Mise pro uživatele bogdan.g

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Přebírám tvojí misi a doufám, že rapidně změníš svůj styl psaní a začneš trochu spolupracovat.
Do kotníku postřelili mistra ne tebe a navíc se proti nim rozběhl - to jsi za ním běžel s vytaseným sprejem? Alespoň čti to, co napsal moderátor před tebou...
--------------------------------------------------------------------------------------
Tatoonie

Ukryl jsi se za speeder, zatímco mistr bojoval v jejich středu. Jak se zdálo, bylo jich více než jste čekali, pomalu se přibližovali k tobě. Mistra jsi už skoro v záplavě jejich těl neviděl. Najednou jsi v hlavě ucítil cizí přítomnost, byl to mistr, který se s tebou přes Sílu spojoval:
Budeš tam sedět jak zařezaný padawane nebo mi příjdeš pomoct?
V tu chvíli ti několik centimetrů od hlavy prosvištěla střela a tebe to donutila rozhlédnout se. Obešli tě a teď tě obklíčili...

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Klídek, na compu jsem 4 hodiny týdně když mám štěstí a mam 2 postavy. Moc času mi na to nezbejva, ale jinak sorry. Se sprejem to beru zpět
--------------------------------------------------------------------------

Tatoonie

úžasný myslel jsem. Skoro 20 Tuskenů, oblkíčení a při troše štěstí nám ani neukradnou spídry a my tu neshnijem mistr ale měl pravdu a já za sebe stihl hodit jen malej granát. V tom mi ale prosvištěl hlavou nápad- bráním spídr, aten mi pomůže. Odrazil jsem 3 střely a naskočil na spídr, použil jsem rychlý start a vystartoval jsem. Ze spídru jsem v poslení chvíli seskočil a ta můj neřízený stroj díky setrvačnosti pár písečňáků zabil. S mistrem jsme bojovali bok po boku a moc jich nezbývalo, protože z 20ti potvor jsme strhávali jednu za druhou. Moc jich tam nezbýva, tak doufám že nepozvou posily...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

no vidíš to, dobrý příspěvek jednáš za sebe a zároveň příběh popichuješ dál:)
-----------------------------------------------------------------------------------
Tatooine

Seskočil jsi ze speedru a mírně těžkopádným parakotoulem jsi se dostal až k mistrovi. Mírně, jen jak mu to soustředění dovolilo, se na tebe usmál a Silou ti poslal pochvalu.
Dobrá práce Bexi, to bylo chytré, pozor, vpravo se blíží skupinka.
Jen tak tak jsi se otočil abys vykryl blasterové střely. Ano, Tuskenů ubývalo a nezdálo se, že budou přibývat. Mistr se vydal vstříc poslední skupince, tys mu hlídal záda. Konečně byl i poslední Tusken mrtvý a vy jste si mohli vydechnout.
"Co si o tom myslíš Bexi, o tom útoku?" Zamyslel se, "měli bychom je prohledat, třeba najdeme nějakou stopu."
-------------------------------------------------------------------------------
Zkus shrnout to, co se stalo z tvého vlastního pohledu - pocity, tvé vnímání situace apod. a samozřejmě odpověď a tvé konání.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Noteda tohle... přemýšlel jsem. V pustině to najednou bylo trochu příjemnější. Jestli takhle bude procházet každá naše návštěva, začal bych si myslet že nás neradi vidí... Uměli to s blastery naší drahé republiky docela dobře... mrazivě dobře. Teď jsem konečně poznal tuskeny tváří v tvář, ale potěšením mi moc nebbylo.
Já vám nevím mistře, snad ten hadr pohodili schválně a s blastery to uměli dobře... oni nás asi rádi moc nemaj, že? Kdo je mohl dotovat? Kdo o nás věděl? Kdo zabil "bláznivýho" staříka u Jawů lightsaberem?

Začal jsem prohledávat tuskeny a zbraně byly opravdu REPUBLIKY!!! Vidíte jejich tábor? Jestli ne, tak to znamená, že přijeli specielně sem a specielně pro nás... Tenhle víkend si asi užijeme (na moji domovske planetě je jakoby víkend)

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatooine
Mistr se na tebe podíval.
"Mnoho otázek máš... a bohužel odpovědi rozhodně nejsou jasné, začneme vyšetřování v tom táboře. Snad nebudou tolik nepřátelští." Mistr se zamyslel.
"Ten plášť vezmem s sebou, zkusíme se na něj zeptat. Ten tábor není moc daleko, půjdeme pěšky. Teď by nebylo moudré více na sebe upozorňovat, nehledě na to..." podívá se na trosky tvého speederu "že tvůj není zrovna provozuschopný."
Mistr zvedne propálený plášť a hodí ho po tobě, nezbyte ti nic jiného, než ho nést. Poté se konečně vydáte, zatím, vstříc písečné pustině.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Pěšky by mi jít nevadí: mám tenhle skvělý plášť, co mě před výhní ochrání Stejně je to jen návnada a ne plášť nebožtíka... Plášť je těžký a výheň si tě najde všude zněla po cvilce moje slova. Přes písek jsem se dostal k obydlí a mistr tam už byl. Sundal jsem si plášť a byl připraven o ukázat. Byl jsem přpraven na mistrovu neviinnou historku, že nejsme Jedi a tak jsem na mistra kývnul.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - tábor

Došli jste k první chýši v táboře a chvíli jste tam postávali, brzy však vyšel stařec, jen spoře oděný a nedůvěřivě vypadající. Chvíli si vás prohlížel, mistr jen mlčel a vyčkával, a pak na vás vztekle vykřikl:
"Kdo ksakru jste?"
Mistr klidně s úsměvem odpověděl.
"Obchodníci z Alderaanu, máme se zde setkat s jistým Deestr´im, zdejším obchodníkem."
Deestr´im bylo jméno toho zavražděného, vzpoměl sis.
V pohledu starce se na chvíli promítl strach, ale brzy se jeho obličej stal ještě výhružnějším.
"Vypadněte sakra vod mých dveří!" zasyčel na vás a zmizel se svém obydlí.
Mistr se na tebe podíval s malým úsměvem prodíraným skrz rty a ty jsi pochopil, že přišla chvíle použít mírného nátlaku ve prospěch dobré věci...

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Zatukal jsem a ujasnil si v hlave.Svetelnym mecem byl zabit takze mu radsi mec neukazu, a zbran na dedka nevytahnu
Dedek mi otevrel a citil jsem z nej jeho nevrlost a des. Asi uz chtel neco rict, al jakmile uvidel co zmatlam v ruce tak mu zmlklo. Chteli jsme mu prodat tenle krystal z ssi ruuk. Nevite kde by mohl byt? Krystal nasobil moji silu a muj vliv. Krouzil jsem to dedovi pred nosem. Poustni dedek asi krystaly nevidel a tak ho to slni... myslim.
Doufal jsem ze mi rekne co mi nechce rict. Jestli ne tak mam pripravenej argument... Ae doufaaaaaaam..

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - chýš

Muž se na tebe chvíli díval, pak popošel blíž a zakoukal se do krystalu.
"Hezká prácička...bohužel starej Deestr´im už to má za sebou, tomu moc věcí neprodáte... Nebyl moc voblíbenej, říkalo se, že vobchoduje s nějakejma divnejma lidma. Ten den kdy zmizel se zrovna pohádal se svým bratrem, pak jsme ho už neviděli. - Až tři dny nato někdo přišel s tím, že to má za sebou..." pak se muž zamyslel "Ale to sem ti mladej zase řek nějak moc, nemuselo by se mi to vyplatit..." otočil se a začal pomalu, shrbeně kráčet k bedně, nejspíše stolu.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Ten stařík ten krystal asi nechytí když mu ho dám. Tak jsem popošel k starci a nechal mu na stole 5kreditů a krystal.

Zmínil se o bratrovi, obchodování s strangery a že po hádce s bráchou ho nalezli až mrtvého. Potom našli výstředního blázna v táboře Jawů. Zabitého lightsaberem... řekl jsem venku mistrovi. Takové shrnutí.

Nevíme zatím kdo ho zabil, ale smrtelné rány byly každopádně byly dány lightsaberem. Bratr toho staříka to být nemohl, protože byl asi starý taky a navíc to s mečem neumí. Na nájemného vrah asi peníze nemá, protože by peníze rozdělil mezi rodinou a obchodovat by nemuseli. Mohli ale být bohatí tak jako tak, protože obchodoval se zvláštními lidmi. Doufejme že se tomu dědovi nic nestane za to že nám dal informace.

Vyčkal jsem co na to mistr... opravte mě když se mýlím....

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie

"Dobře uvažuješ padawane, říkáš že se mrtvý pohádal se svým bratrem? Měli bychom ho jít ihned trošičku vyzpovídat. Kde přesně bydlí?" mistr se chvíli zamyslel "Jo, zmiňuješ rodinu... zjistil si něco víc o jeho rodinných poměrech? S bratrem se vídal, jak říkáš, ale není mi známo z informací, které jsem dostal, že by měl nějakou opravdovou rodinu."
Poté se mistr pomalu vydal na širší plácek, nejspíše provizorní náměstí.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Když má bratra... uvažoval jsem. Možná tu rodinu fakt nemá. Měli bychom navštívit jeho bratra. Jako obchodníci. Řekneme upřímnou soustrast a jak se to vlastně seběhlo... jak na tom je a jak by na tom kdo vydělal. Měl by to vědět. Je to jeho bratr

Tentokrát budeme muset obchodovat s něčím výjimečným. Aby nám řekl s jakejma extra lidičkama jeho bratr obchodoval. Třeba s tyčmi Gaffi od tuskenů co jsme je pobili. Snad se tam nějaká najde. Podíval jsem se na mistra jak to schvlaluje...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie

"Tak jdeme"

Došli jste až ke dveřím té chatrče a mistr ti pokynul, ať zaklepeš. Udělal jsi to tedy a vyčkával. Nic se nedělo. Zkusil jsi to tedy znovu, když tu jsi ucítil slabý záchvěv, narušení Síly. Jen tak tak jsi uskočil velké salvě blasterových střel.
Podíval jsi se na mistra a ten ihned vyrazil k zadnímu vchodu.
"Neukazuj meč pokud to nebude nutné."

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie

Kývnul jsem na souhlas a oběhával dům. Plášť mi vlál a já utíkal pomocí Síly rychleji než normální člověk. Takhle jsem si to tedy nepředstavoval. Chápu, že je po smrti svého vlastního bratra opatrný, ale tímhle způsobem... Teď bude na 100% vyděšený, že k němu přišli lidi co se dokáží vyhnout laserovým paprskům.
Písek podemnou trochu ujížděl, ale neměl jsem čas o tom přemýšlel. Poopravil jsem si oblek aby lépe skrýval světelný meč. V hlavě se mi rodil plán jak dovnitř vtrhnout a dědu usmírnit... ...musíme se rozdělit. Jeden odláká pozornost a ten druhý zadním vchodem projde, a Sílou vytrhne blaster. Myšlenkový proud přešel z podvědomí do vědomí a odtud jsem ho telepaticky sdělil mistrovi. Ale telepatii ještě tak dokonalou nemám a proto jsem vyslal psychický náčrterk, obraz, animaci kde jsem shodou okolností byl v roli tajného komplice a tiše se kradl do domu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - starcův dům

Ucítil jsi v hlavě cizí přítomnost a ihned potom jsi uslyšel známý mistrův hlas.
"Tak se předveď Bexi, vloupej se tam, já ho odlákám."
Vešel jsi tedy potichu dovnitř. Skoro jak malá myška pachtící se za sýrem, jsi se plížil domem. Najednou jsi uslyšel další salvu blasterových střel a vzteklý, ale zároveň i úzkostný řev stařeckého hlasu:
"Já vám dám vy parchanti! Nechte mě být! Ještě nechci!"

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“