Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta do neznáma

Proletěli jste atmosférou planety a zamířili ke hvězdám. Bylo jasné, že transport nemůže mít svou mateřskou loď daleko a už podle intenzity Síly bylo zřejmé, že jste již blízko. Cítil jsi otcovu i bratrovu přítomnost, ale byl tam ještě někdo. Jako malé světélko na konci tunelu. Nedokázal jsi určit o koho se jedná, ale byl sis jistý, že ani bratr ani otec žádnou přítomnost nezaznamenali a to byla aspoň jedna dobrá zpráva. Střež si své myšlenky Freyte…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta do neznáma-Transport

Vytvářím si kolem své mysly ochranné pole síly,vím že není silné,ale alespoň mé nejzákladnější myšlenky budou schované.Hlas,který ke mě promlouvá poslouchám,ale nepřemýšlím o jeho původu ani majiteli.
Víš že se uvidíme poprvé v životě otče?Odpovím otázkou na svou touhu ukázat Demitriusovi svou sílu.Už letím rodino!Pomyslím si a doufám že to vyslechne se sarkazmem,jenž jsem měl na mysli...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta do neznáma – Transport

Intenzita Síly byla stále větší, jakoby se sama Síla soustřeďovala na jedno místo. Na místo, které bylo pusté a prázdné, živé a okouzlující zároveň a pak jsi to spatřil. Byl to křižník, ale nemohl jsi ho žádným způsobem nikam zařadit. Byla to změť technických vymožeností, jaké nikdo, nikdy nepoznal. Tento černý velikán měl přes celou svojí délku červené tetování oněch čtyř hadů, kteří na černém podkladě smrtonosně zářili. Edgar se vzchopil na nosítkách a s vytřeštěnýma očima zíral, jakoby nechtěl věřit svým očím. To není možné, Helendegon... Zašeptal.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta do neznáma-transport

Helendegon?Ta loď?
Podívám se na zmítajícího se Edgara a podepírám ho,aby neměl takovou námahu...
Co je to Edgare? Takovou loď jsem v životě neviděl a ani není v žádné databázi.Co je to za výtvor a hlavně čí? A co znamenají ti hadi na boku?Stále se dívám průzorem ven na loď , která byla jakoby noční můrou a zázrakem zároveň...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta do neznáma – transport

Ne, to není možné, on to chce fakticky dokončit… Edgar sebou házel na nosítkách a zdálo se, že blouzní. Proroctví, jenž bylo po ty roky skryto… Blábolil. Stráž byla vůči Edgarově počínání zcela nečinná a přes masku se už nedalo poznat vůbec nic. Freyte… Nenechej se zlákat temnou stranou, prosím, Kawa… Edgar se svíjel ve smrtelných křečích jeho tělo se napnulo jako struna a pak se uvolnilo…
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 13.11.2007 19:02:17, celkem upraveno 1 x.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta do neznáma-transport

Né Edgaréé!!!Vše se zatemní,můj nervový systém je v transu a mé myšlenky se začaly propadat do temnoty.Zlost se v mém nitru vzbudila v nenávist a touhu,touhu po smrti vojáků,jež tu byly,po smrti bratra a otce, po své smrti.NE! Nepodlehnu! Nesmím! Jsem Jedi,jsem ochránce života!V očích se mi zjevují slzy,a propadám zoufalství...Co jsem ti říkal Edgare,já vím kdo jsem,jsem tvůj......PŘÍTEL!!!...Otče? Náš osud je tady,buď ty nebo já,ale věř,že nepodlehnu mámení temné strany!!!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta do neznáma – transport

Střípky zrcadla slepené jsou,
rozkážeš-li hned se rozsypou. Bez ohledu na prostor a čas rozkážeš-li,
slepí se zas...
Kolikrát už jsi tyto verše slyšel, byla stále stejná a přesto, přesto tak jiná. Zdálo se, jakoby jí recitovaly dva hlasy. Jeden ženský a tobě již známý a druhý mužský. Kdybys tak věděl co znamenají…Transport přistál v hangáru lodi.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-hangár

Vystupuji v sevřené formaci vojáků,jsem zpoután a mou myslí se prohání ony verše.Ty verše,ty verše,jejich význam se mi skrývá,co mohou znamenat?Rozhlížím se po hangáru,je to monstrózní scénérie.Je to zvláštní loď,zvláštní a plna temnoty.Postupuji tak,jak mne vedou vojáci,stále však kontroluji kde je můj meč...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon-hangár

Prošli jste kontrolou, kde tvůj meč předal velitel jednotky hlavnímu kontrolorovi. Věnoval ti krátký pohled, vzhledem k jeho masce a uniformě nebylo možné poznat jeho úmysly. Neboj se Freyte je v bezpečí… Vstoupili jste do turbovýtahu. Velitel stiskl na panelu nějaké tlačítko a turbovýtah se rozjel…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon

Stál jsem stále se svou eskortou v turbovýtahu,hlavou se mi honily myšlenky.Myšlenky,které můj otec četl a mě to bylo jedno.Poprvé tě spatřím,poprvé uvidíš svého syna,matka kvůli nám trpěla a to je třeba změnit.Střípky se musí spojit!Nevěděl jsem ani co vlastně v hlavě říkám,jakoby to šlo samo.Cítil jsem podivnou nervozitu,ale strach jakoby neexistoval,jakoby zmizel a odešel,když odešel Edgar.Byl jsem odhodlán položit život za obranu života v galaxii,tak jak mne učily mý pravý mistři,mý bratři!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon

Turbovýtah se zastavil a vy jste vystoupili. Ocitl ses na balkóně, který ti byl důvěrně známý. Tady se odehrávali setkání mezi Renardem a Demitriusem. Teď však u průzoru stála pouze jedna osoba v černém plášti. Sešli jste ze schodů k onomu muži, který stále ještě stál k tobě otočen zády.

Pusťte ho... Promluvil lenivým hrobovým hlasem. Nechte mi tady dva vojáky pro „případ nouze“... Velitel se uklonil, kývl na své dva vojáky ze své jednotky, poklonil se a odešel. Muž, který stál u okna sundal kápi a pak se k tobě otočil. Vítej doma...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-můstek

Doma?Neřekl bych že jsem doma.Ty možná ano a Renard,ale já ne.Necítím se tu dobře,ale to ty víš,kde je můj bratr a má matka?Myslel jsem že to bude opravdu rodinné setkání!Rozhlížím se kolem sebe,své smysly mám napnuté jako strunu a spojuji se se silou.Jdu pomalu k oknu tak abych dal najevo že se Demitriuse nebojím,ale stále si držím odstup.Dívám se z okna.Jak jsi se mohl tak dlouho skrývat otče?S takovým kolosem,nikdy jsem nic takového neviděl a vlastně asi nikdo nic takového neviděl.Podotýkám se zvědavým tónem v hlasu. Silou pátrám po Renardovi,ale netajím to svým myšlenkovým štítem.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon-můstek

Demitrius převedl něco, co mělo symbolizovat úsměv, na své zjizvené tváři docílil toho, že se mu ústa, zkroutila do všeho, jen ne do ničeho, co by aspoň trochu připomínalo úsměv. Nikdy jsem nebyl rodinný typ a nejsem jím ani teď. Nestačím ti snad? Pokud jde o tuhle loď... Nikdy nepodceňuj pradávnou historii planet...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Helendegon-můstek

Podívám se přímo do očí svého otce...Řekni mi,proč jsi tím čím jsi?Proč jsi jen ničitel a vrah všeho živého,vždyť můžeme být rodinou.Vím že by jsi dokázal být otcem,kterého jsem vlastně nikdy neměl.Můj výraz při těchto slovech zesmutní.Otočím se a hledím zase ven.A co matka? To ji nemiluješ?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Helendegon-můstek

Demitrius se bleskově otočil, jakoby ho někdo píchl špendlíkem. Ty hlupáčku... Tobě to asi ještě nedošlo viď? Kdybych tvou matku nemiloval, tak, jak si ty myslíš, byl bych ji bez sebemenších výčitek předhodil Renardovi. Ale já nejsem tak zlý... Momentálně je tvoje matka ukrytá před Renardem na Geonosis ve speciálním úkrytu. Tvůj bratr je někdy až moc horlivý a teď jí hledá všude možně. Je to celkem zábava. Nemyslím, že bych byl dobrý otec, ale byl jsem, jsem a budu celkem zdatný chemik...

Demitrius zašmátral ve svém rouchu a vytáhl injekční stříkačku, která byla naplněná neznámou látkou. A k tomu, abych zjistil, jestli jsem pořád ještě tak zdatný a já si myslím, doopravdy jsem, mi posloužíš ty... Vojáci, kteří teď stály stranou k tobě přiskočily a chytli tě tak, že ses nemohl vůbec pohnout. Neboj, Freyte už jdu... Uslyšel jsi známý hlas.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“