1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Saviho naštěstí dost vykolejila moje narážka na ženy, což mi v tomto případě posloužilo jako dvousečná zbraň. Díky tomu se ke slovu dostali oba dva mí přítomní padawani, což však následně neznamenalo nějaké slavné odpovědi. Rozhodl jsem se však zachovat klidnou hlavu a nevrhat po nikom opakovaně svůj míček a smířil jsem se pouze s výrazem dávajícím najevo, že přede mnou stojí banda idiotů. Akorát jsem trochu politoval Saviho, který stál v jejich okolí, ale situace si žádala takto.
Špatně, špatně, špatně. Dávate vůbec někdy pozor, když něco říkám?
zareaguju ostře a podložím svá slova tím, že vstanu ze svého křesla, natáhnu se po Síle, abych potlačil bolest svojí nohy pomocí Síly. Beze slov se dobelhám až ke svým padawanům.
V celém vesmíru není nestálejšího prvku, než jsou ženy. Že Savi?
začnu svou výukovou lekci a nemohu si odpustit drobné narážky směrem ke svému příteli.
Mitrengová, poslušný pejsek vás začne nudit a potom budete hledat nějaké vzrušení. Vemte si právě chudáka Saviho, proto ho jeho přítelkyně začnou opouštět. Derjaku, pokud nebudeš alespoň trochu předstírat zájem a ochotu, tak bys takovou ženu nechal být - protože, nečekaně, by tě začala nudit. A hlavně, místo takové ženy by sis mohl pořídit droida a na sex děvku, takže je to zbytečné. Ale tohle téma nechme být, mějte trochu ohledu na chudáka Saviho,
utnu téma směřující ke vztahům galaxie, kdy jsem čerpal ze svých zkušeností, že většina vztahů, kdy jeden z partnerů je submisivní, je již předem předurčena k tomu, že jeden z partnerů bude hledat potěšení, jinde.
Takže, Sarapin,
nadhodím nové téma a projdu mezi svými padawany a provedu fešnou otočku na své zdravé noze a vyloudím na tváří očekávající výraz.
Co o něm víme? Že napájí světy jádra ví i younglingové na své první hodině. Mě zajímá spíše kvůli tomu v čem bych vás tam mohl vidět chodit. A když si to uvědomí i Savi s Derjakem, tak by se velice rádi účastnili našeho výletu taky,
odhodil jsem odpověď Mitrengové kamsi do nejtemnějšího rohu v celé místnosti a vyžádal si hodnotnější informace, které by mohly mít výraznější vliv.
Schválně, jestli si Derjak všimne, že jsem nezmínil, že pojede taky ...
pobavil jsem se škodolibě, kdy jsem se rozhodl vyzkoušet pozornost jednoho ze svých padawanů. Byl to zároveň test toho, jak jsou mí padawani seznámeni s důležitými světy Republiky, bez nichž by byli notně omezeni. Musel bych sice připustit, že moje oblíbené holonetové pořady by bez Sarapinu asi taky neběžely, ale holt bych se jenom mohl dívat z okna.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi

Savi měl co dělat aby při tvé poznámce o oblečení na Sarapinu neuslintnul. Přesto se ovládl a snažil se před tvými padawany tvářit
že neví o čem to mluvíš. Mitrengová se po tobě podivala svým tradičním mrálním kodexem oplývajícím pohledem který měl na jazyku
poznámku o šovinistickém praseti.
Blonďáček oproti tomu začal při náznaku spoře oděných žen rychle prostestovat.
Moment, já nepoletím? Ale mistře, Jistě tam budete potřebovat každou pomocnou ruku.
Očička mu začaly zářit při představě všech těch polonahých žen.
Na Sarapinu je vysoká teplota a špatně se tam dýchá, je proto nutné co nejvíce šetřit s energií a na přesuny mimo elektrárny používat co nejlehčí oblečení.
Jelikož by se ale musel každý před východem převlékat tak i v elektrárnách používají klimatizaci minimálně aby nebylo nutné si na sebe vzít něco teplejšího.

Ozvala se černá ovečka když se oběvila ve dveřích a podávala ti tvůj komlink

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Derjak se skoro okamžitě ozval, když si uvědomil, že jsem ho nezahrnul mezi cestující. Důvod, proč si toho ale doopravdy všimul, byla možnost vidět Mitrengovou v něčem lehčím, než bylo klasické roucho Jedi. Nedalo se mu v téhle situaci divit, protože rysy Mitrengové byly kvalitativně na úrovni, ale jako Jedi by měl projevovat trochu soudnosti. Saviho choutky jsem ignoroval, protože už byl dostatečně starý na to, aby si uvědomil, jak problematické by to mohlo být, i když zrovna v tomhle měl výraznou slabinu.
Hmm, jak ho znám, tak by se nechal klidně sbalit nějakou Sithkou,
zauvažoval jsem nad novou myšlenkou a začal jsem vykreslovat, jestli by bylo možné něco podobného vyzkoušet. Od této myšlenky jsem nakonec musel upustit, protože přišla naše černá ovce a navíc Savi byl můj přítel, takže bych mu tohle asi neměl dělat. Nebo ne v dohledné době.
Ah, Heres. Trestný bod za vstup do diskuze bez vyzvání, dva za dobrou odpověď,
vyhodnotil jsem v klidu odpověď od pozdě příchozího a převzal si od něj komlink. Sedl jsem si zpět za stůl, z komlinku vyndal jeho datový čip a úhledným hodem, s drobnou podporou Síly, jej elegantně nasměroval do odpadkového koše. Ze spodního šuplíku svého stolu jsem posléze vytáhl nový komlink, strčil do něj starý datový čip a aktivoval ho. Vše začalo fungovat a já mohl spokojeně komlink vrátit na jeho místo ignorujíc nepřijaté hovory.
Takže o Sarapinu už něco víte, stejně jako víte, co si zabalit. Heres svůj trest splnil, tak může jet, ale copak provedeme s Derjakem. Nebylo by fér, kdyby mu byl trest prominut,
poznamenal jsem nahlas, když jsem se zvedal od stolu, protože jsem musel vyrazil za Karryovou, abych se dověděl, oč se vlastně jedná.
Ale protože tady Savi je v dobrém rozmaru, tak ti dám možnost. Za tři hodiny na kosmoportu, ale musíš si nějak zařídit, že tvůj díl prací bude vykonán. Nebo odložit, ale trest musíš splnit, jinak příště poletíš leda tak do Hutí recyklovat fabriky. A pro vás dva tedy za tři hodiny na kosmoportu. Savi, jdeme,
uzavřel jsem veškeré diskuze a svým typickým kulhavým krokem jsem vyrazil vpřed. Zároveň jsem začal přemýšlet nad tím, jak Karryovou zkusím podráždit, abych mohl studovat její emocionální rozpoložení. Kdo jiný by měl všechny tyhle lidi cepovat, než já?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“