4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Po krátkém rozmýšlení ses vydala doleva, se smysly nastraženými a pro jistotu i s mečem prakticky v ruce. Tady už totiž doopravdy šlo i životy včetně toho tvého.

Cesta vedla ještě chvilku doleva, pak mírně nahoru, než se začala stáčet prudčeji doprava. Stále jsi na nikoho nenarazila, což však bylo možná jenom dobře, než-li naopak. Za krátkou chvíli jsi narazila na první menší boční jeskyni, nicméně ta byla až na pár prázdných pohozených beden bez ničeho zajímavého a pokračovala jsi tak dále.

Po další chvilce jsi se zastavila, když jsi před sebou zaregistrovala menší místnost s osvětlením a známkami něčí přítomnosti, což ti potrvzovala i Síla. Podle odhadu se jednalo o místnost, kam by se v pohodě vešly dvě postele, dva stoly a ještě by tam byla trocha prostoru. Dotyční byli vzhůru a věnovali se nějaké činnosti, o níž jsi zatím neměla ani nejmenší tušení. Každý se však zdál být svou činností relativně zaneprázdněný.
O kus dál jsi zahlédla další temný vchod tentokráte na druhé straně chodby a jen těžko jsi mohla říci, zda-li tam bylo něco zajímavého nebo to bylo jenom další odkladiště, kterých tu nejspíše budou spousty.
Bylo nyní jenom na tobě, jestli se pokusíš něco provést se zde přítomnou dvojicí, nebo naopak proklouzneš okolo nich. Což byly asi dvě nejpatrnější varianty, které by se teď mnohým vybavily na mysli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
Cesta jeskyní byla až podezřele klidná. Možná by bylo bývalo lepší, aby se na mne vyhrnula menší armáda a já mohla aspoň něco dělat. Takto jsem si připadala možná až příliš nevyužitá. Trochu jsem se bála, že jsem si vybrala tu špatnou cestu. Nechtěla bych, aby se Sall a dokonce i Hey stalo něco jenom proto, že jsem se chovala jako bantha po operaci mozku.
Před tou jeskyní se známkami něčí přítomnosti jsem se ale zarazila. Přivítala bych, kdyby tu byly nějaké dveře, které bych mohla pomocí meče zatavit, jenže ty tu nebyly.
A co teď? Můžu tu bloudit celý den a třeba netrefím na nic zajímavého. Je to tu jen samé harampádí. Jak moc si chce zahrát na hrdinu a oproti Ninnovu mínění tu pobíhat s mečem v ruce? Tím bych jakékoliv nebezpečí do holek určitě odlákala.
Nechtěla jsem bezhlavě zaútočit, ale měla jsem podezření, že s dnešní smůlou už nemusím narazit vůbec na nikoho. A také jsem absolutně netušila, jak dlouho bude Ninnovi to osvobozování jednoho zajatce trvat. Kdybych se příliš zdržela, mohla bych ohrozit sebe, Ninna a možná i někoho dalšího. Jenže vědomí této zodpovědnosti bylo daleko příjemnější než přítomnost Ninna, i když vina za případný neúspěch by v tomto případě padla plně na má bedra. Proto jsem se zkusila ponořit do Síly o trošku hlouběji. Zcela nutně jsem potřebovala vědět, jestli tu v bližším okolí není někdo další, protože jestli půjdu sama proti minimálně, nemůžu si dovolit, aby mne někdo dostal zezadu. Už takto jsem si byla vědoma obrovského rizika, vzhledem k tomu, že na Quelloru jsem si nedokázala pořádně poradit s jedním útočníkem.
V případě, že jsem nebyla přímo nikým ohrožena, zkontrolovala jsem si čas. Nechtěla jsem zaútočit dřív, než bylo domluveno. Pokud byly všechny podmínky jenom trochu splněny (přítomnost někoho ve vzdálenější oblasti by až zas tak nevadila), přitiskla jsem se ke stěně. Prostor jeskyně před sebou jsem se snažila vnímat jen pomocí Síly. Pokusila jsem se zvednout pár beden v okolí a tak, jak byly, snažila jsem se je co nejrychleji vhodit do místnosti směrem, kterým jsem vnímala ty živé bytosti. Ihned, jak jsem tam hodila bedny (ani jsem nečekala na výsledek), aktivovala jsem meč a vpadla jsem dovnitř. Chtěla jsem se dostat k mužům doslova na tělo a vyřadit je z boje tím, že jsem je čepelí svého meče zasáhla do nějaké z končetin. Nějaké servítky bych si rozhodně nebrala a klidně bych jim ruku či nohu usekla. Nezapomínala jsem ale, že ti muži mohou mít po ruce zbraň. Proto jsem se snažila svou rychlost zvýšit i pomocí Síly tak, abych jim ani nedala moc šancí pořádně zamířit.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Vzhledem k vývoji situace jsi jako nejvhodnější řešení posoudila vyřazení této dvojice před tím, než bys pokračovala dál v cestě. Ale nejprve sis zkontrolovala čas, na němž jste byli domluveni, že by měl zbývat do doby, než něco zahájíš. Údaj na chronometru tě však poněkud překvapil - oproti možnému pocitu, že ses tu pohybovala kdoví jak dlouho, ukazoval chronometr, žes byla na cestě pouhých pět minut a tedy ještě dalších pět zbývalo do doby, než bys dle dohody mohla provést něco jako diverzi.
Otázkou samozřejmě bylo, zda-li by se za diverzi dalo považovat rychlé vyřazení dvou protivníku a to ideálně za co nejmenšího způsobeného hluku.

Pro zvážení svého plánu sis obhlédla okolí a hlavně skladiště po předmětech, které by ti mohly pomoci. Jednou z vyhlédnutých věcí byla středně velká dřevěná bedna, kterou jsi s pomocí Síly určitě dovedla zvednout a někam nasměrovat. Kam a jak přesně, to už by byla jiná věc, navíc co se ti povedlo zjistit, tak byly jenom zpola plná a ještě ne ničeho extra těžkého. Našla jsi také nějaké násady na mop nebo něco podobného a několik lahví s obsahem něčeho, co ti nebylo až tak výrazně známé.
Průzkum Síly ti neukázal v nejbližším dosahu žádné další živé bytosti větší jak červ, ale vytušila jsi, že o nějaký ten kus dál byl shluk více osob v jednom prostoru a rozhodně se nejednalo o nějaké dva jedince, jako v případě místnosti u níž ses nacházela.
Pokud bys uvažovala, zda by se případný hluk roznesl dále, tak jsi mohla předpokládat, že by to tomu tak mohlo být v případě nějakého blasterového výstřelu nebo exploze, možná i nějaké výraznější zakřičení díky struktuře místa, v němž ses nacházela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
Jsem Jedi a učili mne, že mám dát na své pocity. Takže jsem se rozhodla, že ti dva jedinci nejsou až zas tak důležití. Holky je bezpochyby zvládnou. Navíc tam ještě někdo pobíhal rytíř Ninn, takže z tohoto úhlu pohledu to nebyla taková tragédie. Sice jsem se o něco tichého pokusit mohla, ale co by z toho bylo? Stejně bych musela ještě pět minut počkat a za tu dobu si třeba stihnu obhlédnout ten shluk osob.
Sice jsem si byla vědomá svého předsevzetí, že se alkoholu už ani nedotknu, ale... stejně bylo jedno, co si o mne kdo pomyslí. Takže jednu flašku jsem si uzmula. Pravděpodobně to bude nějaký čistící prostředek, ale s trochou štěstí by to mohlo být něco ostřejšího. Jen by to chtělo někoho, s kým to budu moct vypít, protože kdybych měla pít sama, byla by to známka extrémního zoufalství. Takže flašku jsem si schovala a později si k tomu aspoň čichnu, abych věděla, co to vlastně mám.
Plížením jsem se tedy rozhodla pokračovat vpřed. Ráda bych zjistila, jestli ti lidi přede mnou fakt jsou a zda bych je mohla zamknout či jinak úplně odříznout.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Zvážila jsi všechny možnosti, proč zkusit přepadnout tyto dva dřív, proč ne a proč tu třeba nezůstat déle. Výsledkem bylo tvé proplížení se okolo dotyčných, aniž by tě jakkoliv zpozorovaly a nepřišla jsi tak o svou možnost překvapení. Hned o kus dál jsi se rozhodla podívat do vybavení jednoho ze skladišť, odkud jsi vyzískala lahev něčeho. Krátké prozkoumání však vedlo spíše k poznání, že než o chlast se opravdu jednalo o nějaký čistící prostředek. Pro začátek ses rozhodla ji nést v ruce, protože v kapse by ti mohla překážet a batoh jsi s sebou neměla, protože v prvotní části mise nebyl zapotřebí.

Chodbou jsi opatrně pokračovala dál a minula jsi několik dalších prázdných místností a menších skladišť. V některých jsi mohla vidět i věci, které karavana přepravovala, tudíž se jednalo o ukradené zboží. Minula jsi jednu místnost s podřimujícím členem, který byl původem nikto a měl opravdu mohutnou postavu a konečně ses přiblížila místnosti, kde bylo opravdu více jedinců. Když jsi byla u ní, tak už jsi věděla, že to číslo je větší jak pět.
Povedlo se ti do ní opatrně nahlédnout a mohla jsi spatřit rovných devět mužů, vlastně sedm mužů a dvě ženy. Byly to různé druhy, ale lidé byli zastoupeni převážně minoritně. Dotyční byli skoro všichni až na jednoho z nich vzhůru a bavili se nějakou karetní hrou u stolu. Ten poslední podřimoval na pryčně a nevypadal při vědomí.
Vzájemná hra všechny hodně zaujala a nebyli tak dostatečně pozorní, také způsobovali docela dost hluku, což vše bylo výhodou pro tebe. Každopádně jsi narazila na kasárnu a bylo nyní na tobě, co a zda-li se o něco pokusíš již tady.
V místnosti bylo deset míst ke spaní, stůl a židle, které byly nyní hojně obsazené a kromě drobných předmětů už jenom do zdi vestavěná skříň. V chodbě okolo toho moc použitelného nebylo, pokud by ses nechtěla vracet někam více dozadu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
Ne, má záškodnická akce se mi líbila čím dál tím méně a já skoro litovala, že jsem o to tak vehementně stála. Objev kasáren by byl fajn, kdybych dokázala těch devět vojáků nějakým způsobem zneškodnit bez toho, aniž bych tu lítala se světelným mečem. Bonusem by pak mohl být ten osamocený voják, který by mi vpadl do zad během pár minutek.
Tohle je za trest. To tu nemůžou mít dveře? třeba kvůli úniku tepla?
Brblala jsem aspoň v duchu, zatímco jsem byla přitisklá na stěnu. Radši jsem ani nepřemýšlela o tom, jak velké jsem jelito, že nedokážu pořádně splnit ani poměrně jednoduchý úkol. Ať je to jak chce, tohle by měl být schopen dotáhnout do konce jakýkoliv Jedi.
Pozornost přítomných se sice upínala především na hru, ale to mi jaksi nepomáhalo.
Přemýšlej, Hay, přemýšlej... možná nějaké další pokusy o omráčení?
Ze všeho nejdříve jsem se vrátila k tomu jedinému niktovi. Tak nějak pochrupoval. Opatrně jsem se k němu pokusila připlížit. Našlapovala jsem doslova jenom na špičky. Pomocí Síly jsem vnímala každý jeho výdech i nádech. Flašku jsem položila na zem. Do ruky jsem si připravila jílec meče. Posledních pár kroků jsem doběhla a pokusila jsem se ho majznout přes hlavu. Poté jsem plánovala, že kdyby s to povedlo, zachytila bych ho pomocí Síly, opatrně položila na zem a pořádně prohledala. S tímto omračováním jsem ale nezačala ani o vteřinu dřív, než jak jsem byla domluvená s ostatními. CO kdyby se to nepovedlo?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Devět - jakoby tohle číslo najednou obrátilo všechno vzhůru nohama a sebevědomí o tom, jak si poradíš s úkolem, k němuž ses prakticky sama přihlásila, se vytrácelo rychleji, než kredity při sabaccové hře proti corellianovi. Nejistota s tím, že bys proti devíti nějak výrazněji uspěla tě přiměla se vrátit k menším číslům a také trochu nazpět do míst, kde předtím pospával pouze jeden z nepřátel.
Našla jsi ho ve stejné pozici, jako když jsi okolo něj procházela poprvé, tedy stále spícího v relativně pohodlné pozice a hlavně stále osamoceného. Rychlá kontrola chronometru jasně vypověděla, že ti zbývala ještě celá minuta, což bylo dost času na to si připravit plán, jak zpacifikovat tohoto jednoho protivníka. Nevymýšlela jsi však nic složitého a rozhodla se využít dostupných prostředků v podobě tvého vlastního světelného meče.

Poslední vteřiny před útokem jsi těkala z chronometru na nikta, jakoby se snad měl každou chvílí probudit, až se konečně čas přehoupl přes domluvenou hodnotu. Bez dalšího váhání jsi vyrazila kupředu, nejprve krůčky, abys posledních pár kroků už běžela a plnou silou udeřila nikta svým jílcem meče přes hlavu. V momentu úderu jsi zaslechla dva zvuky - klasický zvuk, když někoho něčím vezmeš přes hlavu a potom jakési křupnutí. Příliš pozdě sis uvědomila, že tvůj jílec světelného meče nebyl stavěn na to, abys s ním mlátila někoho přes hlavu a už vůbec ne nikta. První starostí však bylo zajištění, aby dotyčný nespadl na zem nebo do pozice, kdy by způsobil hluk a teprve poté jsi mohla provést kontrolu svého meče.
Dobrá zpráva byla, že se nerozpadl, nicméně prasklina ve struktuře byla jasně viditelná a navíc jsi netušila, jestli byl interní mechanismus meče v pořádku. Každopádně svůj stanovený cíl jsi splnila - z jednoho spícího nikta jsi měla nyní jednoho omráčeného nikta. Nadcházející prohledání ti toho moc neukázalo - pár kreditových mincí, holoobrázek nějaké twi'lečky a to bylo v podstatě všechno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
No, dobrá zpráva byla ta, že nikto byl omráčený. Ale nestálo to za to. Nejenže u sebe skoro nic neměl, ale zřejmě jsem si i poškodila meč. To abych se ho teď bála i zapnout. Mohlo dojít k vychýlení krystalu a i malá nepřesnost by způsobila, že by mi mohl bouchl do obličeje. Takže jsem ve výsledku byla úplně bez zbraně. Meč jsem schovala, momentálně mi nebyl k užitku. Leda že bych chtěla meč úplně dorazit a někoho s ním majznout přes hlavu znovu.
U Sitha, u Sitha, u Sitha!!!!
Klela jsem a trošku bezradně se rozhlížela. Takhle to přece nešlo. Nemohla jsem se vrátit zpátky jako spráskaný pes. Už tak jsem nejhorší Jedi na lodi. Dokonce i ze Sallwits se jak mávnutím kouzelného proutku stal vůdce, zatímco ještě před pár hodinami se bála říct i svůj názor. Nehledě na to, že mi docházel čas. Sebrala jsem všechny kredity, flašku s čistícím prostředkem a vůbec, posbírala jsem všechny dostupné, malé předměty. Teď už nebyl čas na skrytou diverzi, ale na přímý útok. Kdyžtak prostě budu utíkat, i kdybych se v těchto chodbách zamotala. Ale o něco se pokusit prostě musím. Sallwits s Hey by si zcela jistě vedly lépe, ale já asi nejsem dost schopná ani chytrá, abych to zvládla nějak lépe.
Budu muset riskovat. A to jsem úplně neozbrojená.
Rychle jsem se pokusila přeběhnout k těm devíti, které jsem byla odhodladlaná zpacifikovat. Škoda jen, že jsem se k tomu nedokopala před tím, než jsem si rozbila meč. Takto jsem šla proti deviti, z nichž všechny rozhodně neomráčím a nezpacifikuju. Kdo ví, jak to dopadne, ale já se prostě zpátky nevrátím. Vždyť bych se nemohla podívat žádnému Jedimu do obličeje, jaká by to byla ostuda.
Pokud se nic nic nestalo a nebyl vyhlášen poplach, přitiskla jsem se na stěnu. Věděla jsem, v jaké jsou poloze, v jaké výšce mají hlavy a jak jsou prostorově rozmístěni. Všechno, co jsem posbírala, jsem položila na zem. Pomocí Síly jsem zvedla do vzduchu co možná nejvíc předmětů. Včetně dorbných kamínků, prachu... dala jsem do toho všecny síly, co jsem v sobě dokázala během okamžiku shromáždit. A poté jsem se to pokusila co možná nejrychleji poslat na těch děvět zhruba va výšce jejich hlav. Doufala jsem, že by je to mohlo dezorientovat a pár jich možná i vyřadit. Poté jsem se pokusila vyslat další vlnu pomocí Síly, ale tentokrát na předměty v místnosti. Kdybych aspoň pár z nich omráčila či zranila... zbytek se třeba za mnou vydá a místo zajatců budou pronásledovat mne v prostřědí, ve kterém se vyznají, zatímco já neznala prostory ani za nejbližší zatáčkou. Vyhlídky to sice nebyly moc pěkné, ale pořád lepší, než nedělat nic a vrátit se. Tu ostudu bych skutečně nepřežila. Věděla jsem, že jsem udělala chybu... měla jsem se už poprvé pokusit omráčit toho spáče a hlavně jsem neměla odcházet. Jenže začínal mne tlačit čas a předpokládala jsem, že takto třeba vyřadím protivníků víc. On úder rychle letícím kreditem by někoho zbavit vědomí klidně mohl...

----

Táák a uvidíme se v neděli večer :)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Výsledek tvého pokusu o omráčení ti rozhodně mnoho radosti nepřinesl, vlastně naopak a tiché zaklení, to jenom dokumentovalo. Chvilku jsi se politovávala, než jsi se rozhodla pro odvážnou a trochu bezhlavou akci, kdy ses rozhodla radši riskovat, než se vracet s prázdnou.
Posbírala jsi množství drobných předmětů v naději, že by některé z nich mohly zasadit alespoň omračující úder a pomalu se přemístila na místo, kde jsi vše začala připravovat na svůj útok. Bylo tam asi na dvacet různých předmětů, ne větších než dlaň plus několik kreditových mincí a čipů. Pokusila ses vyčkat na ten správný moment, vše jsi pevně uchopila v Síle a navedl směrem, kde seděla skupinka karbaníků.
Nečekala jsi, jak to celé dopadne a pokusila jsi se uchytit co nejvíce dalších předmětů již v místnosti a také je všechny nasměrovat k tvým cílům předtím, než se budou moci trochu vzpamatovat. Teprve poté jsi mohla vyhodnotit docílené škody, i když již předtím se dalo zaslechnout "Au, moje oko!".
Sotva jsi nakoukla pro vyhodnocení situace, tak jsi mohla spatřit, jak se jeden muž svíjel bolestně na zem, když dostal zásah do oka, ten spící se s hrknutím probudil a snažil se zorientovat, cože se to vlastně děje, zatímco ostatní okamžitě zalehli na zem a za nějaký kryt. Nyní se rozkoukávali a tentokrát si tě nemohli nevšimnout.
Za ní, tohle jí nedarujeme!
vykřikl jeden z mužů a už se jal vstávat.
Vy dva pro zbraně, zbytek za ní!
začala hned rozdávat jedna z žen rozkazy a tobě bylo jasné, že po tobě rozhodně nebudou chtít žádný autogram.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
Výsledek mého pokusu o omráčení celé skupiny byl... jak to říct a přitom neklít... naprosto neúčinný. Nejenže jsem se zbavila jenom jednoho člověka, ale všichni ostatní si se mnou chtěli popovídat a rozhodně jsem nemohla počítat s jemnou domluvou. Neměla jsem čas vůbec na nic. Znovu jsem se chopila meče. Zcela cíleně jsem se pokusila vychýlit krystal i emitor tak, aby s co největší pravděpodobností způsobil výbuch.
Momentálně šlo o mou kůži, nepomýšlela jsem na důsledky, jako třeba nad tím, že budu úplně bez meče a mého mistra zcela jistě bude zajímat, jak se mi podařilo o něj přijít. Už vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, že já sama mám jen ty běžné náhradní součástky do meče, na lodi zcela jistě nějaké také budou, ale rozhodně nemusí být všechny a já můžu zůstat bez tradiční zbraně našeho Řádu opravdu hodně dlouho.
Prozatím po mě ale nikdo nestřílel, všichni byli zalezlí a vykukoval pouze jeden chlápek. Bez většího rozmýšlení jsem se pokusila odhodit toho odvážlivce proti zdi tak, aby náraz byl co možná největší a on ztratil vědomí, nebo tak něco. Pokud by to jenom trochu šlo, pomocí Síly bych vyslala proti zdi jednoho hezky po druhém. Ani bych nečekala na výsledek dopadu prvního z lapků a o kousek vedle by letěl už další.
V případě, že by se jich zvedlo více zaráz a bylo evidentní, že je nestihnu odhodit proti stěně dřív, než se na mne vrhnou, pokusila bych se je povalit na zem a teprve poté bych zase jednoho za druhým poslala na zeď. Nechtěla jsem jim dát čas na vzpamatování. Někteří možná pořádně nevěděli, o co vlastně běží, takže já měla prozatím volné pole působnosti. Nehledě na to, že neměli zbraň, mohla jsem vykukovat a nebát se o frňák. Nemínila jsem se vzdát ani té poslední, maličké výhody.
Jestliže bych slyšela, či ucítila v Síle přibíhající posily, hodila bych do místnosti svůj meč. Pomocí Síly bych zmáčkla aktivační tlačítko v momentě, kdy by mohl způsobit co největší škodu vzhledem k pozici nepřátel. To samé bych udělala v okamžiku, kdy bych zbývající nepřátele přestala zvládat pomocí Síly. Teprve poté bych se obrátila na útěk směrem od místa setkání s Ninnem a tedy hlouběji do komplexu chodeb. S trochou štěstí budou lovit mne a o uprchlé zajatce se budou starat až později.
Mohla jsem sice riskovat, zapnout meč a doufat, že mi neodletí palice o pár metrů jinam než tělo, ale... ne. Raději si zničím meč, než abych riskovala svou smrt, těžká zranění a tak dále.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Nebyla jsi spokojená s výsledkem útoku a div, že jsi nepropadala panice, ale zachovala sis natolik chladnou hlavu, že jsi vymyslela nouzové řešení, kdy sis počíhala na prvního, kdo měl vylézt z místnosti. Byl to ten muž, který předtím všechny vyzval k tvému pronásledování . Udeřila jsi do něj plnou Silou a vyslala jej k nejbližší stěně, na niž jsi jej relativně úspěšně přizdila, až mohutně heknul. Nebylo pochyb, že to pro něj byla hodně nepříjemná záležitost, ale při vědomí zůstal. To už se ale zpoza rohu vynořila další osoba, kterou jsi chtěla odhodit pomocí Síly. Jenomže tvoje snažení bylo zmařeno souběžně běžící osobou, která svého kolegu zachytila a ustáli tak tak tvůj útok. Co hůř za nimi se objevovali další z posádky kasáren, kteří měli namířeno přímo k tobě.

Pokusila jsi se proti nové skupině udeřit plošně a alespoň je povalit na zem, ale pouze jeden z nich více zavrávoral, zatímco ostatní se jenom zastavili a bojovali s rovnováhou. Chystala jsi se pro zavedení svého nouzového plánu, když zpoza skupiny vylétl vržený vibronůž. Jen tak tak, jsi se mu vyhýbala, aby nezasáhl do kritického místa, ale přesto ti tělem projela palčivá bolest, když jsi byla zasažena. Nejhorší však bylo, že zásah přišel ve chvíli, kdy jsi chtěla odhodit světelný meč směrem ke skupině a zkusit ho aktivovat - uletěl sice nějaký ten metr a zmáčkla jsi i aktivační tlačítko, ale nevlétl do prostředku skupiny, nýbrž jen k jejímu kraji. Přesto aktivovaná čepel projela z boku jedním z mužů, který tak byl bez brzkého ošetření profesionálem odsouzen k záhubě. Ostatní vesměs uskočili, protože netušil, co by jim vržená zbraň mohla udělat. K tvému zklamání pak meč pohasnul úplně a jenom na místě probíjel, jak tvoje předchozí nešetrná manipulace dokončila jeho poškození. K žádné explozi nedošlo a to i proto, že by bylo zapotřebí nejspíše výraznější úpravy, než pouze zachrastění.

Na nic dalšího jsi už nečekala a vyrazil jsi pryč, směrem k místu setkání s rytířem Ninnem. Po prvních dvou krocích jsi si konečně mohla uvědomit, kam jsi byla zasažena - šlo o levý bok a zranění nebylo pouze drobným škrábancem. Při přitlačení rukou jsi zjistila, že i krvácíš, i když zatím ne nikterak závažně, otázkou však bylo, jak tomu napomůže tvůj útěk. Mohla sis být jistá tím, že ze začátku budeš mít pár metrů, možná i nějakou desítku náskok, ale netušila si, kam přesně v případě nějakých rozboček běžet a jak se bude projevovat tvoje zranění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
Zraněná, neúspěšná a beze zbraně. Asi tak se dal shrnout výsledek mého pokusu o co vlastně? Úspěšnou sebevraždu?
Pokud byl čas, přitáhla jsem si meč znovu k sobě. Nicméně raději jsem obětovala svůj meč než svůj život. Rukou jsem se pokusila zatlačit na ránu. Netušila jsem, jak je hluboká, ale chtěla jsem, aby krvácela co nejméně. Momentálně jsem neměla prostor k vymýšlení plánu B. Bolest mne značně zaměstnávala. Chtěla jsem jen jedno. Odlákat co možná nejvíce mužů směrem od Ninna. Alespoň v jednom jsem chtěla svůj úkol splnit.
Neměla jsem nejmenší pochyby o tom, že mne budou pronásledovat. Co nejrychleji, jak mi jen můj zraněný bok umožnil, jsem utíkala. A rozhodně jsem neutíkala směrem k Ninnovi. To by bylo opravdu super, kdybych holkám dotáhla celou malou armádu v zádech.
U Sitha, tam dál byl přece bordel!
Snažila jsem se bolest dokonce i překonávat. Pokud by to jen trošku šlo, tak dál v chodbě bych svým pronásledovatelům mohla třeba přehradit cestu. Také jsem občas zkontrolovala pevnost stropu. Vždyť mohlo dojít ke střídání hornin a ten Ninnův plán se svržením kusu stropu nebyl až zas tak špatný. Zrovna teď by se suprově hodil. Kontrolovala jsem občas i boky. Nějaká písečná kapsa či něco podobného přece nemuselo zasahovat i do stropu.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
S prvním krokem jsi se ještě v Síle natáhla po svém meči doufajíc, že by sis jej mohla přitáhnout nazpět a alespoň o něj nepřijít. V tu chvíli sis ale neuvědomila, že následkem poškození tvůj meč probíjel, takže když ses ho pokusila v běhu už chytit, dostala jsi akorát ránu navíc. Instinktivně jsi meč zase upustila a soustředila se v tu chvíli jen na to utíkat dál, i když elektrická rána od meče rozhodně nebyla nic příjemného. Zatnutá pěst, zuby a druhá ruka tlačíc na ránu ti však pomohly překonat to nejhorší a pokračovat dál v běhu, pryč od pronásledovatelů.

Přímo za tebou běžela nyní čtveřice napadených a nebýt Síly na tvé straně, tak by tě poměrně snadno dohnali, takhle se ti zatím dařilo držet odstup. Nicméně dobře jsi věděla, že v plném tempu tohle nemůžeš dlouho vydržet a při běhu jsi hledala možné alternativy. Právě jsi míjela skupinu tří beden na sobě, když jsi provedla to, co by v tu chvíli zkusil každý. V ten moment jsi neřešila nějakou preciznost nebo něco, prostě jsi do beden šťouchla a pokračovala dál. K tvému štěstí se skácely přesně přes šíři chodby a dokonce nebyly ani prázdné. Obsahovaly nějaké nářadí nebo tak něco, což tvým pronásledovatelům dost zkomplikovalo život, protože se museli dostat přes tuhle překážku.
Situace ti pomohla ve vytvoření náskoku, který by nakonec mohl být rozhodující. Do cesty se ti však připletla nová překážka - rozdvojka, jedna cesta vedla vpravo, druhá vlevo. Ta vpravo by teoreticky mohla směřovat k východu, zatímco ta vlevo naopak, ale sama se už tady v komplexu mohla jednou přesvědčit, že cesta se může nakonec stočit nahoru nebo dolů a vést nakonec úplně někam jinam.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Garqi, Základna v hoře:
Přirozeně, že jsem se meč pokusila chytit. Takže jsem slízla další ránu, jako kdybych už nebyla dost zraněná. Navíc jsem ke své smůle zjistila, že si pro mne šli jenom čtyři. Ono nebylo rozdíl, jestli mne v těchto chodbách honili čtyři chlapi, nebo jich bylo čtyřicet. Bylo to tu úzké, tmavé a já bych byla radši, kdybych aspoň trochu splnila svůj úkol. Jenže takto budu vypadat jako totální matlák, což asi i jsem. Jenže s tím už teď vůbec nic nenadělám.
Křižovatka mi na náladě moc nepřidala. Se zraněním, které asi nebylo vážné, jinak bych nemohla utíkat, tu už moc velkou slávu neudělám. Ale můj náskok mohl být dost na to, aby Ninn shodil část stropu. Strašně jsem doufala, že jsem holkám aspoň nezkomplikovala život. Otázkou tedy zůstávalo, zda mám mazat k Ninnovi a co nejrychleji vypadnout, nebo zkusit lapkům zamotat hlavu a zůstat v komplexu chodeb. Jenže Ninn by mne mohl vyrazit hledat. Kdo ví, jestli má o mém zranění ponětí, ale jestli jo, měla bych asi s podobným chováním počítat.
Po bleskové úvaze jsem se rozhodla, že půjdu chodbou, o které jsem tušila, že by mohla vést ven. Nechtěla jsem ostatním Jediům ještě více zkomplikovat život, když už jsem na této misi zhuttila prakticky všechno, na co jsem sáhla.
Asi by to chtělo alespoň pro Ninna a pro holky vymyslet parádní historku... nemůžu přece říct, jaké pako vlastně jsem.
Snažila jsem se nezpomalovat a běžet pořád dál. Pomocí Síly jsem pořád kontrolovala, zda by zde přeci jenom nemohla být nějaká silně navětralá hornina, či něco podobného, co bych i já zvládla shodit. Občas jsem Sílu použila i na to, abych zjistila, zda přede mnou nejsou nějací nepřátelé, kteří by mne s největší pravděpodobností i dostali, jelikož jsem byla zraněná a beze zbraně.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Garqi, Základna v hoře:
Trochu blíže před rozbočkou jsi na chvilku zaváhala, abys zkusila pomocí Síly odhadnout, která cesta by mohla být ta správná. Nakonec jsi trochu nejistě odbočila doleva, i když by kdokoliv dle umístění volil spíše tu pravou cestu. Ale to by ten kdokoliv nesměl mít k dispozici Sílu, která tě pro tentokrát nezklamala. Cesta se totiž po chvíli začala stáčet nahoru a doprava - tedy směrem ven. Přesto vedla trochu obloukem a byla delší, než by se původně mohlo zdát, což dávalo tvým kolegům více prostoru k úniku.

Vybíhala jsi z další zákruty, když jsi se mihla okolo vycházející osoby, která ti tentokrát posloužila spíše v dobrém, protože skupinku za tebou dost zpomalila. A v lepší chvíli to přijít nemohlo, protože tě zrovna začínali dohánět a zranění se začalo opět ozývat o něco více, než před chvílí. Přesto jsi pořád mohla pokračovat dále a vnímala jsi, že se blížíš místu setkání s Ninnem, i když tě od něj ještě pár minut dělilo.

Vše se snad konečně začínalo obracet k o něco lepšímu, když se před tebou objevila překážka. V prostředku chodby kráčel mohutný weequay, který si tě prakticky hned všimnul. Stejně jako si všimnul i toho, že tě naháněla skupina jeho kolegů a už podle postoje jsi mohla jasně vidět, že se tě chystal zastavit. Naštěstí si nezvolil žádnou zbraň a rozhodl se spoléhat pouze na svoje ruce, i když postojem byl připravený tě chytit nebo se po tobě vrhnout a tolik prostoru po stranách jsi na uhnutí zase neměla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“