1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Neznámé místo - ošetřovna

Uklidni se, klid, potřebuješ odpočívat.

Jerome tě jemně a starostlivě zatlačil zpátky na lůžko a přitom jsi viděla grimasu mírné bolesti, když musel pohnout levou rukou. Teď sis všimla, že je, stejně jako ty, oděn do nemocničního andělíčka a oba dva jste na ošetřovně. Evidentně bylo jeho lůžko hned vedle tvého. Z jeho hlasu jsi také poznala únavu, ovšem už byl při vědomí a to se počítalo.

Za to se omlouvám, Danovi lidé bývají někdy přehnaně iniciativní. Bolí to moc?

Starostlivě tě pohladil po tváři a nasadil omluvný a zkroušený výraz, který nápadně připomínal štěně. Potom se rozhodl odpovědět na hromadu tvých otázek.

Ten tvůj doktor mě dal docela dohromady, už se cítím mnohem líp. Pokud jde o to, kde jsme, tak jsme na mojí korvetě na cestě někam, kde se budeme moct zase nějaký čas schovat. A mimochodem, díky za záchranu života.

Smutně pokýval hlavou a bezradně se na tebe usmál. Při poslední větě však byl jeho obličej plný radosti a vděku. Potom pokračoval.

V bezvědomí jsi byla víc jak den. Doktor říkal, že je to zvláštní, tak velkou ránu jsi prý nedostala, ale zřejmě ti to způsobilo nějaký otřes mozku nebo tak něco. Moc jsem tomu nerozumněl. A co se týká bota...

Odmlčel se, ale pak si dodal odvahu a co nejomluvnějším tónem pokračoval.

...tak toho sice máme na palubě taky, ale budeš si ho muset opravit. Když ho chlapci našli, tak nebyl zrovna nejpřátelštější. Ale není moc poškozený, myslím, že s naším vybavením nebude problém ho zase zprovoznit.

Zase se usmál. Ale to už se otevřely dveře a v nich se objevil doktor Ibere se stim-kávou v ruce.

Tak hele, pane hrabě, abychom si rozumněli, jasně jsem vám řek, že máte ležet! Takže žádný odmlouvání a hybaj zpátky do postele! Na povídání budete mít času dost.

Jerome se na tebe podíval, pokrčil rameny a s úsměvem udělal krok zpátky, aby si mohl zalézt do své postele. Potom k tobě přistoupil doktor a oslovil tě.

Takže už ses nám probrala, hm? Jak se cítíš? Něco bolí?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Neznámé místo - ošetřovna

Chci se posadit, avšak dřív než se mi to podaří, Jerome mě zatlačí zpět do postele. Nebráním se. Během prudkého pohybu se opět ozvala zraněná žebra. Až nyní si uvědomím, kde se to nacházím. V bezpečí ošetřovny. Na měkkém lůžku, oděná pouze do nemocničního úboru. Náramkový počítač byl pryč, stejně jako zbraň, stopy krve a prachu. Připomínka mého zpacifikování mi vykouzlí úsměv na tváři.

Ne. Přežila jsem už horší věci než bouli na hlavě. Můžu být ráda, že nevystřelil.
Dotek mladíkovi ruky působí jako hojivá bacta. S její pomocí na všechnu bolest zapomínám. Soustředím se jen na tento okamžik a na nové pocity, které se mě pomalu zmocňují. Nebráním se jím. Po informaci o korvetě a cestě pryč vytřeštím překvapeně oči. Vždycky jsem si představovala, jak opustím měsíc Pašeráků, ale nenapadlo by mě, že to bude tak brzy.

Není zač.
Promluvím zasněně. Myšlenkami jsem stále na Nar Shaddaa. Do reality mě vrátí až informace o délce mého spánku. Při zmínce o Botovi již mladíkovi věnuji plnou pozornost. Jeho zaváhání ve mě vyvolá neblahé tušení.

Zůstal v bytě? Je nenávratně zničený?
Jakmile se dozvím skutečný droidův stav s úlevou a úsměvem na tváři zabořím hlavu do polštáře. Než stačím cokoliv říct, vstoupí do místnosti doktor Ibere.

Ráda vidím, že jste v pořádku. A očividně jste si oproti minulé klinice polepšil.
Nadzvednu se na loktech a posunu tak, abych na doktora lépe viděla.

Trochu hlava, pak žebra. Nic s čím by si aspirin neporadil. Co váš stíhací pilot? Dostal se z bytu v pořádku? A jak dlouho tu budu muset ležet? Ráda bych se podívala na svého droida.
Něco mi říká, že to tak brzy nebude. Doktor nebude jistě chtít přijít o svou nejoblíbenější pacientku.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Jeromeho korveta - ošetřovna

No, dostal jsem nabídku, která se neodmítá.

Zazubil se doktor Ibere a bylo na něm vidět, že je šťastný. Možná proto, že může být doktorem na korvetě. Možná taky proto, že opustil Měsíc pašeráků. Něco ti však říkalo, že je šťastný hlavně proto, protože mu Jerome zaplatil a bude platit hodně slušný balík za jeho výborné služby.

Tak to je výborné. Pár dní si tu ještě poležíte oba dva a pak budete zdraví zase jako rybičky.

Mrknul na vás a potom pokračoval.

O Tomyho si nemusíš dělat starosti. Nechali jsme ho na Nar Shaddaa, ale bude v pohodě. Určitě.

Znovu pokýval hlavou a vydal se k tobě, aby tě prohlédl. Stejná prohlídka potom následovala i u Jeromeho a vám bylo jasné, že z rukou tohohole muže se nedostanete dřív, než on bude chtít. Přeci jenom na ošetřovně byl pánem vždycky doktor, ať už jste byli ten nejposlednější člen posádky nebo admirál. S Jeromem jste tedy mohli strávit pěkných pár společných dní v posteli.

Coreliánská korveta CR90 si klidně předla při své cestě hyperprostorem a zvuk jejích motorů všem dával jistotu a naději, že právě teď nic nehrozí. Vražedný útok byl zažehnán, stopy snad zakryty a cíl cesty tak neznámý a tak vzdálený, že by ani sám Jango Fett nevěděl, kde začít s pátráním. Prozatím.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“