Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta zpět

Meditační trans se ti jaksi nedařil, na to jsi byl příliš rozrušený. Ale něco v tvém hlase ponouklo Edgara k tomu, aby loď otočil a skočil do hyperprostoru. R-5 hystericky pípal a v Edgarových očích jsi poprvé zahlédl strach. Jsi v pořádku? Zeptal se opatrně.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta zpět

Podívám se na Edgara a provinile se tvářím...
Odpust mi příteli,nevím co se mi to tam stalo,ale jsem velmi rád že jsi mi pomohl,opět jsi dokázal že jsi přítel.
Zavřu oči a sedím dál na studené podlaze Jestřába...
Do hlavy se mi dostal Demitrius,můj otec ve mne probudil něco,čeho se velmi bojím že nezvládnu kontrolovat. Jde o to Edgare,že i ten strach nahrává jemu,a tak je to jakoby mě měl přesně kde chce.Musím se dostat na akademii!
Opět se soustředím na vnitřní klid...
Musím se alespoň takto uklidňovat,vím že to nejde,ale stejně to alespoň trošku pomáhá.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta zpět

Ty se teď hlavně musíš zamyslet nad tím, co chceš… Pokýval hlavou Edgar a R-5 souhlasně zapískal.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta zpět

Bez jakéhokoli výrazu se zvedám z podlahy a jdu do kokpitu...
Odpočiň si Edgare,převezmu to.
Na tohle musím sám,vysadím vás na akademii a pak odletím,tohle je rodinná záležitost.
Opět cítím vzrůstající hněv,ale bez problémů ho kontroluji...
Jak to ale provedu...síla mi pomůže.
Uvolním se v sedačce v kokpitu a uvažuji o nenápadném a rychlém způsobu jak je vyložit na akademii a letět zpět sám na Carridu...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta zpět

Jestli jsi myslíš, že se nás takhle zbavíš jsi vedle... Podíval se ti Edgar do očí. Tenhle droid, byl astrodroidem Dimitriuse Kolla, já jsem sloužil s Mandrasem tvojí matce a Černého Jestřába jsem skonstruoval já s Mandrasem. Popřemýšlej o tom… Edgar se měl k odchodu.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta zpět

Jsi velmi pohotový,ano musím přiznat že jsem to udělat chtěl,nechci vás ohrozit. Musím najít svou rodinu a udělat vše co je v mé moci,aby skončilo jejich páchání zla!
Postavím se vzpřímeně před Edgara a můj výraz ve tváři je odhodlaný přijmout cokoli...
Pokud budeš se mnou,je to nebezpečné.Můj otec je velmi silný a může vás využít,neodpustím si,kdybych vás nedokázal ubránit!
To je zvláštní,nemluvil jsem nahlas o tom co chci udělat.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta zpět

Neboj se… Uklidňoval tě Edgar. My to zvládneme, že ano R-5? Droid na důkaz souhlasu vesele zapískal. Tak, co pane, vrátíme se zpět? Edgar chtěl navodit dobrou atmosféru. Už jednou jsem selhal a nechal přítele ve štychu. Po druhý už se to nestane, to ti slibuju.
Nabídl ti svoji ruku.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta zpět

Vezmu jeho ruku a stisknu,dívám se mu přímo do očí a upřímně se usměji...
Jdeme příteli,jdeme společně a tentokrát neustoupíme. Za mou matku,za Mandrase,za celý vesmír!
Sedám si do sedačky v kokpitu a chopím se řízení.Vystoupím s lodí z hyperprostoru,udělám obrátku rovnající se úhybnému manévru před raketou a opět nastavím kurs na Carridu,hvězdy se změní v čáry a pak se zase kolem nás rozprostře hyperprostorový tunel...
Edgare,jdu meditovat,ať jsem připraven na otcův případný psychický útok,dostaň nás na Carridu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta zpět

Poslední co jsi slyšel byla Edgarova slova útěchy a astrodroidovo pískání a pak už jsi upadl do meditačního transu…

Křižník


Na velitelském můstku stál starší muž zahalený v černé kápi a pozoroval hvězdy. Vyrušilo ho až vrznutí dveří. Na můstek přicházel muž o hodně mladší.
Renard: Všechno v pořádku otče, letí sem.
Demitrius: Na Akademii nic nezjistili?
Renard: Ne, ještě ne…
Demitrius: Výborně, než na to přijdou bude dokonáno…
Renard: Jdu se připravit…
Demitrius: Ano, to bys měl, už ho cítím, je blízko…

Černý jestřáb – Carida

Z meditace tě vytrhlo hluboké narušení Síly. Tak mladý pane, jsme na místě… Referoval Edgar.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Otevřu oči a pomalu vstávám...
Jsou tu Edgare,jsou tu oba dva!
Dám ruku Edgarovi na rameno a s úsměvem povídám...
A vědí o nás. Jsi připraven? Já už ano,cítím že je tu konec hádanek a lží. Teď se ukáže jaký jsem Jedi!
Zkotroluji svou výbavu a svůj meč,pak se zahalím do tuniky a podívám se na R-5...
Jsi náš přítel R-5 a tak nechám jen na tobě zda půjdeš s námi,ať tak či tak jsem rád že tě mám.
Usměji se na něj...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carida

R-5 zúčastněně zapískal, takže to mohlo znamenat jen jediné. Co přesně jsi v té vizi viděl, něco s křižníkem a Akademií? Edgar nedbal tvého, překvapeného pohledu a se zavřenýma očima si něco pro sebe drmolil. Zaslechl jsi slova jako: Císař, den…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Cože?!Jak to ví?!
Edgare? Ano máš pravdu,viděl jsem je na křižníku.Ale jak to víš?Kdo vlastně jsi a co jsis to drmolil o císaři a ještě o něčem?! Edgare,řekni mi prosím co vlastně a kdo vlastně jsi?Co o mě víš?!
S vytřeštěným a napnutým výrazem se na něj stále dívám,očekávám odpověď jak malý kluk co čeká na dort...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carida

Edgar otevřel oči a potměšile se usmál. Jsem žákem tvé matky. Kdysi dávno, jsme se rozhodli, že bude lepší, když se uchýlím do ústraní a budu tě sledovat s povzdálí… Neboj, nejsem o nic lepší, než ty. Mám své důvody, proč jsem dal přednost vojenské kariéře. A bude lepší, když jsi ještě nějaké věci nechám pro sebe…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carida

Užasle na něj hledím,jsem šokován a najednou to přijde,další nával hněvu...
Bude už někdy ke mě někdo upřímný,můj život je jedna velká hádanka!!!
Zavřu oči a uklidňuji svou mysl,pak pohlédnu na Edgara a lehkým pousmáním...
Pojď tedy příteli máme tu práci,musíme je zastavit. A díky,díky za to že při mě jsi,že jsi při mě celý můj život!!!
Otevírám rampu Černého Jestřába a vycházím ven...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carida

Edgar na chvíli zavřel oči. Když je otevřel jeho hlas byl plný obav. Je ti jasné, že je to past doufám? Pak si ale uvědomil z jakého popudu tu jste a zmlkl. R-5 úsměvně zapískal. No jasně, jen se směj… Červenal se Edgar.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“