Pomoc od Mandoloriánců (mise pro Jacena Sola) - převzal JL

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Tak až se budeš vracet, tak jej pozdravuj, že jsme se dlouho neviděli.
zašklebí se vesele Fett, ale jeho výraz zvážní.
Vongy ? Zatím jsme s nimi neměli problémy, ale řekl bych, že to je jenom otázka času, než dorazí i k nám. Ale nebude to tak jednoduché, protože jsou mandaloriané hrdý národ, musíš prokázat, že jsi hoden naší pomoci.
pronese Fett a s trpělivým výrazem na tváři čeká na odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Jistě znám váš národ, řekněme že se jedná o nějákou zkoušku? O co přesně půjde?
Odpověděl jsem trochu podezíravým tonem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Nedávno se nám ztratila jedna výzvědná skupina v blízké džungli. Naneštěstí nemám volné lidi, abych to prověřil a tahle skupina u sebe měla datapad s důležitými informacemi, které mají pro nás značnou cenu. Když ho získáš, tak pomůžu republice v boji proti Vongům.
odpoví ti Bobba Fett a ty však pocítíš v Síle jakési cuknutí, jako by neřekl úplně vše.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Jistě pomužu vám, ale cítím jako by jste mi neříkal vše. Není tady ještě něco co bych měl o tom vědět?
Podíval jsem se na Fetta co mi k tomu řekne.
Vypadá to že to nebude snadný ukol, ale nic jiného mi nezbývá, republuka potřebuje toto spojenectví.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Fett se na tebe vážně podivá trochu rozčileným výrazem, ale pak se usměje.
Buď je to tím, že jsi Solo, nebo že jsi Jedi.
pousměje se nakonec a narovná se.
Víme, že v té oblasti se vyskytuje nebezpečný tvor. Nejsem si jistí jménem, ale je hodně nebezpečný a domníváme se, že s tím má něco společného. ale to je vše, co vím. Jestli souhlasíš s úkolem, tak ti poskytnu průvodce až k místu, kde jsme přestali s hledáním.
odpoví vážně Fett a podí se na tebe v očekávání odpověďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Jistě zavedte mě tam.
Řekl jsem a následoval jsem určeného průvodce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mandaloriánský tábor, Mandalore:
Bobba Fett si nasadí helmu a ty ho následuješ ven z místnosti, kde si k sobě přivolá jednoho mandaloriance, který byl oblečený v tmavě modrém.
Za mnou.
pronese jenom stručně a vydáte se z tábora okolo dvojice stráží a zamíříte po cestě východně od tábora.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Mandalore
Šel jsem za svým průvodcem, zavedl mě na okraj džungle, chvíli se rozhlížel a pak zamířil směrem do džungle, šli jsme hlouběji a hlouběji a džungle byla temnější a temnější až se zničeho nic voják zastavil a já do něho málem narazil.Vypadalo to že jsem asi u cíle, byli tady nějáké trosky, ale nic víc. Čekal jsem jestli voják něco řekne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
Tady byli přepadeni. Dál už ale nejdu, mám své povinnosti v táboře.
pronese mandalorian, aby jsi v jeho hlase vycítil jakousi posvátnou úctu před tím, co přepadlo výpravu, jejíž trosky(většinou výbava, bedny s potravinami a podobně) byli všude okolo. Pečlivě jsi se rozhlédl a našel jsi stopy, které byli přes metr veliké. To co přepadlo tyhle mandaloriany muselo být hodně velké.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Mandalore
¨Voják odešel a já zůstal sám, chvíli jsem zkoumal trosky, ale nic víc jsem nenašel, tak jsem se vydal po stopách které byly přede mnou.
Vypadá to na nějákého rancora.
Pomyslel jsem si, stopy mě vedly dále do džungle až najednou jsem uslyšel nějéké temné zvuky jakoby praskaly kosti nebo něco takového.
Co to bylo sakra?
Zaklel jsem a pokračoval směrem, kde se ozval ten zvuk.
Na chvíli jsem se zastavil a snažil se okolí prozkoumat silou, najednou jsem ucítil záchěv v síle, cítil jsem něco velkého, zdálo se jakoby to zvíře bylo citlivé v síle, šel jsem dál až jsem narazil na jeskyni a kolem byli kosti, jak zvířecí tak lidské= a dokonce mandalorionské.
Myslím, že jsem u cíle.
Podíval jsem se dovnitř u viděl jsem.........

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
... tvé původní očekávání, kdy jsi tušil přítomnost Rancora, byla pohledem na zvíře ještě překonaná. To co jsi viděl nebyl Rancor, ale tvor, který byl ještě větší a možná mohl mít i cit pro Sílu. Chvilku si jej pozoroval a zvažoval, zda-li jsi jej už nikde nezahlédl. Vypadalo to, že právě večeří a radši jsi se ani nesnažil domýšlet, co je jeho dnešním úlovkem, ale jak jsi už před vchodem zjistil, tak se jedná o hodně statného masožravce, protože ani skupina mandalorianů se mu neubránila. Snažil jsi se od něj vypozorovat co nejvíc, ale nereagoval na žádné ponuknutí Silou. Všiml jdi di na jeho tvrdé kůži načernalá místa od mandaloriánský blasterů, což značilo že dost se tomuto tvorovi pod kůži nebude nic jednoduchého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Mandalore
Musí být hodně silný, jestli se ubránil blaterovým střelám. No nic zkusím uchvátit jeho pozornost.
Ponořil jsem se do síly a poté jsem uchytil kámen tak dvakrát větší než moje hlava a pomocí síly jsem ho hodil na záda toho stvoření.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
Tvor s sebou ošil a nečekaně rychle se k tobě otočil. Chvilku se opatrně rozhlížel a hledal odkud byl zasažen. Když nic nespatřil, protože jsi se dobře skryl, tak jsi zaregistroval, že najednou začal čichat a jeho hlava se pomalu natáčela směrem k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Mandalore
Zžehl jsem světelný meč a vyskočil z ukrytu, aby mě viděl. Hned jak jsem vyskiočil hodil jsem mu do tváře světelný meč.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
Tvor sklonil hlavu a čepel meče pouze sklouzla po jeho tvrdé kůži a zanechala tam podobnou stopu jako jsi předtím pozoroval po střelbě z blasterů. Poté se s nečekanou rychlostí rozběhne proti tobě, zatímco tvůj meč zůstane v prostoru za tvorem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“