3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Kaneck:
Od šmírování dvou puberťaček jste se nakonec rozhodli upustit a většina z vás neschválila ani návštěvu jejich učitelky. TEdy, pokud je doopravdy vyučovala učitelka a nebyl to třeba učitel. To jste v současné situaci nevěděli a pouze se mohli domnívat, jakže to vlastně bylo. Vše jste rozřešili tím, že jste zahájili přesun ke kraji vesnice, což se zprvu ukázalo jako bolestivé a trochu problematické.
Cesto jste procházeli opět kolem školy, odkud nyní odcházeli vyučující a někteří poškoláci. Nikoho známého jste tam nezahlédli, pouze jste si mohli prohlédnout učitelské osazenstvo. Tedy mohli jste spatřit pouze tři kantory - jednoho staršího, typicky dosluhujícího muže v zapomnění, jednoho nevýrazného čtyřicátníka, jehož ambice zemřely nejspíše již v době jeho předškolního věku. A pak k vašemu překvapení mladou, tmavovlasou ženu, která hýřila úsměvy, nadšením a odhodláním přinést osvětu mezi své studenty. Dva z nich ji právě doprovázeli a snažili se jí vlichotit, jenže ona byla nad věcí a dovedla se držet dostatečně stranou.
Na kraji vesnice jste museli čekat ve skrytu skoro celou hodinu, než trojice dorazila. Mezitím prošly okolo další dvě dvojice, ale rozhodli jste se vyčkat na tu konkrétní a známou skupinku, protože u ní jste si byli takříkajíc jistí, cože bude jejich cílem.
... o čem sis povídala s mou sestrou?
mohli jste zaslechnout přirozeného lídra této skupina, stejně jako vám nemohl uniknout její pokus o odvrácení tváře. Mírné zčervenání a nervozita mohly ledacos prozradit.
Ale nic důležitého ... dívčí řeči,
odpověděla nakonec a dvojice chlapců si vyměnila nechápavé pohledy. Víc jste již nezaslechli, protože vás dvojice minula pokračovala směrem k lesu. Jako možná potíž při sledování se mohl jevit značný nedostatek krytů, pokud byste chtěli udržovat blízkou vzdálenost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Kaneck

"Proč takovýhle učitelky nebyly i na Prakhitu?" "Protože tě vyučovali v pevnosti inkvizitoria, kde se takovýhle kůstky nevyskytují." "Kdyby jo, inkvizitoři by se mnohem raději věnovali studiu." "Věnovali by se učitelce a ne studiu, v tom je ten vtip."
Chvilku jsme přemýšleli, zda se dívky bavili oněm, či, a to mohlo být ještě zajímavější, o tom že si vystačí samy.
Nakonec jsme však usoudili, že je to stejně fuk a opatrně se vydali za nimi. Vzhledem k tomu, že nebylo kde se moc schovat, raději jsme se drželi dál od nich, sice jsme je tak neslyšeli, ale oni nás neviděli a pomocí Síly jsme si o nich stále věděli kde jsou, v lese jsme počítali, že bude již jednoduší se schovat, i když zase složitější zůstat neslyšen, ale i v tom jsem měl výcvik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Kaneck:
Pro pronásledování jste zvolili techniku vzdálené podpory - tedy býti co nejdále od cíle, ale přesto na dosah - ve vašem případě vnímání v Síle. To nakonec nebylo tak složité a to i díky tomu, že jakmile jste jednou trochu navázali kontakt se svým cílem, tak držet se jeho odrazu v Síle už bylo o mnoho jednodušší. Navíc cestu k lesu jste již znali z předchozí noci a důležité bylo hlavně dotyčné sledovat až v lese samotném.
Cestu jste si zkrátili rozmýšlením nad učitelkami a jejich budoucností na Prakithu, která by v jednom případě končila vzpourou studentů, zatímco ve druhém by dotyčná byla značně poznamenaná a to nejspíše na hranici léčitelnosti. Možností, co by se za podobné situace mohlo dít, bylo mnoho a tak vám cesta rychle utíkala, než jste se konečně dostali k lesu.
Před ním jste museli chvilku vyčkat, protože se zastavila i trojice a dost možná ověřovala, zda-li nejsou sledování. Ať tak či onak, nechtěli jste nic riskovat a v klidu si počkali kousek stranou. A až poté se vypravili hlouběji do lesa, což pro vás znamenalo možnost se konečně přiblížit více k nim. A i když se dalo v lese vizuálně ztratit mnohem lépe, obdobně tomu tak bylo i se spatřením někoho dalšího.
Cesta lesem byla výrazně nepravidelná a poměrně složitá k zapamatování, přesto se vám povedlo najít jedno nebo dvě vodítka, než jste se museli zastavit přes skrytou paralyzující minou v zemi. Stačil by jeden další krok a zasáhl by vás elektrický proud - což by se za běžných okolností dalo tak nějak utlumit, ale s rozšířenou mechanizací vaší fyzické schránky stupeň nebezpečí od podobných zařízení prudce narostl. Co bylo však horší - trojice se vám zničehonic ztratila v Síle a to zhruba nějakých padesát metrů od vás. Navíc v cestě před vámi, nějakých deset metrů zhruba, bylo husté křoví, kterým jste museli projít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, les

To, že jsme je najednou ztratili nás nemohlo více překvapit. V jeden okamžik tam byli, a najednou... nic.
Nechápali jsme to. Dokázat se takto maskovat v Síle bylo velmi složité, jen skuteční mistři se dokázali takto zamaskovat, o tom že by to některý z nich mohl dokázat nemohla být ani řeč. A že by se tam stýkali s někým, kdo to dokáže... No, to možné bylo. Ale že by dokázal zamaskovat i je se nezdálo pravděpodobné, a hlavně, proč by to dělal až teď, a ne dřív, sotva se dostali do lesa?
Opatrně jsme se přiblížili až ke křoví. Co nejopatrněji jsme se jím začali prodírat. Sebemenší hluk by mohl vše prozradit, nemohli jsme tedy spěchat, a vystavovali se tak riziku, že ztratíme jejich stopu, ale pravděpodobnější bylo, že jsou již na místě, takže to za to riziko, že odejdou stálo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Vývoj situace na vás působil překvapivě a trochu zmateně, nijak to však nezastavilo možný přísun několika teorií, které by za tím mohly stát. Nenašli jste však žádné vodítko, které by vám pomohlo specifikovat jednu, druhou nebo jakoukoliv jinou možnou teorii z těch, jež by mohly nastat.
Vydali jste se opatrně vpřed skrze křoví odhrnujíc jeho větve. Postup byl hodně pomalý, ale na druhou stranu jste dosáhli naprosté tichosti ve svém pohybu a minimalizovali tak pravděpodobnost odhalení.

Za křovím jste opatrně vykoukli a vyhnuli se tak větvi, která byla nejspíš připojena k detekčnímu mechanismu. Prosté skrčení pomohlo překonat tuhletu překážku a připravit pozici pro klidný výhled dále. Houštiny a křoviska se zde nacházely ve stále větším množství a znamenalo to ještě notnou chvilku tichého a pomalého postupu vpředu. Neváhali jste příliš dlouho a pokračovali dále, abyste se v polovině následujícího křoví zarazili.
Nové končetiny vám ztěžkly, pocítili jste výraznou únavu a připadali jste si slepí a ... Síla tu najednou nebyla. Mohli jste zkoušet cokoliv - natahovat se po ní, pokusit se zvednout kámen pomocí vůle, ale v Síle by se nedostávalo žádné odezvy, tedy pokud byste se nerozhodli vrátit zpátky mimo křoví.
Situace se však začala komplikovat ještě více - zpoza vás jste zaslechli dvojici mladých hlasů a nebylo pochyb o tom, že se blížila k vaší pozici. Nepříjemným faktem navíc bylo, že křoviska po vašich stranách obsahovala trnité odrůdy a vpřed jste příliš rychle postupovat nemohli, poněvadž jste netušili, co tam na vás čekalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Mé zmatení nadále rostlo, Síla mne opustila. Najednou byla pryč. Nemožné! To se mi nikdy nestalo. Končetiny, hlavně ty umělé, neuvěřitelně ztěžkly.
Nikdy jsem si neuvědomil, jak moc jsem na Síle závislý, nikdy jsem ji nepoužíval přehnaně, nebo v příliš velké měřítku, ale její absence byla najednou TAK bolestivá.
Pak jsem si to uvědomil.
To ticho.
Halo? Hej! Kde ste? To je dost blbej fór! Haloo!
Byli pryč. Byl jsem sám. Poprvé ve svém životě jsem byl SKUTEČNĚ sám.
Chytil jsem se za hlavu. Bylo to příšerné. Ta prázdnota byla zničující.
Aagh!
Zasténal jsem. Chtěl jsem nyní utéct pryč. Vykašlat se na vše okolo. Na misi, celý Generis, inkvizici, ... zaryl jsem obličej ho hlíny.
Chvíli mi trvalo než jsem se vzpamatoval. Prvotní šok byl pryč. Hlava se začínala vyjasňovat.
To že zde nebyla Síla nemohlo být jen tak, muselo to mít nějaký důvod. A ten důvod měl jistě někdo kdo je znalý Síly a takto se maskuje.
Opatrně, přeopatrně jsem se vydal dál. Tentokrát se však již klepal strachy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Ztráta Síly se pro tebe rovnala absolutním šoku a to už nejen v podstatě toho, že se dotýkala tebe a ne vás. Nová směsice pocitů, dopad nových a doslova drtivých zkušeností přinesl spoustu nových otázek, které hrozily zpochybnit tvou existenci, jak jsi ji znal. Krize tě přivedla téměř až k ochutnání místní zeminy, než se ti povedlo vzpamatovat natolik, abys mohl opět vykročit vpřed.
Třásls se, obtížněji se ti našlapovalo a měl jsi pocit, jako bys každou chvíli mohl ztratit svou tak těžko udržovanou rovnováhu. Hrozilo vyskočení otázky, zda-li by vůbec pro tebe bylo reálné bez Síly žít.

Dorazil jsi na druhou stranu křoví dříve, než tě mohla dvojice mladíků dohnat. Tedy dalo se to usuzovat dle hloubky jejich hlasů, díky čemuž nebylo pochyb o jejich věku. Každopádně ty ses octl na vyšlapané cestě, která vedla okolo dvou křovisek směrem k menší mýtině a poté dál k několika přístřeškům. Bylo otázkou, kdo by se zde chtěl usadit, ale hlavně - proč se sem za ním stahovala veškerá omladina z nejbližšího okolí, když na bydlení v lese nemohlo být mnoho zajímavého. Mohl jsi zaslechnout i hučení nějakých generátorů, ale hlavně jsi spatřil skulinu mezi dvojicí ne tolik pichlavých keřů, kam jsi se stihl schovat, než tě minula dvojice zhruba šestnáctiletých mladíků. Ta si vyprávěla o svých školních zážitcích, jakoby se tedy nemělo dít nic zajímavého a ani ji nenapadlo hlouběji prozkoumávat své okolí. Tvé ukrytí před nimi ti nakonec odhalilo i přítomnost dvou obranných blasterových věží, které mladíky oscannovaly a bez potíží pustily dál. Nebylo pochyb o tom, že se obě nacházely na konci cestičky při vstupu na menší mýtinu. Mnoho alternativ se zde nenabízelo - možnost zkusit to obejít hlubokými trnitými houštinami, kde se mohly skrývat mnohé jiné pasti a nástrahy, či zkusit obranné věžičky nějak obelstít. Situace byla o to horší, že ses nemohl spoléhat na Sílu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Věže celou situaci těžce ztížili.
Tady někdo bere svou bezpečnost vážně.
Nehodlal jsem si přes věžičky projít, bez Síly bych je nemusel zdolat a netušil jsem jak moc bez Síly bych byl schopen odrážet střely mečem, pravděpodobně nebyl...
Pomalu a opatrně jsem se začal plazit křovím, doprava, abych věže obešel, dávaje si pozor na miny, další věže, či jakékoliv jiné nástrahy, byl jsem již moc blízko na to, aby couvl. ač byly doposud ztráty drtivé.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
I když situace nevypadala zrovna nejrůžověji, tak jsi přesto vykročil dále vpřed. Tedy, spíše ses vydal poloplížením a plazením směrem do křovin vpravo, kudy jsi plánoval obejít zabezpečení pomocí věží.
Nebylo pro tebe žádným překvapením, když jsi po chvilce nalezl první ze série pastí, jež jsi musel překonat. Nastražené lanko vedlo k mině celé nedočkavé vybouchnout, jakmile bys jí o to požádal ty nebo nějaká místní zvěřina.

Takhle jsi pokračoval dál dobrou půl hodinu, kdy jsi se vyhnul třem minám, jedněm loveckým železům, ať už byly na zvěř nebo nevítané návštěvy, několika větvovým pastím a další věži, která byla opět venku na mýtině. Teprve po tomhle všem plížení jsi nalezl skulinku, kudy jsi mohl vklouznout na mýtinu, aniž by ses musel potýkat s aktivní obranou. Ukázalo se totiž, že věží tu dohromady bylo více, i když jejich rozmístění nemělo víceméně pravidelný vzor.

Z křovisek by ses dostal na menší mýtinu, která o kus později vedla užší cestou na jednu větší a těsně před tímto vchodem se nacházela nahrubo postavená špeluňka s neznámým obsahem. Občas tu sem tam prošel někdo z omladiny náležící nedalekým vesnicím a to vždy ve skupinách po dvou nebo po třech. Nikoho jsi neviděl přijít samotného a nikdo také nepřišel ve více než tříčlenné skupině. Jestli to bylo zamýšleno, nebo ne - to ses mohl dozvědět relativně brzy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

konečně jsem se dostal na mítinku, které tato obrana patřila.
Kde asi sehnal takovou výzbroj? Znam planety, co maj menší arzenál.
Přesunul jsem se jak to jen šlo k boudě. Neriskoval jsem a zastavil se, když jsem usoudil že dál už by to bylo moc nebezpečné a mohli by mne nalézt.
Stále jsem si však dával pozor na nástrahy.
Snažil jsem se vyslechnout co nejvíce z různých rozhovorů, a nelézt mezi nimi nějaký starší hlas, který by mohl patřit obyvateli té chatky.
Nevystrkoval jsem zatím hlavu, chtěl jsem se svým odhalením počkat až bude omladina pryč, přeci jen, mohlo by to špatně dopadnout. Nechtěl jsem, aby zde nastal masakr místních puberťáků nebo, a toho sem se obával ještě více, jsem mohl umřít i já, bez Síly proti mne měli šanci.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Za svůj cíl sis vybral dřevěnou stavbu, k níž ses co nejrychleji přiblížil a využíval ji ke svému dalšímu krytí. Nejprve jsi opatrně a pečlivě prozkoumal její okolí, než si se rozhodl věnovat jí. Na bydlení ti přišla poněkud menší již z dálky, ale absence jakýchkoliv oken, přítomnost pouhých jedněch dveří a netěsná konstrukce stěn spíše ukazovaly na to, že tato konstrukce nejspíše nebude určená k bydlení.
Když by ses pokoušel nahlížet skrze škvíry mezi kládami tvořícími stěnu, tak bys zahlédl maximálně hrubé a tmavé obrysy, které by ti toho mnoho neřekly.
V místech, kdy nebyl nikdo poblíž jsi mohl prostudovat vstupní dveře do chatky, které byly jištěné jednoduchým mechanickým zámkem, byť byl hodně bytelný a z hlediska mechaniky patřil mezi špičku v nedobytnosti. Jenomže všichni elitní zloději, kteří dovedli otevřít nějaký ten mechanický zámek, měli většinou dost zkušeností na to, aby si časem poradili i s tímhle.

Hlavní prostor pro aktivitu se nejspíše nacházel na oné větší mýtině, kam mířili také všichni příchozí. Z rozhovoru poslední dvojice, který dle všeho mohl tvořit i mladý studentský pár se ti dokonce povedlo něco zaslechnout. Celkově bys jejich dialog mohl shrnout jako těšení se na to, co se měli dnes naučit. A také, jak se nemohli dočkat na Kruh. Oč se jednalo, nebo co to mělo znamenat, o tom jsi nemohl mít ani tušení, pokud by ses tedy nevydal na onu větší mýtinu. To, že průchod hlídala jedna věž, nebylo nakonec až tolik překvapivé a znamenalo by to se opět plížit nebezpečnými křovinami, kde se kromě trnů a možná někde i divoké zvěře nacházelo především velké množství min, větvových pastí a kdo ví čeho ještě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Rozhodl jsem se, že než se vydám na mýtinku, prozkoumám kůlnu, či jak to nazvat.
Sakra, kde teďka seženu dámskou sponku?
Zauvažoval jsem nad děvčaty na velké mýtině, ale hned jsem to zase zavrhl. sám sem si nějak nevěděl rady. Chvilku jsem se zmateně rozhlížel hledal cokoliv použitelného.
Ale Sith to vem!
Naštval jsem se nakonec nad svou vlastní neschopností a vytáhl paklíč. Zámek byl sice bytelný, ale já byl cvičený se skrz takovéto relikty z pradávna dostávat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Chvilku jsi tápal nad způsobem, kterýmžto by ses dostal do kůlny a odhalil tak její obsah. Využití dámské sponky jsi musel vzhledem k nepříliš vhodné situaci zavrhnout. Ono by také nebylo úplně rozumné, kdyby sis jen tak nakráčel na mýtinu, kde se nejspíš shlukovali všichni příchozí a optával se přítomných slečen, zda-li některá z nich nemůže na chvilku postrádat sponku.
Řešením se nakonec ukázal nástroj, který jsi měl ve svém základním vybavení a jen byl pozapomenut. Šperhák, trpělivost a místy zuřivost při otvírání zámku dělaly svoje a postupně jsi cítil, jak se blížil moment otevření. Před tím jsi byl ale nucen na minutu přestat, když tu procházela dvojice mladíků, kteří nejspíše patřili mezi opozdilce. Nebyl jsi však spatřen, stejně tak ani šperhák trčící poměrně nápadně ze zámku, jak jsi jej nestihl včas vyprostit, takže ses mohl vrátit k souboji se zámkem.
Bylo trochu překvapivé, když ti následně stačily pouze dva další pohyby šperhákem a mechanický zámek cvakl. Následovalo jeho tiché odstranění, kontroloval obou stran a mohl jsi vklouznout dovnitř v očekávání odhalení.

Vzhledem k absenci oken a pouhých několika škvír v mohutných dřevěných stěnách sis nejprve musel chvilku zvykat na zdejší temnotu. Po chvilce se ti však dařilo již tak nějak vidět do všech stran a mohl jsi začít s průzkumem kutlochu. Jakákoli absence matrací, deky či koberce na zemi vyloučila účely čistě zábavné a intimní. Množství krabic, beden a nějakého toho nářadí naopak napovídalo, že jde o sklad vybavení. Odklopení jedné z beden však přineslo nečekanou pravdu - vojenské blasterové pušky prvotřídní kvality ležely vedle naskládaná jedna za druhou. Jedna z beden odhalila slušnou zásobu termálních detonátorů a našel jsi kromě blasterových pušek i těžké blastery. Zajímavý obsah skrývala jedna menší krabička trochu bokem, v níž jsi poznal součástky, které se využívaly buď v zařízeních se silnými lasery či využitím plasmy nebo třeba při konstrukci světelného meče. A když jsi k tomu mohl připočíst maskovací kapuce a pláště, tak se tohle dalo označit za více než hezkou sbírku prvotřídního vybavení imperiální kvality.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Dosti mne překvapilo, že se ze šmajchlkabinetu se vyklubal sklad zbraní.
Pěkný, s takovýmto vybavení se můžou pokusit o planetární převrat a uspět.
Součástky použitelné do světelného meče mě znervóznili ještě více. Nebyl žádný důkaz, že jsou právě na tuto elegantní zbraň, ale jaksi mi do toho seděly. Většina nebyla zrovna prví jakosti, ale našlo se mezi nimi i pár zajímavých kousků, které by byly značným zlepšením kdejakého meče, našel jsem tam dokonce i kousek, co by se hodil mne, ten jsem rovnou zabavil. Vzpomněl jsem si na hovor co jsem vyslechl skrz komlink. Místní převrat byl zřejmě na spadnutí.
Rozhodl jsem se, že tyto zbraně součástí převratu nebudou.
Vzal jsem jednu dálkově odpálitelnou nálož a napojil na svůj komlink a vrátil ji zpět mezi ostatní, tak aby nebyla hned navrchu.
Nyní jsem mohl sklad zbraní zničit.
Rychle jsem tajně opustil boudu a opět po sobě zamkl.
Nechtěl jsem riskovat jít přes věžičku, jejíž zničení by bylo nejspíše dosti hlasité a přivolalo by nechtěnou pozornost, a tak jsem ji co nejtišeji a co nejtěsněji okolo ní to šlo, aby mne nespatřila, obešel, dávaje si pozor na případné další nástrahy či opozdilce, kdyby ještě chtěl někdo přijít
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Množství zbrojního arzenálu ti přineslo neblahé tušení, stejně jako informace, které sis vybavil z útržků hovoru mimo planetu. Příprava na protiakci ti nezabrala ani příliš mnoho času, protože jsi výbušninu mohl nechat prakticky kdekoliv. Nastavení časové rozbušky na tvůj komlink už byla doslova hračka a tak jsi obohacen o komponentu do světelného meče a s připravenou výbušninou na dálkové ovládání opustil skladiště zbraní. Zametl jsi stopy zamčením zámku, takže by se někdo nejprve musel snažit, aby zjistil, že vůbec někdo manipuloval se zámkem a byl ve skladu.

Tvé další kroky vedly zpět do křovin, protože jiná cesta okolo věžičky se nenabízela. Při vstupu jsi málem došlápl na minu, ale zastavil ses na poslední chvíli, když ti přišlo ono místo podezřelé. Mohl jsi si zhluboka vydechnout, protože se tato konkrétní mina ukázala jako vojenský typ s minimálně pětimetrovou oblastí výbuchu. Protáhl ses okolo dvou natáhnutých špagátů připojených k čemusi, jedné šikovně ukryté lovecké pasti a dostal se do pozice, kde trnité křoví nabízelo malou skulinu, ale hlavně jakýsi výhled na mýtinu. Tam bylo shromážděno asi padesát mladíků a dívek z okolních vesnic, kteří proti sobě nyní nacvičovali boj jednoho proti jednomu. Byli rozděleni do dvojic, většinou ne těch, v kterých přišli, a cvičili se v osobním boji. O kus dále jsi mohl zahlédnout jakýsi vstup kamsi do podzemí, který samozřejmě hlídala další věžička. Mimo prostor, kde se omladina cvičila se nacházelo velké tábořiště s mnoha sedáky rozmístěnými v kruhu okolo. Uprostřed tábořiště byla vyvýšená kamenitá prostora, kde na tyči stál zabodnutý jakýsi drahokam, z něhož jsi měl husí kůži. Okolo něho bylo dostatek prostoru, aby tam mohl stát jedinec, aniž by byl nějak ohrožován plameny, i když nebylo pochyb o tom, že mu tam muselo být pořádně horko.
A pak jsi ho konečně spatřil.
Více jak dvoumetrový durosan procházel mezi mládeží a instruoval je v boji. Už na první pohled bylo jasné, že byl starší než ostatní a také mnohem silnější. Nebylo pochyb, že byl ve vynikající kondici a jakmile jsi spatřil světelný meč pohupující se u jeho boku, nemohl jsi už vůbec pochybovat o jeho dávné působnosti. Přesto se lišil od Jediů, které jsi mohl vidět, protože v jeho výrazu bylo něco podivného. A také zde bylo to podivné logo, které měl na plášti, stejně jako přes levou část tuniky. Ten symbol ti nepřišel nikterak povědomý a nepoznával jsi ho, ale byl kompletně namalovaný černou barvou a jeho komplexnost avšak i přesnost provedení působila mírně ochromujícím dojmem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“