Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi-Místnost rady

Mistr Yoda si vyměnil pohled s Ploo Koonem.
Mistr Windu je v pořádku celá rada je u něj a získává informace o útočnících...
Řekl Ploo Koon a odmlčel se...
Ovšem ti útočníci byli dobří není žádná stopa abychom věděli kdo chtěl zabít kancléře
Dořekl Kel-Dor a podíval se na Yodu.
Ty víš snad něco víc než mi?
Zeptal se a seskočil dolů ze křesla.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi-Místnost rady

Ano, Mistře. Ti útočníci byli najati Obchodní federací a jejich cílem nebyl kancléř, ale členové Řádu, kteří jej měli ochraňovat. Když Mistr Windu s Mistryní Shak Ti odletěli, pustili jsme se do jejich pronásledování ulicemi Coruscantu. Po chvíli jsme se s Mistrem Fistem rozdělili. Utkal jsem se pak s jedním z útočníků, Zabrakem jménem Thorn, ale po mé chybě mě i se svým společníkem Samem zajali. Nabral jsem vzduch do plic a pokračoval v popisu událostí.
Mistr Fisto mě pak v jejich lodi osvobodil a neutralizoval oba únosce. Na zpáteční cestě do Chrámu se pak plavidlu ozval Nute Gunray, místokrál Obchodní federace. Mistr Fisto se snažil zjistit místo vysílání, zatímco já jsem napodoboval hlas Zabraka. Nebyl jsem ale zřejmě dost přesvědčivý, místokrál pojal podezření a ukončil hovor dříve, než se Mistru Fistovi podařilo určit zdroj toho šifrovaného signálu. Sklopil jsem hlavu, čekal na další vývoj situace a v duchu se připravoval na potrestání za své chyby.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi Místnost Rady

Říkáš Thorn a Sam zajímavé jména pro ně jsou to a ještě zvláštní ýe takovéto děti mi cvičili před 10 lety ale hned po 10 měsících ukončili..
Řekl Yoda a stichl.
Ploo Koon se podíval na padawana stojícího uprostřed místnosti se sklopenou hlavou.
Můžeš jít na ubikace dnes tě snad nebudeme potřebovat..

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Ano, Mistře, řekl jsem, uklonil se a odešel ze síně Rady. Po cestě na ubikace jsem však přemýšlel o slovech Mistra Yody. Thorn a Sam byli Padawané v Řádu? To je dosti podstatná informace a potvrzuje to mou domněnku z dřívějška, uvědomil jsem si.
Ano, to je ono. Během toho útoku jsem se přece ptal Mistra Fista, jestli ve stíhačce nesedí někdo, kdo cítí Sílu. Sice řekl, že ne, ale to by bylo pochopitelné, protože Padawan, který byl vyhozen z výcviku po deseti měsících by v Síle byl takřka neviditelný, protože jeho schopnosti by byly pouze minimální, pokračoval jsem dále.
Došel jsem na ubikaci a po dlouhé době se znovu ponořil do meditace. Uklidnil jsem se, pustil z hlavy všechny události dnešního dne a vnímal jen tlukot svého srdce.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mise dokončena hodnocení dělat nebudu stačí když ti tady napíšu že od minula jsem ti nic nestrhl a zítra zkusím udělat misi.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“