Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Vstal jsem od těla a přešel ke konzoli. Natáhl jsem ruku, abych ji aktivoval, když mi došlo, že se nemusí jednat o zprávu z Chrámu. Kdo jiný než já a Mistr Fisto ví, že útočníci byli neutralizováni? Nikdo, odpověděl jsem si sám. Mohl by to být někdo, kdo má s těmi útočníky něco společného, dodal jsem si v duchu.
Neměl jsem problémy vzpomenout si na tón a zabarvení hlasu, které jsem slyšel u Zabraka. Pokud to skutečně bude někdo neznámý, bude mít problémy rozeznat s kým mluví. Otočil jsem se k Mistrovi a velmi nerad ho vyrušil z meditace: Mistře, na konzoli se objevila příchozí zpráva. Ví někdo z Chrámu, že jsme teď tady?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Mistr se probral a odpověděl.
Nikdo nic neví jewn já a ty můj padawane
Řekl a podíval se na konzoli.
Spusť to ať víme kdopak tam je..

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Je to tedy jasné, příchozí zpráva je od někoho, kdo má podíl na plánu, do kterého se Řád připletl díky ochraně kancléře a který byl od začátku namířen proti nám, spojil jsem si jednotlivé útržky dohromady. Znovu jsem se snažil v hlavě rekonstruovat hlas mrtvého Zabraka. a když jsem si byl jist, stiskl jsem tlačítko konzole a čekal, co se bude dít.
Osoba, která volala, zejmě byla zvyklá čekat, protože konzole pípala už více než tři minuty, než jsem ji aktivoval. Chvíli bylo ticho. Podíval jsem se na Mistra a už jsem mu chtěl rukou naznačit, co se děje, když tu jsme ve stejnou chvíli uslyšeli hlas. Byli jsme oba dva naprosto ticho a jen poslouchali, co se nám chystal říct.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Doufám že jediové mrtvý jsou.
Ozval se z vysílačky neoidiamský hlas Nuta Gunraye.
Fisto se opřel a nevěřicně poslouchal.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Nute Gunray. Takže za tím vším stojí Obchodní federace, došlo mi ihned. Podíval jsem se na Mistra a rukou přitom ukázal na tělo Zabraka - tím jsem naznačil otázku, zda mám napodobit jeho hlas, díky čemuž bychom se mohli dozvědět další informace.
Přitom jsem uvažoval. Myslel jsem si, že ty útočníky spíše najal nějaký místní zločinec, a ne místokrál Obchodní federace. Toto je ovšem velmi vážná situace, protože tím Federace v podstatě vyhlašuje válku Rytířům Jedi, připustil jsem. Znovu jsem pohlédl na Mistra, jež vypadal, že přemýšlí, co máme dělat dál.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Mistr ale ihned odběhl k vysílačce a snažil se vypátrat odkud volá..
Mluv dál mluv dál
Říkal ti silou.
Nute:Hej co ty tam mluvit budeš,?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Nasadil jsem hlas Zabraka a začal jsem mluvit: Jo, ti Jediové jsou mrtví. Ale zdá se, že si zavolali posily. Kam teď máme letět? řekl jsem tónem, ve kterém byla tvrdost i naléhání. Pohlédl jsem na Mistra Fista, který byl zaměstnán hledání původu signálu a na můj pohled mi neodpověděl. Pokračoval jsem tedy mluvit do konzole: Ztratil jsem tam stíhačky a dobrý chlapy, takže ta odměna by měla stát za to, improvizoval jsem. Netušil jsem, zda měli útočníci za misi slíbenou nějakou odměnu, ale předpokládal jsem, že zadarmo by takový úkol určitě neprovedli.
Zanadával jsem do konzole, aby byl místokrál přesvědčen, že jsem jako Zabrak velmi rozčílen. Pak jsem ztichl a čekal na odpověď Nuteho Gunraye. Také mě napadlo, že pokud je signál kódován, bude trvat dlouhou dobu, než Mistr Fisto vystopuje jeho zdroj.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Thorne Thorne kde je Sam proč mluvíš ty a né sam
Ozval se opět hlas Gunraye.
jeho nemoidianské skřeky se ozívaly po celé lodi.
Fistto ukazoval že mu chybí jen 5 minut a signál má.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Váhal jsem. Druhý útočník ani jednou nepromluvil, a proto jsem nemohl napodobit jeho hlas. Pauza už byla téměř podezřelá, pak mě ovšem něco napadlo. Otočil jsem se zpět ke konzoli a řekl: Vždyť jsem říkal, že jsem tam ztratil svý nejlepší lidi. Sam je mrtvý, zabil ho jeden z těch ochránců kancléře. Jsem teď tady sám, zlostně jsem štěkal na místokrále.
Vypadalo to, že kancléř nepoznal hru, kterou na něj s Mistrem Fistem hrajeme. Teď už také bylo jisté, že je signál kódován, protože u obyčejného signálu lze zjistit polohu vysílače během několika sekund.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Sam mrtvý je hmm to nebyla ta odpověd kterou jsi měl říct..

Řekl a dlouze se odmlčell
Konečně já vím že na pálubě Jediové jsou.
Jedi..

zaskřípal zubama.
Signál se zavlnil a zmizel.
Fisto jen zlostně tloukl rukou do konzolí.
Letíme
Řekl a znovu začal meditovat

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Nechápal jsem, jak mohl podlé mé odpovědi Gunray zjistit, že s ním nemluví Zabrak, ale Padawan Jedi. Zřejmě spolu měli smluvenou nějakou připravenou odpověď, o které jsem nevěděl. Zasedl jsem tedy znovu ke kniplu a věnoval se řízení.
Mrzelo mě, že jsem Mistru Fistovi neposkytl dostatek času, aby zjistil zdroj signálu. Nicméně pořád jsme byli o trochu dál, než před několika minutami - teď už alespoň víme, kdo byl strůjcem plánu, který měl za cíl zajmout členy Řádu.
Na Mistra Fista jsem nepromluvil: zaprvé právě meditoval, zadruhé bych se mu po tomto neúspěchu nemohl podívat do očí.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant-U chrámu

Loď sestoupila k chrámovým hangárům.
Mistr Fisto vylezl a podíval se po okolí.
Padawane já se ještě půjdu podívat jak to dopadlo s Maceem.
Odmlčel se a podíval po okolí zahrad.
Ty jdi za radou.
Řekl a mohutným skokem vyletěl z hangáru dolů do zahrad.
Rozeběhl se a zmizel ve dveřích zdravotnického centra

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Zajisté, Mistře, řekl jsem, i když Kit Fisto byl už dávno pryč. Nebyl jsem si jistý, jestli přijal klidně zmařenou příležitost, kterou jsme ovšem propásli kvůli mě. Teď na to ale nebyl čas a proto jsem vyrazil směrem k síni Rady. Ani jsem neměl čas všímat si ruchu kolem sebe.
Před síní jsem se na chvíli zastavil, protože jsem nevěděl, zda se ke mě Mistr Fisto nechce připojit. Během této doby jsem si srovnával události několika posledních hodin, abych mohl Radě odpovídat co nejpřesněji a nejvěcněji. Nebylo by například dobré opomenout jména dvou útočníků, které Mistr Fisto zabil, a kteří byli najati Nutem Gunrayem k provedení celé této mise. Jmenovali se Thorn a Sam, ujistil jsem se v duchu. Možná, že o nich něco najdeme, kdo ví. Kit Fisto nepřicházel, a tak jsem se rozhodl vstoupit do síně sám.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

V síni seděl jen Yoda spolu s Ploo Koonem
Yoda:Já ráíd vidím tě padawane Mace říkal nám co dělo ser a ty prý skvěle zachoval jsi se.

Řekl svým typickým hlasem plným tajemství

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Uklonil jsem se oběma Mistrům na důkaz úcty, podíval se na Mistra Yodu a řekl jsem: Udělal jsem jen to, co by udělal každý člen Řádu. Je Mistr Windu v pořádku? zeptal jsem se. Ještě předtím, než však kterýkoliv z Mistrů mohl odpovědět, pokračoval jsem dále. Ovšem mám pro vás mnohem znepokojivější zprávy, Mistři.
Vydechl jsem, čímž jsem jim dal prostor na to zeptat se, co jsem měl na mysli. Stále jsem si totiž nebyl jist, jestli by Rada spíše neměla vyslechnout Mistra Fista, ten by měl určitě podrobnější vysvětlení. Rovněž jsem nevěděl, jak podrobně by Mistři rádi slyšeli to, co se stalo. Znovu jsem se tedy nadechl, ale stále jsem mlčel a čekal, až někdo z postav přede mnou vyřkne otázku.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“