Průzkumná mise do neznámých oblastí (Todrias and Eldar)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Podíval jsem se na svou tyč, kterou jsem držel v ruce a podíval jsem se na palubní desku. Jen těžko jsem odolal, abych nepraštil přímo do ní, namísto do motorů, jak jsem původně chtěl. Nějak jsem ztratil pojem o čase.
Jak dlouho už letíme, Treyyi?

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Práve to vyrátavam... letíme už 4 minúty a 42 sekúnd navyše. zahľadí sa Treyy do údajov. Nevieš ako to zastavíme?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
To není mnoho, uznal jsem.
Treyyi, vypočítej všechna místa, kde bychom se mohli nacházet, když uvážíš náš vektor letu.
Nakonec to s tou tyčí nebyl tak dobrý nápad, odhodil jsem jí na zem a šel zpátky k Treyyovi.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Čoskoro budeme pri planéte Myrkr. Ideme po Hydianskej ceste. Sú tam planéty Sundari, Garos IV, Ottega a.. Treyy vydýchne. A Ithor.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Ithor?! Nevěřícně zopakuju. V ruce držím tyč a zase zvažuju, jestli tohle by byl dobrej nápad.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Ithor. Ale ak chceš, môžem zastaviť a zmeniť smer na akúkoľvek planétu. Z tých známejších je tu aj Wayland...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
My můžeme zastavit?? Treyy tuto možnost vyslovil, jako by se naprosto nic nedělo, jako bychom mohli opustit hyperprostor, či dokonce pilotovat naší lod. Svou nevyřčenou otázku jsem vyslovil hlasitě.
Zastavit?!

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Nielenže môžeme, ale aj zastavíme. Dochádza nám palivo. A poškodenie trupu nie je takisto najlepšie. Preto zastaviť. Ja viem, Han, že je to nemožné, ale ako vidíš, momentálne je to možné.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Fajn řekl jsem.
Tak počkáme, až dojde palivo, na Ithor se mi zrovna nechce.
Sedl jsem si do vedle Treyye a mlčky sledoval ukazatel paliva a jeho zbytek.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Treyy sa zatlemí. Idem pozrieť Landa. a vyšuchtá sa z kokpitu. Ak by sme vybuchli, daj vedieť...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Pozoroval jsem, jak Treyy odchází. Opět mé pohledy spatřily údaje o stavu paliva. Moderní lodě měly systém, který byl schopen kontrolovat stav paliva a při jeho nedostatku stačily včas vystoupit z hyperprostoru.
Hm, pochybuju, že to má i tahle šunka... pomyslel jsem si.
Vzal jsem opět tu tyč a chystal jsem se jít vyřadit motory z provozu, než bude pozdě.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Treyy pozrel na Landov stav. Zhoršoval sa, ale Treyy veril, že sa včas dostanú niekam, kde sa o neho postarajú.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Zasnil jsem se, snad to bylo tím pohledem na nekonečné čáry, který mi ubíhaly před očima nebo to bylo tím, že jsem tu byl se třemi přáteli... Né, jasně že né, moh jsem oklamat kohokoliv, ale sebe né. Chyběla mi Leia, chyběl mi Jacen, Jaina i Anakin. Spaloval jsem pohledem čáry před sebou a čekal, až mi Treyy přinese nějaký zprávy o Landovi.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Ak Landa do pár hodín nedáme aspoň do bactovej nádrže, tak.. tak je koniec. povie smutne, len čo príde do kokpitu. Unavene a sklesle si sadne na sedadlo a pretrie si tvár.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Treyy měl pravdu - došlo mi. Teď nebo nikdy. Vstal jsem a vydal se do části, kde byly motory. V ruce jsem třímal svou tyč. Podařil se mi odklopit kryt motoru a během chvíle jsem se až překvapivě snadno dostal do místa mezi olejovými trysky a superluminárním převodníkem - částí, která byla výhradně ovládána počítačem. Rozhodl jsem se udeřit mezi tyto dvě místa. Nepotřebovalo to velkou ránu a s lodí to hodilo. Upadl jsem na zem a chvíli přemýšlel, co se stalo.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“