2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Četnost, s jakou jsi musel svou fyzickou proprietu dávat dohromady, byla v poslední době až nečekaně vysoká, ale měla i několik drobných pozitiv. Jedním z nich byl právě fakt, že se ti dařilo dostat se do jakž takž provozuschopného stavu v krátké době, byť o výrazné výkonnosti jsi nemohl hovořit. Zavřel jsi tedy oči a soustředil se na své smysly - zrak a sluch, k tomu se snažil pravidelněji oddechovat. Netušil jsi kolik uplynulo času, ale když jsi opět otevřel oči a mohl naslouchat, tak smysly tak nějak fungovaly a mohl jsi konečně vidět, kdože byl oním dalším flekem.
Před tebou byla Lanna, která měla na starosti právě ono ošetření a byla i původcem oněch slov, která jsi mohl slyšet. Vedle stolu ležel na zemi Kulik s výraznou modřinou zezadu na hlavě a zdálo se, že už nějakou dobu tam odpočíval. Na stole jsi mohl spatřit kouzelný kovový váleček - jasně jsi viděl spouštěcí tlačítko, poznal tvar rukojeti, stejně jako některé známky opotřebení jemu vlastní. Jenže už při tomhle všem jsi se musel hodně soustředit, abys opět neupadl do bezvědomí, jak jsi neustále cítil naprosté vyčerpání.
Lanně chvilku trvalo, než si tě všimla, respektive toho, že jsi přišel k vědomí. Ale když si toho všimla, tak jsi mohl postřehnout, že z toho měla radost.
Moc s sebou nehýbej, tedy spíš se o to nesnaž. Ty jedy z tebe ještě nejsou venku a navíc nevím, jak tě z tohohle dostat,
poznamenala Lanna a naznačila na místa, kde jsi byl pevně připoután ke stěně. Sám jsi dovedl odhadnout, že budeš schopen mluvit, tedy pokud se ti bude dařit přemáhat únavu. Vycítil jsi, že v tomhle stavu by tvůj útěk neměl příliš dlouhého trvání, tedy pokud bys s tím něco neudělal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Já tu holku zbožňuju.
Bylo nutno se dát rychle dohromady. Kamery jistě upozornily vojáky na to co se tu děje, a i kdyby je vypnula, nepotrvá to dlouho, než se přiřítí.
Sebral jsem co nejvíce energie a podíval se na Kulíkovu sbírku drog. První krok: zjistit co všechno v sobě mám.
Druhý krok: začít proti nim tvořit protilátky.
Třetí krok: dát se dohromady jako takovej a odpoutat se.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Při vyhodnocení situace ti nakonec až tolik nevadilo, že jsi opustil svůj Mimoňland a snažil jsi se soustředit na to, jak se co nejdříve dát dohromady do nějakého použitelného stavu. Abys získal představu o všem, co jsi dnes vyzkoušel, tak ti stačil jeden pohled na stůl a jeho okolí. Kulikova sbírka byla opravdu slušná, protože rozdílných drog tam měl opravdu dost a až ses mohl podivovat, že ten jejich koncentrát tě už dávno neposlal pod kytky.
Zajímavou věcí však bylo, že když jsi se začal soustředit na vlastní tělo a jeho drogový obsah, tak to bylo v porovnání s chybějícím obsahem prázdných injekcí úplně o ničem jiném. Ať už s tebou Lanna udělala cokoliv, tak většina drog byla neutralizována a ty zbylé ti navozovaly pouze značný třes rukou, narušení koordinace a nejistotu ve smyslech. Plus jsi pociťoval ono tlačení mluvit pravdu, když se tě někdo na něco zeptá.
Horší bylo, že bojem s drogami se tvoje tělo celkově vyčerpalo a i když jsi měl k dispozici Sílu, tak jsi potřeboval i nějaký jiný přísun energie, abys mohl pořádně fungovat, než se o cokoli pokusíš. Lanna sice působila odhodlaně, ale nezdálo se, že by byla stavěná natolik, aby tě odtáhla celou pevností do nějakého dopravního prostředku a dál pryč.
Tohle byl bohužel problém i pro tvorbu protilátek - přílišná únava všech buněk těla ti byla vysoce na obtíž a nutit tvořit další protilátky by tě poslalo do bezvědomí a spánku.
Celkově ti vyšlo, že stále budeš muset hodně spoléhat na Lannu před tebou a to alespoň do doby, než budeš schopen sám chodit. Otázkou je, jak se k tomu ona sama postaví.
Slyšíš mě? Tohle bys měl sníst, trochu ti to pomůže,
mluvila na tebe a v ruce držela kostku nějaké poživatiny a čekala na to, až ji poslechneš. Zajímavé bylo, že s kamerami a tím,ž e by někdo přišel si očividně nelámala příliš hlavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Na to co do mě všechno nabodal mi bylo skvěle, sice jsem měl co dělat abych neupadl do bezvědomí, ale mělo by mi být mnohem hůř.
To, že jsem otevřel ústa a spolkl první sousto mi přišlo jako výkon hodný zlaté medaile. Chutnalo to jako polystyren, ale s tím sem nemohl moc dělat, vzhledem k faktu jak byly moje smyly otupené.
Energii jsem však nutně potřeboval.
Dostal jsem do sebe další sousto a pak další.
Ač zlehka začalo mi být kapku lépe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Došlo ti, že ti nejlepší cestou k tomu, jak se zprovozuschopnit do doby, než si budeš moci řádně odpočinout, je okamžité vpravení nějaké energie do vlastního oběhu. A nebylo nic jednoduššího, než klasický trávící proces. Nemohl jsi sice určit, jak ty kostky doopravdy chutnaly, ale že jsou připraveny na to, aby předaly značné množství energie ti došlo skoro hned. Po snězení tří takovýchto kostek se únava stáhl do bodu, kdy ti na nějakou hodinu normálního pohybu dá klid, než si bude opět tvrdě požadovat spánek. Kolik času by to mohlo být v plném zatížení jsi říci nemohl. Navíc ti konzumace stravy pomohlo i ke zlepšení jasnosti a bystrosti smyslů - tedy alespoň zraku a sluchu, čich a chuť jsi momentálně mohl považovat za odstavené.
Ta kostka rychle doplní energii, kterou jsi spálil při zbavování se toho sajrajtu, čím tě napíchal,
vysvětlila Lanna, když jsi se soustředil na žvýkání té poslední. Bylo pravdou, že hutná konzistence kostky její zpracování zuby ztěžovala, zvlášť v tvém stavu, ale nebylo to nic výrazně překážejícího, jen ti to prostě trvalo spořádat o něco déle.
A o tom v jídle jsem nevěděla. Jenom mi řekli, že dnes pokrm potrvá déle. A ... měl jsi pravdu s tím, že Hang nechce nechat přežít. Řekl mi, že budeš naživu tak dlouho, dokud bude mít pocit, že z tebe bude možné získat nějaké informace,
dodala ještě Lanna a zkoumala tvé pouta, jakoby přemýšlela, jak tě z nich dostat. Ale její výraz ti jasně prozrazoval, že v tomhle ohledu neměla sebemenší tušení, jak by měla postupovat dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Na pouta... meč.
Napověděl jsem jí a bradou bodl ke známému válci na stole.
Doufal jsem, že když už ji někdo učil Soresu, že si i dal tu práci a naučil ji se světelným mečem.
Mno, moc bych na její schopnosti nevsázel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Dospěl jsi k bodu, že ji budeš muset navést k tomu, aby ti pomohla za pomocí světelného meče. Ji samotnou to doposud nenapadlo a nezdálo se, že by o něčem podobném vůbec uvažovala. Teprve, když jsi poukázal na onen válec a nazval jej mečem, tak mu věnovala nějakou větší pozornost.
Meč?
zeptala se překvapeně a přiblížila se ke stolu, kde si rukojeť začala prohlížet. Teprve po chvilce ji váhavě vzala do ruky, přesto zcela správně, jak by se měl meč držet. Následoval další průzkum, než nalezla ono tlačítko a zaktivovala ho. Její první reakcí bylo uskočení dopředu, když se světelné čepele polekala. Jenže poté se zahleděla do uspořádané plasmy tvořící rudou čepel a hleděla na ni jako na něco neuvěřitelně povědomého. Takhle tam stála nějakou dobu, než si svou situaci uvědomila a přikročila blíže k tobě.
Přijde mi to ... já nevím, známé,
poznamenala, zatímco dorazila a k tobě a podívala se po tvých poutech. Na chvilku zaváhala, ale nakonec čepel zabořila do stěny v místě, kudy do ní vstupovala pouta a plynulým sekem mechanismus vyřadila. Totéž provedla až s nečekanou elegancí i z druhé stany, čímž ti uvolnila pravou ruku.
Bude lepší, když se nebudeš hýbat, dokud tě neosvobodím celého,
neodpustila, zatímco se soustředěně pustila do likvidace zbylých pout. Bylo jasné, že světelný meč nedržela v ruce poprvé - seky a bodnutí byla vedena až příliš jistě na to, aby se to dalo nazvat přirozeným talentem. Navíc ji to netrvalo ani minutu a ty jsi po několika dnech mohl konečně stanou na vlastních nohou plnou vahou, byť se ti málem nepodlomila kolena. S nabráním stability ti přispěchala na pomoc Lanna, která tě zachytila přes rameno, zatímco meč vypnula. Bohužel se prokázalo, že tvá levá ruka ti je i nadále k ničemu a funguje spíše jako ozdoba nebo doplněk, než plnohodnotný nástroj.
Měl by ses nejdřív posadit,
poukázala ke stolu a snažila se tě tím směrem dotáhnout, aby tě tam usadila a mohla tam odložit i světelný meč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Rozhodně jsem neměl úmyslu sebou nějak extrémně hýbat, zatímco sekala pouta.
I poté jsem ji poslechl a posadil se.
Sebral jsem však svůj meč a pevně ho sevřel, zatímco se svaly snažily vzpamatovat.
Byl to dobrý pocit ho znovu držet.
Snažil jsem se rozpohybovat ztuhlé svaly, kromě levé ruky, která byla stále jen na okrasu.
Jakmile jsem se dostatečně sebral přešel jsem ke Kulíkovi.
Měl by mít u sebe zbraň, kterou jsem měl v úmyslu získat. Bude se hodit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Řídil jsi se instrukcemi od Lanny a nijak zbytečně ses nesnažil své osvobození uspíšit. Přesto jsi neodolal tomu pocitu a opět sis přivlastnil svůj světelný meč, který se zdál v pořádku. Nezdálo se, že by s ním někdo jakkoliv manipuloval a co jsi mohl vidět z Lannina osvobozování, tak fungoval tak, jak měl. Přesto jsi se nesoustředil pouze na znovuzískaný majetek a snažil jsi se rozpohybovat své tělo, které bylo dle očekávání hodně ztuhlé. Lanna tě v tom nechala doufajíc, že to nějak nepřeženeš a sama si kontrolovala svou brašnu, v níž ti tak často nosila jídlo nebo měla své hojivé masti a přípravky.
Co budeme dělat teď?
zeptala se, když skončila s kontrolou svých předmětů a upřela na tebe svůj tázavý pohled, přičemž zmínila my, tedy odsud jste nyní prchali vy oba. Strach by se v něm možná dal najít, ale rozhodně to nebyl strach z chycení nebo, že by se vám útěk nepovedl. To bylo něco, čeho se Lanna nebála, čímž se diametrálně lišila od jiných dívek v jí podobném věku. Vlastně se v tomhle lišila i od spousty mužů, protože uniknout z imperiální pevnosti nebylo nic povzbudivého. To už jsi ale mezitím vykročil ke Kulikovi rozhodnut jej prošacovat a nalézt zbraň, kterou u sebe musel mít.
Co mu chceš udělat?
zeptala se zaskočeně, když jsi přikročil ke Kulikovi. Nebylo těžké odhadnout, co ji nejspíš napadlo, když se bývalý vězeň dostane nad tělo toho, kdo mu způsobil nejedno příkoří. Během prohledání jsi u něho nalezl běžný blaster SC-4 s jmenováním vyrytým v rukojeti. Našel jsi i přístupovou kartu, kapesník a pár drobných kreditových čipů, které by ti vystačily možná i na nějaký drink. Po kapse měl i komlink a jednu datovou kartu o neznámém obsahu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Zcela nepochopitelně měla Lanna pocit, že chci Kulíkovi něco udělat.
Teď? Nic. Potom? Uvidíme.
Zrekvíroval jsem mu obsah kapes.
"A co teď teda budem dělat?" "To je snad jasný ne? Pracovat."
Začneme tím, že navštívím Hanga. Stále jsem ještě nesplnil svůj úkol. Víš kde teď je?
Přešel jsem k podstatným a hlavně aktuálním problémům.
A jak to vlastně vypadá s kamerama? Provedla si s něma něco, když si sem šla?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Ani tě nijak vyloženě nenapadlo, že by tvoje počínání směrem ke Kulikovi mohlo Lannu nějak vyděsit. To, že by ses mu mohl chtít pomstít za to, co ti provedl, tě vlastně ani nijak nenapadlo a zaměřoval jsi se pouze na praktickou stránku Kulikovi "přítomnosti", tedy obsah jeho kapes. Když jsi s obhledáním skončil a potvrdil Lanně svůj úmysl, zatím Kulikovi nic nedělat, tak si očividně ulevila. Skoro jsi z ní mohl vidět dilema, jestli udělala dobře tím, že se rozhodla ti nakonec pomoci.
Jseš si jistý? Protože v tomhle stavu, toho moc neuděláš, navíc Hang asi za hodinu odlétá do první pevnosti, protože tam má mít nějaké jednání nebo co,
podotkla Lanna a vyjádřila své obavy o tvé zdraví, stejně jako aktuální schopnost něčeho dosáhnout v nepřátelské pevnosti. O tom jaký úkol bys měl splnit se však rozhodla doposud nezmiňovat, zatímco vytáhla ze své brašny jednoduché triko a podala ti ho. To, že jsi měl na sobě doposud jenom zbytek kalhot, tě doposud ani nijak netrápilo.
A kamery jsou v pořádku,
zamrkala překvapeně a provedla úšklebek směrem, kde se právě jedna z nich nacházela.
Jenom jejich obsluha teď tvrdě spí. Připravila jsem mu skvělý čaj pro to, aby byl dlouho bdělý a mohl se tak řádně prospat. Účinek by měl vydržet ještě nějaké dvě hodiny, což je akorát doba, kdy má dojít ke střídání stráží u kamer,
vysvětlila Lanna, proč se nijak nezabývala tím, jestli vás kamery vidí nebo ne. Zároveň prozradila, že mechanicky či elektronicky jsou všechny bezpečnostní systémy v pořádku. Lanna si mezitím klekla ke Kulikovi a zkoumala jeho stav, než se k tobě opět natočila.
Chvilku jsem myslela, že ho budeš chtít zabít ... za to,
podívala se směrem k tvému tělu a jeho nesčetným šrámům,
Co ti dělal. Tedy, hodně lidí tady by to chtělo udělat nebo udělalo, kdyby mělo tu možnost ...
dokončila svou větu a prozradila ti tak, co ji trápilo asi ze všeho nejvíce v současné chvíli. Tedy vedle tvého zdravotního stavu, nad nímž dle všeho bděla pravidelnou kontrolou toho, jestli se udržíš na nohou, nemáš nějaký třes a podobné příznaky, které by mohla spatřit pouhým okem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

V životě by mne nanapadlo zabít Kulíka takto rychle a ve spánku. Pravda ze zcela jiného důvodu, než si myslela.
Byl jsem pevně rozhodnut ho zabít při jeho plném vědomí a bude umírat celé týdny. Holt netušila, že jsem ještě horší než si myslela.
A jestli za hoďku odlétá, tak to by jsme sebou měli hodit.
Uvážím naše možnosti.
Ty určitě znáš nejkratší cestu, tak kde zrovna je, pokud možno, aby jsme potkali co nejméně strážnejch.
Poprosím jí a vykročím ke dveřím, aby neměla příliš času mě přesvědčovat o tom, aby jsme zdrhli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Vyrazil jsi hbitě vpřed, tedy v rámci možností, ale Lanna tě zastavila chycením za tvou zdravou ruku. A to chycením oběma rukama, takže bys musel zápolit s celou její vahou, abys jen tak mohl vykročit dál kupředu.
Počkej, to jako chceš k němu nakráčet? Jen tak, přes celou plnou základnu a ještě takhle vybaven? Vždyť tě rozstřílejí ... a navíc, když u něho bude velitel stráží a podobně kvůli jeho chystanému odletu mimo základnu, na který se všichni připravují?
pronesla výrazně ostrým hlasem a tvůj nápad se jí hodně nelíbil. Což ti však již jednoznačně došlo a byl jsi rád, že netušila, jakými způsoby by ses mohl Kulikovi pomstít ... později.
Myslela jsem, že chceš utéct a ne se nechat zabít ochrankou okolo Hanga. To si myslíš, že tě tam jen tak nechají nakráčet? A i když znám různé cesty, tak na každé z nich jsou stráže. A navíc bezpečnostní pracovník pro kamery spí jenom v této sekci, ne ve všech,
rozhovořila se rychle a věcně, možná jsi mohl vnímat i trochu prosebného tónu v jejím hlase. To, že ti bude chtít vzdorovat v cestě do Hangovi kanceláře bylo nyní nad hvězdy jasné a přesvědčit ji k tomuto by pro tebe rozhodně nemuselo být jednoduché. Rozhodně to vypadalo na zapeklitou situaci.
A ... jsi si jistý, že jsi v pořádku? Myslím, po všech stránkách,
dodala ještě Lanna a podívala se ti do očí, nebo se o to alespoň pokoušela. Nezdálo se, že by tentokrát naznačovala něco směrem k tvému fyzickému stavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Až na tu ruku a doznívající drogovej rift sem ve stejnym pořádku, jako za poslední léta.
Odpovím dotčeně.
To, že mne Lanna nehodlá pomáhat, byla nešťastná, i když předvídatelná situace.
OK, takže když mi nepomůžeš. Popiš mi alespoň nejlepší cestu a kde můžu očekávat strážný. Alespoň tak mi pomoct můžeš ne?
Požádám jí alespoň o radu.
Ty se mezitim ztrať jak nejrychleji a nejnenápadněji ztrať, jak z pevnosti, tak z planety a nevystrkuj hlavu, někdo by jí moh chtít najít.
Pokud tuhle misi přežiju, tak bych to moh bejt i já, vzhledem k její citlivosti na Sílu.
Netvářila se, že by zcela chápala mé rozpoložení.
Heleď. Já na výběr nemam. Buď zatknu Hanga, nebo chcípnu. Pokud se pokusím o cokoliv mezi tím, nastane jen bolestivější druhá varianta. to je prostě fakt.
Zrekapituluji své možnosti.
Prozradíš mi tedy kudy mám jít nebo si mam cestu najít sám?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Lanniny námitky jsi prakticky nebral v potaz a soustředil se převážně na svůj úkol. Ten jsi pojal smrtelně vážně, což jsi i demonstroval Lanně v jednoduché větě. A tedy, že tě čeká buď splněný úkol nebo smrt. Jenomže tím jsi Lannu neuklidnil, nebo nijak neodvrátil její obavy a přesvědčení, že vůbec nevolíš dobře.
Vždycky máš na výběr! A to jsem si já myslela, že jsem blázen, když ti pomáhám ...
zareagovala důrazně Lanna při tvém komentáři a odvrátila se od tebe, aby nemusela sledovat, jak se rozhodneš vyrazit pro Hanga, což byla za současných podmínek i dosti sebevražedná mise.
Ale jestli trváš na tom pitomém rozhodnutí, tak půjdeš z cely doprava a služebním turbovýtahem do nejvyššího možného patra. Kamery tam můžeš potkat až za zatáčkou vpravo, kterou stejně musíš projít, aby ses dostal k nouzovému průlezu do zasedací místnosti. Tam se vynoříš pod stolem, na patře, kde má Hang pracovnu a pokoj. Dovnitř se ale stejně bez karty a svolení nedostaneš,
rozhodla se nakonec ti poradit a provést tak poslední službu, než uchopila svou brašnu a sama se chystala odejít, aby se na tebe ještě jednou podívala se slzami v očích.
Proč jediné, co všichni musí chtít, je ničit?
dodala, než vyběhla ven do chodby, očividně opačným směrem, než tě navedla. Bylo tedy na tobě, jakou cestu si tentokrát zvolíš a to i vzhledem k tvému stavu a situaci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“