Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Freyt

Příspěvek od Freyt »

Hlendegon-můstek

Začnu sebou se vzepřením sil mlátit,snažím se vymanit z jejich sevření,soustředím se na vojákovu E-11 abych mu ji sebral a silně ho praštil,druhého bych pak odhodil svou volnou rukou s pomocí síly tak,aby letěl přímo na Demitriuse.Soustředím svou sílu na tento manévr...
Musím,musím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hlendegon-můstek

Jenže všechno dopadlo úplně jinak. V momentě, kdy se ti Demitrius chystal onu látku vpíchnout stalo se něco, co nikdo nečekal. Po tvé pravici jsi uslyšel slabý cinkot, podíval ses tím směrem. Byl to tvůj světelný meč.

Vzápětí poté osvítila místnost záře zeleného meče. Z balkónu seskočila rytířka Jedi. Silou odstrčila Demitriuse, který se natáhl jak široký, tak dlouhý a omylem si vpíchl onu injekci a zůstal bezvládně ležet. Jedi Silou odstrčila tvoji stráž a pak je dvěma seky zbavila života. Pojď, ale rychle. Podala ti meč. Na lodi byl mezitím spuštěn poplach...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-můstek

Chytám svůj meč,jdu k otci a jemně ho pohladím po tváři.Ještě se uvidíme otče!Pak rychle běžím za Jedikou...Kdo je to?Na akademii jsem ji neviděl,není teď čas se na to ptát.Ale jak seskočila z toho balkónu,působivé.Teď se raději soustřeď Freyte a nemysli na ženské!!!
Následuji rytířku...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Útěk z lodi

Proběhli jste dveřmi a ocitli se v chodbě, kde bylo slyšet dusot vojenských bot. Jedi rychle pohledem přelétla místnost. Bylo jasné, že pokud něco neuděláte chodba se za chvíli zaplní elitními vojáky. Pohled Jediájky se zastavil u větrací šachty. Máš rád hazard? Zeptala se. Ve světle diod sis jí mohl trochu prohlédnout. Byla to lidská žena, asi dvacetiletá, špinavá blondýnka s vlasy spletenými do ohonu. Byla střední postavy a ve svém černém rouchu působila vznešeně. Její modré oči pobaveně jiskřily. Na co se koukáš?

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Útěk z lodi

Je hezká.Cože,na co se to ptala?
Eéhm promiň,byl jsem teď trošku mimo.jen jsem tak přemýšlel.Á jo ta větračka,jasně jasně padáme.Snažil jsem se zakrýt,že jsem na ni civěl.No to jsi teda zapůsobil,zachránila ti krk a ty jsi vůbec nic neudělal.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Útěk z lodi

Tak fajn… Tvoje společnice se usmála, takovým zvláštním úsměvem, jakoby přesně věděla, co se ti honí hlavou a pak ladně vskočila do větrací šachty. Tys jí byl v patách. Do chodby napochodovala jednotka elitních stormtrooperů.
Voják: Zmizeli veliteli, co budeme dělat?
Velitel: Mají namířeno do hangáru, jinak se přece z téhle lodi dostat nedá. Aspoň doufám... Povolejte všechny muže i zálohu. Počkáme tam na ně! No tak, ROZPAD!

Vojáci odpochodovali z chodby.

No tak, to bychom měli. Teď ale musíme vymyslet plán B… Uvažovala Jedi nahlas, když se ujistila, že je vzduch prozatím čistý. Mimochodem, abychom po sobě neječeli přes celou loď… Já jsem Kawa. Zamrazilo tě. Tohle jméno vyslovil Edgar těsně předtím, než zemřel…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-větrací šachta

Zamyšleně se dívám na krásku,ehm Kawu.Kawa?Krásné jméno,neznala jste Edgara?Mého jediného a skvělého přítele?Nesmím na to teď myslet!Ti vojáci měli ale pravdu,jediná cesta odtud je skrze hangár.Co by se stalo,kdyby jsme vzali Demitriuse jako rukojmí?Společně by jsme ho mohli zvládnout a dostat se bez újmy do hangáru.To je ale blbost,uděláš dojem Freyte.Chytám se za hlavu a přemýšlím...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon-větrací šachta

Díky… Kawa se na okamžik zamyslela. Už vím, záložní, únikové moduly. Ale na to budeme se muset dostat do počítačové konzole, protože v ní bude určitě obsažen plán lodi. A pokud jde o toho Edgara… Zmlkla, jakoby přemýšlela, co odpoví. Byl to můj vzdálený příbuzný…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-větrací šachta

Zamyšleně na ní hledím a přemýšlím o tom co právě řekla...Vzdálený příbuzný? Stejně mi neříká všechno,za těch několik měsíců se nedá věřit nikomu a ničemu,ale zdá se že nemám navybranou.Dobře,počítačová konzole.Ale kde ji hledat?Na můstku bude určitě,v hangáru také,v kasárnách možná,ale pochybuji že bude ve větrčce a navíc zapomínáš,že tato loď bude mít stoprocentně tažný paprsek.Stejně ale musíme nejdříve ke konzoli a tam najdeme i paprsek i únikové pody a nebylo by odvěci také vyřadit palubní zbraně,pro jistotu.Ano to jsou detaily.Dívám se na ní a očekávám její reakci.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon-větrací šachta

Kawa tě chvilku pozorovala, jakoby tušila co se ti honí v hlavě. Když jsi jí pohledem vyzval k reakci zareagovala okamžitě. Souhlasím… Po chvíli dodala. Celkem chápu, že jsi z téhle situace poněkud rozhozený, a že já jsem poslední kapka do tvého poháru. Vím, jak se cítíš. Nejsi si jistý sebou, svým okolím ani svým posláním a ještě nevíš na jakou cestu se dát…

Odmlčela se a s vážným výrazem ve tváři tě chytla za ruku a jemně ti ji stiskla. Slibuji, že ti budu vždy nápomocná a budu nablízku. Věř mi, vím jaké to je někoho ztratit... Chvíli bylo ticho, než se tě tvoje společnice odvážila vyrušit z tvých myšlenek. Měli bychom jít…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-větrací šachta

Dívám se na spojení rukou,cítím její teplo a jsem jakoby očarován.Ano,myslím že by jsme měly jít,kam se vydáme?Musíme tu konzoly najít,pak se rozdělíme.Ty vyřadíš zbraně já tažný paprsek.Snad to vyjde.Vyjde to,já to zařídím!Dívám se jí do očí,pak se podívám otvorem větrací šachty do jakési místnosti pod námy zda je prázdná.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon

Tak jdeme do kasáren… Oznámila tvá spolupracovnice. Zkontroloval jsi situaci a vypadalo to, že vše je v pořádku Kawa se protáhla ventilačním otvorem zpět na chodbu, tys jí byl v patách. Plížili jste se chodbami a aniž byste způsobili nějaký hluk dostali jste se bez potíží přede dveře kasáren.

Kawa zvedla prst a položila si jej na ústa. Vždy jsem byla pro bleskové a rychlé akce. Až řeknu teď vlítneme tam a budeme si případně krýt záda. Souhlasíš? Usmála se na tebe.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-u kasáren

To rozhodně. Ale ještě chvilku počkej,ať tam nevlítneme do celé roty Stormtrooperů.Podívám se a mrknu na ni okem. Pak se ponořím do síly a použiji svůj zrak tak abych viděl co je v oné místnosti,mé vědomí opouští mé tělo a vidím vše jakoby jsem hleděl z pohledu jiného člověka.Soustředím se a svým vjemem zamířím do kasáren...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon-u kasáren

Bylo to jako ponořit se do víru svobody. Nebyli žádné problémy, strasti, či starosti. Byla jen Síla a její nekonečně uklidňující hlas, jenž ti poskytoval útočiště a útěchu. Bez problémů jsi byl schopen nahlédnout skrz zeď. Na lodi byla zřejmě přítomna nějaká, neznámá, pradávná síla, jenž zvětšovala už tak tvoje vytrénované schopnosti.

V kasárnách se nalézal jeden voják, který se zřejmě opozdil a právě si něco zjišťoval na terminálu. Kawa k tobě vyslala pohled jenž byl tázavý a obdivný zároveň. Musím říci, že Vědma se v tobě nespletla...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“