2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Kariéru boxovacího pytle jsem měl konečně za sebou a nyní jsem dostával trochu léčivé masti.
Aho-ououou
Zjistil jsem, že mluvení příliš neprospívá zlomené čelisti. Nebyl jsem si jistý, nakolik mi porozuměla, nejspíše vůbec.
Měl jsem pocit, že se mi při tomto pokusu o komunikaci rozjely kosti od sebe.
Chvilku jsem se to snažila jazykem spravit, ale kromě ještě intenzivnější bolesti jsem ničeho nedosáhl, tak jsem se na to vykašlal.
Vzhledem ke stavu mého obličeje, jsem se nemohl na Lannu ani usmát, tak jsem se tedy dál tvářil ztrápeně a doufal v její lítost.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Lanna s sebou nepatrně cukla, když jsi se pokusil promluvit a odskočila o krok dozadu, než si uvědomila, že jsi jenom vzhůru a neděje se nic, co by ji mělo vyloženě ohrožovat na životě. Věnovala ti trochu lítostivý, trochu nejistý pohled, což mohlo naznačovat hned několik věcí. Jakých, to už záleželo na tom, jak by ses rozhodl si to interpretovat. Nakonec ale poklekla zpět na místo a dokončila roztírání masti, než se postavila, otřela si ruce a došla ke své krabici, odkud vylovila hrst zelených listů. Vzhledem k tomu, že byly suché, tak je rozdrolila do nádobky, kterou si také vytáhla z krabice a poté to zalila vodou,která byla určena k tvému pití. Nakonec přistoupila k tobě a nejistě se na tebe podívala.
Tohle by ti mělo ulevit v ústech, ale nesmíš to polknout. Aspoň minutu to převaluj mezi patry a pak to vyplivni zpátky. Kdybys to vypil, tak by ses trochu přiotrávil, ale v tomhle množství to není nic smrtelného. Ale varuju tě, že to je chuťové velice nepříjemné - střídá se hořkost se zatuchlostí a kyselostí,
promluvila, postavil se k tobě trochu bokem a byla připravena ti roztok nalít do úst, pokud by ses rozhodl spolupracovat a rozhodl se zkusit urychlit léčbu úst tímhle. Zároveň chtěla před tebou držet misku, kam by sis mohl potom opět odplivnout, aby se tento lék nerozlétl všude po místnosti.

Nehledě na to, jestli jsi chtěl spolupracovat nebo ne potom misku odložila na stůl a zadívala se na tebe.
Už dlouho jsem neviděla, že by tu někoho takhle zřídili. Většinou buď promluví, nebo už k tomu nedostanou příležitost. Takže buď musíš vědět něco důležitého, nebo jsi plukovníka hodně naštval. No, ale stejně bys neměl moc mluvit - je tu něco, čím bych ti mohla zkusit pomoct? Zkus mi to naznačit ... a útěk mezi to rozhodně nepatří!
slitovala se nakonec Lanna a něco ti prozradila o funkci zdejšího vězení. Zároveň ti dala možnost pokusit se jí nějak sdělit, zda-li bys něco potřeboval. Něco, co by se netýkalo útěku, což téměř okamžitě zdůraznila. Nemohlo ti však ujít, že to byla spíš nacvičená reakce na neustálé žadonění vězňů, aby jim pomohla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Začal jsem kloktat nabízenou tekutinu. Po prvních třech mikrosekundách jsem tento krok označil za chybný. Nicméně jsem vydržel, a když jsem po něco více, jak minutě, ji opět vyplivl, jsem sice měl pocit že se mi do nich nějaký bezdomovec vykálel, ale bolest byla nyní snesitelnější.
Nabízená pomoc byla sice fajn, ale zase ne natolik, abych se z toho nějak odvázal.
Navíc mi hlava stále dostatečně nefungovala na to, abych něco vymyslel.
Svě-----tel-----ne--j..... meččč.
Zašeptal jsem bolestivě, nevěřil jsem však v to že by to dobře dopadlo.
U Hang...a. Pozor....... aby.....fung...oal.
Dodal jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Pokusil jsi se vykoktat, co by ti mohlo pomoci k útěku a co by ti k tomu mělo i stačit. I přestože to nebylo nijak extra zřetelné, tak tomu musel porozumět každý, kdo pečlivě naslouchal. Dívka na tebe nejdříve nechápavě koukala, přesto jsi ji v očích zahlédl něco, jako by o tomhle měla něco vědět. Jako by ji pojem "světelný meč" měl něco říkat, ale navrch se nezdálo, že by jí to docházelo.
Nevím o čem mluvíš a Hangovo kancelář je dobře hlídaná,
pronesla šeptem a obrátila se ke svým věcem, by vytáhla misku s kašovitou stravou. O tvém zbídačeném stavu tedy byla nejspíš informovaná předem a měla tedy možnost se připravit.
Nebylo by jednodušší jim říct, co chtějí slyšet? Než, než se nechávat takhle mlátit?
pronesla, zatímco otevřela misku a byla připravena tě opět krmit, jako to už dělala mnohokrát. Z misky jsi mohl vnímat, že kašovitá hmota byla ještě vlažná, byť vůni jsi vnímat nemohl. Tudíž bys musel odhadnout chuť až na vlastní jazyk.
Kdyby tě zabili při zjišťování informací ... rozhodně bys nebyl první. Plukovník Hang je velice zarputilý a odhodlaný muž,
rozhodla se Lanna být dnes o něco výřečnější během tvého krmení, pokud jsi jej tedy neodmítl, jinak by kaši opět schovávala nazpět.
Když jsem byla v dětském domově, tak bylo jednodušší s hromotluky spolupracovat, než se s nimi pokoušet rvát. Vždycky se najde někdo, kdo si chce vyskakovat na ostatní a někdo, kdo půjde proti němu. A když budeš stát stranou, tak budeš mít klid a moc si žít svůj život. A díky tomuhle můžu žít relativně spokojeně, takže kdybys třeba zkusil spolupracovat, tak by tě mohl Hang i pustit,
prozradila Lanna, zatímco pokračovala v krmení a pokusila se ti prozradit svůj názor na celou tuhle věc. Stejně tak prozradila něco o své životní filozofii. Pokud by ses rozhodl kašovitou stravu jíst, tak bys dospěl k tomu, že je vlastně poměrně chutná, stejně jako výživná. Vzhledem k tvé situaci jsi mohl mluvit o více než kvalitní stravě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Zavrtěl jsem hlavou, jak mi to okovy a bolest dovolili.
Promluvím a zemřu. Nemám možnost volby. Nemohu si stoupnout stranou.
Seznámím ji se situací.
Mezitím se snažím jíst.
Já Nemám možnost volby. buď to dotáhnu do konce nebo zemřu. A nebo obojí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
To jaká je zhruba tvoje situace v téhle cele a hlavně, jak bys dopadl, kdyby jsi Hangovi prozradil to co, chtěl slyšet, nebo by to z tebe nějak dostal, jsi jednoduše shrnul Lanně. Při nastínění, že jsou pouze dvě možné volby - mlčet a užívat si všemožné způsoby mučení, které Hangovo nohsledi vytáhnou z rukávů, nebo jim to prozradit a zemřít. Vědomí tohohle faktu Lannu zaskočilo, že na tebe jenom chvilku koukala a nebyla schopna slova nebo činnosti. Bylo to do jisté míry i trochu komické, protože byla zrovna na půl cesty s lžičkou k tvým ústům. Než se vzpamatovala, tak uplynul několik desítek vteřin a ani tehdy lžička nedoputovala do svého cíle.
To jsi snad zloděj nebo masových vrah, že bys musel zemřít?
vypravila ze sebe, jak si to celé snažila urovnat. Nyní ignorovala kamery okolo a řekla to nahlas. Přesto jsi mohl vnímat, že tomuhle nechtěla sama uvěřit. Nemohl jsi tušit proč, ale z nějakého popudu tomuhle tvrzení nechtěla věřit, i když se na něj zeptala. Bylo to nejspíše spletitostí ženské mysli, že to potřebovala slyšet z tvých úst.
Proč by ti jinak hrozila smrt? U plukovníka jsem zažila dost věcí, ale bezdůvodně nikoho zemřít nenechal. Tedy ... alespoň to takhle tvrdil,
poznamenala ještě a stále čekala na to, co ji odpovíš. O tom, že to pro ni má velkou váhu nebylo sporu, otázkou bylo, jak se rozhodneš k tomu přistoupit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Když si tipla, jen jsem mírně zavrtěl hlavou. Že zvedla hlas se mi moc nelíbilo, ale nedalo se s tím nic dělat.
Tak copa o to. Důvod bych mu dal dost dobrej. I když ho nechci ani zabít ani okrást. A dám ti radu.
"Svez se výtahem." "Že sem tě nechal se na tu divadelní hru dívat.
Nevěř nikomu co říká. Lidé co říkají pouze pravdu NEEXISTUJÍ.
Ač ona sama hlas zvýšila, já stále mluvil co nejtišeji.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Dost důrazně jsi Lanně naznačil svůj názor o čistě pravdomluvných lidech. Bylo na ní značně vidět, že s tím poměrně dost nesouhlasí, ale chvilku o tom i tak přemýšlela. Mezitím skončilo ono samotné krmení a Lanna si už připravila jenom nádobu s pitím.
Jsi paranoidní. Existují lidi, který můžeš věřit,
odsekla nakonec, přesto ti bylo jasné, že semínko pochyb již bylo zaseto. Otázkou zůstávalo, do jaké míry toto semínko vyklíčí. Nakonec ti dala napít dle tvé potřeby a věci si zabalila. Mnoho dalšího toho už neřekla a než odešla, tak ti věnovala jenom pár slov s tím, že se vrátí s dalším jídlem. Opět jsi tedy osaměl a mohl se věnovat tomu, co jsi uznal za vhodné a také možné v tvé situaci.

Lanna se vrátila zhruba o den později, alespoň takhle se ti to dařilo vnímat. Zranění se opět o něco zlepšila a tvému překvapení jsi mohl i plynule mluvit. V ústech ti však přetrvávala jistá pachuť a byl sis prakticky jistý tím, že to neblaze postihne i tvoje chuťové buňky.
Jako obvykle začala Lanna s ošetřováním ran a to opět s využitím svých domácích přípravků. Neoznačené nádobky ruční výroby tomu jenom napovídaly. K tomu všemu přistupovala víceméně mlčky a příliš netoužila po nějakém rozhovoru, dnes ostatně celkově vypadala, že neměla příliš dobrou náladu.
Jídlo je dnes bohužel studené, protože mě zdržely jiné povinnosti. Takže se ti za to omlouvám,
poznamenala napůl nepřítomně, když se chystala tě začít krmit kašovitou hmotou, byť se znatelnými kousky něčeho, co by i mohlo být maso.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Nejsem paranoidní, jen mám zkušenosti.
Opravil jsem ji. I když asi nepřesvědčil, neboť odešla bez dalšího slova.
"Hmm, sme závislý na tvym šarmu. Zemřeme." "No dovol. Mému šarmu žádná neodolá." "Jasně. Balící hlášky jako, 'Slečno, máte ráda špíz?' nebo 'Slečno, máte hezkou kočičku, můžu si vás pohladit?' nezabírají, to snad už víš." "Minule to zabralo." "Minule na tebe zavolala policajty." "No, to jo. Ale s tou vyšetřovatelkou to vyšlo." "mával jsi na celou policejní stanici odznakem IIA. Všichni byli po.... až za ušima. Šla s tebou jen protože měla strach, že je všechny pošleš na Kessel, nebo tak. Dost možná to dostala i rozkazem." "Moc je cesta k ženským srdcím." "Moc a strach je cesta k ženským kalhotkám, ne k srdci." "Jedno vede k druhému." "Ale jen opačným směrem věř mi. A teď se jí nepotřebujeme dostat do kalhotek, ale do srdce, aby nás pustila. Ty sou na řadě až bude po všem."
Raději jsem dialogu nechal a dál se věnoval léčebnému transu.

Když se Lanna vrátila, byla na mne stále naštvaná.
Rozhodl jsem se zachovat rozumně a mlčel.
To je v pohodě. Furt je to lepší, než co jsem čekal.
Odpověděl jsem přeci jen na její poznámku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Po vnitřní rozmluvě se svým druhým já jsi dospěl k tomu, že tvoje běžné postupy by se zde nemusely uplatnit. Tedy, spíše by nenašly tu odezvu, kterou jsi potřeboval. Nakonec jsi se rozhodl to zkusit po trochu jiné rovině a těch několik relativně slušných slov, které jsi jí opáčil při jejím dalším příchodu, dle všeho situaci nijak nezhoršilo a možná i ulehčilo jejímu svědomí.
Lepší možná ano, ale pro tvůj stav by byla teplá strava lepší,
poznamenala Lanna a rozhodla se přikročit k už tak tradičnímu procesu tvého krmení. Bohužel se potvrdil tvůj předchozí pocit, že si chuť jídla nebudeš stále moci dobře vychutnat, respektive nebudeš skoro vůbec tušit, cože to vlastně jíš.
A říkat pravdu a někomu věřit je něco jiného,
neodpustila si Lanna poznámku zrovna v momentě, kdy jsi přijímal potravu z lžičky, takže jsi nemohl slovně reagovat, aniž by ses ji pokusil poprskat potravou. A tím by sis nejspíš situaci nevylepšil.
Pokud není nikdo, komu bys mohl věřit, tak jsi pořád sám. Sám proti všem a všemu a takhle se nedá přežívat dlouho,
dodala ještě Lanna, přičemž využívala toho, že ti nedávala prostor k odpovídání a jedna lžíce potravy následovala druhou. Celkově se zdálo, že na tebe není až tolik naštvaná, jen se jí nelíbily tvoje názory a chtěla se pokusit tě přesvědčit o pravdivosti těch jejích.
Náhle se k tobě dostavil pocit, že je někde něco špatně, ale nebyl jsi schopen ho hned identifikovat a v tvém prostředí těch možností bylo několik.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Poslušně jsem mlčel a jedl vše co mi nabídla. Potřebovala to ze sebe dostat, tak jsem jí nechal.
Pocit, že je vše špatně mne zcela ochromil. Zůstal jsem s ústy napůl otevřenými a skrz Sílu pátral po zdroji.
Bylo jídlo či pití, byla něčím upravena mast? Chystala se mne Lanna zabít? Má odposlech? Vtrhne sem někdo z Hangových lidí? Došla mému chlebodárci trpělivost a rozhodl se pro změnu taktiky a celou základnu vybombarduje z vesmíru?
Očima i Sílou jsem pátral po čemkoliv. Toto nebyla má obyčejná paranoia, tady brzo poteče krev.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Významu Lanniných slov jsi nekladl moc velký význam a spíše ses soustředil na nový nepříjemný pocit, který se k tobě dostavil. Přesněji na to, abys mohl pátrat po jeho zdroji. To, že jsi přestal jíst, nemohlo ujít Lanně, i když hned nic neřekla a chvilku překvapeně čekala na to, co se bude dít. Pozorně tě sledovala a i ona sama za chvilku vypadala, že se jí zmocňuje nějaký neblahý pocit, jako bys to z části přenášel i na ni.
Co se děje?
zeptala se nakonec, když se ti nejprve smysly zostřily, abys poznal oč se jedná. První příčinou byla strava - opravdu tam bylo něco, co jistojistě nebylo součástí receptu. K tvé smůle jsi to poznal až nyní, protože tvoje ochromené chuťové buňky ti nemohly pomoci ve včasné identifikaci této příměsi. A ta se vesele začala šířit tvým tělem, což vedlo k rozostření tvým smyslů a začínajícímu pocitu slabosti.
V ten moment jsi poznal další důvod nebezpečí, který se hned na to i ukázal. V otevřených dveřích se objevil Kulik se zlověstným výrazem a dvěma stormtroopery.
Odejděte, teď to přebírám já,
nakázal jasně Lanně a pokynul stormtrooperům, aby ji odvedli z cely pryč. Lanna se nejprve překvapeně a zmateně rozhlédla okolo sebe, když si to uvědomila a upustila misku s jídlem. To už byla, ale v péči stromtrooperů, kteří ji odváděli pryč.
Jste sadista a úchylák, Kuliku!
vykřikla ještě, než byla vyvedena a ty jsi s Kulikem osaměl.
Jistě a kdyby nad ní nedržel plukovník ochranou ruku, tak by to už dávno věděla z vlastní zkušenosti,
neodpustil si Kulik a dalo se jenom domnívat, že se tentokrát i nejspíš něčím posilnil. Ze stolu smetl Lanniny věci a položil si tam vlastní krabičku, z níž vytáhl několik injekcí. Bez váhání jednu vzal a přišel k tobě, aby ji aplikoval.
Ale teď k tobě. Když na tebe jeden preparát neúčinkoval, tak to zkusíme s několika různými. Nejdřív tahle,
začal a píchnul ti první. Podle barvy a hustoty jsi poznal, že šlo o běžné sérum pravdy Bavo šest.
Já vím, není to nic extra, ale s tím, co jsi snědl a co oslabilo tvoje vědomí a schopnost se plně soustředit by to mohlo zabrat. Pro jistotu tu mám ale ještě tohle,
klábosil vesele Kulik a vzal ze stolu další injekci, kterou jsi také dovedl identifikovat. Byť zhoršená schopnost vidění a koncentrace přinesly tentokrát výsledky o něco později. Viděl jsi před sebou injekci s OV600, dalším nepříjemným sérem pravdy. A na stole jsi zahlédl ještě injekci s Mangorizou, X-C33, Titroxinátem nebo i obyčejné narkotikum Chugger's Chaw. Kulik měl tedy v úmyslu tě zkoušet zdrogovat snad vším, co mohl mít k dispozici. A to rozhodně nemohlo být dobré, i kvůli tomu, že vzájemné kombinace by mohly být značně neočekávané následky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Velice rychle jsem došel k rozhodnutí, že Kulíka zde nezabiji. Zemře na Prakhitu. Pomalu a bolestivě.
A jedem na další vlně dróóóóóóg!
Udělal jsem přesný opak toho co Kulík očekával že udělám, podvolil jsem se účinku oblbováku, a co víc, jak to jen šlo, tak jsem ho posiloval. Kdybych mohl, vyškrábal bych zbytky
Během několika vteřin jsem již nebyl schopen se na nic soustředit, ale hlavně jsem už ani nic neslyšel, neslyšel jsem na co se Kulík ptá. Neměl jsem mu tedy jak odpovědět.
Po celou dobu výslechu jsem byl tedy nepoužitelný.
Vyhlídka na zítřejší kocovinu nic moc, ale co se dalo dělat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Zatímco kdokoliv jiný by se v tvé situaci snažil vzdorovat vlivům látek v sobě, ty jsi se rozhodl pro úplně opačné řešení. Plně jsi se jim podvolil a ještě se je pokusil znásobit. To platilo především o té první látce. Nebylo pro tebe překvapující, že se tenhle postup nakonec ukázal velice jednoduchý. Za chvíli jsi tedy nebyl nic schopen pořádně vnímat, špatně jsi rozeznával, co se Kulik snaží říct a netrvalo dlouho, abys místo něho viděl jenom pohybující se cosi. V ten moment přestal správně fungovat jeden ze dvou smyslů, které jsi mohl využívat. A protože ten druhý, kterým byl sluch, to vzdal dřív, tak jsi místo frivolního Kulika machájícího jehlami a séry, viděl poskakující a dle všeho nadšený flek, který díky tvým snahám dosáhl existence.

Flek ti plaval před očima, chvilku doprava, chvilku doleva, dozadu, dopředu a co bylo zajímavé, tak se místy i vznášel nebo válel na podlaze. Během toho jsi postřehl ještě určitě dvě další bodnutí, protože hmat, nebo spíš cit na těle jakžtakž fungoval. Zajímavé bylo, že když si flek lehl na zem, tak tam už zůstal ležet, dokud se z něho neoddělil další flek. Jen těžko jsi mohl říct, která z drog se ujala vedení, nebo jestli se ti střídaly na většině tvých orgánů. Skoro sis připadal, jako kdyby jsi seděl na okraji trysky hvězdného destruktoru. Chlad vesmíru okolo, horkost samotné trysky, žádný kyslík nikde v okolí, ale přesto nějaké vesmírné látky. A z tohoto místa sis vesele lebedil a vnímal všechny ty vjemy najednou. Bylo ti horko i zima, mohl jsi i nemohl dýchat, nebyl sis jistý, jestli vidíš hvězdičky, duchy nebo zda-li vůbec vidíš. Tvůj stav se snad ani nedal popsat slovy a všechny tréninkové metody, které jsi pochytil za svá lety se tomu jenom klaněly a přály si být také na takové úrovni. Jakoby ty metody byly najednou živé, stály před tebou a s napětím sledovaly, jak tohle celé dopadne.
A ten pocit velikosti, jakoby ses mohl dívat shora na celou galaxii, ale zároveň byl tou nejtitěrnější buňkou někde pod císařovou zadnicí. Skoro až jsi vnímal, jakoby se všechno mělo zároveň zhroutit do sebe a explodovat zároveň.
Už jsi skoro viděl onen výbuch, explozi, záblesk ... záblesk, jasný, který ozářil všechno okolo. Galaxie se zastavila, planety a měsíce se přestaly točit a hvězdy vypadaly jako ukazatele vedoucí k onomu záblesku. Nebylo kam jinam jít, letět, pohybovat se ...
postupně všechno ostatní zhasínalo, bylo chladněji, ale i tepleji. Mohl jsi dýchat, a teplota byla normální. Střípky vědomí se vracely z onoho putování zpět do onoho jednoho celku. Vítaly se a zdravily a opět tě skládaly dohromady v jednu bytost. Dospěly k jedinému poznání - byl jsi.

... n -- ý --- e
zaslechl jsi jakýsi zvuk, nespecifikovaný sled něčeho. Soustředění bylo až téměř nadlidským úkolem, přesto ti něco říkalo, že teď by to stálo za to. Odevšad se tě však snažila přemoci námaha - jakobys měl za sebou celotýdenní neustálý běh.
Ne --- ýb .. jse
znova ta slova, ale jasnější a zřetelnější. Tedy, spíš shluk hlásek, něco co by mohlo formovat i něco smysluplného. V ten moment sis uvědomil příjemný chlad na celém těle, jako bys byl pevně připoután v bactovém válci. Vracel se ti částečně i zrak - před tebou právě stál nějaký flek. Byl sis však jistý tím, že to není fleKulík, ale nějaký jiný flek, byť jsi netušil který.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Do mého soukromého Mimoňlandu začal pronikat vnější svět.
No co si to dovoluje? Nikdo ho tu nechce.
Můj mozek začal pomalinku pracovat a smysly také došli do práce. I když byl jejich rozjezd ještě pomalejší.
Začal jsem se cítit jako bych byl připoután v bactové nádrži. To by mohla být velmi dobrá zpráva.
Pokusil jsem se zostřit své smysly a rozjet mozek na vyšší otáčky. Nedělal jsem si iluze, že by to šlo rychle. Ale ve spravování svého těla jsem začínal mít až nepříjemnou praxi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“