Mise Dashe Spience - "Ametystová pěst"

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Mise Dashe Spience - "Ametystová pěst"

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Vstal jsi ze svého lože,na sedačce byla tvá nová zbroj.Byl jsi na ni pyšný. Vedle zbroje ležela tvá upravená E-11 s optikou.Dále tu byl armádní backpak,to tě zmátlo,jelikož jsi backpak nebral.Na stolním monitoru se mihnula zpráva....
Veliteli až budete připraven,dostavte se do mých ubikací prosím.
Když jsis zprávu přečetl,zjistil jsi že je od kapitána Shakstoota...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor


Probouzím se plný enrgie.S myšlenkou a chutí porazit sám celé povstání!Podívám se na své tetování na předloktí už nepálí a jsem na něj hrdý!Zpráva od velitele může jen znamenat že bud už poletíme nebo mi řekne kam poletíme!Už se těším!Opláchnu si obličej,ustrojím se do uniformy a jdu za kapitánem!Podle chronometru na mém zápěstí je docela brzy ale co kapitán psal až budu připraven a to je to ted!Před dveřmi kapitánovi ubikace se zastavím a zaklepu na dveře jeho ubikace!
Pane tady je velitel 3743.Měl sem se dostavit!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Ano veliteli,pojďte dál prosím.
Dveře zasyčely a otevřely se.Byl to velmi útulný pokoj,jeho osvětlení bylo zeslabené a tak tu panovalo celkem příjemné šero...
Posaďte se veliteli,dáte si sklenku vína?
Jeho chování tě překvapovalo více a více...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor

Vešel sem a byl sem překvapen sice sem věděl že velitelé si své kajuty upravují ale ne takhle no nic.
Ne veliteli děkuji.Co potřebujete?Máte nějaké nové informace?
Nemůžu se dočkat až půjdeme do akce a proto to na velitele vychrlím jak střeli z blasteru.Podívám se mu do očí a čekám na odpověd!A proč mi nabízel víno?Nikdy sem neviděl že by velitel byl takhle milý!Co se to dělo?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Kapitán si nalil sklenku vína a šel k oknu,kde jsi si všimnul že Poison už letěl v hyperprostorovém tunelu...
Je zarážející,že velitel jednotky je převelen do speciálního komanda hned po první celkem úspěšné mise.
Všimnul jsi si jeho sarkastického tónu a jeho"celkem" bylo zdůrazněno...
Velice by mne zajímalo veliteli,co se vlastně děje!?Protože hned poté co jsme přiletěli na Coruscant a vy odletěl na povrch,dostal jsem rozkaz vás dopravit na stanici 2. třídy Morbus,důvod je mi však utajován.Takže vlastně má loď vám slouží jako transport.Což je ponižující.
Koukal stále skrze okno...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor

Pane váš ton je naprosto zbytečný a můžete si ho odpustit.Ta mise byla velice důležitá přímo od císaře!A ted nevím o nic víc než vy!Vaše lod prominte mi mou drzost není vaše ale impéria a jeho nejvyššího velitele impérátora!
5eknu se zlostí v očích.Nejen že uráží mně ale ještě zpochybnuje císařovi rozhodnutí o mém velení!A pokračuji!
Jestli to je pro vás takové ponížení tak se omlouvám i za imperátora který nás tam poslal!!Vaše rozkazy neznám a nic mi donich není.Ale vím že váš úkol je mně tam dopravit a to je celé!Myslím že císař by neposílal celý ISD jen jako transport jistě tam bude pro vás nějaké upotřebení!
Krev mi vřela má výbušnost zase byla rychlejší než mozek!No co už je to venku!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Velitel se hbitě otočil,překvapilo tě to...
Vaše drzost je do nebe volající vojáku 3743,to co jste si nyní dovolil je už příliš,vězte že svůj rozkaz splním,ale varuji vás.Tímto jste u mne naprosto skončil.Když budete potřebovat nepošlu vám naprosto žádnou podporu,vy ignorante. A TEĎ JDĚTE, ODCHOD!!!
Velitel zněl velmi rozzuřeně...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor

Rozumím kapitáne.Můžu vám říct že to nebylo nic proti vám.Neudržel sem jazyk ale to je už jedno!Můžete my věřit že jsem stejně hrdý občan impéria jako vy,sem výbušný a mám co na srdci to na jazyku!Už i na akademii sem měl s tím problémy!Já jen pro osvětu!A prosím nechci aby tento rozhovor ovlivnil zbytek jednotky!Tak sbohem kapitáne a díky!

No to nedopadlo dobře.
Řeknu si když vyjdu z jeho kajuty ale co musím za svými muži!Až dojdu do kajut kde je můj tým tak jim řeknu!
Věřím vám a proto se vám svěřím!Pánové asi sem ted velice ohrozil naše životy a celou misi.Chci se vám omluvit.Měl sem trochu peprnější rozhovor s kapitánem!Omlouvám se vám!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Vojáci na tebe přímo zírali...
Co se stalo veliteli?...zeptal se Ekorr...
Ostatní se přidali v jeho otázce a s napětím čekali vysvětlení...
Nevěděl jsi kde začít...
To je fuk,jsme Ametystová pěst,jednotka A.R.C.,jsme elita Impéria!
Postavil se Leeto a hrdě pověděl...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor

díky Leeto.No abych odpověděl na vaši otázku tak mně pozval k sobě a ptal se Co se děje že sem byl tak rychle po jedné(sarkastický ton) celkem vydařené misi převelen do tohoto komanda!A že ho ponižuje nás transportovat!Tak sem mu odpověděl že nevím o nic víc než on a že je bych klidně letěl menší lodí než jeho když ho to ponižuje ale že je to rozkaz imperátora a s tím se musí smířit.To je tak zhruba vše chlapci!Pry nám neposkytne žádnou podporu odveze nás tam ale bez podpory!Opravdu se omlouvám
Sedím na sedačce s provinilým výrazem skoro se bojím pohlédnout svým mužům do tváře.Když vím že sem je možná odsoudil na smrt!Ta myšlenka mně užírala
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Všichni se na tebe dívali,pozorně jakoby čekali že ještě něco řekneš.Poněkolika úderech tvého srdce se podívali jeden na druhého a začali se smát...
Ha ha ha,my a podporu? Ha ha ha,to je vtip že jo?Ptal se Alas se zjevným pobavením...
My jsme A.R.C. hehe nepotřebujeme žádnou podporu!!!Odpověděl Gorme...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor

Dobře kluci mrzímně to ale stejně.Ale nechme to být.Ted letíme na stanici 2.třídy Morbus.Víc nevím uvidíme co z toho vyplyne!Sem zvědav co se bude dít!
Podívám se už o něco radostněji.Jsem rád že jim to nevadí!I když jejich nadšení nezdílím proto že vím že jestli se tím nechají unést může nás to stát životy!
Nezajdeme do jídelny na nějaké jídlo mám celkem hlad?Co Ametystová pěsti?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Dobrý nápad veliteli.Řekl Alas.Já jdu taky a já též.Odpověděli Jaden a Jarik.
Já půjdu do posilovny,ať tyhle dva bratry trošku posílím.Povídá Leeto a ukazuje své bicáky.
Úůh mrkni na moje,ty padavko!Připojil se Ralph...
Viděl jsi že ty dva to mají na dlouho a nebyl jsi sám...
Pojďme kluci ty to mají na dlouho,veliteli jdete taky?Ptal se Alas...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor


Jistě že jdu tohle bude trvat do rána!
Cesta probíhá jako vždy k turbovýtahům a pak do jídelny!Na chodbách je ralativní klid!KDyž dojdeme do jídelny dojdu si pro jídlo a jdu zabrat stůl počkám až přijde zbytek a zeptám se:
TAk co kluci kam myslíte že nás pošlou????
Podívám se na nně trochu zvědavým výrazem
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Chlapi se na tebe podívali překvapeným výrazem...
Nevím veliteli je to tajná mise,opravdu nevím kam nás pošlou,jedno je ale jasné.Jednotky A.R.C. mají ty nejtěžší úkoly a většinou taky ty poslední ve své kariéře.Odpověděl Alas,chlapci pouze souhlasně přikývli...
Takto jste seděli asi 2 hodiny,pak za tebou přišel mladý poručík...
Velitel 3743,máte se okamžitě připravit a naklusat ke kapitánovi do brýfingové haly.Okamžitě veliteli.S těmi slovy odchází...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“