2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Průmyslový okruh:
Stále jsi doufal v nějaké smírné řešení a pokoušel se tak k celé situaci přistoupit. Vnímal jsi, jak servírku a několik dalších tvůj klid povzbuzoval a jakoby se zčásti přeléval do nich. Bohužel na muže před tebou to nemělo stejný efekt a jeho vztek se nechtěl jen tak vypařit. Přesto tvoje taktika byla ku prospěchu, protože jsi tím dopřál více času ostatním k tomu, aby stihli opustit jídelnu a vyhnout se následkům střetu, jenž se zdál stále více a více nevyhnutelný.
Všichni jsou mi ukradení a stejně jsou to jenom povrchní svině!
vykřiknul hrubě muž, který nebyl nikterak nadšený z toho, že jsi mu i nadále chtěl vzdorovat.

Na potvrzení svých hrubých slov muž prudce vystartoval tvým směrem, ale tobě se povedlo včas uhnout do strany, takže pouze prolétl okolo tebe. Zastavil se až o stůl, který byl prve za tebou a to docela prudce, div si nevyrazil dech. Na jeho hněvu to však nijak neubralo - naopak, popadl jednu za židlí jako zbraň a otočil se zpět tvým směrem.
Máš hubu jenom plnou keců, tak si do dej do zubů,
vykřiknul, než vrhnul židli směrem k tobě. Problémem nebylo vypořádat se s hrozícím nebezpečím, ale to, jakým způsobem. Pokud bys jen uhnul, tak by židle nejspíše proletěla sklem jídelny ven. Odražením nazpět bys riskoval nepříjemné zranění tvého protivníka a na jedné straně byla i nadále servírka. Samozřejmě se nabízelo ještě několik dalších možností, ale mohl sis být jistý jednou věcí. Tohoto muže bez přímého střetu ke smíru nepřesvědčíš za pomoci běžných prostředků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Kegan, Průmyslový okruh

Málem mně nenechal domluvit a vrhl se proti mě. Úkrokem a půl otočkou jsem se mu vyhnul. Natáhl se na stůl a zuřivě se otočil s židlí v ruce.
Tak jo... Vypadá to, že tohle si žádá tvrdou ruku... Jeho komentář jsem nevnímal a ani na něj neodpovídal.
Až skončíme, chci vědět, co vám kdo udělal... Řekl jsem si hlavně pro sebe, než pro ostatní. Naproti mi vyletěla židle.
A je to tady... Rázná ruka.
Úkrokem se vyhnu židli, v otočce ji chytnu a postavím zpátky na zem. S kamenným výrazem a rázným krokem jsem se vydal k agresorovi. Nezrychluji, nezastavuji. Je vyšší, což pro mě znamená, že se musím dostat blíž. Nechci ho nechat dlouho čekat, takže využiji jeho hrubé síly k protiútoku. Nechám ho promáchnout, pravou rukou si ho přitáhnu (nebo naopak) a s malým výskokem udeřím na čelist zleva.
Po první ráně odstoupím.
Dost už!Řeknu autoritativně. Nechci ho už bít, když nevím, co neudělal. Zatím...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Průmyslový okruh:
Vypořádat se s letící židlí ti nedělá sebemenší problém a postavíš ji na zem, jakoby se nic nedělo. Na nic dalšího už nečekáš a vykročíš přímo vstříc svému sokovi, čímž ho částečně ochromíš, protože podobnou odvahu nečekal. Ochromení však trvalo příliš krátce na to, aby ti to poskytlo nějakou výraznou výhodu.
Pro nadcházející střet sis byl dobře vědom svého deficitu ve výšce i hrubé síle a podle toho jsi také přistoupil k prvnímu přímému kontaktu. Tedy, hlavní pro tebe bylo se kontaktu vyhnout, což se ukázalo být jako značně jednoduché. S protiútokem to už však bylo složitější, protože přitažení soupeře se ti nepovedlo úplně přesně podle představ a tak tvůj následný úder do čelisti neměl patřičnou razanci. I tak jsi však věděl, že byl dostatečně silný na to, aby jiní padawani nebo Jediové nechtěli získat další podobný zářez.
Jenomže s tvým protivníkem to skoro ani nehnulo a dost rychle ti úder opětoval ranou z boku. Včas jsi naštěstí zkřížil ruce, utlumil jimi úder a jen se nechal poponést o dobrý čtvrt metr. Protivník však nehodlal s bojem skončit a chystal se na další ránu nehledě na to, že jsi ho vyzval k ukončení střetu. Tvá slova však měla asi stejný účinek jako vysazení jedné rostliny na povrchu Coruscantu. A to tedy, že v celkovém měřítku skoro žádný, i když snaha by se mohla počítat.
Navíc jsi byl nucen opět uskočit před jeho pravým hákem, který jsi okamžitě mohl zařadit mezi protivníkovo nejrychlejší údery. S trochou nepozornosti s tvé strany by navíc měl soupeř šanci tě jím řádně zasáhnout a vzhledem k hrubé síle té rány to rozhodně nepatřilo mezi věci, které bys chtěl absolvovat. Boj se však přesunul více do středu restaurace a oba jste byli obklopeni dvěma stoly s židlemi a to tak, že každý jste měli po jednom po pravé a po jednom po levé.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Kegan, restaurace v průmyslovém okruhu

Do přítahu jsem nedal dostatek síly, on se nehnul a já se k němu nepřiblížil tolik jak jsem čekal. Navíc mi to téměř hned vrátil a nehodlal se vzdát. Nereagoval ani na hlas. Teda nereagoval tak, jak bych čekal.
Stěží jsem vykryl ránu a uhnu pravému háku.
Teď nemůžu ustoupit. Problém byl, že jeho hrubá síla a žádný styl mě dost vyváděly z míry.
Na další ránu jsem nenechal protivníka dlouho čekat. Jeho hrubým ranám se vyhýbám. Když mi odkryje záda, udeřím. Když mi nastaví nohu, kopnu. Dokud zuří a bojuje, bráním se a pokouším se ho přimět k ukončení souboje. Sám neútočím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Průmyslový okruh - restaurace:
Odhodlanost i nadále se rvát, boj bez výrazného stylu a nečekaná míra agresivity ti zrovna na náladě nepřidávaly. Přesto jsi zachovával chladnou hlavu a pojal i další boje výrazně defenzivně. Znamenalo to především uhýbání a vyčkávání na protiútoky. Tedy alespoň z počátku, kdy jsi se několikrát za sebou v pohodě vyhnul a uštědřil protivníkovi ránu do odkrytého místa. Jenže muž pořád bojoval se stejným zápalem a odhodláním, ba co hůř - měl jsi dojem, že byl každou chvíli lepší. Brzy ti nestačilo uhýbat, ale musel jsi přistoupit k občasnému vykrývání ran, které by si jinak nalezly místo někde na tvém těle. Navíc jsi dostával i méně šancí k protiútokům - jakoby muž s přibývajícím časem lépe četl tvůj pohyb a mohl na něj lépe reagovat.
V ten moment přišla zuřivá salva z jeho strany - střídavé rány z obou stran v zuřivém tempu, až tě to mohlo svádět k myšlence, že proti tobě stál stroj. První se vyhnul, druhé taky, poté už jenom kryt. Díky hodinám tréninku ti vykrývání jeho silných ran nedělalo výraznější problémy, ale setrvávající tlak jsi začínal s každým dalším úderem více vnímat.

A najednou vše ustalo. Tedy, předcházela tomu dunivá kovová rána, která se rozlehla místnosti. Tvůj protivník stál před tebou, překvapený výraz dominoval jeho tváři, než se sebou žuchl na zem. Za ním stála servírka se snad tou největší pánví, kterou si stihla přinést z kuchyně a pomalu se jí do výrazu vkrádala úleva. Ta postupně zaplavovala i tvoje tělo, byť jsi dobře věděl, že následky ze souboje budeš v podobě mírného brnění cítit ještě celý den.
Za chvilku snad dorazí bezpečnost, takže bude klid ...
prolomila konečně ticho servírka a podala pánev kuchařce, která s ní odcupitala zpět k přípravě jídla.
Chci vám moc poděkovat, nebýt vás, tak mě možná i napadl nebo by to tu rozmlátil,
uklonila se ti děkovně, byť poslední rána byla její. Byla si však moc dobře vědoma toho, že bez tebe by se k podobnému zásahu snad ani nedostala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Průmyslový okruh, Restaurace

Pod mým náporem muž nepovolil. Po několika ranách se opět zvedl a rval se dál. Uhýbal jsem, kryl a útočil. Bohužel se zdálo, že nyní, čím déle bojujeme, tím je nepřítel silnější a rychlejší. Pomalu jsem ztrácel kontrolu nad bojem a ustupoval. O co hůř, začal jsem se pouze krýt a přistoupil na jeho styl boje. Ruce a žebra se začínaly ozývat.

Kovová rána, která ukončila další sérii ran, ukončila i boj. Servírka s pánví oddechovala skoro stejně jako já. Protřepal jsem si ruce, abych jim ulevil.
Nemáte za co děkovat. Stále doufám, že má dost soudnosti na to, aby nenapadal ženy... Navíc vám odešli zákazníci, a možná bez placení. Já děkuji vám. Uvidíme, co se z toho vyklube.
Trochu jsem se upravil a zaplatil za své jídlo.
Doufám, že vaše právo vás odškodní. Já si to bohužel nemohu dovolit. Myslím, že budu mít problémy už tak.
Uklonil jsem se.
Síla s vámi. Počkám zde s ním na ochranku, aby si náhodou neodešel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Průmyslový okruh - restaurace:
Za ukončení střetu jsi byl nakonec i rád, protože sis mohl oddechnout a ulevit namáhaným částem těla. vděk jsi nezapomněl ani vyjádřit servírce, stejně jako obavy z toho, že jsi až tak výrazně nepomohl. Žena jen zavrtěla usměvavě hlavou, jak nesouhlasila s tvým názorem. Nehledě na možné ztráty a podobně však na ní byla patrná úleva z toho, že je již vše za vámi. Muže v bezvědomí možná tak trochu z rozmaru cvrnkla do nosu a dovolila si luxus posazení na jednu ze židlí.
Pár nezaplacených jídel ještě není příšerná katastrofa, jako kdyby nám to tady rozmlátil a způsobil tak mnohem větší škody. Navíc někteří z nich byli stálí zákazníci a domnívám se, že nebudou mít problém uhradit dlužnou částku zpětně,
pousmála se a pokusila se odlehčit tvým obavám směřujícím k nějaké větší újmě restaurace. Tvoji platbu za jídlo však k tvému překvapení s dalším zavrtěním hlavou odmítla.
Dnes platit nemusíte, už tak jste toho udělal víc než dost. Spíš bych se měla zeptat já, jestli nemohu nějak pomoci vám. A o bezpečnost si dělat starosti nemusíte - vše jim náležitě vysvětlím a protože tu mnozí z nich často jedí, tak máme v tomhle i drobný ústupek. Přesněji jsou nám více nápomocní, než by byli v jiných podnicích,
odpověděla a jasnou gestikulací ti naznačovali, ať si kredity uschováš zpět a třeba s nimi zaplatíš zítra nebo kdykoliv jindy, kdy budeš mít cestu okolo tohoto podniku.
Agresor mezitím stále ležel v bezvědomí, když dovnitř vstoupili dva členové bezpečnosti a trochu poplašně se rozhlíželi. Servírka neváhala a začala jim okamžitě vysvětlovat, co se událo, když nakonec jenom přikývli. Jeden z nich se zastavil u tebe a zeptal se tě na potvrzení běhu událostí, které servírka popsala dost jasně.
Když mi tady potvrdíte Vaši výpověď, tak již nemusíte chodit na stanici. My budeme mít méně byrokracie a vám to jistě také přijde vhod,
poznamenal nakonec muž od bezpečnosti a chtěl po tobě otisk prstu a podpis na prohlášení o události a potvrzení svědectví. Nebyl to rozhodně běžný postup, která by dodržoval předpisy do puntíku, ale dost věcí ti ulehčoval. Pokud bys bez váhání potvrdil, tak by bezpečáci vzali agresora a odvedli si ho s sebou bez dalšího vyptávání nebo nutnosti vyšetřování.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Kegan, Restaurace
Servírka odmítla peníze, a zeptala se, jak jinak by mohla pomoci. Zamyslel jsem se.
Občas se tu stavím na oběd. Usmál jsem se na ni a rozloučil. Svěřila se, že mají s ochrankou dobré styky a až jsem byl překvapen, jak rychle to bylo vyřešeno.
Ano, tak to bylo. Potvrdil jsem výpověď. Ani jsem se nestačil na něco zeptat a strážníci byli pryč.
Omlouvám se, už jsem chtěl odejít. Rozloučil jsem se servírkou, když jsem chvíli stál ve dveřích a přemýšlel o postupu policie a mém dalším postupu ve vyšetřování.
Po nějaké chvíli na ulicích města, jsem se vydal zpět do hotelu, vyspat se z pohmožděných žeber.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Hotel:
Překvapen rychlým rozřešením situace, což ti však nijak v zásadě nevadilo, ses rozhodl po rozloučení a zmínce, že se někdy možná znovu stavíš na jídlo, vydat zpět na hotel. Fakt, že bylo poledne tě netrápil a tak sis mohl relativně brzy lehnout na svou postel a pokusit se uklidnit své tělo z nepříjemného střetu, který jsi ustál. Mírné opláchnutí před spánkem také nebylo od věci a tak se ti usínalo relativně lehce.

Když jsi se probral, tak ti chvilku trvalo uvědomit si, kolik vlastně bylo hodin. Venku bylo světlo, po chvilce jsi mohl zjistit, že stále, a navíc ruch venku se nejspíše blížil k maximu. Pohled na oblohu jasně napověděl, že se den blíží ke konci.
Pozitivem bylo, že jsi nevnímal žádné následky poledního střetu a cítil se plný sil a odhodlání. Navíc jsi měl k dispozici ještě jednu dobrou zprávu. Na komlinku ti totiž zanechal své poselství Jinus, což byl důvod k jeho přehrání.
Zával práce stále nekončí, ale jednomu z pověřených se povedlo něco najít, tak ti to přeposílám, snad ti to bude k užitku,
odříkal pouze krátce a hlasy v pozadí opravdu prozrazovaly, že byl nejspíše hodně žádán.
Již z kraje jsi mohl číst, že o rikknitových vejcích nic Jinus nenašel a ani se na to nikoho neptal. Nicméně mapu města jsi měl k dispozici ve velice pěkném měřítku a to včetně datumů a trochy odkazů do minulosti. Mohl jsi tak vidět, jak vypadaly některé oblasti a budovy před rokem až pěti. Pouze jména majitelů a podobně nebylo k dispozici, takže jsi měl v rukou de facto rozšířené oficiální materiály z katastru města.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Kegan, Hotel
Pomalu jsem se probouzel. Nespěchal jsem a nechal se prostoupit Sílou. Cítil jsem ostatní návštěvníky v budově a lidi na ulici. Otevřel jsem oči. Slunce se vznášelo nad budovami na obzoru a mělo lehce červený nádech. Začínalo se smrákat. Posadil jsem se a protáhl si ztuhlé nohy. Zakroužil jsem rukama, abych zjistil, jak jsem na tom s kondicí po dnešním "tréninku" v restauraci. Naštěstí jsem nic necítil.
Přešel jsem ke stolu, napsat něco do záznamu o mém pokroku. Komlink jsem viděl téměř už z postele. Sedl jsem si na židli a nechal přehrát zprávu.
Konečně se někam pohnu. Usmál jsem se a stáhl katastry do datapadu. Prohlédl jsem si záznamy z minula, které také poslal a srovnal je s nynějším stavem.
Zapsal jsem si budovy které prošly za poslední rok změnou a začal nahrávat odpověď pro Jinuse
Děkuji za pomoc a doufám, že jsem tě moc nezdržel. Za ochotu tě zvu na večeři... Nebo oběd, jak budeš chtít. Až budeš mít čas, můžeme se domluvit. Zatím Síla s vámi.
Oblékl jsem se do své šedé tuniky, bot a hnědého hábitu a s datapadem jsem se vydal dnes naposledy do města. Podle map jsem si našel nejbližší budovu a vydal se na dohled k ní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Hotel:
Potěšen materiály, které jsi obdržel od Jinuse, jsi mu zanechal děkovnou zprávu a přichystal se na cestu do večerního města. To zahrnovalo kromě oblečení i průzkum dostupných materiálů a vytyčení cílů, kdy ses hodlal zaměřit především na změny v dostatečně velkých budovách za poslední rok. Nebylo jich mnoho, vlastně byly pouze tři a tak nebyl důvod nějak dlouho váhat.

Na prvním místě jsi našel opuštěnou budovy a to jak zvenčí, tak i zevnitř. Nebylo tam nic, co by prozrazovalo nějakou možnost spříznění s rikknitovými vejci a pouze holocedule před objektem prozrazovala, že by tady měla být továrna. Konstrukce však byla někde v půli cesty, respektive někde tam se zastavila a již nějakou dobu nepokračovalo. Možných důvodů se nabízelo mnoho, ale to by znamenalo hlubší průzkum.
Ani druhé ti nepřineslo žádnou novou odpověď, protože se jednalo o továrnu významné společnosti zabývající se výrobou laciných oděvů, kterými se snažili zahltit co největší část galaxie. Zběžná venkovní prohlídka ti také neprozradila nic o tom, že by se tam mohlo konat něco podezřelého.
Byl jsi tedy na cestě do třetí lokace, když se dostavily dva pocity v Síle. Díky tomu prvnímu jsi včas uhnul před velkým nákladním landspeederem, aniž by ses vystavoval riziku z jeho šílené jízdy a tím druhým ... jsi rozpoznal něco, co se vztahovalo k tomu náklaďáku samotnému. Nemohl jsi ještě přesně určit, oč přesně se jednalo, ale měl jsi z toho takový rozporuplný pocit. Vozidlo nicméně pokračovalo dál rovně cestou, aby o nějakých padesát metrů později zabočilo. Mohl jsi se vydat rychle za ním, ale mělo oproti tobě výhodu v rychlosti a také již drobném náskoku. Nicméně sis jej mohl dobře prohlédnout včetně několika detailů. A protože jsi viděl, jak odbočovalo směrem ke krajním částem, tak se tu nenacházelo mnoho míst, které mohly být jeho cílem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Kegan, večerní město

První dvě stavby,které podle katastru nedávno změnily majitele, nic nevynesly. Jedna nefungovala, druhá fungovala naopak dobře. Ze špatně utěsněné ventilace bylo cítit levné barvivo, tak dobře známé ze všech obchodů s tímto druhem oblečení. Pokračoval jsem podle map dál.
O pár desítek minut později, když jsem se blížil k poslední budově, zareagovala Síla a uskočil jsem k budově. Kolem se prohnala dodávka. Tady chodí lidi... Začal jsem nadávat tak trochu pro sebe, když mi zacukaly nervy na hlavě a Síla, obrazně řečeno, ukázala na landspeeder, který mě právě málem srazil. Nevěděl jsem, co to mělo znamenat, ale rozeběhl jsem se za ním.
Dodávka zahla v podstatě do slepé a měla jen málo možností, kam se schovat. Navíc jsem cítil tu pomyslnou ruku, která na ni ukazovala, šel jsem za Sílou. Za rohem od dodávky už jsem zpomalil a dával pozor, co se tam děje.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kegan, Průmyslový okruh:
Tvá nadávka byla zapomenuta stejně rychle, jako se okolo tebe prohnal nákladní landspeeder. Síla tě jasně navedla a tys jí následoval jako už mnohokrát. Byl to jeden ze základních principů, který ti byl vštěpován do hlavy už od prvopočátků tvého výcviku, stejně jako mnoha dalším Jediům, které jsi znal.
Nevzdal ses ani poté, co jsi vozidlo ztratil z dohledu a následujíc Sílu a logický úsudek jsi pokračoval v nejpravděpodobnější cestě. Ke tvém uspokojení ses nemýlil a velice rychle jsi prostředek našel před branou jednoho menšího skladiště, kde stály další dva nákladní landspeedery. Všude okolo se motaly bytosti různých druhů - lidi, twi'leci, jeden zabrak, duros a pár dalších druhů, kteří nebyli nakonec až tolik podstatní. Uniformita nebo něco podobného, co bylo klasické pro okolní výrobu se tu také nekonala a ten divný dojem podpořila i přítomnost blasterů u všech přítomných. Spíš než na zaměstnance nějaké společnosti jsi koukal na bandu pobudů a lapků z okraje galaxie.
To nejdůležitější však přišlo, když byl otevřen nákladní landspeeder, který jsi měl možnost sem sledovat. V jeho útrobách se totiž nacházely velké palety s automaticky řízeným prostředím, něco, co se používalo k přepravě jen několika málo nákladu, jakým třeba mohly být rikknitová vejce. Neviděl jsi je nikterak konkrétně, ale s vědomím, jak se musí přepravovat a prostudováním materiálů o planetě, kde se neuvádělo žádné zboží podobného charakteru, jsi byl nejspíše na správně stopě.
Musel sis ale dávat pozor, abys nebyl spatřen, protože okolo mužů se pohybovala hlídka, jak jejich kolegové prováděli přeskládávání kontejnerů do jiného landspeederu. U toho, který přijel jsi mohl vidět v porovnání s těma dvěma zbylými jasně vidět nános špíny, která rozhodně nebyla složena z městského prachu. Bylo tedy docela pravděpodobné, že se pravidelně pohybovala mimo město.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“