1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Tik, tak.

Poslední metry jste překonali velice rychle se zesilující blasterovou palbou za vámi i přes to, že jste sténajícího Jeromeho museli táhnout. Prošli jste dveřmi i se Spierbotem nechajíc za sebou mrtvého člena ochranky a omráčeného Grana. Dveře se za vámi špašně zavřely z popudu chlapíka z ochranky. Ne, že by vám poskytovaly nějakou zvláštní ochranu, a proto jste postupovali dál do atria.

Tik, tak.

Šéfe, mám problém u vchodových dveří, kód tři, nebo čtyři? Prostě hromada šílenců se zbraněma!
Křičel ještě cestou do komlinku. Potom začal řvát i na celé atrium.
Vykliďte oblast, zaujměte obranné pozice!

Tik, tak.

Za prosklenými dveřmi, které nebyly evidentně vybudovány k jakékoli větší ochraně nebo obraně se vám znovu naskytl pohled na atrium, které bylo velmi prostorné. Nebyl sice čas si vše prohlížet, ale věděla jsi, že přímo před vámi byla recepce s lidskou obsluhou, po obou stranách vzadu stoupala široká schodiště, mezi nimi za recepcí byla sada výtahů. na levé straně se rozprostírala v několika výškových úrovních soustředěných do půlkruhu restaurace. Úplně vzadu bylo velké pódium, před kterým jste prve seděli. Restaurace víc připomínala kabaret, zejména díky tomuto podiu. Na pravé straně od vás byl mírně oddělený bar, kde byl zřejmě prostor i pro hazardní hry.

Tik, tak.

Chvíli potom co jste prošli dveřmi se ozvalo další, teď již trochu vzdálenější a bezmocnější
prásk!,
kulka udělala díru do skleněných dveří a zaryla se do podlahy v místě, kde ještě před sekundou měl Jerome nohy. Tentokrát se sniper díky velmi ztíženým podmínkám netrefil a přišel tak o svou šanci. Všichni tři a Spiderbot jste pokračovali dál směrem k recepci, které jste dosáhli o chvíli později. Tam muž, který vám významně pomohl opřel Jeromeho a bylo vidět, že bude mít na práci mnohem víc věcí, než ho kamkoli tahat. Jerome byl stále při vědomí, ale byl velmi otřesen a stále ztrácel krev. Udělal krvavou cestičku až k recepci.

Musíte ho dostat o patnáct pater níž, tam je rehabilitační středisko, měli by tam mít prostředky na to, aby ho ošetřili. Omlouvám se, ale já teď musím jít! A vy odsud musíte zmizet taky velmi rychle! Za chvíli to tady bude zlý.

Prohlásil rychle, stroze, ale dobrosrdečně muž a rozběhl se organizovat obranu proti případnému útoku, který mohl hrozit od mužů ve speederech. Mohla jsi pozorovat, jak přibíhající další muži a zaujímají pozice na různých alespoň trochu krytých místech. Jako například za masivní recepcí, odkud recepční už dávno zmizeli.

Pohledem do restaurace bys mohla zjistit, že tam začala probíhat evakuace důležitých osob a je tam rozhodně tak trochu chaos. Sál se však začal vyprazdňovat některými z únikových východů. Do baru jsi příliš neviděla.

U vchodových dveří se prozatím nic nedělo, ale to mohl být jenom klid před bouří...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Blasterová palba nás popohání, jako kadety na vojenské akademii jejich velitel. Zvuk otevírajících se dveří s sebou přináší nový závan naděje. Na oslavy však není čas. Architekt restaurace nepočítal s tím, že bude podnik jednoho dne čelit útoku ozbrojenců a tak musíme zraněného mladíka dostat co nejdál od dveří a prosklených stěn.

S tím pitomcem, co tuhle restauraci navrhl si to budu muset vyřídit! Tohle není Coruscant! Co si ten blbec myslel!
Bleskne mi hlavou, jakmile se ozve další výstřel a kulka z odstřelovačky se zaryje do podlahy. Naštěstí jsme již mimo dostřel. Prozatím. Mezitím co táhneme Jeromeho, člen ochranky přes komlink přivolává své kolegy a následně pobízí personál, aby začal s evakuací. Zastavíme se u recepce.

Děkuju za pomoc... Asi nemáte blaster navíc?
Zkusím se zeptat, zatímco pomáhám mladíkovi sundat sako. Poté mu rozvážu kravatu a roztrhnu košili. Na odepínání jednotlivých knoflíčků není čas. Kdysi bílá látka je nyní z půlky nasáklá krví. Opatrně sundám i tu. S botovou pomocí rozříznu košili na dva kusy, které vzápětí zmuchlám a přiložím na rány. Látku upevním kravatou.

Bude to bolet. Ale musím zastavit krvácení.
Varuji mladíka předtím, než utáhnu kravatu. Můj další postup je následovný. Dostat se s Jeromem do výtahu a následně do rehabilitačního střediska.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Tvůj dotaz na blaster už chlapík z ochranky bohužel nezachytil, protože se již od vás vzdaloval a evidentně byl myšlenkami úplně jinde. Zůstala jsi i s Jeromem stát přímo u recepce, téměř naproti dveřím, kde ses rozhodla ho začít ošetřovat. Sundání prostřeleného luxusního saka bylo pro Jeromeho velmi bolestivé, protože téměř nemohl ovládat levou ruku, v jejímž rameni měl díru jako hrom. Nakonec se vám to ale přeci jenom podařilo. S kravatou a hlavně s košilí už nebyl takový problém, protože byla na rameni provrtána takovým způsobem, že jsi snadno utrhla rukáv a nemusela jsi Jeromeho znovu nutit projít bolestivým ohýbáním a vysvlékáním onoho rukávu. Společně se svým mazlíčkem jsi pak připravila košili jako provizorní "špunt" z obou stran Jeromeho ramene a kravatou jsi vše pevně stáhla. Přitom vydal bolestivé zachraptění. Bylo na něm vidět, že nemá daleko k upadnutí do bezvědomí, ovšem stále je schopný vnímat.

BUM a PRÁSK!

Skleněné vchodové dveře se rozletěli na všechny strany mocným výstřelem či výbuchem a v zápětí prostor atria vyplnila blasterová střelba přicházející z venčí, opětovaná zhruba deseti členy ochranky, kteří se sem zatím dostali. Blasterová střelba ohrožovala i vás u recepce, zvláště potom co si její původci uvědomili, že se jedná o jejich cíl. Jen tak tak ses vyhnula zásahu do hlavy a to tě donutilo trochu zrychlit. A tak jste vyrazili na cestu k výtahům a částečně jste tak byli kryti mohutnou recepcí, ze které opětovalo palbu hned několik členů ochranky. Jerome byl dost těžký a pod jeho vahou se ti trochu podlamovala kolena, ovšem pud sebezáchovy byl silnější.

BUM!

Velký výbech hned několika vystřelených či vržených granátů otřásl halou a kdybys na to měla čas a sledovala dění za vámi, tak bys mohla vidět jak bylo zcela zničeno stanoviště ochranky nedaleko baru a trojice mužů byla nenávratně vyřezeno z boje i z života. Útočníky bys ze své pozice teď zahlédnout nemohla, stejně tak oni k jejich smůle nedokázali zasáhnout vás ani výtahy. Nicméně bylo zřejmé, že to nejsou žádní amatéři i přes to, že jejich útok začal patrně dřív, než měl, což byla ovšem otázka jestli to tak skutečně bylo.

Měli jste štěstí a výtah právě stál v tomto patře. Rychle jste tedy nastoupili, opřela jsi Jeromeho o stěnu, aby sis alespoň trochu ulehčila a ztlačila jsi čudlík rehabilitačního střediska, které bylo patnáct pater pod vámi. Tento čudlík se tak nacházel v horní čtvrtině celého ovládacího panelu. Dveře se pomalu začaly zavírat a ty sis už téměř oddechla.

plesk

V poslední chvíli se ve dveřích objevila ruka, která zastavila jejich zavírání a díky bezpečnostnímu protokolu donutila dveře se opět otevřit. Stál tam mladý člověk, muž, oděný podobně jako členové ochranky. Měl tmavé krátké vlasy a nepříliš vstřícně vyhlížející obličej. Přistoupil za vámi.

Svezu se s váma, jestli to nevadí.

Jeho tón byl tvrdý a zcela oznamovací. Postavil se přímo vedle tebe na vzdálenost menší než jeden metr a zmáčkl nejspodnější tlačítko. Bylo vidět, že si vás oba měří bedlivým pohledem jako by vás zkoumal. Spiderbot ti mohl nahlásit že pod oděvem má ukryt blaster a stejně tak na základě svých sesbíraných dat mohl pozorovat drobné rozdíly mezi jeho oděvem a oděvem mužů z ochranky. Na druhou stranu ani ti nebyli všichni na chlup stejně oděni, takže to nemuselo znamenat vůbec nic.

Dveře výtahu se zavřely a vy jste poměrně rychle vyrazili dolů směrem do rehabilitačního střediska. Po chvilce výtah oznámil dosažení cíle a dveře se opět začaly otevírat. V ten moment se ukázalo, že chlapík asi vážně není z ochranky.

Doufám že ti zaplatil předem, protože tady je konečná děvko, vystup si a nech nám trochu soukromí.

Vybalil na tebe chlapík pohrdavým tónem v domění, že jsi prostitutka a postrčil tě rukou směrem k východu z výtahu takovým způsobem, že jsi musela udělal krok dopředu,abys neztratila rovnováhu. Dveře se právě zcela otevřely a za nimi byla pouze chodba s ukazately.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Ani trochu mě netěší, že způsobuji Jeromemu svým laickým ošetřením takovou bolest. Při každém jeho zachraptění starostlivě a soucitně svraštím čelo. Konečně je dílo hotové a můžeme vyrazit, když v tom se ozve výbuch. Přiskočím k mladíkovi a snažím se ho krýt před střepinami vlastním tělem. Blasterová palba je pro mě jasným znamením, že je čas vypadnout. Stejnou informační hodnotu má i Botovo zběsilé pípání. Nechám svého společníka, aby se o mě opřel a společně vyrazíme směrem k výtahu. Klidná, luxusní restaurace se mrknutím oka změnila v bojiště. Bzučení blasterových střel se misí s rozkazy, skučením, nadávkami. S každým úderem srdce mi tělem koluje stále víc a víc adrenalinu. Jen díky tomuto hormonu, který způsobuje, že tělo podává maximální výkon, jsem se zatím vyčerpáním nesvalila na zem. K výtahu dorazím krátce poté, co se ozve další výbuch. Zběsile mačkám tlačítko na stěně. Naštěstí je kabina v našem patře a tak během chvilky stojíme uvnitř. Vyberu příslušné patro a vydechnu úlevou, jen co se dveře začnou zavírat. V tom se objeví ruka a dveře výtahu se opět otevřou. Zaváhám a ztratím tak možnost nepozorovaně sáhnout po malém blasteru, který mám ukrytý v pouzdře připevněném ke stehnu. Naštěstí SpiderBot takovou chybu neudělá a okamžitě nově příchozího analyzuje. Nezmůžu se muži odpovědět. Pouze zakroutím hlavou. Ještě se trochu třesu vyčerpáním. Využiji toho a nasadím si masku vystrašené dívky. S trochou štěstí to muž spolkne a nebude mě považovat za hrozbu. Bot nyní stojí mezi mnou a zraněným mladíkem. Zdá se, že ho muž zatím nezaregistroval. Po celou dobu nespouštím neznámého člověka z očí. Nemám z něho dobrý pocit. Vnitřní hlas mě nabádá k obezřetnosti. Jakmile zastavíme o patnáct pater níž, mé obavy se potvrdí. Neodporuji, udělám krok dopředu.

Výboj!
Rozkážu droidovi a uskočím do bezpečné vzdálenosti. Stále však stojím k muži čelem, připravená zasáhnout.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

S výkřikem povelu jsi skočila mezi otevřené dveři. Chlapík, ač trochu vyvedený z míry, už sahal po ukrytém blasteru, když jeho tělo zasáhl Spiderbotův elektrický výboj. S jeho dozněním se muž sesunul po stěně výtahu na zem zjevně ochromen nečekaným zásahem od malého droida, kterého si ke své smůle dřív nevšiml. Muž byl však pouze ochromen, neupadl do bezvědomí. Viděla jsi jeho snahu rychle dosáhnout rukou na vlastní blaster, zatímco v očích se mu zračilo čiré zoufalství když zjistil, že ho paže neposlouchá tak dobře, jak by bylo zapotřebí. Alespoň ještě několik dalších sekund bylo pro muže nemožné dosáhnout na blaster.

Spiderbot čekal na tvoje další rozkazy a Jerome byl opřený o stěnu výtahu. Zatím nepadal, ale také se nezdálo, že by si byl svým postavením jakkoli jistý a že by vnímal realitu kolem sebe. Ty jsi stála ve dveřích výtahu, čímž jsi jim bránila v zavření. Na panelu bylo nastaveno však ještě nejnižší patro a tím směrem měl výtah v plánu se dále pohybovat po době vyhrazené pro výstup a nástup na tomto podlaží.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Nožičky pavoučího droida se nadzvednou do známé pozice. Poté muže zasáhne elektrický výboj a ochromí ho. S neskrývanou pýchou a hrdostí sleduji celou scénu. Nemohu si pomoct. Postavím se tak, abych nohou bránila dveřím v uzavření. Z nepřítele stále nespouštím oči. Jakmile zaznamenám jeho snahu nahmatat blaster pokynu Botovi.

Ukaž mu, co ještě umíš. Ale zatím ho nezabíjej!

Promluvím nesmlouvavě. Bot v odpovědi nesouhlasně zapípá. Nejraději by riziko okamžitě odstranil. Jeho mrštné kovové nožičky se vyškrábají na ležícího nepřítele a na krční tepnu mu přitisknou chladivou, jako břitva ostrou čepel. Pro klid duše nadzvednu sukni a z pouzdra vytáhnu drobný blaster.

Jak vidíš spletl ses ve mě. Nebudu se tě ptát dvakrát. Kolik vás je? Jaké máte rozkazy? Máte ho přivést živého nebo... mrtvého.
Pohlédnu na Jeroma a s posledním slovem si dávám načas.

_______________________________________________________________________________________________________
Příspěvek č. 500!
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Jakmile muž ucítil na své krční tepně droidovu čepel, přestal se marně snažit dosáhnout na svůj blaster a viděla jsi, že se smiřuje se smrtí. Byl to tak trochu profesionál, který neměl zrovna svůj den.

Stejně jsem už mrtvej, nic ti neřeknu, děvko.

Vyplivl na tebe jako jed a jeho oči tě probodávali nenávistným pohledem. Mohla jsi v nich vidět ale i lítost nad obrovskou chybou, kterou udělal, když tě podcenil. Jeho snadný lov se změnil v pohřeb a on si toho byl velmi dobře vědom.

Dveře se nehýbaly a v chodbě za tebou se také stále nic nedělo. Jerome vypadal, že již moc dlouho nevydrží na nohou a Spiderbot se těšil, jestli se to tak u droida vůbec dá popsat, na to, až prořízne chlápkovi hrdlo. Evidentně měl ten droid sklony k masochismu a krvavým sprchám.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Zkusila jsem to. Přestože mi bylo od začátku jasné, jak bude znít mužova odpověď. Kdybych byla na jeho místě já a on držel můj život ve svých rukách, pravděpodobně bych reagovala stejně. Oba dobře víme, že z tohoto výtahu vyjdou živé jen dvě bytosti. On svou šanci promarnil a nyní za ni zaplatí cenu nejvyšší.

Pravda.
Přikývnu s hranou lítostí v hlase. Sundám si střevíce a položím je tak, aby zabránili dveřím se zavřít. Pokleknu na jedno koleno vedle svého protivníka. Blaster namířím na jeho tvář, zatímco druhou rukou vytáhnu jeho zbraň. Odložím ji na podlahu a pokračuji v šacování. Hledám komlink, vysílačku, cokoliv co by mi později mohlo být k užitku....

edit by MrTukan
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Znemožnila jsi výtahovým dveřím, aby se zavřely pomocí svých bot a potom jsi poklekla ke svému protivníkovi, jehož ochromení už polevovalo, s blasterem namířeným mu mezi oči. Začala jsi ho šacovat a nevěnovala jsi mu tak dostatečnou pozornost. Předtím než jsi stačila najít ještě něco jiného kromě skryté blasterové pistole však přišlo překvapení. Muž již smířen se svým osudem nebyl toho názoru, že by si od tebe měl cokoli nechat líbit. Jeho pravá ruka se nepředvídatelně a překvapivě vymrštila nevídanou rychlostí a tvrdě tě zasáhla do žeber odkud se ozvalo rupnutí a náhlá palčivá a píchavá bolest. Úder tě odmrštil metr dozadu, ovšem stejně tak jsi reflexivně zmáčkla spoušť blasteru. Výstřel ovšem muže těsně nezasáhl. Levou rukou se snažil zaútočit na tvého malého droida a dostat ho ze svého krku. Marně.

Spiderbot narozdíl od tebe vykonal svou práci správně a dřív než se mohl lovec zbavit i jeho, prořízl mu krční tepnu s takovou vervou a krvežíznivostí, že málem oddělil hlavu od těla, nebýt krční páteře. Krev ihned začala prýštit a stříkat po celém výtahu. Na Spiderbota, na Jeromeho i na tebe. V okamžiku se výtah proměnil v krvavou lázeň, která nabízela hrůzný pohled. Jerome jistě vnímal krev na svém obličeji, ovšem vzhledem ke svému zranění nebyl schopen nad scenérií zřejmě hlouběji přemýšlet.

Ty sis z celého incidentu odnesla nejméně dvě zlomená žebra a další pohmožděná, která bolela ještě mnohem víc. Při úderu ti muž málem vyrazil dech a ani teď se ti nedýchalo nijak zvlášť dobře. Seděla jsi na zadku ve dveřích výtahu, kam tě úder odhodil a potřebovala jsi chvilku na to, aby ses vzpamatovala. Na druhou stranou muž teď již rozhodně nebyl hrozbou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Odložím blaster na podlahu a pokračuji v šacování. Levou rukou kontroluji kapsy, zatímco pravá míří na mužovu tvář. Něco nahmatám a tak skloním pohled. Toho zabiják využije a ze všech sil mě praští do hrudi. Ozve se křupnutí provázené bodavou bolestí. Mám pocit, jako by mi někdo do těla vrazil dýku. Aby toho nebylo dost, síla úderu mě připraví o všechen vzduch v plicích a odmrští mě dozadu. Stisknu spoušť. O to, zda jsem svůj cíl zasáhla nebo ne se už nestarám. V uších slyším tlukot vlastního srdce. Snažím se nadechnout, ale každý nepatrný pohyb hrudníku má za následek další bolest.

Zkurvysyn vymrdanej!
Neodvážím se nadávku vyslovit nahlas. Místo toho mi z úst uteče zakňučení plné bolesti a zloby! To, že byl muž smířený se smrtí neznamenalo, že mi svůj život dá bez boje. Tuhle tvrdou lekci si budu pamatovat do konce svých dnů. Pokud mi ještě nějaké zbývají. Do reality mě opět přivedou vlhké kapky vody. Otevřu oči, jen abych pohlédla na hororový výjev. To, co jsem pokládala za vodu byla ve skutečnosti krev. Pokrývala stěny, podlahu, nás. Spiderbot nezaváhal. Jen, co nasbírám dostatek sil, ukryji malý blaster opět do pouzdra. Uchopím ten, který patřil mrtvému a s námahou se postavím. Zlomená žebra o sobě dávají neustále vědět. Mou prioritou je ovšem pomoct mladíkovi.

O..opři se... o mě. Snad to půjde.
Mluvení mě namáhá. Mezi jednotlivými slovy si musím dávat pauzu. Začínám se obávat, že nebudu mít dost sil Jeroma podepřít.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Po chvilce jsi přeci jen byla schopná zvednout se zpět na nohy, ovšem nebyla jsi zrovna v nejlepším stavu. Přesto jsi chtěl chytit svého nápadníka a pokračovat v cestě. Jerome na tvou výzvu přikývne, evidentně ještě tedy vnímá, a pokusí se o tebe opřít. Ovšem jakmile přenesl váhu, kterou předtím držela stěna výtahu, na tebe, zjistila jsi, že to vůbec nebyl dobrý nápad. Bolest v žebrech se zněkolikanásobila do téměř nesnesitelného bodání a možnost tvého dýchání se opět zkrátila na polovinu. Tvá zranění ti teď dovolovala dýchat pouze namáhavě, povrchově a hlavně bolestivě. Přesto jsi s Jeromem vyšla ven z výtahu a Spiderbot vás následoval. Ve zkrvaveném výtahu za vámi tak zůstala jen mrtvola muže, z jehož krku ještě stále vytékal čůrek krve. Ve dveřích pak zůstaly zablokované tvé boty, se kterými si zavírací mechanismus nedokázal poradit.

Šipky na zdi ukazovaly, že rehabilitační středisko by se mělo nacházet někde směrem doprava chodbou, zatímco doleva ukazovala šipka směrem k posilovně a bazénu. Bohužel již tyto šipky neříkaly, jaká je vzdálenost. A ty jsi nemohla odhadnout jak dlouho vydržíš Jeromeho táhnout. Každým dalším krokem ti bylo hůř. Jerome vypadal po tvém zásahu s jeho košilí a kravatou poměrně stabilizovaný, ale bylo jasné, že také potřebuje nutně lékařské ošetření. V chodbách byl klid.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Skousnu zuby a připravím se na nával bolesti. Je mi jasné, že s vahou dospělého muže si mé zranění nebude rozumět. To, co ovšem následuje předčí veškerá má očekávání. Bodání se zintenzivní. Schopnost dýchat omezí. Mám pocit, že mi brzy žebra prorazí plíce. Každý krok, každý nádech je vykoupen utrpením, o kterém se mi nikdy nesnilo. Mé tělo žadoní po odpočinku. Sklouznout na studenou podlahu a ležet. Nehýbat se a hlavně nenamáhat! Jediné, co mi brání uposlechnout toto volání je vědomí, že naši pronásledovatelé nám jsou v patách. Zkontroluji ukazatel na stěně a zamířím doprava. Jdeme... ne, plahočíme se podél stěny. Spiderbot pobíhá kolem nás. Svými senzory nepřestává sledovat okolí. Naštěstí, zatím nezaznamenal žádné nebezpečí.

Vydrž! Už to musí být blízko. Každou chvíli tam budeš!
Povzbuzuji se. Snažím se nemyslet na bolest. Ale ta o sobě dává stále víc vědět. Teď se k ní přidává i nevolnost od žaludku. Po lekku mi klouzají krůpěje potu. Pokud brzy nedorazíme do cíle. Budu nucena mladíka ukrýt v jedné z místností a pokračovat dál sama.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Jerome se ti snažil pomoct ze všech sil, jak jen mohl tím, že se opíral o zeď, na které tak nechával krvavou stopu. Přeci jen ti toto jeho počínání trochu ulehčilo a ač jsi byla na zhroucení as dost možná s poraněnou plící, mohla jsi stále pomalu postupovat. Ta cesta se zdála být nekonečná. Ve skutečnosti to však nebylo víc jak padesát metrů chodby, do které tu a tam vedly nějaké ty dveře.

Za dalším rohem, když už jsi myslela, že nezvládneš udělat další krok, se nečekaně chodba rozšířila do malého sálu, v jehož prostředku byla recepce rehabilitačního střediska. Na recepci byl muž v bílém a když viděl vaší podivnou zkrvavenou dvojičku doprovázenou droidem, ihned někoho informoval přes zabudovaný komunikátor.

Dva zranění v příjmací hale, prosím zdravotnický personál a doktora Ibereho, aby se dostavili do příjmací haly!

Jeho slova zazněla naléhavě z interkomu a ihned potom směřoval k vám. Chytil pevně Jeromeho a zcela ti odlehčil náklad. Pomohl mu na nejbližší židli. Mezitím zjistil, že s Jeromem si asi moc nepokecá, a tak věnoval pár slov tobě.

Co se to děje? Je to nahoře moc zlé? Tady nám nic neřeknou!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka"

Další metr. Nebo dva? Nepočítám je. Hlavní je že nohy zatím nevypověděli službu. Gravitace, ta neúprosná děv.. po mě natahuje své nenechavé ruce. Nikdy před tím mi nebyla tak na obtíž, jako právě nyní. Chodidla už skoro nezvedám. Sunu je po podlaze, abych šetřila síly. Už ani nedokážu vyjmenovat, co všechno mě bolí.

Dokud cítíš bolest, žiješ!
Chlácholím sama sebe. Na okamžik mě napadne, zda tohle všechno není trest. Trest za životy, které jsem ukončila. Tuto myšlenku rychle zaplaším, jen co zahneme za roh. Na konci chodby na nás čekalo rehabilitační středisko. Žádné místo jsem za celý svůj život neviděla raději. Neubráním se úsměvu. Zastavíme. Je zbytečné pokračovat. Vědí o nás. S vděčností v očích předám svého společníka pracovníkovi střediska. Opřu se o stěnu a zavřu oči. Bolest se s každým výdechem mírní. Jediná věc po které nyní toužím je lehátko. Natáhnout se a relaxovat... odpočívat... spát... Mužský hlas mi připomene, že stále není konec. Otevřu oči, odkašlu si a promluvím:

Dá... dá se sem dostat ještě jinudy než touhle chodbou? Máte tu nějaké zbraně? Nebo alespoň kyslíkové bomby, hořlaviny, cokoliv na čem je nakreslená lebka?
Takovou odpověď muž s největší pravděpodobností nečekal.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Samozřejmě, jsou zde únikové východy i hangár pro zdravotní službu. Proč?

Sděli ti muž a trochu nechápavě se zeptá, když právě zjišťuje Jeromeho stav. Shledal zřejmě, že je pro tuto chvíli stabilizovaný, a tak se vydal k tobě.

A zbraně? Ty vážně nemáme. Ovšem kyslíkové bomby a nějaké jedy by se tu určitě našly, přeci jenom ve zdravotnictví se používá mnoho chemikálií. Někdo by z toho možná dokázat vyrobit i výbušné směsy.

Pokrčil rameny a koukal se na tebe velmi podezřívavě.

Odkud je krucinál tolik krve? Nevidím žádnou tak hroznou ránu, až na to ovázané rameno...

Nechápavě se zamyslel a obhlížel tě. V ten moment se již otevřeli jedny ze tří dveři vedoucích k recepci a z nich vyběhl postarší člověk v bílém plášti. Dál za ním běželi dva zřizenci s repulzorovými nosítky.

Tak co tady máme?!

Zeptal se doktor tvým směrem a gestem pokynul zřízencům aby naložili Jeromeho.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“