Mise pro uživatele bogdan.g

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - dům Vaama Deestr´ima

Chvíli na tebe vyděšeně koukal, ale pak nabral ztracenou rovnováhu v projevu. Nabízenou ruku okatě přehlédl a začal se zvedat sám, skučel a hekal bolestí, dopad nebyl nejlepší.
"Jestli si mi zlomil ruku ty..." nedopověděl, bál se, že by to mohlo dopadnout špatně.
"Všichni nafoukanci s tou hračičkou, co máš u pasu jsou jen panovační arogantní budižkničemu, nic proti tobě hochu, i, jak ty říkáš, krysy z podsvětí smrdí líp než vy. Navíc, tady v okolí se prej pohybuje jeden takovej - a ten prej bratra zabil.... ne, že bych ho litoval, to ne - to ti potvrdí ten starej Jedi, co teď nejspíš slídí po městě, ale přeci jenom mě to trochu rozhodilo - ale asi stejně, jako kdyby se to stalo mému sousedovi. Spíš se bojim o svej kejhák, než abych toho parchanta litoval."
Zakašlal ošklivým kašlem a sedl si na nejbližší židli.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - dům Vaama Deestr´ima

Omlouvám se za to shození. suchare. Takže to ví... opět jsem se rozhlédl a chtěl jsem mu nabídnou trochu toho pití... které byla z dovozu, nacož jsem úplně zapoměl. Takže... se svým bratrem jste spolu nemluvili...kolik let? řekl... kloudně nemluvili, takže se s ním pohádat mohl a nelhal by mi. Doufal jsem, že mistr brzy přijde. Možná zjistí něco o tom temném jediovi a motivu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - dům Vaama Deestr´ima

Vražedně se podíval na nabízenou flašku a odfrkl si.
"Moje pití, nabízím a beru si zásadně sám!"
Naštvaně od tebe odebere flašku a velkými hlty se napije, zjistí, že jí dopil a z tobě neznámého důvodu jí mrskne o zeď.
"Ne nemluvili, nemluvím s nikým, jsem sám a sám už zůstanu..."
Melancholicky se zamyslel, sedl si na židli a začal civět do prázdna. Konečně se objevil mistr.
"Bexi! Budeme odcházet! Promiňte za zdržení, budeme se nacházet poblíž vašeho domu, nemusíte mít strach, že by se vám něco mohlo stát."
"Nebudu to se fakt bát nemusíte..."
Vyšli jste ven a mistr ihned spustil.
"Takže, dlouho tento muž s bratrem nemluvil, ale nedávno k němu bratr přišel. Při hádce byli hodně hlasití, sice byli v domě, ale sousedka, která právě procházela slyšela útržky - on o tom, zdá se, neví. Jak se zdá, stařec měl vynikajícího obchodního partnera a jeho bratr mu ho přebral. Navíc, asi za dva dny po hádce, se po táboře začala šířit pověst o tajemném duchu, který se chce pomstít - a pak naše oběť zemřela. Poměrně moc náhod..."

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - ulice

Nebudu vás zatěžovat teoriemi, ani nebudu jak často dělám shrnovat fakta, ale kdo přebral spozora komu? Vaam svému bratrovi? To by vysvětlovalo proč se nebožtík patlal s Jawama, ale pak ho nikdo nemá důvod zabít. A někdo ho zabil světelným mečem. Kdo? Temný jedi, který je oním duchem? Nezjistil jste mistře, ZA CO se chce ten Temný jedi pomstít? Komu vubec? -možná chtěli zabít Vaama. Temný jedi... myslím toho ducha. Mohl by to být vrah.
co potřebuji zjistit?/ Údaje o tzv. tajemném duchu
koho musím proklepnout?/Jawy a zdejší drbny
s kým už nechci mít tu čest se setkat?/ S panem Vaamem

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - ulice

"Ach, promiň, špatně jsem se vyjádřil - ne Vaam bratrovi, bratr Vaamovi. Ten člověk byl tady, v táboře, často, asi skutečně důležitý obchodní partner, to je nejvíce podezřelé, duch se objevil brzy po té hádce... nechci nikoho obviňovat ani dělat závěry, ale ať shořím, jestli to nemá něco společného s tiou hádkou. Musíme si na toho Vaama dávat pozor. Dále se poptáme vesničanů, jestli nebylo ještě něco dosti podezřelého. Ten duch bude jistojistě ten vrah, jenže většina vesničanů nikdy neslyšela o Jediech - jak jsem zjistil. Jeho schopnosti přičetli nadpřizorenu, peklu."

Došli jste na malé náměstíčko, což jste poznali jen podle strohé studny a dvou stánků, nejspíše místních obchodníčků.
"Rozdělíme se a poptáme se. A ptej se i na sídlo Jawů, ty musíme prověřit též."

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - ulice

Takže mám jít kam přesně? myslím, že obchodníci by mohli vědět hodně věcí. Přisuzují peklu? Možná bych si radši mě vymyslet identitu. Bex budu, ale budeme vyšetřovatelé z města. myšlenku jsem řekl mistrovi, ale trochu potichu, aby to nikdo neslyšel. V hlavě jsem shrnul otázky.
-Kdo asi poslal tuskeny?
-Kdo byl obchodním partnerem?
-Kdo je duchem?
-O co šlo v hádce?
-Kde jsou Jawové?

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - náměstí

"Projdi tohle náměstí, ptej se všech, ale tak, aby to nebylo příliš nápadné."

Ano, vyšetřovatelé z města není špatný nápad, ti budeme. Potvrdil ti Mistr myšlenku a pak tě již opustil, šel doprava, k jednomu stánkaři. ty ses rozhlédl, vpravo, kam šel Mistr byli dva stánkaři a hlouček žen, drbající okolí, přímo naproti tobě, u study, stáli dva výrostci věkem asi kolem 12 let a něco si šuškali a na levo stálo asi pět stánkařů nabízejících své zboží.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - náměstí

Začal bych u těch děcek. přišel jsem ke studně a poznamenal, že je opravdu hluboká. Vsadil bych se, že tam už Jawowé našli spoustu harampádí... kam vůbec odjeli? nenápadně jsem se jich zeptal.
Zapamatoval jsem si jejich odpověď a přešel ke stánkařům. Pozdravil jsem a mrkl jsem se na jejich zboží. Co to je? Pro jistotu jsem si kápi ani nenandaval,abych nebyl jak duch. Jestli prodava srot, tak me k Jawům jako konkurenci asi nepošle... Co si myslíte o panu Vaamovi Deestr'imovi a jeho chudákovi bratru? Jsem vyšetřovatel a nejbojte, nejste podezřelý. Jen chci sbírat informace. Jestli nechcete nemusím zmínit odkud jsem informace, jež mi doufám poskytnete získal. Platí?

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tatoonie - náměstí

"Jawové? Ano, byli tu, a bylo jich tu hodně - jejich základna byla odsud asi 100 metrů a tento tábor si vlastně přivlastnili" Hošík se zamračil, jelikož je známo, že děti často opakují to, co říkají rodiče, bylo jasné, že se obchodníkům přítomnost Jawů nelíbila. "Po tom, co přišel duch, sbalili se a odjeli, asi se báli."
Jeho kamarád si přisadil. "Ale je to dobře, že jsou pryč, brali nám obchody a podváděli a navíc smrděli. Mému tátovi se ztratil droid, určitě ho ukradli oni!"
Poděkoval jsi a šel jsi k obchodníkům.
Starý, větrem oprýskaný muž, jehož vrásky značili nelehký život, si tě nedůvěřivě prohlížel, nakonec přeci jenom promluvil, šeptem.
"Co si o nich myslím? Nemám co! Oba stejný podrazáci a vykukové. Celej život se oba řídili heslem prachy nade vše, nikdo je neměl rád - upřímně, ani se nedivím, že byl zabitej. Nevíte jak? Jinak víc nevím, snažím se do ničeho neplíst."
Tím byl pro něj rozhovor skončený, ale na jeho manželce, která stála vedle, jsi poznal, že by něco mohla vědět - se strachem tě sledovala a i aura kolem ní byla napjatá. To, že se do rozhovoru nevmísila může znamenat jen jediné, nechce, aby manžel věděl, že ona něco ví.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - náměstí

Děku ji vám... podle protokolu ale musím vyslechnout i vaší pani. Bratři jak se patří... přistoupil jsem k dámě a otočil jsem se na starého pána, který tu pořád stál a chtěl poslouchat. Podíval jsem se na něj a zkusil být milý... jestli ho naštvu, tak to bude dneska již druhý nepříjemný stařík, kterého jsem dnes rozzlobil... zkusil jsem tedy být milý: Děkuji, už můžete jít. Mírně jsem se usmál a čekal co se stane. Celá tahle vesnice mi připadá jako nějaká malá vesnička v filmů slunce, seno, které natočili nějaké bytosti před 12miliardy lety. Spousta věcí ještě tam není pochopeno, ale něco na tom je: Každý pozoruje sousedy a chce o nich vědět všechno, ale zároveň se do ničeho nechce plést a délá, že nic....
Jestli dříve nebo později nenajdeme toho ducha, nebo co to je, tak se s motivem i s rozuzlením můžu rovnou rozloučit. Doufám, že mmi o něm tahle paní něco prozradí...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - náměstí

Ne to teda nemužu! Kdo ví co chystáš na ní!
Odpoví ti nevrle. Mužeš na něm krásně vidět, jak jsi si ho předchozí větou ještě více znepřátelil.
Jeho žena se k tobě nakloní, a potichu ti praví.
On je tvrdohlavej jak bantha. Těďka se nedomluvíme. Čekej večer u u tamtoho domu...
ukáže prstem na dum nedaleko odsuď, přeci jenom dot daleko, že těžko vás tam stařík muže slyšet.
...a tam si promluvíme.
Mrkne na tebe okem, aby tě ujistila, že ví něco víc, než její manžel muže vůbec tušit.
_______________________
Říkal jsi že je nudný? Změníme, začátek bude těžší, pač těžko chytám inspirace na takto rozjetou misi, ale to se zpraví. Jinak mužeš mi v krátkosti povedět, o co tady jde? A ve který je to době, myslím jako před CW, před nalezením Anyho atd...díky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - náměstí

Tak nic. pomyslel jsem si a odešel. Obešel jsem dům zmíněný výše a byl naštvanej na celou vesnici. Celý tahle záležitost byla jedna velká záhada. Nejdřív nás napadli banditi a potom i tuskeni s republikovými zbraněmi. Někdo je poslal a pak ten případ - někdozabil obchodníka. Našli ho v táboře jawů, jak byl zabit světelným mečem. Někdo mluvil o tajemném temném duchovi. A jeho bratřík to je prostě imbecil. Zřídkakdy používám sprostá slova, ale jinak ho popsat nejde. Pohádali se prej o kupce. A víc toho ani nevíme snad jen, že se pohádali se svým bratrem těsně před zmizením.


Vesnice byla nepříjemná. S výjimkou dětí a té ženy. Jinak tu byli nevrlí, nedůvěřiví, a klasicky zvědaví vesničané. Ať si tady třeba uhnijou, prostě tady řádí nějakej blbec s mečem. Nevíme, jestli se stařík zabil sám, ale duch a meč jsou nějaká moooooc veliká náhoda. Někdo nás tu nechce a taksi musíme dávat bacha, aby nás v noci nenapadli.

___________________________________________________________
Tolik pro děj. A je to před Clone wars. Nevim kdo na nás podle n.junga poslal tuskenz, ale vím jen, že je to pár let před klonovanou válkou.Možná i pár desítek let. O anim nevim.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - náměstí

V hlavě jsi si srovnal všechny věci, a zjistil jsi, že vlastně nevíš nic. Jediná tvá naděje byla ta žena, s kterou jsi si domluvil "schůzku" u jedné z budov. ta ti mohla trochu víc osvětlit co se tady děje.
Když jsi tam v noci pod rouškou tmy došel, tak tam evidentně nebyla ani noha. Evidentně, protože ta žena se vynořila odněkud, když jsi byl otočen zády.

Zdravím.

Pozdravila tě, ruku ti nepodala, hned pokračovala.

Na většinu vašich otázek budu mít odpovědi. Mám spoustu kontaktů, tak se ptejte. Mimochodem, sem Natalia.

Opřela se o budovu, a trochu si povytáhla kus hadru, který měla omotanej kolem hlavy, aby ji nebylo lehké poznat.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Tatoonie - náměstí

Těší mě, jmenuji se Bex Ssifar. Taková nenápadná žena a má tolik kontaktů... to je celkem zvláštní... ale co na tom - je to moje jediná naděje.

Ano, chtěl bych se vás optat na bratry, ze kterých jeden zemřel. Nevíte něco o jejich vztazích, nebo o zvláštních návštěvách, jako zabiják a tak? Třeba si pozvali zabijáka, co měl světelný meč.

Jistě víte, že byl jeden z bratrů zabit světelným mečem v táboře Jawů. Proč Jawové a kdo ho zabil? Co víte o tajemném přízraku v kápi? Na tyhle všechny otázky se jí chci zeptat. Pro jistotu jsem vyslal vlnu Síly, abych zjistil, jestli tu někdo je. Nechci další tuskenské překvápko, nebo tak něco.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatoonie - náměstí

Víte, ono je toho trochu víc. Víte, můj manžel mně začal zahýbat s tou cuchtou odnaproti. Já sem to nevydržela, a požádala bratry o pomoc. Opravdu jsme nevěděla že to tak dopadne. Pak se ale stala ta chyba. Muj bratr si uvědomil tu chybu, co udělal, a snažil se zrušit smlouvu. Na to ovšem lovec odměn přistoupit nechtěl. Mylsím že se jemnoval nějak Jungo Feet, nebo ne, už vím, Jango Fett. Nechtěl zrušit smlouvu. No, a pak ten muž v kápi jak říkáte. Viděla jsme ho tu jenom jednou. Domlouval se s nějákým mužem. Nevím jak se přesně jemnoval. Ale bylo to něco jako maul. Či nějak tak. Od té doby jsme ho neviděla. A za dva dny od toho, jsem dostala zrpávu, že je bratr mrtvej. Ten lovec tady asi někde bude. Neviděla jsme ho odletět. teda pokud nemá loď daleko odsud.

Žena se koukal okolo, ujistila se že tu opravdu nidko není. Přiklonila se blíž k tobě.

Upřímně, řeknu vám něco, co ví jen několik málo lidí. Moje obchody se netýkají klasického zboží. Obchoduj us kořením. Díky tomu jsme si mohla vyvynout takové množství svých agentů. Ale od té doby, co je tady ten lovec a sith, tak se mi ztrácejí jeden po druhým. Pokud by to pomohlo, většina z nich nechala poslední signál v jeskyni na severový....ahhhhhh

V tu chvíli zasáhla šavlošipka od může v mandaloriánském brnění, který hned odletěl svůj cíl. Na místě ti stačila ještě říct.

Je to větší, než si dokážete pouze představit. Na tohle nestačí jedinej jed........

Pak už vydechla naposled. Žádné nebezpečí už nejspíše nehrozilo, mimo jejího muže. Někdo mu bude muset říct o úmrtí.
_________________
Nevěděl jsem jak dál okecávat, tak jsem to trochu zakčnil..pokud ti tenhle způsob vadí, tak se ozvi..

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“