Mise pro hráče Freyt - záchraná akce na Coruscantu

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Severní blok-ulička

Postavím se vedle mistra po jeho levé ruce asi 1,5m od něj,soustředím se,ruce mám při tělu aby mohli ihned reagovat...
Podívám se na mistra Katarna tázavým pohledem...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Severní blok-ulička

Postava vás zpozorovala, zvedla se a blížila se k vám. V tom jsi však ucítil velkou nesrovnalost v Síle. Podíval jsi se po okolí a spatřil jsi skupinu Imperiálních vojáků. Bylo jich asi deset a v jejich čele kráčel zamaskovaný muž. Když byli asi 20 m od vás muž dal pokyn a vojáci se zastavili. Po té jsi muž sundal kuklu. Stuhnul jsi překvapením. Byl to Mandras! Mě bys tady nečekal co Freyte? Zeptal se výsměšně...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Severní blok-ulička

Stuhnul jsem když jsem spatřil Mandrase...
Cože?Proč?Proč?Neříkej mi jen že ti nabídli že tvou ženu vyléčí!Zrádče!
Začíná se mě zmocňovat vztek aniž bych chtěl,chod událostí tomu jen umocňoval,vytahuji meče,ale zatím je neaktivuji.
Pomalu zapomínám na osobu za mnou...v myšlenkách mám zlost,přibližuji se ke skupince kterou Mandras vedl...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Severní blok-ulička


Mandras se smál. Myslíš, že voják mých kvalit si nezaslouží lepší život?Osoba, která doposud stála ve stínu za tebou se postavila vedle tebe. Já ti věřila Mandrasi, svěřila jsem ti svoje dítě a ty se mi odvděčíš takhle? Pak se otočila k tobě. Snad ti nebude vadit, že jsi půjčím Sindrasův meč... Jemně ti vyškubla zbraň tvého starého Mistra. Budeš mě potřebovat synu, a já ti pomohu překonat těžkosti, které tě čekají... I já! Připojil se Kyle, a R-5 účastně zapípal...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscan-Severní blok-ulička

Nepřekvapilo mne že slyším svou matku,ale najednou jsem měl pocit klidu a bezpečí...
S lehkým úsměvem se podívám na matku a mistra Katarna...
Toto je mé poslední varování Mandrasi,odhoďte zbraně a nechte nás odejít.Nechceme krveprolití.Mandrasi prosím...žádám tě nech nás jít,pokud tak neuděláš....víš co se může stát!!!
Někde hluboko v sobě vím že mě neposlechne a tak se připravuji k boji,nenápadně kývnu na R-5 ať jde od nás dál...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Severní blok-ulička

Mandras se smál ještě víc. Myslíš, že když mě zabiješ, něco tím vyřešíš? Už to nezastavíš! NIKDO Z NÁS TO NEZASTAVÍ!!! Chechtal se jako pominutý, byl přímo šílený... TAK CHLAPCI, SPLNÍME PŘÍSAHU KTEROU JSME DALI PÁNU! A Mandras se se svou gardou a blasterem v ruce vrhl v před...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Severní blok-ulička

Okamžitě aktivuji meč a odrážím blasterovou palbu,přitom použiji sílu abych odstrčil co nejvíce vojáků a tím je alespoň na moment vyřadím z boje...
Musíme se držet u sebe.
Mistře matko pojďme k sobě,budeme se krýt vzájemě a budem krýt R-5!!!
Stormtroopeři nechodí jen v deseti členech,většinou...
Odrážím další blasterovou palbu a snažím se dostat blíže ke spolubojovníkům...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Severní blok-ulička

Všude bylo plno blasterové palby a zvuku světelných mečů... Společně jste odráželi střeli, ale bylo to úmorné...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Severní blok-ulička

Soustředím se na svůj meč,ať ani jedna střela mířená na nás neprojde...
Mistře tohle nemá smysl! Měly bychom odsud zmizet,ale to zajmou R-5,takže jak to vidíte? Zlikvidujeme je?
Stále se bráním a čekám na mistrovu odpověď...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Severní blok-ulička

Snaž se odrážet střely tak abys je nezabil a pokus se znehybnit Mandrase! Snažil se Mistr překřičet tu vřavu. Najednou jsi uslyšel uličnické zapípání. Otočil ses a viděl R-5, jak jsi to mašíruje i přes blasterové střely k Mandrasovi, který bezhlavě střílel a nevnímal okolí kolem sebe...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Severní blok-ulička

Pomocí síly odrazím další vojáky,abych upoutal více pozornosti a dal tak čas R-5 provést jeho plán...
Neustále odrážím palbu z blasterů,jsem unavený,ale stále se soustředím...
Musím vydržet,R-5 něco zamýšlí,musím mu pomoci.
Připravuji se reagovat,hned jak R-5 provede svůj plán...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Severní blok-ulička

R-5 dojel těsně za Mandrase který se spolu se zbývajícími vojáky kryl za domem. Spatřil jsi, jak droid vysunuje svojí šokovou paži a znovu uličnicky zapískal. Elektrický výboj zasáhl Mandrase plně do zad. Ten předtím než padl k zemi stačil omylem znehybnit své kolegy. To jsem nevěděl, že droidi mají takhle pod čepicí... Usmál se Kyle. To víš, i ten nejmenší tvor dokáže věci... Šťouchla ho Ewna do ramene...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Severní blok-ulička

Aniž bych otálel zrychlým pomocí síly svůj pohyb téměř na hranice možností,abych se dostal k ležícímu Mandrasovi.Poté na něj namířím hrot svého meče,silou odstrčím jeho zbraň i zbraně vojáků...
Báječné R-5 jsi pašák!
Ták Mandrasi a teď jsi skončil!
Zkontroluji okolí zda ještě někdo nezbyl,abych případně odrazil útok...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Severní blok-ulička

Mandras se na tebe podíval takovým zvláštním pohledem... Ano skončil jsem a vy taky... Sebral poslední zbytky sil a vytáhl svůj rezervní blaster a než jsi tomu stačil zabránit byl mrtvý...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Severní blok-ulička

Vypínám svůj světelný meč a otáčím se k matce a mistru Katarnovi,jdu pomalu k nim...
Měl jsem to čekat že se jen tak nevzdá,nezabránil jsem tomu.
Vždycky se nevzdávají,raději se zabijí.
Pohlédnu na matku,ale nic neříkám...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“