Mise Dashe Spience - "Ametystová pěst"

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Bothawui-orbit

Usnul jsi jako malé děcko,když tu najednou...Vstávat!!!Probudil tě výkřik Rodiana.Skvělé,tohle má být chlouba Impéria,haha,speciální jednotka.No nic tak jsme se pobavily a teď se dáme do práce ne?Koukněte,mám tu mapu Bothawuiského okolí hlavního města,pokud vím máte tam svůj cíl,ve vašem backpacku by měl být datapad,myslel jsem že jste si ho prohlédl a že víte co máte za cíl,takže co uděláme veliteli?S úšklebkem se na tebe díval,protože tušil,že o žádném svém cíly nic nevíš...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Bothawui-orbit


ZA tu urážku bych tě rád za něco někam pověsil ale to je jedno!Co uděláme podíváme se na ten datapad!BYlo mi řečeno že až zde dostanu ty informace!No nic!

Začnu se hrabat backpackem a hledat datapad!Najdu ho zapnu a začnu hledat naše cíle!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Bothawui-orbit

Jistě šéfiku,vždyť je tu máte ne?Měl jste si je přečíst,ale asi vám to zapoměl někdo říct co?Hehehe vy Imperiálové jste někdy ták zábavní.Mrkněte na ten datapad,ať to můžem rozjet.V tu chvíly už máš v ruce backpack a vytahuješ datapad,skutečně tam byl.Aktivuješ ho.
Obraz velitele:Jednotko Ametystová pěsti váš cíl je bothawuiská nádrž s pitnou vodou,přesněji přehrada na té nádrži.V té přehradě je podle výzvědné služby základna zabívající se proti imperiálními aktivitami,zničte tu přehradu za jakoukoli cenu! Váš další cíl je Bothanský důstojník,který je důležitou osobou ve velení jejich rozvětky,vyskytuje se velmi často u té nádrže a též ale i v hlavním městě,kde podle našich informací má i sídlo.Oba tyto cíle zlikvidujte veliteli!...Datapad ukončil nahraný přenos.Hm,to nebude procházka po rajských zahradách,co velitelčíku?Povídá Rodian se zaujetím...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Bothawui-orbit

Nech si ty zdrobněliny!Nebude ale my jsme ametystová pěst mi to zvládneme!!!!!
Takže to nebude lehké hodně nás to asi nepřežije no nic na to ted enní čas přemýšlím jak to provést!A postupně se dívám na vojáky co říkají na tyto úkoly![/u]
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Bothawui-orbit

Všichni se na tebe dívali...pak začala diskuse...
Kerys:Jednoduchý,položíme nálože a odpálíme to až tam bude i ten opruz bothanskej.Zlikvidujeme tak dvě mouchy jednou ranou.
Alas:Blázníš? Ne jen že ta stanice bude dobře střežena,takže se jen tak nedostaneme dovnitř,aby jsme položily dárečky,ale taky když už je tam položíme mohou je najít!!!
Leeto:No raketomet je slabý na zlikvidování přehrady,leda že by bylo nějaké místečko,kam by se dalo střelit a celý by se to zhroutilo.Hehe tomu bych řekl zabít dvě mouchy jednou ranou.
Ekorr:O bothance si starosti nedělejte,jakmile ho uvidím a budu na dostřel,můžou mu chystat funus,pak by už jen tady ti hlasití chlapci mohli dodělat zbytek.Ekorr mluvil vždy jen málo,ale když promluvil,jeho slova,i přes to že spíše šeptal,zněla velmi významně...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Bothawui-orbit

Poslouchal sem návrhy mých mužů!Sledoval sem jak dychtivě líčí svůj plán a tvrdí že je ten nejlepší!Ekorr je tichý je vidět že se umý hýbat tiše a mluví rozvážně jeho plán byl dobrý a kdyby se našel nějaký slabý bod pro střelu raketometem!Bylo by to dobré!Začnu hledat jestli nemáme nějaký plán té přehrady!
Ticho nechte mně chvíli přemýšlet!Všechny plány jsou zajmavé některé jsou zbrklé ale všechny jsou pro nás nebezpečné!Mám možná plán.... ještě bych ale potřeboval plány té přehrady!
Podívám se na mé muže trochu velitelským pohledem!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Bothawui-orbit

Jak jsi řekl tak se stalo,tvoji muži okamžitě zmlkly.Úůů,tak vy opravdu umíte velet,konečně.Dodal Rodian jedovatou poznámkou a něco začal klikat do počítače.Samozřejmě že mi dali vaši imperiální velitelé do počítače plány přehrady,moment,hm hm hm a hm,jo tady to je.Na holografickém poli se objevila přehrada.Byla to robustní stavba a na svých viditelných stranách skutečně neměla ani otvor.
Kerys:Fajn a co pod hladinou? Promiňte veliteli že jsem vám do toho skočil.Omlouval se.Mezitím Rodian opět mačkal klávesy.Na holografu se objevil červený obraz struktůry celé stavby a hle podle holografu přibližně 10 metrů pod udržovanou hladinou byly dva výpustní průduchy.
Leeto:Bingo!Tam by se to dalo,ale co druhá strana,jo má to tam taky.A měl pravdu,to samé bylo i na druhé straně.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Bothawui-orbit

S raketometem expert nejsem ale myslíte že se střela dostane k tomu otvoru?Nebo se tam budem muset potopit?!
Podívám se na své muže trochu tázavě!Ten rodian mně začíná štvát kdyby to nebyl takový dobrý pilot tak bych ho nejradši už zastřelil!Stákle přemýšlím jak by to šlo udlat!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Bothawui-orbit

Všichni kolem tebe se zamysleli.
Leeto:No trefil bych se,ale za prvé potřeboval bych navádění rakety a za druhé pravděpodobně by to nestačilo.
Kerys:Moje dárečky by to dokázaly,s jejich pomocí bych narušil statiku přehrady,ale také to má dva body.Za prvé musely bychom se ponořit a nevíme jak velký je u otvorů tlak,hlavně při vypouštění a za druhé,Když to bouchne a přehrada se prolomí,tak tu máme záplavy.
Alas:No myslím že nejjednodužší by bylo odstřelit Bothana a vyhodit to do vzduchu,ať vědí proti komu stojí!Jeho slova byla plna zlosti...
Úůů to je oříšek veliteli,rozlouskneš ho?Povídá Rodian svým hadím jazykem.Koukejte to udělat rychle,za chvíly po nás budou pást!I když jsi ho neměl rád,věděl jsi že má pravdu...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“