Mise pro hráče Eldar Draco.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Mise pro hráče Eldar Draco.

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Eldar Draco byl mladý zlodějíček na Coruscantu.
Zprvu se zdál být úplně obyčejný ale uvnitř byl zvláštní.
Už párkrát se mu povedlo někoho okrást tak že mu odhodil kredity z kapes jen mávnutím ruky.
Teď byl večer a on dnes nic neukradl

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
opieram sa o nizky murik nadchodu nad namestim ktore susedi snamestim na ktorom lsidli republikovi senat ,pohladom prejdem po senate a pozorujem okolie a samotne namestie
Dneska som este nekradol...mal by som sa zacat venovat svojej profesii s usmevom na tvary schadzam dole schodami na namestie

na konci schodov sa zastavim a pohladom prebehnem po pritomnich bytostiach ako sa zenu za pracov ,zabavou,...
Prve a jedine pravidlo spravneho slodeja znie..nenechat sa chytit
skocim pohladom na bezbecnostnu sluzbu a vojakov starej rebubliky,ktory stali na bezpecnostnich kontrolach(teraz enviem ci som v klonovych vojnach alebo predklonovymi vojanami pak zmazem tych vojakov)
Tak je nacase si vybrat korist,toto vsetko by mali byt zamestnanci senatu takze maju urcite plne kapse kreditov
stojim v dave a rozhliadam sa po niekom koho by som okradol


Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

(Jsi v Klonvých Válkác)
Eldar si stále nebyl koho má okrást stále zde bylo mnoho lidí kteří chodili moc namačkáni na sebe a zaútočit by bylo velmi riskantní a riskovat tahkle večer se mu nechtělo.
Nejdenou si všiml jak na mústku naoře na náměstí jde jen jediný muž a kolem něj nikde nikdo.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
jooo to bude ten spravny ciel na dnesny vecer vduchu sa usmejem
sice mam dost prachov zo vcera ale co mna to bavi usmejem sa
kracam hore schodami a rozmyslam ako to spravim vrazim do neho ? to je stary osvedceny trik,alebo skusim tu moju zvlastnu schopnost?taketo nieco som videl u Jediov,ale ja som zlocinec ja by som sa nikdy nestal Jediom pri uvazovany som vysiel hore schodami porozhladnem sa sa po svjom ciely vidim aho ako sa stale opiera o nizky murik ako ja pred chvilou a pozoruje namestie a senat na nom sidliaci kracom smerom k nemu skoda ze sa nepohybuje bolo by to lahsie pozriem k turbo vytahom moja jedina sanca ako odtialto zmiznut dole na namesty su vojaci a bezpecnost tadial urcite zdrhat nebudem keby ma chytili
Pristupim k poulicnej lampe ktora bola blizko toho muza oprim sa o nu a tvarim sa ze pozeram na namestie priviem oci sa sustredim sa na obsah muzovych kapes ,ktory chcem privolat k sebe

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Eldar si zkusil peníze přivolat ale místo aby se mužovi kredity vznesli a dopadli do Dracovi ruky muž se otočil a krátkým pohybem ruky Eldara odhodil.
Ten se svalil dolů po schodech kde ihned upoutal pozornost Republikových vojáků.
Ty se k němu rezeběhli ale nále jim do hlav vjel velký červený laser se stříbrnou rukojetí.
Muž:Chtěl jsi mne snad okrást?
zeptal se a nedovolil mu vstát.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Chces aby som urazil tvoji inteligenciu? zaskerim sa na neho
Tak to to mi nevyslo zda sa ze je to moj koniec ale ja sa smrti nebojim zazil som vacisie muka v podzemi Corusanti ked som sa musie pretlkat podzemim plen zmutovanymi bytostiami aby som prezil ... nie nedam znamky toho mam strach
pozeram s prizmurenimi ocami na muzov hrudnik a sustredim sa ako pred chvilkou ale namiesto toho aby som veci pritahoval sa teraz sustredim aby som odhodil muza

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant


Eldar zkusil muže odrazit ale muž jen nastavil ruku a Draco sebou opět trhnula padlul zádama na zem.
Vidím že ti odvaha nechybí.
CO kdyby jsi se ke mě přidal můžu tě vycvičit v jednoho z nejlepších sithů , vlohy k tomu máš!
Řekl muž a zadíval se na Eldara.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Co z toho budem mat ked ma vycvicis za toho ..ako si to hovoril Sitha? postavim sa na nohy oprasim sa a zadivam sa muzovi priamo do oci.
No zda sa ze stastena opat stoj pri mne ten chlpaek ma nezabil a este mi aj ponuka pracu do nejakeho gangu Sithov.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Jistě znáš Jedi?...Mi jsme vlastně stejní jen hájíme své zájmy.
A co z toho budeš mít? Myslím že když pro začátek přežiješ budeš ráD

Řekl muž a konečně povolil a Eldar se postavil.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Dobre dobre postavim sa na nohy a oprasujem zo seba spinu
Maly by sme odtialto co najrychlejsie vypadnut ....kivnem hlavou k turbovytahom ... nez sa sem zbehne bezpecnost z celeho tohoto sektoru porozhliadnem sa po okoli a hladam nejake znamky toho ze bezpecnost je na ceste

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Ano ano ale je mi líto nemám zde svou loď byli s ní nějaké komplikace mohl by jsi mě tedy zavést do tvé?
Řekl muž a dal se pomalou chůzí k turbovýtahu.
Na náměstí byl klid ani jeden chodec

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Takze mame dalsiu komplikaciu ja zaidnu lod nemam smo len druhoradi zlodejicek... otsotim nejakeho twileka stranou ktory mi vosiel do cesty...budeme si musiet nejaku ukradnut. pozrorujem okolie ci nezaziem prilietajucu bezpecnost a dalej pokracujem k turbovytahu

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Turbovytah

Dobře Dobře tak nějakou loď musíš ukrást pro mě by to bylo ponižující.
Řekl muž a stiskl tlačítko a turbovýtah se dal do pohybu.
Když vijeli ocitli se na dalším náměstí kde byli 2 vojáci Repuliky se kterými si muž v pořádku poradil mečem.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Turbovytah
Heeej moze sa ukludnit nemusis hned kazdeho zabijat takto zanechavame za sebou krvavu stopu, takto nas lahko vystopuju aj vojaci a keby po nas sli jediovia..... pokrutim hlavou nad spravanim toho muza
Hej ako sa vlastne volas? spytam sa muza ked sme vystupili z vytahu a smerujem k dalsim vytahom na nizsie podlazia corusantu.[/b]

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Turbovytah

Jsem MUtiL a na tvou otázku abych je nezabíjel ti můžu říct jen jedno.
Já jsem Sith nebojím se Jediů a ty by jsi také neměl.
Kudy se jde do hangárů nebo někam kde najdeme loď?

Řekl MUtiL a šel stále dál.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“