Misi pro Angel Cry - Nalezení továrny

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

Schoval som svetelný meč, cez hlavu si prehodil kapucu a vykročil za majstrom do kantýny.
Hmm..na prvý pohľad to vyzerá celkom dobre...pomyslel som si.
Tak predsa nie, v rohu sedeli štyri osoby, pripravené použiť blástre, ktoré mali za opaskom. Barman vyzeral na človeka, ktorý najprv strieľa a potom sa pýta.
Zvyšok hosti sa zdal byť celkom normálny a snažil sa splynúť.
Sadli sme si k stolu, prišla čašníčka, objednali sme si dva drinky.
Majster, všimli ste si, že všetci sa držia ďalej od tých štyroch?, nenapadne som naznačil pohľadom koho tým myslím.
Zdá sa, že niesu odtiaľ to, aj barman je z ich prítomnosti nepokojný.
Naša návšteva mu tiež asi na pokoji nepridala.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Baskarn

Mistr se rozhlédl po kantýně a Sílou zkoumal hosty.
Číšnice přinesla pití.
Ano, zdá se že zde nemají rádi přespolňáky, řekl mistr a podíval se na barmana, který drhl sklenice.
Ti čtyři možná budou od separatistů, ale třeba ne. Mistr se chvíli zamyslel. Mají silnou vůli, kdybych se pokusil dostat do jejich mysli násilím všimli by si toho. Mistr se napil modravého drinku.
Jdi pustit nějakou muziku, automat je blízko těch čtyř, zkus zjistit o čem se baví. Mistr ti podal několik mincí a sám se zvedl a šel k baru.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

Šiel som teda k automatu, tváril som sa, že vyberám nejakú pieseň, nastražil som sluch, silou zostril zmysly a počúval.
Hmm..ako som si mohol myslieť. Dozvedel som sa, že tu boli vyslaní, aby dávali pozor a včas varovali svojich pánov pred nepovolanými návštevami.
Práve prebiehala hádka, či sa tu ešte oplatí zostávať, vraj čakajú už týždeň a stále nič.
Z ničoho nič ma jeden z nich schmatol za ruku, už už som chcel tasiť meč, ale ovládol som sa.
Vyšlo najavo, že chcel len aby som pustil pieseň ktorá sa páčila jeho mame.
Máš to mať odpovedal som a usmial som sa.
Poďakoval a pustil moju ruku.
Musel som odtiaľ odísť, bolo by príliš podozrivé tam zostávať.
Som zvedavý či majster zistil niečo pri bare.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Baskarn

Mistr se vrátil ke stolu s oříškama v ruce.
Zaplatil jsem nám pokoj na dva dny, řekl jsem že jsme zoologové a přijeli jsme studovat zdejší zvířata, takže nám pujčí speeder.
Mistr si vzal jeden ořech a začal jej louskat.
Ti čtyři nejsou odsud, přijeli asi před týdnem. Prý nejsou zrovna přívětiví. Pokoj měli pronajatý do dneška, takže večer už budou spát jinde. Budeme je sledovat.
Mistr si hodil ořech do pusy, snědl jej a dopil pití.
Pojď půjdeme si vybalit.
Vyšli jste ven a mistr se tě zeptal:
Tak co, jsou to Separatisté?
Mistr si vytáhl ze stíhačky batoh a zamířili jste k ubykacím.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

Áno majster, vyzerá to tak, že je to predsunutá hliadka... sledujú to tu už asi týždeň...mali sme vlastne šťastie, nepochybujem, že v boji sú to profíci, ale oni by nespozorovali ani majstra Yodu keby k ním prišiel so svetelným mečom.
Podišiel som k stíhačke.
R7, otvor úložný priestor, díky.
zobral som si par veci a prehovoril:
Zaujímalo by ma majster, čo sa snažia separatisti so všetkých síl na tejto planéte utajiť.
Dúfal som, že to čím skôr zistíme, nevedel som sa dočkať nejakej akcie. Nedával som to na sebe poznať, ale boj mi už chýbal. Majster mi vždy hovoril, že z boja sa tešia len sithovia, ale aj tak. Majster ma už poznal, vedel, že to so mnou nie je vždy ľahké.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Baskarn

Hm, zajímavé. Rozvědka říkala, že by zde mohli separatisté založit novou továrnu na droidy, ale bylo by velmi obtížné sem dopravovat materiál, který na této planetě není, aniž by si toho místní všimli.
Mistr otevřel dveře do budovy a pokračovali jste v chůzi.
Snad jedině, kdyby továrna nebyla na téhle straně planety. Mistr se najednou zarazil.
Ten raketoplán bude určitě jejich. Rychle, vybalíme si věci a dostaneme se do něj.
Došli jste k pokojům. Mistr jen otevřel dveře hodil batoh dovnitř a už vycházel ven z budovy. Použil Sílu na rampu raketoplánu a ta se otevřela. Mistr se otočil na svou stíhačku.
Speedy, až tenhle raketoplán odletí, povolej armádu z coruscantu.
Droid zapípal na souhlas a vy jste vešli do lodi. Mistr zavřel rampu.
Musíme si najít úkryt. Pojďme do skladiště. Byla to malá místnost. Schovali jste se za pár beden a čekali.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

Uznával som svojho majstra, vždy sa vedel vynájsť, vždy mal pripravený plán...hoci nie všetky vždy vyšli podľa predstáv. jedno však bolo isté môj majster bol pre mňa ako otec. Vážil som si ho, hoci ma niekedy brzdil, alebo podceňoval, vždy tu bol pre mňa.
Skryli sme sa v skladišti, a čakali na príchod separatistov.
Majster ste si istý, že to vyjde? lebo ja vám môžem vymenovať aspoň 10 vecí ktoré môžu zlyhať...usmial som sa. Miloval som tieto akcie.
Už sú tu povedal som....dali si ale riadne na čas, to sa im musí nechať.
Utiahol som si pásky na rukách, zaviazal topánky, pripravil svetelný meč.
Show začína...

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Baskarn

Mistr se na tebe podíval.
Angele, našim primárním úkolem je nalézt továrnu, pokud tu nějaká je, a ne bezhlavě zabíjet separatistické poskoky. Teď jen doufej, že poletí na tu základnu.
Mužové si o něčm povídali, ale přes zavřené dveře jim nebylo rozumnět. Loď se s hučením zvedla a dala do pohybu.
Tak, teď máme několik hodin, než dorazí armáda, pak si zabojuješ dostatečně, Mistr se ti podíval do očí, zatím budeme vyčkávat.
Transport trval několik desítek minut, než loď dosedla zpět na zem.
Počkali jste než muži opustí loď a poté jste se vydali ven. Byly jste ve velkém hangáru plného droidích stíhaček. nebylo pochyb, že jste našli to co jste hledali.
Padawane, já najdu velitelství a pokusím se najít jejich vůdce. Ty se pokus najít ut továrnu, popřípadě sklad bojových droidů. Nejspíš jsme někde v podzemí. Sklad bude někde dole. Necť tě provází Síla a nenech se zabít.
Poslední slova pronesl mistr s velkou vážností, otočil se a zašel do jedné z chodeb.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

Nech Sila sprevádza aj vás majster...dodal som.
Majster sa stratil v temnote...
Hmm...sklad musí byť niekde tu v podzemí , továreň zase o niekoľko poschodí vyššie..pomyslel som si.
Najskôr sa postarám o sklad a potom príde na rad továreň, za predpokladu, že sa toho dožijem....usmial som sa...
Počas cesty raketoplánom som sa ukľudnil, nazrel som hlboko svojho vnútra, do Sily a zbavil sa všetkých negatívnych emócií. Zostal len kľud a vyrovnanosť, teda aspoň zatiaľ.
Myseľ bola čistá, pripravená na boj, moje pohyby boli v jednote so Silou, snažil som sa kontrolovať každú časť tela.
Vyrazil som tmavou chodbou....meč som mal pripravený na okamžité použitie. Môj tmavý odev mi poslúži ako dokonalé maskovanie.. zamyslel som sa. Nenechať sa zabiť v hlave mi zneli majstrove slová, takže mi zostáva len jedno......zabiť všetkých, ktorý sa o to pokúsia...

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Baskarn

Prošel jsi několik tmavých chodeb. Cestou jsi potkal pár bojových droidů, kteří si tě však nevšimli. Dorazil jsi k místnosti s výtahy. Jeden z nich byl velký, nejspíš nákladní a právě u něj stálo pět pit droidů a dva bojový.
Odvezte tu novou várku do skladu a ne ať se něco rozbije, řekl jeden ze dvou bojových droidů s typyckým droidím hlasem.
Bojový droidi odešli a z vedlejší chdoby se začal ozývyt zvuk repulzorů. Pit droidi se za chvíli objevili s několika bednami, plnými nejspíš nejnovějšími superbattle droidy. Otevřeli výtah a začli do něj nastupovat.
Měl jsi jedinečnou možnost zničit je, ale také bys tím mohl vyvolat poplach. Mohls počkat, ale třeba tě mezitím dopadnou. Rozhodnutí je jen na tobě.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

V hlave som si rýchlo prebehol moje možnosti.
Keď zaútočím budem musieť byť veľmi rýchly nemôžem im dať ani sekundu na vyvolanie poplachu, keď vyčkám poplach sa vyvolá tak či tak, je len otázkou času, kedy si nás tu niekto všimne.
Rozhodol som sa pre prvú možnosť, sústredil som sa na Silu, musel som byť rýchly....a veľmi...
keby bol nejaký svedok nasledujúcich udalostí, určite by ich opísal asi takto:
Z ničoho nič, z tieňa vyletel tmavý prízrak s planúcim červeným mečom a temnými očami. Droidi sa naň nestihli ani len pozrieť, ich hlavy ležali na podlahe výťahu, a z ich tiel vychádzali posledne iskry ich existencie.
Netušil som ako sa mi to podarilo, ani som sa tým nezaoberal, rýchlo som zničil obsah bedien....
Výťah zamieril do skladu....
Nevedel som čo ma tam čaká, jedno som ale vedel:
Nech je tam dole čokoľvek, musí to ľahnúť popolom, aj za cenu môjho života.
Výťah sa zastavil, dvere sa otvorili...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Baskarn

Čas, který tě dělil od otevření dveří se zdál být nekonečný, duševně ses snažil připravit na to co tě čeká, spojil ses se Sílou a snažil ses pomocí ní uklidnit. Najednou se stalo něco, co tě vyděsilo, co nemohlo znamenat nic dobrého, porušení Síly. Byl jsi si skoro jistý, že se mistrovi nic nestalo, to by bylo jiné, tohle spíše vypadalo na...
To už ale výtah zastavil a začali se otevírat dveře.
To co jsi uviděl tě mírně vyvedlo z míry, místnost byla tak dlouhá, že jsi nedohlédl ani na druhý konec. Navíc byly ve třech, vedle sebe poskládáných, regálech, srovnáni bojový droidi, kolem nichž procházeli protokulární droidi a pit droidi. Při představě, že se mohou všichni naráz aktivovat ti přeběhl mráz po zádech.
Najednou si tě všimne jeden z droidů: Pane, co tu...poplach!
Pozdě jsi litoval, žes nebyl pohotovější, teď se klasická světla změnila v červená a po celém areálu se rozezněl zvučný a hodně nepříjemný zvuk alarmu. Ještě štěstí, že droidi v regále stále zůstali nehybní. Zatím. Najednou uslyšíš známý zvuk valících se droideků...
Můžeš se schovat nebo s nimi bojovat, ale to nemusí být zrovna šťastný nápad, nebo udělat cokoliv, co uznáš za vhodné, je to jen na tobě, ale rychle, již se blíží...

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn

Keď môj pohľad spočinul na všetkých tých droidoch, poskladaných na regáloch, prvé na čo som pomyslel bolo: Zomriem tu..., premohol ma neskutočný strach, pocit úzkosti a beznádej...nikdy už neuvidím jej tvár, nikdy sa nedozvie čo pre mňa znamená...
A zrazu sa to stalo, do reality ma prebral ostrý prenikavý zvuk sirén, poplach... Čo teraz??, ako mam bojovať s týmto??, nestihol som pomyslieť na nič iné, musel som vykrývať streľbu droidov, výstrely sa odrážali od môjho meča, cítil som ich silu, využíval som ju proti nim..., o tom je Shien, štýl boja, ktorý som si obľúbil najviac...
Cítil som ako sa ma zmocňuje Sila, droidov stále pribúdalo a pribúdalo,..len poďte, poďte si po mňa vy plechové bedne...všetky vás zničím... kričal som..., obkľúčili ma, no to posledné na čo som teraz myslel bol útek, ovládal ma boj, vášeň, hnev....oči sa mi podliali krvou, a v zorničkách sa rozhorel žltý plameň...
Už boli celkom pri mne, pálili zo všetkých strán....zásahy, ktoré som nestíhal vykryť mi prepaľovali kožu na tele....bolo to ako keby ma niekto rozrezával nožom....
Nikdyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyý..ma nedostaneteeeeeeeeeeeeeeeeeé!!!!!!!!!!!! v šialenom zúfalstve som plnou silou udrel rukou do zeme....všetky pocity, všetok ten hnev, všetkú vášeň som dal do toho úderu.....podlaha okolo mňa zahučala a následne explodovala, tlaková vlna sa vyrútila do všetkých strán, vzduchom lietali rozmetané časti podlahy a droidov..ja som kľačal na zemi a kričal... Nie je smrť..je len Silaaaaaaaaaaaaaaaaaá!!!!..............Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeé!!!!, musím prestať....zarazil som sa, konečne som sa prebral z tej nočnej mory, všade bola spúšť...Čo som to vykonal???...Čo som to spôsobil??...
Nemal som veľa času, prichádzali ďalší droidi..., musel som zmiznúť, použil som silu a vyskočil na jeden z regálov, ktoré boli ešte stále plné droidov, hore si ma dúfam nevšimnú...ťažko som dýchal, telo mi horelo,....nie toto niesom ja..toto niesom ja.....opakoval som si....toto nemôžem byť ja.....
__________________________________________
fenomenálne,....toto bude skvelá spolupráca...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Wow... víc slov říct nemohu, skvělé, jedinečné...no, dost už...:D
---------------------------------------------------------------------------------------
Baskarn - Tajná základna

Jako samotnou mocí pekla se podlaha vzedme pod tlakovou vlnou, vyvolanou tvým hněvem, zoufalstvím a vášní, tvými emocemi, vším tím zakázaným, zakázaným řádem Jediů, z dobrého důvodu.
Rozklepou se ti kolena, tohle se nemělo stát! Je to jak noční můra, temná a zlá, z které se ale nemůžeš probudit! Snažíš se uklidnit, přesvědčit se, že se ve skutečnosti vůbec nic nestalo, ale podvědomě víš, že se stalo, překročil jsi hranici, které ses měl střežit, nikdy jsi nebyl tak blízko Temné straně jako teď a nejde to vzít zpátky. Něco se v tobě zlomilo a ty víš, že už nebudeš takový, jako dřív. Přesto ti tvá vůle nedovolila jít dál, nepropadl jsi Temnotě, ale ona na tebe číhá a sleduje tě, jako divoký tygr Hrosma sleduje svou budoucí oběť. Víš, že se to nesmí opakovat, to by mohlo být osudné.

Ve stejnou chvíli dvě osoby, každá v jiných místech, překvapeně zastavili svou činnost a začali naslouchat Síle. Někde se stalo něco, co se stát nemělo a oni se obávají, že ví komu. První osoba je na Bascarnu a je jí tvůj mistr a ta druhá, ta je na Coruscantu, v Chrámu, je jí mistr Yoda...
Třetí, o které však nemáš ani tušení, se jen spokojeně usmívá v šeru milostivé Matky tmy.

Vzpamatuješ se, ještě není všemu konec, noví droidi se blíží, cítíš je. Pomocí síly vyskočíš na jeden z posledních regálů, které ještě zůstaly stát, dokonce i droidi na ní zůstali, takže se máš kam schovat. Stále se ti nedaří zcela koncentrovat, máš dokonce pocit, že ti pod náporem myšlenek praskne hlava. To již ale přišli droidi.
Čisto, již zde nikdo není... řeknou svým, typicky robotickým, hlasem a už se chystají odejít, když tu si s hrůzou uvědomíš, že regál není tak stabilní, jak vypadal....

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Baskarn - Tajná základna

Ostrá, prudká a nekonečná je bolesť ktorú cítim..., snažím sa na ňu nemyslieť,..ignorovať ju..no nejde to...
...musím stabilizovať ten regál...musím...keď padne tak to bude môj definitívny koniec...ešte chvíľu, chvíľočku, prosím drž..prosííím...
Droidi odišli...., keby ostali ešte o niečo dlhšie nevydržal by som to..., už teraz som nevládal.., Sila ma postupne opúšťala, padol som z regálu na tvrdú zem..., nárazom som si asi zlámal pár rebier..., musím zmiznúť, zrazu zbadám dvere, s vypätím všetkých síl sa k nim doplazím...a vstúpim dnu..je to maličká miestnosť, možno 2x2 metra, sedím na zemi, chrbtom opretý o stenu, niektoré rany už zaschli, iné ešte stále pália, ruky mám cele zjazvené...šaty z veľkej časti dotrhané...začínam ťažko dýchať, zasype ma studený pot, bolesť cítim v každej jednej kosti, odkryjem kúsok vrchnej časti odevu a vidím veľký kus droida, ktorý prešiel cez prsný sval, pomalý ho vytiahnem, no nemám Silu na to aby som ranu zacelil, stále z nej prúdi viac a viac krvi..Môžem spraviť len jednu vec..odtrhnem kúsok látky z plášťa..z malého stolíka vezmem tenšiu kovovú tyč a obmotám ju latkou...dávam si ju do úst.., svetelný meč nastavujem na najslabšiu intenzitu...prikladám k rane rukoväť meča,...ruky sa mi trasú, v žilách sa zráža krv..
...musím tu ranu vypáliť, je to jediná šanca, musím...dokážeš to Angel, dokážeš, si silnejší než toto všetko..nikdy sa nevzdám...nikdy..
...aktivujem čepeľ, lúč postupne vyplní celé vnútro rany, moje telo sa prehne v obrovskom kŕči, do očí sa mi vlejú slzy, stekajú po celej tvári..., v ústach pevne zvieram tyč..
...ááááááááááááááááááááááááááááá...v tom zlomku sekundy som si uvedomil aká je vlastne smrť, je chladná a prázdna,..a aké je vykúpenie??, žiadne neexistuje, ...upadol som do bezvedomia...neskutočne sa mi uľavilo...., konečne som prestal cítiť...a vnímať svet vôkol mňa...
Vidím ju, ako ku mne kráča, najskôr sa stretnú naše ruky, jej dotyk je teplý, nežný..klesáme do bielych perín, ako pierko do hlbokého oceánu..., končeky mojich prstov skúmajú záhyby jej tela, jej pery sa stretnú s mojimi...Aayla poviem šeptom.....pšššššššt, tíško, nič nevrav odpovie, milujeme sa, vášnivo a pritom najnežnejšie ako sa len dá., naše telá splynú v jedno, zrazu sa nakloní k môjmu uchu a tíško zašepká: vstávaj láska, už je čas...
Prebudím sa osamelý v kaluži krvi,....
...Čas je jediná vec, ktorú nemám......na moje prekvapenie sa cítim celkom dobre, sila sa mi vrátila..rany sa zacelili, dokonca ani rebrá už neboli zlomené, zostali len jazvy. neviem si to vysvetliť, ani to ako dlho som bol mimo.., viem len, že som sám..nikto ma nepríde zachrániť...majster má určite dosť vlastných starostí...v miestnosti som našiel staršiu, čiernu, koženú zbroj, mečom som odsekol rukávy a obliekol si ju, z plášťa som spravil obväzy a ošetril vážnejšie poranenia...koncentroval som sa na Silu, cítil ju prúdiť celým telom, každou žilou, skúsil som sa postaviť...
...pôjde to.....bol som ako znovuzrodený,...ako bájny Fénix, ktorý vstal z vlastného popola...
...znovuzrodený pre pomstu...
______________________________________________
vynikajúco si mi to pripravila....veľkááááá poklona.. :Vader:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“