Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie (o 1. měsíc později)

Byl to už měsíc po událostech, jenž se staly na Coruscantu. I za tu krátkou dobu se může lecos změnit. Snad proto abys zapoměl na starosti, které se ti denodenně vznášeli nad hlavou a následně na ni tvrdě dopadaly, jako nějaké neodbytné, obrovité balvany, jsi začal daleko více věnovat studiu vyšších tajemství Síly. Dosahoval jsi výborných výsledků a Mistr Katarn se nad tebou přímo rozplýval. Ale mělo to i své stinné stránky. Tvůj věrný přítel, a také ochránce Edgar se kterým jsi čas od času hrával různé galaktické hry a vedl různé rozpravy, na různá témata, se stával čím dál tím víc bručivým morousem. Svou nechuť vůči svému okolí zdůvodňoval tím, že se necítí dobře...

Akademie - Archív

Jednou, bylo již pozdní odpoledne, js se ostatně, jako obvykle věnoval studiu. Najednou k tobě přišel Edgar. Tak pane student, odložte to svoje nádobíčko, jsou důležitější věci než ležet na stole v archívu a probírat se nějakýma starýma spisama. Tak šup, Mistr Skywallker nás čeká v zasedací síni...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie-Archiv

Pohlédnu na Edgara...
No...víš že jsem ráno vstával s otázkou,jakou dnes budeš mít náladu? Opravdu! První co mě napadlo,bylo, "Zda Edgar bude dnes zas bručoun".
Né příteli,rád tě vidím. Copak se zase děje?
Vstávám od spisů a deaktivuji stolní monitor,odcházím spolu s Edgarem z Archívu...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie

Upřímě řečeno, já jsem si pokládal podobnou otázku... Zdali pak Freyt bude mít zase nos, až v archivní obrazovce... Nedal se Edgar. Takhle jste se škádlili celou cestu až do zasedací místnosti. Mistr Skywalker seděl v čele kulatého stolu a pobaveně vás pozoroval. Zdravím vás vy dva, copak to bylo tentokrát? Přeli jsme se o pravosti jednoho republikového dokumentu. Tuším, že to byla listina o základním vzdělávání... Odpověděl pohotově Edgar.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Edgara rmoutí skutečnost,že jsem nestudoval jen čtení a psaní jako on,ale i počítání.
Podívám se s úsměvem na Edgara,pak se opět vrátím pohledem na mistra Skywalkera a upřeně se na něj dívám...
Ale naše rozepře asi není ten důvod proč jste mne volal,že mistře?
Plný očekávání hledím na mistra...
Něco se chystá,není to jen tak,když mě zavolal k sobě. Vždy když mě zavolá něco se děje a mám pocit,že tomu bude tak i teď.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Ano, bohužel vaše rozepře není na programu, ale upřímě řečeno, byl bych radši, kdyby tomu tak bylo. Ovšem to bychom asi chtěli po Síle moc... Mistr Skywallker vstal ze svého místa kde před chvílí seděl a začal se procházet po místnosti. Slyšel jsem od Mistra Katarna, že se tvé schopnosti v Síle den o de dne lepší...

(Jo, na úkor jiných vlastností... Neodpustil si Edgar...) Řekni mi, co víš o Sithských artefaktech? Zeptal se Mistr a dál přecházel sem a tam. Že vás to baví... Vypadlo s Edgara, než se stačil zarazit. Přes Mistrovy rty se mihl náznak úsměvu...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Jen na okamžik se zamyslím...
Podle toho o jaké artefakty jde mistře. Pokud máte na mysli zbraně,tak ty jsou podobné našim,jen do nich zasazují rudé krystaly,tento rituál zavedl Sithský lord,kterému se říkalo Darth Bane.
Chvilku se odmlčím...
Dále se ale vypráví též o artefaktech podstatně cennějších a mocnějších. Nejznámější jsou Sithské Holocrony,do nichž si Sithé ukládaly svá tajemství a své vědomosti o temné straně síly. Dále tu pak je pověst o mocném artefaktu v podobě krychle,ale byla rozštěpena na několik úlomků,ty však sami o sobě prý znásobovaly moc síly držitele. Slyšel jsem také řeči o tom že bývalý císař Palpatine vlastnil několik těchto úlomků,ale nejsem si jist zda je to pravda.
Připadám si jako chodící encyklopedie,možná má Edgar pravdu,asi to v Archivu přeháním,ale proč se mě na to vlastně ptá?
Zamyšleně hledím mistru Skywalkerovi přímo do očí...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie

Mistr Skywallker pokýval hlavou. Kyle měl pravdu, tvé schopnosti se opravdu zlepšují a je jen na tobě, jak s nimi naložíš... Teď se ovšem přesuneme k závažnějšímu tématu... Mistr se odmlčel a přešel ke stolu u něhož před pár minutami seděl a naťukal na ovládacím panelu příslušnou kombinaci...

Ze stolu vyjela malá obrazovka, na které se zobrazil trojúhelník. Byl evidentně velmi starý. Na jeho středu byli zobrazeni čtyři hadi, jenž vzájemě tvořili jakýsi obrazec... Vypadal jakoby se veškeré jeho části měly rozpadnout, ale nějakým způsobem držely pohromadě...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Celý napnutý pozoruji obrazovku a mistra Skywalkera...
Tak o to tedy jde?!
Vyhrknu ze sebe,jakoby jsem řekl myšlenku nahlas...
Tyto artefakty byly příčinou mnoha konfliktů,proč mám takový nepříjemný pocit,že tomu tak bude i tentokrát?
Přistoupím blíže k monitoru,abych si lépe prohlédl předmět jež na něm byl vyobrazen...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie

Jak sis jistě všiml jedná se o velice pozoruhodný předmět... Začal Mistr Skywallker. Máme důvod se domívat, že se jedná o velice zvláštní, sithský artefakt, jenž v sobě ukrývá moc 4 Sithských Mistrů. Jména ti asi budou důvěrně známá: Darth Rewan, Darth Malak, Darth Treya a Darth Sidious... Vypočítával na prstech...

Nikdy se nepřestanu divit, kolik toho ten zmetek stihnul... Hudroval Edgar, když se díval na holografické zobrazení předmětu. Máme důvod se domívat, že tenhle artefakt nedá Devonovi ani Renardovi spát... Pokračoval Mistr. Neřekla ti tvoje matka něco důležitého předtím než odjela?

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Sklopím na moment hlavu a se smutným tónem v hlase dodám...
Neměl jsem čas s ní promluvit o nás,natož pak o mé rodině a jejich záměrech. Už je to měsíc co o ní nemám ani zprávu. Možná proto se zabývám více studiem,pomáhá mi to nemyslet na ni. Mám potom nebezpečné myšlenky. Znáte to mistře,strach vede k temné straně a já mám o matku velký strach.
Podívám se přímo na mistra Skywalkera,jako bych čekal jeho soud...
Proto více studuji,proto jsem více v archivu,schovám strach a nevnímám ho,nechám ho sebou projít.
Vzpřímeně se postavím...
Jsem Jedi

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Když myslíš... Řekl Mistr takovým zvláštním hlasem, jakoby něco tušil... To jste nás volal jenom kvůli tomu? Zeptal se Edgar hlasem, který naznačoval, že už má těch řečí po krk. Jistě, že ne... Promluvil Mistr zase tím zvláštním hlasem, který vyvolával řadu otázek. Edgar však vypadal, že si toho nevšml... Myslíš, že bys byl ochotný se jed podívat na Coruscanskou výstavu, kde bude jen tak mimochodem ten artefakt vystaven? Zeptal se tě Mistr Skywallker. Třeba na něco příjídeš... Dodal tajuplně...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

S překvapením se dívám na mistra...
To myslíte sám?
Určitě po tom ti dva touží,ale proč mě tam tedy mistr Skywalker posílá,musí vědět že to může být nebezpečné?!
Něco mi neříká
Mistře,ve vší úctě,myslím že to není vše co mi říkáte.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Jistě, že nepůjdeš sám... Uklidňoval tě Mistr a s úsměvem mrkl na Edgara, který se zaobíral ještě stále holografickým zobrazením magického artefaktu... Edgare, co bys řekl tomu, kdyby ses s Freytem trošku provětral? Zeptal se Mistr tím nejsladším hlasem. Edgar vykulil oči a váhavě zavrtěl hlavou. Ne, ne, ne! Vím, že toho rytířům Jedi a konkrétně vám dlužím hodně, ale přece po mně nemůžete chtít, abych se pohyboval mezi těma snobama... Edgar rudnul...

Ve vší úctě Freyte, myslím, že i ty sám máš určitá tajemství, o kterých třeba ještě ani nevíš... Ber to tak, že ti nezatajuju nic, čím bych si byl stoprocetně jistý... Promluvil k tobě Mistr a jeho slova zněla upřímě...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Ukloním se...
Děkuji vám za upřímnost mistře.
Podívám se na Edgara a s lehkým pousmátím dodám...
Tak co vojáčku? Jsi připraven?
Obrátím svůj zrak zpět na mistra...
A co Kyle mistře? Ví o tom všem? Už je to pár hodin co jsem s ním mluvil naposledy.
Vlastně ani nevím kdy jsem ho viděl naposledy.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie

Kyle je v pořádku příteli, neměj strach, teď řeší nějaké záležitosti na planetě Dagobah... Mistr nepatrně pohnul hlavou... No tak, měli byste vyrazit, když vidím, jak se tam někteří těší...Edgar střelil po Mistrovi nepěkným pohledem. Tak pojďme. Vzdal to nakonec. Ale nečekej, že ti budu nosit chlebíčky...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“