Pomoc od Mandoloriánců (mise pro Jacena Sola) - převzal JL

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Potan

Pomoc od Mandoloriánců (mise pro Jacena Sola) - převzal JL

Příspěvek od Potan »

Období Začátku Vongské invaze
Yavin IV-Akademii jedi
Seděl jsi na židli před tebou za stolem stál mistr Skywalker.
Jacene, pošlu ti s mistrem Katarnem s důležitým úkolem na planetu Mandalore. Ve válce s Vongy potřebujeme každého spojence a Mandaloeiánci jsou pod vedením Bobby Fetta zase mocní jako dřív.
A navíc tu Vongy raky nevydí zrovna rádi.
Vydáš se na planetu s Katarnem vyjednat s nimi spojenectvý.
jen mně tak napadá, co výš o Mandoloriánských zvycích? aby nedošlo k nějakému společenskému nedorozumnění které by mohlo narušit vyjednávání?

Pak se posadil do židle a čekal na tvou odpověd

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Bohužel mistře Slywalkere o Mandalorianech nic nevím a ani v archívech jsem nic nenašel.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Akademii jedi
V tom případě musíš v archívech lépe zapátrat, až něco zjistíš vrat se

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Mandoloriáni. Jedni s nejlepších válečníků které galaxie kdy poznala. Již od
děctví byly mladí Mandoloriáni cvičení k boji díky čemuž byla Mandoloriánská armáda stejná ohromná
jako bojeschopná. Mandoloriány vedli snad již od samého vzniku galaxii války, pořád a pořád ale jejich touha
po boji se ji nakonec stala osudnou. Bojovaly na tolika místech najednou že se tím samy ničily, i když vyhrávaly
stráty spůsobené tolika válkamy se nedaly vracet a tak začal tento mocný a nezdolný národ postupně mizet kvůli své
vlastní bojechtivosti.
Mandoloriánská armáda byla velmi oraganizovaný celek. Vojáci byly dobře vyzbrojeni Blasterovýmy puškamy, vybročepelemy a oblečeni
v skvělích bitevních brněních.
V mandoloriánské armádě existovala slavná Supercomanda, jejímž členem byl i jeden s nejlepších lovců odmněn Jango fett.
který jako jeden z mála přežil masakr Supercomand na galidraanu. Vlastně díky Fettovy žije odkaz mandoloriánů
dál protože v každý s Klonových vojáků republiky má v sobě kus Mandoloriánce. To je vše co vím mistře.

Potan

Příspěvek od Potan »

---------
Tak a ted skus něco vlastními slovy

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Jsou velice dobrýmni vojáky ale zničila je jejich bojechtivost. Jejich armáda byla velice ukázněná a dobře organizovaná. Nejvýznámějším mandaloriancem byl Jango Fett.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Akademii jedi
A co výš o jejich zvycích a tradicích?

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Mistře bohužel jsem našel pouze jejich monarchii, v čele je vládce neboli monchar a pod ním je třeba stovka vůdců klanů. Omluvte mou nevědomost, ale mohl byste mě o nich říct více vy mistře?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Akademii jedi
Vládne jim Mandalor, což je takový vojendský vůdce.
Ten současný tě nebude mýt moc rád protože tvůj otec ho hodil do Sarlacca. Ted mně napadá. radši před nimi své jméno neříkej.
V bitevním brnění chodí i ženy, tak hlavně dbej na to abys nějakou ženu neoslovyl jako muže. Jinak neprojevuj navenek slabost a nenech se odnich buzerovat, roztrhaly by tě na kusy. No to je snad vše co potřebuješ. Nebo chceš snad vědět něco speciálního?

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Ne mistře to mi stačí.Víc vědět nepotřebuji

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Mistře kdy máme vyrazit?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Akademii jedi
Až budeš připraven, je to na tobě, ale měl bys co nejdřív

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Jsem připraven na cestu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Akademii jedi
V tom případě si zbal vše potřebné a sejdi se s Katarnem v hangáru

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Yavin IV
Jacen jde do svého pokoje a balí si své věci na cestu. Snad mám všechno a nebude mi nic chybět, no nic jdu za mistrem Katarnem at na mě dlouho nečeká. Jacen spěchá chodbou do hangáru, kde čeká mistr Katarn. Zdravím Vás mistře.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“