Mise pro uživatele bogdan.g

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - náměstí

Tak to se povedlo. Podíval jsem se směrem za zabijákem... Jango fett... to mi něco říká. Nebyl to jeden z těch mandaloriánskejch superkomand? Jo, to je on! A vtom jsem zmrznul. Je dobrej - vyhnul se mé Síle a zabli toho, kdo věděl. Světelý meč jsem nechal zhasnutý... ještě by mě rozdrbali, že jsem ji zakousl.

A Maul? To mi nic neříká. Jméno je nějak asi Zabrackého, nebo Aqualishského původu. A Aqualish to nejspíš nebude... Takže mám na krku NĚCO neuvěřitelně tajného a důležitého. Vzal jsem tělo s sebou do našeho bydliště a ráno mistrovi sdělil, co se stalo. Potom jsem zašel k domu vdovce. Stejně je to divné... zabít manžela a jsou na to povoláni nějakej nindža a mandaloriánskej superzabiják.


__________________________________________________________
Sorry, zapoměl jsem na to, že ač je to už mise a ne výcvik, tak mám pořád nablízko mistra. A Maula v tu dobu ještě neznali. Šermíř to byl jeden z nejlepších, a Obiwan ho potom zabil jednak protože je dobrej, a jednak páč měl moment překvapení. Já ani mistr maula nezabijem, i když jsem už zranil Dookua ve výcviku.
Styl mi nevadí, ale žádné konspirační plány se na takovém zadku galaxie odehrávat nemohou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - náměstí

Když jsi všechno sdělil mistrovy, tak se pouze zmínil, ať seš opatrnej. A hlavně, ať to řekneš jejímu manželovy opatrně. Pak jsi došel k bytu staříka-jejího manžela.
Chtěl jsi zaklepat na dveře, ale než jsi stihl udělat,a dveře rozrazil stařík. Pár dobře mířenýma ranama tě povalil na zem, a u toho na tebe křičel.

Cos udělal mí ženě ty zrůdo. Nevíš o co tady de. Nepleť se do toho.

Za chvilku tam přiběhli vesničani, a odtrhli vás od sebe, respektivě odtrhli staříká. Měl větší sílu, než sis dokázal představit. To tě sice celkem překvapilo, ale hned sji se zvedl. Lidi dědka pustily, a ten, už trochu uklidněn, přišel blíž k tobě.

Vypadá, že si budem muset promluvit. Nejdřív mi ale řekněte, co se stalo s mojí ženou. Možná mám něco, co vám pomůže.

Poví dědek, sice jdevidět, že je trochu naštvanej, ale už to z něj trochu vyprchalo.Vejde do domu. Lidi stojí kolem tebe, a prohlíží si tě, trochu podezřívavě.
______________________________
No, říkal jsi že nevíš jak je to dlouho před klonovýma vojnama. Tak sem to dal před střetnutí na s Anym na tatooinu. Sem envěděl žes us se střetl s Dookem. Dobrá, no, ještě se to vyvyne. Tyhle maličkosti mi unikly. A jinak tyhle "prdele" galaxie sjou na to nejlepší ;) Eh, kdo je tvůj mistr?

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - dům vdovce

Vaše žena byla usmrcena šavlošipkou, vystřelil ji ten... Jango Fett. Věděla příliš mnoho, než aby žila. řekl jsem staříkovi v jeho domě Zlost se pomalu měnila v lítost, potom v zlost na Janga, na ni, na mě a takhle to šlo pořád.

Obchodovala se... vzácným zbožím a tak si mohla dovolit získat mnohé důležité informace. Ten Jango Fett... byl členem mandaloriánských superkommandos, teď nejspíše mariňák, nebo nájemnmý lovec.... nechápu jak ji mohl poznat, protože byla zahalená a ani já ji skoro nepoznal. Potom tu je ještě ten Maul. Třeba by nám mohl prozradit nějaké informace... A převyprávěl jsem staříkovi vše, co žena řekla, samozřejmě ne s takovými slovy jako "zahejbal" a "cuchtou" a podobně.

Potom jsem čekal, jestli něco ví.

_____________________________________________________________
Mistrovo jméno jsem zapoměl, protože se tahle mise táhne strašně dlouho a Dookua jsem zranil v minulý části mise, nebo ve výcviku. Ale na jiný planetě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - dům vdovce

Víte, já...já vám můžo pomoct.

Řekne úplně jiným hlasem stařík. Přímo tě žádá, aby jsi svolil.

Vím, kde si moje žena nechávala klíš k její pracovně. Nikdy jsem tam nebyl, ale možná tam najdete něco co pomůže. A říkáte, že mluvila o nějáký jeskyni na severovýchodě? Tam jsou dvě, ale v jedný žije Kraytskej drak. Takže možná ta druhá. Tady je cesta k ní.

Podá ti kus starý mapky, kde je naznačená vesniec, a taky TA jeskyně, ke který se máš kouknout. Mapka je ale velice nepřehledný, a taky strašně stará. Vesnice se od doby, co je zakreslena na mapce zvětšila nejméně dvakrát, a dokonce u zakresy dun jsou jiné. Ovšem k jeskyni by tě to mělo dovést.

Pomstěte smrt mojí ženy. Pokud budete potřebovat nějáké zásoby, mohu vám pomoct. Nejdřív jsem si myslel že jsou se mnou. Ale oni ne. Dal jsme jim republikové zbraně. Podplatil jsme je. Ale oni mně podvedli.

Vydá se stařík na odchod.

A co ten člověk s světelným mečem? Zjisti něco o něm.

Nyní už odejde definitivně. Nechá ti klíš k jejímu pokoji, mapku, a taky přístup ke svým zásobám. Zdarma.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - dům vdovce

Děkuji. řekl jsem tiše a potom odešel.
Tak nejdříve se podívám do té jeskyně řekl jsem si a podíval se na mapku. Co jiného mi taky zbývá... Mapka byla vskutku zastaralá ale vyznat se v ní celkem dalo. Vyšel jsem tedy za brány města a uvědomil si, že se tupotulují zrádci s republikovými zbraněmi. Musím být hodně opatrný...

Ujistil jsem se, že mám meč stále na opasku a vyslal vlnu Síly. Tentokrát pořádnou. Klekl jsem si a chvilku shromažďoval Sílu. Pote jsem se prudce zvednul, když ze mě stlačená síla vyletěla. Bylo to obtížnější, než tlaková vlna, neboť Vlna Síly jakou jsem vypustil já, nepracuje na fyzické frekvenci, ale na způsobu sonaru. Byla to úplně jiná síla Síly.
Poté jsem chvilku vyčkával. Jestli nic neucítím, vydám se podle mapky k jeskyni.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - někde v poušti

Sice jsi nic pomocí síly neucítil, ale měl jsi ten zvláštní pocit, že tu někdo je. Nedokázal jsi si vysvětlit jak to, že pomocí síly si nic neobjevil, ale tvoje instinkty tě málokdy zklamaly. Rozhodl jsi se tedy vstoupit do jeskyně. Byla pár kroků od místa, kde jsi začal vypustil vlnu síly, ale přeci jenom tě to stálo několik kroků. Když jsi konečně došel před ní, a vešel dovnitř, rozprostřela se obrovksý prázná díra. sic tam bylo několik chodeb, na první pohled to vypadalo prázndě. Když jsi se snažil vstoupit dovnitř, pocítil jsi sklíčující pocit.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - jeskyně¨

Tohle se mi nelíbí... pomyslel jsem si a vytáhl meč. Spustil ho a modrá čepel charakteristicky vyjela z rukojeťe. Byl to rychlý meč, z extrémě čistého krystalu. Krystal byl z nezmapované oblasti Ssi-Ruuk.

Mistře, jestli se do tří hodin nevrátím, jděte pro mě de jeskyně na severovýchodě, souřadnice posílám komlinkem... pozor, jsou tu dvě jeskyně a v té druhé sídlí drak. Poslal jsem pro jistotu zprávu. Doufám, že mistr nezemře jako ten předchozí... zachvátily mě vzpomínky.

...mistr se na mě obrátil a něco mi řekl a najednou mu ztuhly všechny mimické svaly. V Síle se objevila trhlina a mistr upadl na zem. Zabil ho hloupý battledroid. Ale vztek mě nezachvátil... Zavzpomínal jsem, ale ihned jsem zpozorněl. Rozhlédl jsem se a meč si dal daleko od obličeje směrem dopředu v pravé ruce. Poté jsem meč prokroutil v ruce a zhasl.

Je sice podprůměrně hlučný, ale ruší stejně. Udělal jsem krok do jeskyně a sílu připravil k použití... připoutal jsem se blíže k Síle a šel dál. V absolutním střehu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - jeskyně

Po tvém informování a varování se na tebe mistr obrátil.

Nemusíš se bát, ze cviku jsme ještě nevyšel. Buď ale opatrný. Děje se tady něco zvláštního.

Informoval tě mistr o jeho "pocitu". Meč tě rozrušoval, nejlepší volbou ho bylo vypnout i když třeba ne nejchytřejší. Když jsi procházel po jeskyni, ucítil jsi ozvěnu v síle. Hned ale ustala. Po celý chodbě bylo několik lidských těl. Měli na sobě stopy po blasteru. Nikoliv po světelným meči. Jeden měl ovšem evidentně ruku useklou světelným mečem. Ta ruka byla nedaleko od něho. Nic zvláštního, teda mim těchto těl, jsi ovšem neviděl. Pak tu byly v chodbě dveře. Respektivě díra, která byla ale pečlive vysekána, a spojovala chodbu s menší jeskynní místností. Zde bylo několik kontejnérů, kus hadru na podlaze, sloužíc nejspíše jako provizorní postel. Místnost byla celkem malá, až klaustrofobní a necítil jsi se zde dobře. Byla zde taky položena přilba. Krásně čistá, a modrá přilba, jako by jí ještě nikdo nenosil. Bylo v ní poznat její mandaliriánskej původ. Sic tady byla helma, to mohlo obvšem znamenat, že jí někdo bude nosit, a ten někdo si pro ní přijde. Napadlo tě to zde prohledat, ale už jsi se nedokázal rozhodnout co udělat poté...

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - jeskyně

Těla mají následky blasterů... možná je na ně nějaký temný Jedi odrazil paprsky. Podíval jsem se, jestli jsou kolem těl blastery. A helma musí být teplá, když ji svlékl nedávno. šáhl jsem dovnitř helmy. Byla stříbřitá a určitě vybavená vším možným... možná i toastovačem.
Měl bych to tu prohledat. Řekl jsem si v doměnce, že tu nikdo není, ale stále jsem se díval skrz Sílu. Kdyby někdo přišel. Meč stále v ruce a Síla na dosah. Takhle vybavený jsem chodil v temné, klaustrofobní a zatuchlé jeskyni. Už takhle mám těch překvapení dost... přemýšlel jsem, co bych dělal, kdyby se za mnou najednou objevil přízrak.
Nejspíš bych zažhnul meč a odhodil ho Silou... Ale teď tom není čas přemýšlet. Musím zjistit něco o těch událostech. O událostech větších, než si dokážu představit. Na ty , na které jediný Jedi nestačí...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - jeskyně

Helma nebyla teplá. Byla přímo vařicí. A když jsi konkrétněji spočítal těla a blastery, přišel jsi na zajímavou věc. Bylo zde víc blasterů než těl. Bylo tu o celé čtyři blastery víc než těl. Což nebylo tak podivující, zajímavější byl tvůj záblesk vize. Znovu se ti přehrála tvá předchozí, akorát těďka byla jasnější.
Tvuj mistr šel neznámou chodbou, přeci jenom ale v tobě vyvolávala pocit, stísněnosti, jako tato jeskyně. Šel stále dopředu, ruku na meči. Slyšíš střelbu. Dvě ze třech laserových projektilů odrazí mečem. Další ho zasáhne do ruky. Odhazuje meč. Sebe nevidíš. Utočníka ovšem ano. Koukl se ti přímo do očí. A jeho modré brnění tě zaujalo.....
Pak byl konec, tedy né zrovna konec, spíš se ti všechno začalo mlžit, a ty jsi ztratil rovnváhu. Převrátil jsi se na zem. Hned jsi vstal. Na něco jsi furt myslel. Nemohl jsi ale přijít co to je. Uptostřed stál stále kontejnér, který si otevřel. bylo tam několik republikových standartních pušek. A mimochodem, od tvého příchodu už utekla hodina. Čas strašně letí, to je jediný, co tě mohlo nyní napadnout.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Už bych měl vypadnout... ten Jango bude asi poblíž, když byla helma ještě teplá. A vzpoměl jsem si na silnou vizi. Co když byla ta vize z BLÍZKE budouctnosti? Nejsem asi dost silný na to, abych viděl vzdálenou. Musím mistrovi obstarat energetiský štít. Takovej štít odrážel většinu nízko- a středněenergetických střel. Ovšem když byl zapnutý dost dlouho, tak se obvod spálil.

Tady Bex, jsem v pořádku a jdu z jeskyně. Projděte se a ohlídněte se po muži, co má stříbřito modré brnění pod tunikou, nebo róbou dejme tomu. Je to náš člověk. A taky váš vrah, víc vám řeknu potom. Ale nesmí vás poznat...

Takže Janga najal ten starej, když mluvil o tom, že jim dla zbraně. A Janga si tedy najala i jeho manželka?! Nějak jsem si v tom nemohl udělat jasno. Ale co, možná měli agenti každej dva blastery... teď přijdu do města a řeknu vše mistrovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie

Zdravím Bexi...To rád slyším...A neboj, po tom muži se podívám...Jdu ti na proti?

Ozve se z komlinku, a ty se vydáš ven z jeskyně, pln zmatených myšlenek. Ty myšlenky tě uplně zaslepily, takže těďka síla moc neřekla. Nedokázal jsi se soustředit. Když jsi konečně vyšel z jeskyně, tak jsi zase dostal svuj instinktivní pocit. A ten se zanedlouho ukázal jako pravdivý. Uviděl jsi mistra, jak za tebou jde, když v tom, na něj odnikud vletěl muž v tom stříbrno-modrém brnění bez helmy, a začal střílet svýma "westarkama" na mistra, který to jen tak tak odrážel. V dálce jsi viděl malé postavy, zřejmě tuskeny. Ti to nejspíše pouze pozorovaly, ale Jango nemínil přestat, chtěl vás zabít. Přeci jneom..překazily jste mu plány, a to on nemá rád.

Bexi! Hodila by se mi tady pomoc!

Zařve na tebe mistr.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - poušť

Přiběhl jsem k mistrovi se zažehnutým mečem a ihned začal odrážet střely. Potom jsem Chvíli vyčkával a vypustil silný proud Síly směrem k opálenému lovci. Doufám, že ho to aspoň odstrčí... Myslel jsem si a blížil se pomaloučku ke střelci.

Obklíčíme ho? [Telepatie]

Stihl jsem vykřiknout v záplavu laserových střel. Nebylo to jednoduché, ale mohli jsme to zvládnout. Já bych šel doleva a vy doprava. S mistrem jsme komunjikovali telepaticky celkem často. Včera a dnes.
Nemohl jsem najít v Síle nějaké slabé místo a pomaloučku, ale jistě už mi docházela. Ale zvládnu to ještě chvíli. Otom učení je - o posouvání svých hranic.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - poušť

Začínáte se unavovat, ovšem lovec taky. A hodně. Tvůj pokus ho odstrčit ho pouze trochu posunul, ovšme díky jetpacku se dostal rychle zpět. Jango se naklonil dopředu, jako to dělal vždy, když chtěl odpálit svojí raketu.

Dobrej nápad, obejdem ho, a to raději rychle. [Telepatie]

Zazní ti v hlavě, ale mistrovy už dochází síly, a ještě byl ošklivě postřelen do ruky. nedokázal vykrýt vše, a těďka se mu ještěk tomu vykrývá hůř než kdy předtím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - poušť

Skvěle... teď vybuchneme řekl jsem a čerpal Sílu. Miliony midichlorianů se vzepjalo a otočilo raketu, která byla těsně před námi. Teď bude mít chvilku jiné starosti... pomyslel jsem si a vystřelil jsem kolem Janga. Mistr asi běžel taky, to jsem kvůli koncentraci neviděl.

Může uletět, takže jeden z nás zaútočí na jetpack. [Telepatie]

Snad to slyšel. Podíval jsem se jestli trik s raketou fungoval. To bych ocenil, protože už jsem byl skoro mrtvý. Mistr byl mrtvý ještě víc. Tohle byla jedinečná příležitost. Tolik informací a záhad v jednom člověku. Určitě k tomu existue mnoho konspiračních teorií, ale teď jsem se musel soustředit na lovce. Otočil jsem se na Janga a meč uchopil opět do obou rukou.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“