Hledání temných přisluhovačů (Mise pro uživatele Siths)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Petros

Hledání temných přisluhovačů (Mise pro uživatele Siths)

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-akademie jedi

Když jste s mistrem Katarem opouštěli hangár tak vás zastihl mistr Skywalker. Výtam vás zpátky. Ty zprávy co si mi poslal byli znepokojivé. Kyle. Ty padawane běž do svého pokoje až tě budeme potřebovat tak pro tebe pošleme. Po těchto slovech se otočil a společně s mistrem Katarem opustil hangár.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-akademije jedi

Naskočil jsem do turbovýtahu a vyrazil do pokoje.

YAvin VI-akademije jedi-pokoj

Jakmile jsem byl v pokoji,svlékl jsem svůj spocemý a špinaví oděv a vysprchoval se.Pak jsem si vzal náhradní roucho a svůj běžný oděv důkladně umyl.Následně jsem se posadil ke stolu a začal upravovat meč temného učedníka,který jsem sice trochu upravil už v lodi(změnil barvu na zelenou a trochu změnil desing),jenže to my rozhodně nestačilo.Chvíli jsem pracoval a ani si nevšiml že už zapadlo slunce.Podíval jsem se k oknu a následně jsem si podal datapad.Sakra,to už je deset?!Ach jo,radši už půjdu spát.Sotva jsem se svalil na postel,usnul jsem.Probudil jsem se v 8 ráno a řekl jsem si,že bych měl najít Derena a všechno mu říct.Takže jsem se oblékl a vyrazil na snídani.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - jídelna

Dorazil si na snídani. Už si se na ní těšil protože několik posledních dnů si se pořádně nenajedl. A samozřejmě si se ještě více těšil na to jak Derenovi řekneš co se ti všechno přihodilo na tvé misi.
Vzal si si jídlo a rozhlížel si se. Hledal si Derena ale nemohl si ho najít. Když v tom tě nějaký padawan řekl. Jestli hledáš Derena tak zbytečně. Už taky dostal misi. Jo abych nezapoměl posílámě mistr Katarn že se máš dostavit do audienční síně. Otočil se a šel is dát něco k jídlu.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI-jídelna

Dík!Zakřičel jsem na padawana a šel si dát jídlo.snídani(která byla opravdu dlouhá) jsem si ještě zašel pro meče do svého pokoje.Mistr si mě určitě ozkouší.Ptom jsem odešel do audienční síně.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - audienční síň

Když si dorazil do audienční síně zjistil si že u stolu seděl mistr Skywalker a nad ním stál mistr Katar.
Oba hleděli do datapadu který ležel před nimi na stole. Nebyl si si jist, ale myslel si že je to ten datapad co si vzal tomu temnému učedníkovi. Nevěděl si co si o tom máš myslet. V hlavě se ti rojili myšlenky.
Ale nejvíc tě překvapil pozdrav mistra Katara. Výtej můj učedníku. Posaď se máme pro tebe hodně novinek.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4-audienční síň

Uuuučedníku?????!!!!!Jo,jo,jo já to věděl!!!!!!!!!Muj mistr bude Kyle Katarn!!!!!!jo!!!!!To je neuvěřitelný,Deren nepřežije až mu to řeknu!!!!!!!
Chvíli mi trvalo než jsem promluvil
A jaké novinky mistře?Jsou na té planetě ještě nějáci císařští?Nebo je tam víc temných jediů?řekl jsem a opřel se.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin 4-audienční síň

Ne nic takového. Ale s těmi temnými jedii si se moc nemílil. Řekl mistr Katarn.
Mistr Skywalker pokračoval. Z jistili jsme s toho datapadu že nejsou jediní kteří byli nabiti sílou. Je jich tu víc a vede je bívalý student jméne Jeres. Říká ti to jméno něco? Ani tě nenechal odpovědět a doplnil. Prostudovali jsme tento datapad a zjistili strašné věci. Takže domluvili jsme se z mistrem Katarnem že pojedete společně na Corrllii a najdete ty temné učedníky zmaříte jim plány a eliminujete je. Mistr Katarn ti řekne všechny podrobnosti cestou.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4-audienční síň

Ehhh,mistře Katarne,slyšel jsem o Desannovi a jeho zrozencích,nemají s tím něco společného?Najednou mě něco napadlo.
A mistře,poletíme havraním drápem?O vaší lodi jsem už párkrát slyšel.Hmmm,tohle je konečně pořádna akce.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Ne můj padawane. Poletíme tam klasickým transportem, protože moji loď by hned poznali. My nesmíme zbudit žádné podezření. Určitě bude mít v přístavu svoje lidi. Tak a tejď pojď. Koukám že si si výbavu vzal sebou. Tak můžeme jít rovnou do hangáru.
Cestou jste potkali několik studentů a pár misrů. Když jste dorazili do hangáru a uviděl si vaši loď tak si se zarazil.
Byl to transport šrotu. V životě si neviděl horší loď.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

avin 4

Eee,mistře to máme letět tímhle?Touhle starou kraksnou.To na corelii budu dřív pěšky než v tomhle!Vždiť to ani nevzlítne.Má to vůbec hyperpohon,kdybi jo divil bych se.
Znechuceněj sem si loď prohlédl.[/i]Tohle není obyčejný transportér,tohle je loď pro...ani nechci říkat pro koho.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Mistr se na tebe podíval a odpověděl ti .Neboj se vzlétne. Nenech se oklamat. To je jen vzhled. Jinak je to rychlá a pevná loď. Musí jen tak vypadat.
Pousmál se a podíval se na loď. Dokonce má i nainstalované zbraně. A to dost výkoné. Otočil se zpět na tebe. Obchodníci z Tatooine musí vypadat chudě a sešle. Teď pojď ať můžeme vyrazit.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4

A,mistře,obchodníci z Tatooinu většinu mají oči.Řekl jsem a trochu poodhalil své pázdné oční důlky.Takhle asi moc nenápadný nebudu.
A taky je mezi námy trochu větší věkoví rozdil mě je 20,a vám je..49?To byste rovnou mohl být můj otec.
Zazubil jsem se.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Hm máš pravdu. Takže jsou tu dvě možnosti buď budeš hrát mého syna nebo otroka, ale typoval bych to na toho syna. Že ano?
Během tohoto rozhovoru jste se už dostali do lodi. Každé na své pozici. Mistr zapínal motory a další systémy.
Ty jsi byl na místě kopilota a dělal si svou práci. Doufal si že mistr nemíl s touto lodí.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4

Hahachaaa,tak jo to budu váš syn,Tati.Znovu jsem se zasmál.Připoutal jsem se a snažil se nastartovat.Sakra,těmhle strojům vůbec nerozumým,už abysme byli na Correlii.Těším se,až ochutnám correliánské pivo.Najednou jsem si vzpoměl na svůj domovský svět,Naboo.Na nádherné vodopady,na ostrovi a náš dům nedaleko theedu...ale teď žiju uplně noví život,lepší život.nebudu na to teď myslet.Nadechnul jsem se a podíval ven.to už jsme v atmosféře?

Petros

Příspěvek od Petros »

Vesmír

Zabraný do přístrojů si si ani nevšiml že jste opustili hangár pak i následně planetu.
Všiml si si až když ti mistr oznámil. Mám výpočet hypeprostoru. Jsou všechny systémi funkční?
Zvedl si hlavu a zjistil si že už jste ve volném prostoru. Bylo ti divné že si neslyšel skřípání pláště když jste opouštěli planetu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“