Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Vycházím ven a rozhlížím se po horizontu,pak otočím jen hlavu abych se ujistil,že Edgar jde za mnou.Jakmile vyjdou ven...
Ano Edgare je to past a my tam musíme jít.Strach dej stranou.Máš nějaký nápad jak je najít?Myslím že by to nemělo být těžké,jelikož pravděpodobně hledají také oni nás.No nic,co myslíš?
Stále se rozhlížím po okolí,jestli něco nespatřím,napínám své smysly a ponořím mysl do síly...
Musím být opatrný použít sílu,znamená ukázat kde jsem,ale je to vlastně jedno stejně tě hledám otče a vím že posloucháš.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carida

Nalézali jste se na opuštěném místě, kterých bývá na Caridě po čertech dost málo. Za vlády císaře Palpatina – Sidiuse byla tato planeta hlavním, průmyslovým centrem v oblasti převážně vojenské. Její nedávná minulost na vás dýchala všude kolem a nejen minulost...

Zajímavé, co všechno se vyvine z jedné hodiny čtecího kroužku... Brblal Edgar. R-5 zapískal. Edgar vykulil oči. To nemyslíš vážně, že ne? Myslel jsem, že veškeré dávky byly zničené... Hlas mu přeskočil a trvalo hodně dlouhou chvíli, než se vzpamatoval. Pak se otočil k tobě.

R-5 říká, že v ovzduší zachytil vysokou koncentraci Livinianu... Když Edgar spatřil tvůj nechápavý výraz hned vysvětloval. Livinian je velmi nebezpečná látka. Za vlády Imperátora vědci vyvinuli látku, která se chová, jako symbiont. Napadá hostitelský organismus postupně, takže oběť na sobě žádné změny ze začátku nepozoruje. Používal se povětšinou k účelům špionážním nebo jako přesvědčovací metoda. Myslel jsem, že všechny dávky byly zničeny. Císař existenci Livinianu pečlivě tajil, jen pár vyvolených o něm vědělo... R-5 potvrdil Edgarovu výpověď pootočením kopule.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Ano připadalo mi to divné,ale toto jsem nečekal,ať tak nebo tak musíme dál,nejspíše už ho máme v sobě,nebo se vstřebává do těla jiným způsobem?
Opět se rozhlížím po okolí...
Co vlastně přesně ten plyn dělá Edgare?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carida

Abych byl upřímný nejsem si zcela jist… Škrábal se Edgar na bradě. Podle zápisků, které byly velmi kusé bych hádal, že se jedná o jakési přeformátování paměti... Při slově „přeformátování“ se R-5 otřepal a poděšeně zapískal. Neboj, my tě nedáme… Uklidňoval droida Edgar.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Přeformátování paměti? Otče,používáš proti mě takové zbraně?! Ano,jsem tu a jsem připraven se postavit tobě,i mému povedenému bratru!!!
Podívám se na Edgara...
Dobře,tak jdeme,není čas musíme najít dobré místo na případné přenocování a hlavně místo kde se snadněji ubráníme,síla povede naše kroky.
S těmi slovy se otáčím a vyrážím kupředu,veden pouze instinktem...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carida

Opravdu? Ozval se ti v hlavě otcům hlas, který tě přinutil se zastavit.. To se hned přesvědčíme… Najednou se to kolem vás začalo hemžit elitními vojáky Impéria. Všichni měli k ruce připravené blasterové pušky k okamžité palbě.

Velitel jednotky: Vzdejte se nebo zemřete!

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Edgare k zemi!!!
Zakřičím na Edgara a o chviličku později mám svůj meč v ruce,aktivuji ho a pomocí síly zrychlím svůj běh...Běžím dokola a rychle útočím,likviduji vojáka za vojákem,odrážím případné dobře zamířené střely...Adrenalin mi pulsuje v krvy a je ho tam více a více...Mé útoky jsou zákeřnější a již nejsou vedeny pouze na končetiny,abych je vyřadil pouze z boje,ale na celá těla,a tak kolem mne už prolétavají kusy bezhlavých vojáků,vojáků rozpůlených ve dví,byl jsem jako u vytržení.Neuvědomoval jsem si ten nával vzteku,prostě jsem jen likvidoval své nepřátelé...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carrida

To je ono synku, poddej se svému hněvu a zab je všechny. Jsou to jen vraždící stroje nic víc… Slyšel jsi v hlavě otcův vítězoslavný hlas. Najednou jsi v hlavě uslyšel ještě jeden hlas. Neznal jsi ho, ale byl uklidňující a dodával energii. Nezapomeň, kdo jsi…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carrida

Jen na několik úderů srdce jsem se zpomalil,mé útoky představovaly neustále hrůzu nočních můr...
Ne,to snad ne!!! Nepoddám se tomu,co to dělám?Jdi mi z hlavy otče!
Přestávám s masakrem a uklidňuji své emoce,už nelikviduji vojáky,pouze odrážím jejich střely a akrobatickými kousky se dostávám k R-5 a Edgarovi,bráním sebe i je...
Edgare,nevím co dělat,toto není východisko,je jich příliš mnoho!
Odrážím další střelu,hned na to se skrčím a silou odstrčím dva nejbližší Stormtroopery...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carrida

Někdo se však neozýval byl slyšet pouze rachot s blasterových pušek stormtrooperů. Když jsi se pořádně podíval kolem sebe zjistil jsi, že Edgarovo tělo leží bezvládně opodál, a že zběsile pípajícího R-5 právě eliminovali tři vojáci.

Velitel jednotky: Vzdej to Jedi…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carida

Dívám se na bezvládné Edgarovo tělo a na kouřícího R-5...
Co jsem to udělal?To se nemělo stát,měl jsem je chránit,neměl jsem útočit...
Vypínám svůj meč a stojím proti veliteli oddílu...
Nestřílejte.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Carrida

Neobviňuj se, teď na to není čas. Nebojte, vím, že mne neznáš, ale jsem na cestě… Slyšel jsi v hlavě onen hlas.

Velitel jednotky: Půjdete s námi, všichni…!!!! Kdo nejde s námi, jde proti nám!
Vojáci naložili R-5 a tělo Edgara na nosítka a nesli je k transportu.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Carida

Dělám přesně jak přikazuje velitel jednotky,dokonce se snižuji i k tomu, že odevzdávám svůj meč...
Dávám se do pohybu směrem k transportu,vojáci jdou kolem mně a jeden mne neodbytně postrkuje...
Dobře,budu dělat jak říkají,nechci Edgara a R-5 nějak více ohrozit.
Nastupuji do transportéru třídy Lambda,přesně jak si to vynutily vojáci...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta do neznáma

Byl jsi uvrhnut mezi své společníky a z každé jsi měl „po ruce“ jednoho z vojáků. Najednou jsi ucítil, jak tě někdo tahá za rukáv tvého roucha. Byl to Edgar, který se na nosítkách trochu vzchopil.

Freyte, příteli, musím ti říct pár věcí, než má role tady skončí... Když spatřil tvůj poděšený výraz smutně se usmál. Neboj kamaráde, ještě pořád žiju… Chtěl jsem se jen omluvit za své chování za posledních několik týdnů. Vím, že na to není vhodná chvíle, ale pak už možná nebude žádná… Opět ten záhadný úsměv. Ano Freyte, znal jsem tvého otce, daleko blíže, než tušíš. Proto jsem se ti snažil bránit v rozletu, abys nikdy nebyl tak mocný, jako Demitrius. Teď už vím, jak hluboce jsem se mýlil… Transport odstartoval a vznesl se vzhůru.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta do neznáma

S vyděšeným výrazem stále hledím na Edgara...
Edgare,Edgare nemluv příteli,šetři síly.Je jedno co jsem,nebo kdo je můj otec a má rodina,vím dobře kdo jsem.Jsem tvůj přítel.
Snažím se na Edgara usmát,ale moc mi to nejde,nervózně se rozhlížím kolem sebe,kontroluji vzdálenost vojáků od sebe...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“