3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Křižníku třídy Onith, Jídelna:
Na další mistrova slova jsi se už moc nehájila, protože vesměs nebylo ani čím. Ono ani nešlo o to, že bys to snad nezkoušela, jen o to, že jsi v několika bodech prostě nezvolila úplně ten nejvhodnější přístup, když by to šlo vyřešit poněkud odlišněji. Nešlo však taky o nějaké klasické kárání, mistr prostě hodnotil postup a vytýkal body, kde jsi nezvolila tu nejvhodnější taktiku už proto, aby na ni poukázal, i proto ho v dané chvíli nezajímalo nějaké obhajování, které bys měla na jazyku.
K pilotování ses však vyjádřilo dost jasně a nepříliš pozitivně, nad čímž si mistr jenom povzdechl a rozpažil rukama.
Myslíš si snad, že já jsem nějaké eso? Kdysi mě mistr musel také ze začátku nutit, protože jsem na to byl dost levý a ani dnes nepatřím mezi elitu pilotů v galaxii. Ale když je zapotřebí, tak pokryju záda, znám množství taktik a dovedu i občas překvapit. Hlavní však je, že když na to přijde tak můžu pomoct, pokud toho bude zapotřebí a ne se jen strachovat za průzorem, jestli bych nemohl udělat ještě něco na palubě,
prozradil ti mistr, že ani on k létání dříve nebyl příliš vlídný a musel se s tím nějak poprat. Mezitím ses pustila do jídla a nakonec jsi připustila, že to nakonec nebylo až tak špatné.
A poměřování s ostatními není Jediský způsob, navíc se tím akorát zbytečně zatěžuješ a každý neúspěch tě sráží. Soustřeď se na to, abys zvládla to, co se po tobě požaduje a najednou si uvědomíš, že jsi na tom úplně jinak,
dodal ještě mistr, když se začal pomalu zvedat poté, co ses pustila do jídla s větší vervou. Sbalil si svůj datapad a ještě vyhodil zbytek ohryzku, když se k tobě otočil v reakci na tvé poslední poznámky.
A tak špatně na tom nejsem, aby ses o mě musela starat, teď se hlavně soustřeď na svůj výcvik, od zítřka nás čekají pravidelné exkurze v rámci interiéru lodi,
pousmál se nakonec mistr a vyrazil pryč z jídelny, kde tě nechal dojíst tvůj oběd. Navíc jsi moc dobře věděl, že za pojmem exkurzi rozhodně neměl na mysli nějaké prohlížení si okolí lodi.
------------------------------------------
Tímto uzavírám tuto misi a v nejbližší době sem přilípnu hodnocení. Potom založím další.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde bych neměl co vytknout, takže tady jen tak dál.
Chování charakteru: Jednotné - oproti předchozím musím říci, že tentokráte tam nebyly žádné výkyvy a postava měla podobné chování a reakce ze začátku i na konci, byť na konci již brala v potaz nové ponaučení.
Postup v příběhu: Plynulý bez výraznějších zádrhelů - tady nemám co vytknout.
Reakce na podněty: Zde máš možná ještě trošku mezery, měl jsem dojem, že některé věci jsi nezaregistrovala nebo nepostehla úplně ideálně, příkladem budiž termo u droida.
Využití Síly: Tady to bylo slušné, co jsi uměla to jsi zvládala, kde jsi mohla, zkoušela jsi se dostat přes limit.

Když to shrnu celkově, tak taková běžná kvalití mise, kdy se něco pokazí a ty se s tím musíš vypořádávat. Vzhledem k věku a schopnostem postavy se ti nakonec povedlo ze všeho dostat relativně slušně, byť tam jisté chybičky a neuvědomění byly. Zapracovat tedy na pochopení některých náznaků a bude to ještě lepší. Tentokrát hodnotím 93 procenty, což je jako obvykle značný nadstandard.

Následky výcviku:
+ Základní znalosti pro pilotování stíhaček
+ Jsi nyní více vytrvalejší
+ Zlepšení v bodovém Odhození(vyvineš větší tlak do konkrétního bodu), kdy jsi schopna na dva pokusy prorazit běžné zdivo

- Hey si o tobě nemyslí nic dobrého(tedy o ostatních taky)
----------------------
Takže nyní je vše konečně uzavřeno a ideálně zítra založím další misi, kterou bych posunul opět o nějaké kratší časový úsek, pokud tedy nemáš nějaké speciální přání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 832
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Díky :)
Ne, speciální přání nemám :)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“