Mise pro uživatele Lukin013

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Orbit - Corusant:


Zkoušel jsi meditovat, po chvilce jsi to ale vzdal a otevřel jsi oči, zrovna když jste se vynořili z Hyperprostoru nad Corusantem. Všude svítili světla a lítali lodě. Co chvilku jste museli uhíbat jiným lodím nebo doslova uskakovat "pirátům" Corusnatu. Mistr seděl vedle tebe a sledoval planetu z okna, pak se k tobě obrátil a promluvil.
Mistr: Ták a jsem tady.
Řekl mistr zrovna když jste propluli oblaky mraků a před vámi se oběvilo město.
Mistr: Vidíš tamtu velkou budovu s věžmi? To je chrám jediů.
Řekl mistr, pak se otočil znovu k oknu a sledoval město.
.........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Coruscantu

No páni!Neudržel jsem se.Tak tohle je chrám Jedi?No tak to je něco.Oproti enklávě mi tam ale chyběla zeleň,i když,třeba jí mají v chrámu dost.Když jsme se blížili k chrámu,viděl jsem nádherné sochy a jakmile jsme přistáli,podivil jsem se mohutnosti chrámu.Procházeli tam rytíři v tunikách různých barev a na nich měli dlouhý až k zemi splývající plášť.Procházeli naprosto tiše.Po schodech jsme vyšli k bráně do interiéru chrámu a když jsme vešli,podivil jsem se nádherné kombinaci modré a bronzové barvy.Byla to nádhera.Jak dlouhob už tady ten chrám stojí mistře?Zeptal jsem se,protože mi připadal velice moderní.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Chrám rytířů jedi:

Několik stovek let. Proti enklávě je novější. Enkláva je ukrytá tak aby jí sithové ani nikdo jiný kromě jediů nenašli. Zatímco chrám je naším největším sídlem ve středu republiky - na Corusantu.
Odpověděl mistr. Loď zamířila k jedné z věží chrámu a zanedlouho jste přistáli v chrámu. Vstoupili jste do hangáru. Mistr se k tobě otočil.
Teď musím na chvíli sám pryč, nějak se zabav.
Pak se otočil a odešel.
.....................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - chrám Jedi, hangár

Přiletěli jsme s mistrem do hangáru.Bylo tam několik více či méně velkých lodí, stíhačky i pouhá vznášedla pro běžný provoz na Coruscantu.Lodě byly "zaparkovány" pravidelně za a nad sebou.Přistáli jsme v jednom prázdném doku a vypli motory.

Mistr se m potom omluvil, že musí jít na chvíli pryč a tak jsem si to zamířil rovnou do archívu.Jelikož jsem to tady neznal zeptal jsem se na cestu jednoho z rytířů stojících poblíž, kde vlastně archív je a potom jsem vyrazil.

Dostal jsem se do rozlehlé místnosti, ze které potom vedly dva výtahy, ale jak jsem poté zjistil, oba vedly na chodbu vysící nad zemí a zavěšenou pomocí bronzových sloupů ke stropu.Přede mnou byly poměrně vysoké dveře.Vešl jsem do nich a poté strnul úžasem.Archív byla obrovská místnost se dvěma patry "knihoven", ve kterých se nacházely holografické údaje ze všech vědních odvětví, která v galaxii existují.Byly tady taky stolky s holocrony a taky stoly s konzolí, která měla displej z obou stran a do stolů byla zasunuta křesla.

Se vzdechem úžasu jsem vešel dovnitř a usadil se v jednom křeslu.Potom jsem si začal pročítat různé údaje z dějin řádu.

Páni, divím se, že se mi o tom mistr Dorak nezmínil.Sem tam jsem si s ním popovídal, ale na archív v chrámu nikdy slovo moc nepadlo.

Pak mě napadlo:
Proč měl mistr odejít?To by mě zajímalo, co je cíl naší mise.No nic.
Znovu jsem se zabral do čtení.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 27.5.2008 09:16:07, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Nezapomínej, že chrám jedi není ten jak ho známe z filmů Star Wars. Tenhle je po mandalorianské válce prázdný. (Po mandalorianských válkách zbylo jediů asi jenom 500 a i tich 500 brzy začalo ubývat). Chrám by měl být těď skoro prázdný ;) :)


Corusant - Chrám jedi - Knihovna:

V knihovně nebyl ani jeden rytíř jedi. Obrovský sál, s regály a holocrony po stranách byl úplně prázdný. Vyšel jsi tedy na chodbu a pak do velkého sálu. Místnost tisíce fontán zele též prázdnotou. Obrovská fontána ve středu místnosti sice stále fungovala, ale místnost působyla opuštěně. Posadil jsi se k fontáně a sledoval jak tryská z malého jezírka (Nádrž).
Zaslechl jsi kroky, pak jsi se ototčil a uviděl svého mistra jak rázně kráčí, trochu naštvaný směrem k tobě. Seběhl po schodech a přisedl si beze slova k tobě na lavičku.
Musíme okamžitě odjet! Malak porazil Republikovou flotilu u Tarisu, který dobyl. Musíme za každou cenu jeho postup zastavit. Musíme zničit co nejvíc sithských lodí a pak se stáhnout. Nadějná padawanka Bastila Shan by nám měla pomoci. Úžasně ovládá schopnost bitevní meditace. Pojď, musíme hned vyrazit.
Mistr rázně vstal a vydal se do hangáru.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Chrám Jedi - místnost tisíce fontán

No páni, tak taková akce by mě v životě nenapadla.

Pomyslel jsem si, když mistr přišel s touto novinkou.Nemohl jsem ale potlačit své obavy, přeci jen, jdeme do boje proti Sithské flotile, to znamená hodně temných Jedi, tohle se mi moc nelíbilo.

Mistře, proč mě vlastně poslali na tu misi s vámi?Jsem teprve padawan, jak vám můžu být platný proti Sithům?Logicky by mě napadlo, že do toho pošlou někoho zkušenějšího.

Svěřil jsem se se svými obavami.

Navíc nám má pomáhat další padawan, to už je rytířů Jedi opravdu tak málo?

Kde ale Malak nabral takovou flotilu.Možná má docela výkonou továrnu na lodě, ale vojáky, temné Jedi, piloty..., pochybuju, že v říši, kde přežije ten nejsilnější bude tolik vojáků.


Přes své myšlenkové pochody jsem si ani nevšim, že jsme zpět v hangáru.

Mistře, budou s námi ještě nějací rytíři Jedi?

_____________________________________________________________
jj,promiň, na to jsem zapoměl, jen, neskončila Bastila po bitvě nad Tarisem právě na Tarisu?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Skončila, ale klid, neskončíš na něm. To by jsme moc zasahovali do Kotor I.
--------------------------------------------------------

Corusant - Chrám rytířů jedi - Hangár:

Ne nebudou, máme za úkol chránit Bastilu, aby mohl pomoc republikové flotile svou bitevní meditací. Bastila je velký talent, je skvělá v bitevní meditaci. Mnohem lepší než mistři v radě. Pokud se jí podaří republikové flotile pomoc, mohli by jsme zvítězit v jedné klíčové bitvě a sithové by byli zase na chvilku zastaveni. A teď už poběž, musíme tam odletět co nejdřív. Poletíme v republikových lodích.
Vstoupili jste do hangáru, stáli tam čtyři velké, červené republikové lodě (Podobné Consulárům). Mistr a ty jste nastoupili do jedné z nich. Za chvíli flotila vyrazila.
Tak, kde je Bastila?
Zeptal se mistr republikového důstojníka - Podle vizitky Cartha Onasiho.
Ve smé pokoji, kajuta číslo osm na druhé palubě.
Řekl důstojník a mistr se bezeslova se vydal k Bastilinu pokoji.
.....................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Republiková loď třídy Consular

Vešli jsme na loď,byla prostě vybavena a natřená na bílo s červenými pruhy uprostřed zdí.Na červenobílou barvu byly natřeny i dveře oválného tvaru, a rámy jako by opisovaly zdi, podlaha a strop, jež byli také oválné.
Těsně pod stropem byla malá okénka, která ve vesmíru tvořila pěkný výhled na hvězdy ve vesmíru.
Cestou jsme potkávali několik Republikových vojáků oděných v oranžovo-žluto-červených uniformách a na hlavách měli helmy stejného zbarvení a tvaru kapky se špičkou v zadu.
S mistrem jsme poté došli do svých kajut.Po stranách byly postele a mezi každou byla skříňka, a uprostřed pokoje byly v kruhu vyskládány gauče.

Hmm, na bitevní loď je to tady hezky zařízené, všchna čest.

Pomyslel jsem si uznale a potom jsem se zeptal mistra:

Mám si vybalit nebo máme hned odejít a někde se hlásit?

Dál jsem se při tom rozhlížel po kajutě.Ta loď se mi moc líbila, učarovala mi svým vzhledem a vnitřní oblast mi to vše potvrdila.Nechápal jsem, kde mohli Sithové sehnat tolik lepších lodí než má Republika, vždyť jen přední část musí nahánět respekt do srdcí soupeřů, i když, Sithské křižníky jsou taky dost majestátné.
Uvelebil jsem se na jednom gauči.Byl na armádní poměry opravdu pohodlný.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Coruscant - Republiková loď - Hyperprostor:

Pojď se mnou, musíme na poradu flotily.
Řekl ti mistr a pobídnul tě aby jsi šel s ním. Po chvilce cesty jste došli na velitelský můstek lodi. U dveří stáli dva muži.
Kdo jste?
Řekl jeden z nich. Byl vysoký a tvářil se neutrálně. Měl na sobě standartní uniformu republiky a na levém oku měl jizvu, která se táhla až ke krku.
Jdeme na poradu ohledně dalšího postupu flotily, jsme jediové.
Odpověděl mu mistr klidně. Voják otevřel dveře a ustoupil z cesty a vy jste vstoupili na můstek. Po stranách byli malé obrazovky a židle, na kterých seděli různí technici,vojáci, důstojníci a ještě nějací rytíři jedi. Na samé přídi stáli tři důstojníci a jeden černovlasý velitel - Carth Onasi.
Přidali jste se k nim.
Vítám vás, přátelé.
Řekl Onasi. Mistr kývnul a pokynul ti aby jsi se začlenil do kruhu.
Máme tu stav nebezpečí, Taris byl dobyt a naše flotila skoro zničena. Zbyli nám jenom tyto čtyři lodě. Sithové budou mít minimálně 8 větších a 5 menších lodí a nezpočet stíhaček. Nám zbyla 1 letka. Plán máme následující: Napadneme nečekaně sithskou flotilu, pokusíme se zničit co nejvíc jejich lodí. Bastila nás bude podporovat svou bitevní meditací, která by měla vnést zmatek do flotily sithů a nás posílit. Jediové nás podpořili 5 rytíři jedi. Dvouma mistry a třemi padawany. Jediové budou bránit naše vlajkové lodě a především Bastilu! ..... Za pět hodin budeme u Tarisu, připravte lodě. Posáky ať mají pohotovost. Nabijte děla. Můžete jít....
Důstojníci se rozešli a tvůj mistr se otočil na tebe.
Můžeš si jít odpočinout. Až budeme u Tarisu, informuji tě.
Mistr na tebe mrknul a dál se bavil s Carthem.
.................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor - republiková loď

Páni, ten voják asi zažil dost bitev, co se mu asi stalo, že má takovou ránu?

Politoval jsem onoho vojáka, který nás měl pustit na můstek.Byla to velká místnost a po stranách a na předku bylo obrovské okno.Počítačové panely byly na prostředku můstku a u nich seděli vojáci, kteří je měli na starost.Úplně ve předu byla astronavigační mapa, která měla nejspíše, podle řeči Cartha Onasiho nastaven směr na Taris.Seděli tam také nějací důstojníci a pár rytířů Jedi.
Vyslechl jsem si řeč Onasiho a potom mě mistr vybídl, ať si jdu odpočinout.Zamířil jsem tedy do svého pokoje.Cestou jsem potkal pár vojáků, které jsem jen kývnutím pozdravil.

Došel jsem do našeho pokoje a začal meditovat.Tentokrát jsem na to měl klid a tak jsem uvolnil svou mysl a začal s meditací.

Po chvíli jsem s tím ale přestal a začal přemýšlet nad naší misí.

Padawan Bastila...bitevní meditace...jedna letka stíhaček Republiky proti nezpočtu sithských...čtyři lodě proti 8 sithským větším a 5 menším...5 rytířů Jedi...Darth Malak, snad se nám podaří taky uniknout, Sithové jsou na tom očividně lépe.

Přemítal jsem o nadcházející bitvě a byl jsem z toho poměrně nervózní, ale strach jsem neměl.Navíc jsem si vzpoměl, jak jsem na Revana i Malaka pohlížel jako na hrdiny.

Kdybych tehdy nebyl tak mladý a nemyslel si, že bych jim tam nebyl moc platný, určitě bych se k nim přidal, ale stala by se ze mě stejná zrůda, jako z Malaka a Revana.

Nebyl to příjemný pocit, ale už jsem se s tím dávno smířil a i mistr mě v tom pochopil.A teď,teď jsem na to nesměl myslet.Blížila se bitva, to, co jsem chtěl zažít už před pěti lety v Mandoalorianských válkách.Psychicky jsem se na to připravoval.

Hmm, alespoň budeme mít Sithů dosyta, až se s nimi střetneme.

Usmál jsem se a potom jsem si sundal z opasku svůj světelný meč.

Psychicky jsem možná připraven, ale fyzicky být nikdy nemůžu.

Zažehnul jsem ho a začal provádět pár cvičných výpadů a krytů.Zkoušel jsem to ve stylu Schi-Cho a Soresu a pokoušel jsem se tyto techniky kombinovat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Republiková loď - Orbit Tarisu:


Cvičil jsi. V síle jsi slyšel ozvěny, které se stále vracely. Podíval jsi se z okénka, zrovna když se republiková flotila vynořila nad Tarisem. Jenže něco tu nehrálo. Sithové začali okamžitě pálit, jako by republikovou flotilu čekali. Ty jsi se rychle začal oblékat, zatímco loď se chvěla a nakláněla. Do tvého pokoje najednou vběhl mistr. Byl celý uřícený, tvář měl zpocenou a ve tváři se mu mísil strach a odhodlanost.
Pober všechny zbraně které najdeš. Sithové jsou na palubě! Musíme je zastavit dřív než se dostanou na můstek a vyruší Bastilu! Budu na tebe čekat před dveřmi!
Mistr pak vyběhl z tvého pokoje a rozsvítil své dvojité, zelené světelné meče. Pak se ozval výbuch, tvoje tělo se vzneslo a tvrdě narazilo na stěnu tvého pokoje. Když jsi se podíval co se stalo, vyděl jsi, že na stěně tvého pokoje je připojené nějaké plavidlo. Dveře plavidla se otevřeli a do tvého pokoje vpadlo osm sithských vojáků s vibromeči a kopími. Sithové se tvářili překvapeně, protože uviděli tvůj světelný meč.
Chcípni jedi chcípni!
Zakřičel jeden z nich a všichni se na tebe rozběhli.
.....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republiková loď - orbit Tarisu

Co se to děje, jak nás mohli Sithové čekat?!Proč už po nás pálí?!

Pomyslel jsem si, když se naše loď vynořila z hyperprostoru a Sithské křižníky po ní okamžitě započaly palbu.Podíval jsem se z okna.Kolem lodi se mihaly ve velké rychlosti malé šedé skvrny - stíhačky Sithské flotily.
Vtom do pokoje vběhl mistr a s ustaranou tváří na mě vysypal, že Sithové jsou uvnitř.

Cože?!Jak se jim to povedlo tak rychle?!

Vyhrkl jsem nevěřícně, ale na odpověď jsem nečekal a začal jsem se připravovat.

ÁÁÁÁH!!!

Vykřikl jsem bolestí, když se na můj pokoj při velkém výbuchu napojla nějaká loď.Do pokoje vtrhlo několik Sithských vojáků a jen, co si všimli mého světelného meče, okamžitě zaútočili.Neváhal jsem a okamžitě svůj meč vytasil.Poté jsem uvolnil své dýchání a postavil se do postoje Soresu.Při tom jsem ustupoval dozadu a otevřel dveře, za nimiž stál můj mistr.

Sám tohle nezvládnu!Budu potřebovat mistra.

Pomocí Síly jsem začal zvedat lehké a ostré přeměty v kajutě a házel je na Sithské vojáky a potom jsem se zastavil stále v postoji Soresu.Začal jsem sbírat Sílu pro boj s vojáky a doufal jsem, že to s mistrem zvládneme.Strach mě po tom, co jsem se vzpamatoval, úplně opustil a já stál pevně a odhodlán nehnout se z místa.

Jen ve vašich snech!!!

Vykřikl jsem na Sithy a zamával mečem, oni se vrhli do útoku.Docela lehce jsem odrážel jejich poměrně slabé výpady a když jsem si myslel, že jsou unavení, sem tam jsem na ně zaútočil já, stále jsem se však držel na místě.Vojáci za sebou očividně neměli výcvik Temného Jedie a tak nebylo až tak těžké jim odolávat, navíc se mnou byl mistr, který vipadal, že s nimi taky moc problémů nemá.

Nesmí se dostat na můstek, NESMÍ SE DOSTAT NA MŮSTEK!!!

Snažil jsem se připomenout si svůj úkol.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Republiková loď - Orbit Tarisu:

Mistr nakonec porazil i posledního sitha a vy jste rychle vyběhli na z pokoje.
Můstek je tamtím směrem! Rychle, poběž!
Zakřičel na tebe mistr a rychle se vydal na konec chodby. Po chodbách jezdili droidi, kteří opravovali poničené části lodi. Vojáci Republiky bojovali se sithskými vojáky, kteří měli početní převahu. Když jste proběhli chodbou a dostali jste se až ke dveřím, čekalo vás překvapení. U dveří najedou vybouchly nastražené miny a dveře se zavřely. Mistr se je pokoušel odejít ale nešlo to, byli zaseknuté. Znenadání se zavřeli dveře i na druhé straně chodby a všichni sithští a republikový vojáci padli mrtví na podlahu. Byl z nich vysán život! Jediný kdo na chodbě zůstal jste byli vy a nějaký muž, zahalený v černé kapy s dvojitým světelným mečem v ruce.
Darth Bandon!
Řekl tiše tvůj mistr.
Padwane, je moc silný. Mistr Vandar nám dal tenhle úkol protože to bylo předurčeno. Zde mám zemřít, ale ty né, tebe čeká velká budoucnost! Hodně štěstí, sbohem a mě nelituj jsem rád že jsem dostal tak skvělého učedníka jako ty! Sbohem! Ať je síla s tebou!
Pak mistr zvedl ruku směrem k tobě. Tvoje tělo se zvedlo a proletělo zaseknutými dveřmi!
Promiň.
Ozval se v síle mistrův hlas, pak se okamžitě dveře nadzvedli to vzduchu a dosadili se na původní místo. Než se zavřeli, uviděl jsi mistrův plášť jak se zavlnil a zmizel.
Pak se loď nečekaně naklonila, otřásla a začala padat na planetu. V komunikátoru se ti oběvila zpráva.
Všichni k záchraným modulům! Okamžitě pryč z lodě! Bastila je pryč, až to zjistí nic jim nezabrání aby loď rozstříleli na hvězdný prach!
Následně něco u tebe vybuchlo a ty jsi se zhroutil do bězvědomí.
Probudil jsi se v nějakém pokoji. U tvé postele bylo křeslo, na kterém seděl mistr Vandar a u dveří stál mistr Vrook s mistrem Zharem.
Je to naše poslední naděje!
Prohlásil rázně Zhar, mistr Vandar pokyvoval. Zatímco Vrook vrtěl hlavou.
Né, Bastila je někde na Tarisu, pokud zaútočíme na Sithskou flotilu ztratíme další rytíře jedi a lodě!
Odporoval Vrook.
Vrooku, sithská flotila směřuje na Corusant, pokud nezaútočíme Republika padne! Zhare, svolej schromáždění v místnosti rady jedi!
Á, padawane, už je ti líp? Poslední týden jsi ležel v bezvědomí ale už cítíme jak čerpáš sílu. Je mi líto tvého mistra!
Řekl Vandar a stoupl se vedle tebe, ostatní odešli.
.................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republiková loď - orbit Tarisu:

Okamžitě jsme vyběhli na chodbu a postupovali kolem vojáků do jednoho padajících pod náporem Sithské převahy.Republikoví vojáci bojovali velice statečně, ale nebyli dost schopní, aby porazili obrovskou převahu Sithských vojsk hrnoucích se do lodi.Droidi pobíhali či jezdili z místa na místo a opravovali loď, ale i oni byli postupně ničeni.Když v tom se zasekly dveře na obou stranách.

Co se to děje?!Proč se zavřely?!

Odpověď přišla téměř okamžitě, když muž v černé kápi pozabíjel pomocí techniky Síly, díky níž dokázal vysát život svým protivníkům, všechny živé bytosti v chodbě, kromě mě a mistra.
Okamžitě jsem tasil meč, ale mistr mi řekl, že tohle je jeho osud.Má zde zemřít.

Cože?!Nenechám vás tu!Nééé!!!

Zakřičel jsem, když mě mistr zvedl a odhodil skrz zničené dveře, které záhy spravil.Ozývaly se skrz ně pouze zvuky světelých mečů, jak vedou údery svých pánů na jejich protivníky.

Ne, to nemůže být pravda, mistr Paula nesmí zemřít, ne!!!

Pomyslel jsem si zoufale.

Zde mám zemřít, ale ty né, tebe čeká velká budoucnost.

Zněla mi v hlavě poslední slova mistra.Potom se ozval výbuch a já padnul k zemi.Zvednul jsem hlavu a rozhlédnul jsem, obraz se však stále stával temnějším, až jsem neviděl nic.Upadl jsem do bezvědomí.

Co se to?...Děje?Kde...je mistr Paula?

Otevíral jsem oči a rozhlížel se.Před očima se mi znovu objevily obrysy známé kruhové místnosti se stromem v pozadí a výhledem do nebe.Úplně jsem zapoměl, co se stalo, ale najednou se mi to všechno vrátilo do hlavy:
Bitva nad Tarisem, loď zničená, posádka mrtvá, Darth Bandon a smrt mého mistra.Nemohl jsem uvěřit, že se to stalo, ale slova mistra Vrooka o tom, že je mu líto mého mistra, mě v tom utvrdila.

Mistr Paula je mrtev.Zabit Darthem Bandonem v souboji, jsem znovu bez mistra!

Potom jsem odpověděl mistru Vrookovi:

Už je mi dobře, děkuji za starost mistře.

Pak jsem sklopil hlavu, když mistr vyjádřil svou lítost nad smrtí mého mistra.

Ano mistře, i mě je to líto.Jak dopadla bitva o Taris?Přežil to někdo a co Bastila?

Začal jsem se starat.

Doufám, že smrt mistra Pauly nepřišla nazmar.

Pomyslel jsem si.

Darth Bandon, to jméno si budu nadosmrti pamatovat.Doufám, že zemřel při výbuchu lodi.

V tuhle chvíli jsem se jen ztěží bránil svému hněvu, ale nesměl jsem se stát tím, proti čemu bojujeme.To by mistr nechtěl a ani bych tím moc neuctil jeho památku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Rada jedi:


Bastila je nejspíš uvězněná na Tarisu. Snad se odtamtud dostane, měl by jí v tom moc jeden náš "padawan! Bitva skončila katastrofou. Nezničili jsme ani jednu sithskou loď a sami jsme přišli o tři. Naštěstí byl na nezničené lodi mist Vandar, který se pak dopravil na tvojí loď a na poslední chvíli tě zachránil.
Řekl mistr Vrook se sklopenou hlavou a mrzutým výrazem ve tváři.
Ale teď vstaň, musíme se schromáždit v místnosti rady jedi.

Když jsi stěží došel do místnosti rady, mistr Vandar seděl uprostřed stolu rady jedi a prosil o pozorost. Když se sál uklnidnil, mistr Vandar promluvil.
Jak asi víte, bitvu u Tarisu jsme prohráli. Padawanka Bastila, mistr Paula jsou buď nezvěstní nebo mrtví. Řád znovu zasáhla tvrdá ztráta. Sithská flotila navíc dobyla většinu vnějšího pásu a směřuje na vnitřní. Podle nějakých údajů směřuje na Corusant. Poviností řádu je porazit Malaka za každou cenu, přeci jenom je to naše vina, že je Republika na kolenou. Všichni kdo jste tady se připravte, zítra začnou cvičení se světelným mečem a různých forem - síly i boje s mečem. Budou trvat celý jeden týden. Pak se spolu s Republikovou flotilou vidáme v Nar Shaadda - Tam totiž směřují sithové. Asi si chtějí zajistit příjmi od Huttů. Takže do zítra si všichni sepíšete svůj program na týden a ten budete postupně plnit. Můžete jít.
Vandar pak odešel a jediové se začali rozcházet do svých pokojů.

-----------------------------------
Teď po tobě chci, aby jsi si sepsal seznam co jsi dělal celý týden a k jednotlivým dnům se rozepiš. Jako by jsi psal sedm příspěvků. Pak ti možná přidělím další schopnost ;)
A pak věnuj osmý příspěvek tomu, jak jsi nalezl hologram, kde je záznam z lodi z chodby kde bojoval paula a Bandon. Popiš jejich boj - Paula zemřel kvůli prkotině. Bojoval dobře.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“