byl Nithilius.
Máš pravdu, musíme se hned vrátit k Radě!
Prohlásil a jeho padawanka se mu podívala do očí.
Co s ním udělají?
Mistr jí opětoval pohled a nic neříkal.
Ale to je...jak zabít lidskou duši...
Svěsila hlavu. Zalila jí spíše lítost, než zadostiučinění.

Korriban, akademie, současnost

Poté, co jsi dorazil na Coruscant, se o to mistři z řádu postarali. Trvalo jim neuvěřitelně dlouho, než vytvořili komplexní novou mysl. Přesto jsi si určitě všiml, že se objevilo několik chyb. Staré jizvy nejde jednoduše skrýt. Přesto jsi zde - to znamená, že řád selhal!
Tvoje mysl se zdála být úplná, nyní jsi věděl, co všechny emoce znamenají, i co znamenají všechny vize, předtuchy, co jsi měl.
Přesto u některých bylo těžko určit, jestli to byla vůle Peara, nebo jestli jsi byl s ním tak spojen, jak je spojen mistr a jedi, že ti Síla prostě dávala nápovědy.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost

Už si vzpomínám.
Zamumla jsem.
Ale ta část po které jsem v komatu či hybernaci, tu si vůbec nepamatuji. Konečně mám vše, co jsem potřeboval vědět.
Jen stále nevím, co má se mnou Pear za úmysl, poslat jejich zbraň proti sobě?
Co tím myslel? Že se opět stanu Lordem? Či snad jeho učedníkem?
Zeptal jsem se a nervózně jsem začal chodit z místa na místo.
Rada Jedi je prolhaná více, než se zdá. Poprvé jim to s Revanem vyšlo, podruhé však ne.
Konečně jsem cítil opravdovou moc temné strany, jako tenkrát, kdy jsem se stal Lordem ze Sith.
Ano, cítím tu moc, je silná, silnější než kdy předtím.
Byl jsem doslova nadupaný silou k prasknutí, že bych byl schopen vymlátit celou Akademii i s Chrámem Jedi na Coruscantu.
Co bude dále, mistře?
Dodal jsem.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie

Úmysly Peara se těžko čtou, dokáže své myšlenky moc dobře zakrýt. Kolikrát to zjistili i jeidové, když schválně nechal, ať čtou budoucnost jeho kroků - přitom ale vytvořil iluzi, která je zmátla a byla příčinou mnoha porážek. Dokonce se říká, že i s Kuatem měl jiný plán, než zabít kancléře. A že obětoval spoustu svých lodí a vojáků, jen aby postoupil dál ve svém plánu. Možná bylo jeho plánem toto všechno, proč, to ale nevím, obávám se, že se to brzo dozvíme...
Řekne smutně a už není nic, co by jsi nevěděl. Dokončil jsi Fázi Ničení, tím že jsi uzmul temnou stranu a vzpoměl jsi si na všechno. Fáze ničení to nebyla nadarmo, neboť jsi opět začal pociťovat vliv temné strany, stejně jako všechny životy, které jsi zabil, nyní jsi to ale cítil jako dřív a nelámal jsi si s tím hlavu. Byla tím dokončena i Fáze Prozření a ty jsi byl kompletní.
Další kroky jsou na tobě, Nithile. Jsi volný...ale věz, že Pear určitě ví o tvém návratu, stejně jako bude sledovat tvé další kroky a upravovat svůj plán.
Tímto tě propustil a jeho duch se pomalu rozplynul, to jak byla vyřešena minulost a on byl konečně volný.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Než jsem se stačil rozloučit se svým starým mistrem, byl už dávno pryč. Avšak stále jsem ho cítil v síle, jakobych byl s ním spojen.
Díky .. mistře.
Poděkoval jsem v mysli a poté odešel ven z hrobky. Zde nebylo už nic k pohledání, jelikož všechno byl vyrabováno sběrači, stihy a vším možným.
Ani nevím, kolik času jsem zde strávil, ale rozhodně to nebyla chvilka. Neměl jsem ani potřebu spát, nebyl jsem unavený, ale rozhodně byl čas navrátit se na akademii.
Konečně jsem odhalil vše, co jsem potřeboval, znám pravdu ale stále nevím, co má můj starý učedník za lubem. Ale myslím, že se to časem dozvím, musím být připraven.
Řekl jsem si cestou do akademie.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Vrátil jsi se na akademii, kde všichni spali. V hrobce jsi podle všeho ztrávil několik dní. Pouze twi'lecká mistryně tě jakoby očekávala. Stála před vchodem, když jsi vešel dovnitř.
Cítila jsem, že jsi konečně úplný. Slova Lorda Peara se pomalu plní. Také doufá, že se nebudeš zlobit za jeho zradu, nebot u sithů je to očekávatelné. Zlost by jsi měl chovat spíše k jediům, u nichž je zrada...nečekaná...
Poví ti a vede tě chodbou do tvého pokoje. Akademie je tichá, pouze pár jedinců cvičí s meči nebo se učí v knihovně.
Jsi Jedi. Stále v očích spousty lidí Republiky, armády...senátorů. Kancléř ti dá k dispozici armádu. Zaútočíš na Sithskou říši. Prolomíš příměří...zradíš. Budeš páchat zlo, ve jménu Republiky...
Povídá ti další tvé plány, které si pro tebe připravil osud, nebo spíše Pear.
Dobývat Galaxii je těžké, mnohem elegantnější je, když se k tobě planety přidají samy a odtrhnou se od Republiky. Převrat může být rychlý a kancléř ti v tom pomůže. Od Kuatu je to tvůj...přítel. A poté už nebude nic těžkého zničit jedie. Jen musíme přesvědčit občany, že jsou zrádci. Lord Pear se postará o detaily, ty se budeš muset postarat o jemnou práci diplomacie a zrady. A až bude Galaxie naše, budeš se moci konfrontovat s Pearem...naposled...
Dokončí briefing a ty můžeš jít spát a přemýšlet co jsi se dozvěděl.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“