Pomoc od Mandoloriánců (mise pro Jacena Sola) - převzal JL

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár na Mandalore
Proč je tady tolik těch vojáků to je zase jedna z přivítacích ceremonií jako na
orbitě? Myslím, že bych se jich mohl zeptat kde bych mohl vyhledat nějáké Vongské velvyslanectví.
Jacen oslovuje jednoho z vojáků. Mohl bych se zeptat kde je tady nějáké Vongské velvyslanectví?

Potan

Příspěvek od Potan »

Hangár na Mandalore
Vojáci se nevěřícně na tebe podívali.
Děláš si snás srandu? Vonské velvyslanectvý? Nevym jak jinde v galaxii ale mi tady vongy nemáme. Proč se ptáš si snad Vongský špeh?

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár na Madaloru
Ne jenom se ptám jestli se tady nějácí nachází. Jacen se zamýšlí kde by mohl hledat, protože tuto planetu neznal byl tady trochu ztracený.
--------------------
Takže jsem si konečně prošel tvoji započatou misi a pohneme s ní kupředu. Jenom jedna věc na uvědomění - chceš mezi mandaloriany získat spojence proti vongům a ptáš se jich na vonské velvyslanectví ? Nevím jestli jsi to takhle opravdu myslel, ale při jednání s mandaloriany to není nejlepší nápad. Jordi

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár na Mandalore:
Jeden z mandalorianů vystoupí z řady a vytáhne proti tobě vibromeč.
Jsi si sem z nás přiletěl dělat srandu, nebo nás snad vyprovokovat ?! Co tu sakra vůbec chceš ?! Mluv, než tě rozsekám na kousky ... !
pronese výhružně a přijde ti, že všichni mandaloriani k tobě přistoupili o krok blíž a jsou připraveni k boji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár na Mandalore
Myslím, že tady není důvod k násilí a dá se to vyřešit pouze slovně a ne pomocí zbraní, za prvé omlouvám se, ale přeřekl jsem se, samozřejmě hledám vaše velvyslanectví nebo nějákého vůdce ze kterým bych mohl jednat. Pomužete ni ho najít?
Tak to jsem trochu přestřelil takhle se přeřeknout, snad mě neroztrhají na kusy vypadají hodně naštvaně.
----------------------------------
Omlouvám se hned z té první zprávy v téhle misy jsem špatně pochopil s kým mám vyjednat to příměří, není to tam dostatečně vysvětleno a bylo to zmatené tak jsem se v tom nevyznal.
Pokud mi chceš něco sdělit pod čarou, tak prosím používej jinou barvu než já.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár na Mandalore:
Mandalorian se na tebe zlostně díval a i přes jeho nasazenou helmu jsi vytušil, že ho to moc nepřesvědčilo.
To si myslíš, že tě rovnou pustíme k Mandaloremu ? Po tom co jsi nám tu předvedl za divadlo ?!
pronese zlostně, ale svoji čepel přecejenom skloní.
Řekni mi nějaký důvod, proč bych tě k němu měl pustit ?
pronese hrubě a vyčkává na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár na Mandalore
Zastupuji tady jedi, chci vyjednat spojenectví s naším řádem a vámi.
Odpověděl jsem a čekal na další jednání.









Aha to jsem nevěděl.[/u][/url]

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár na Mandalore:
Jedi ? Proč by se s námi měli chtít spolčovat ?
pronese už trochu méne ostřejším tónem mandalorian a ty koutkem oka postřehneš, že jeden z mandalorianů, který byl v popředí se teď dere ven z davu a odchází někam mimo prostory hangáru, zatímco mandalorian před tebou čeká na tvoji odpověď.

-----------------
Jeden detail, jednáš s hrdým národem válečníků a jedná jako zástupce řádu Jedi - ber tyto dva fakty v potaz a neustále je měj na paměti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár na Mandalore
Toto spojenectví by mohlo být výhodné pro obě strany jak z vojenského hlediska tak z obchodního. Z vojenského hlediska nám jde o hrozbu ze strany Vongů a z obchodního, máme hodně kontaktů v senátu i v celé republice, proto žádáme váš národ o spojenectví.
Odpověděl jsem s uctou v hlase.
Tito válečníci mě fascinují jakou mají disciplínu, jak umějí bojovat, jsou to opravdový válečníci , ikdyž někdy krutější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár na Mandalore:
Trpělivě čekáš co ti mandalorian odpoví a je vidět, že nad něčím přemýšlí. Po chvilce se vrátí, ten který před chvílí odešel a chvilku spolu mluví, zatímco ty tám s trpělivostí Jediho vyčkáváš rozhodnutí.
Dobře, Mandalore si přeje tě vidět osobně, ale o nic se nepokoušej, i když můžeš být Jedi, tak se tě mandaloriani jen tak neleknou.
odpoví hrubým tónem mandalorian a v davu mandalorianů se utvoří ulička. Před se tebe postaví ten, který na chvíli odběhl a naznačí ti, aby jsi ho následoval táborem. Měl jsi možnost zahlédnout tréninkový tábor, kde spolu několik mandalaroianů tvrdě bojovali a cvičili, až si obdivoval jejich disciplínu a morálku. Netrvalo dlouho a dovedli tě k mandaloremu - Bobbu Fettovi. Byli jste ve velké místnosti, kde na kraji byl bojový kruh a na levo stoli pro hostinu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Místnos v treningovém středisku, Mandalore
Velice mě těší mistře Fette, obdivuji váše treninkové metody a hlavně vaší armádu.
Řekl jsem slušně.
Jak jistě víte chci s vámi uzavřít spojenectví.
Nechal jsem slova rozplinout a čekal jsem co na to řekne Bobba Fett

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Bobba Fett si tě zvědavě prohlídne a poté se lehce ukloní.
Rád tě poznávám a jsem poctěn tvým obdivem, zvlášť pokud je od Jediho.

pronese zdvořile Fett a rukou ti naznačí, aby jsi se usadil na lavici u velkého stolu, zatímco se Fett usadil naproti.
Je pravda, že jsi Solo ?
zeptá se nejdřív.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Ano jsem mistře Fette.
Pronesl jsem trochu pochmurným tonem.
Jak vidím pokračujete s výcvikem velmi dobře jako kdysi váš otec a vidím, že jste opět stejně silní jako kdysi a zároven se omlouvám za incident v hangárů přijměte mou omluvu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Tady jsou incidenty na denním pořádku.
podotkne Bobba Fett a sundá si svoji oprýskanou helmu, která kdysi patřila jeho otci a ty jsi mohl zahlédnout i několik šedin ve vlasech tohoto slavného válečníka.
Takže předpokládám, že jsi synem mého dávného přítele Hana Sola, nebo je ta podobnost jmen čistě náhodná ? A jaký je tedy důvod tvého příletu.
zeptá se tě a čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Jsem syn Hana Solo, ale proč jsem tady. Řád mě vyslal abych s vámi vyjednal spojenectví proti Vongům. Co si o tom myslíte? Mohli bychom uzavřít spojenectví?
----------------------
Neboj se komentovat i to, že jsi něco řekl - třeba Ahoj ! řekl nadšeně, když ho potkal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“