Pomoc od Mandoloriánců (mise pro Jacena Sola) - převzal JL

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Kowman

Příspěvek od Kowman »

¨Džungle, Mandalore
Myslím, že takhle to nepůjde.
Přivolal jsem si sílu, svou sílu jsem vložil do rychlosti svého běhu, těsně před bestií jsem udělal dva kotouli a běžel za zvíře, kde jsem pomocí síly hledal svůj meč.
A už ho citím.
Ponořil jsem se do síly a přivolal si meč do své ruky, ale to už zvíře bylo skoro za mnou, naštěstí jsem uskočil, ale otřesy jsem ztratil půdu pod nohama, rychle jsem se zvedl a ukryl za stromem.
O něco se pokusím, snad to vyjde.
Schovával jsem se za stromem, potichu jsem ho prořízl, aby při přitlačení pomocí síly spadl, pak jsem opět uchopil kámen, vylezl z ukrytu a hodil kámen na zvíře, čekal jsem až mě spatří a pak jsem opět zalezl za strom, kde jsem vyčkával na vhodný okamžik, zvíře se blížilo a já se čím dál víc ponořoval do síly.
ted!!!!!!!!!!
Veškerou nashoromážděnou sílu jsem vypustil proti tomu stromu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
Strom spadl přesně na tvora, ale ten jej ze sebe setřásl, jakoby mu nic nebylo. Došlo ti že hrubou sílou tohto čtyřnohého živočicha jen tak nepřemůžeš. Ten teď stál a koukal, kam jsi se mu poděl. Rozhlížel se ze strany na stranu a přeslapoval, aby za chvilku začal znovu větřit tvůj pach.
Zatím jsi usilovně přemýšlel, jak na tohoto tvora vyzrát - džungle ti poskytla stromy, kameny a jiný porost. Sám tvor žije v jeskyňi. S sebou máš světelný meč, který se však také zatím neosvědčil a totéž jsi věděl i o blasteru. A navíc se ten tvor dokázal pohybovat značně rychle. Když jsi se zamyslel nad vzhledem, tak ti tak trochu připadal podobný Kraytskému drakovi z Tatooine, jenže tenhle měl o něco silnější kůži.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Mandalore
Možná kdybych mu mohl hodit něják hodit do pusy nějáký granát, přece jenom nebude mít uvnitř těla tak silnou vrstvu.
Koukal jsem po jeskyni jestli tam není nějáké vybavení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
Snažil jsi se dohlédnout do jeskyně, ale nespatřil jsi tam nic než zbytky různých živočichů(ostatky mandalorianů nevyjímaje) a kusy rozervaného brnění. Jenže nikde žádné zbraně ani nicjiného, takže jsi si odvodil, že ten tvor si sem svoji kořist pouze tahá.
Když jsi se ohlédl zpátky na tvora, tak ten už se díval tvým směrem a chystal se k útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Madalore
Už mě začínají opouštět nápady, možná bych mohl zkusit to samé s více stromama.
Vyhledal jsem část lesa kde byli stromy zhruba uspořádány dokolay bylo jich zhruba 6 a všechny jsem je prořízl. Poté jsem opět hodil po netvorovi kámen aby jsi mě všiml, když se tvor blížil schromaždoval jsem co nejvíc síly abych mohl zhodit všechny stromy, jakmile byl tvor uprostřed uchopil jsem všechny stromy a vynaložil jsem tolik síly až jsem se zapotácel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Džungle, Mandalore:
Na tvora se zkácelo několik velikých a mohutných stromů, které ho zavalili. Tvor se chvilku nehýbal, ale pak se stromy začali hýbat. Očividně ho to nezranilo, ale množství v sobě zaklíněných stromů ho prozatím chvilku drželo na místě, ale bylo ti hned jasné, že to nebude na dlouho. Vzpoměl jsi si, že vlastně hledáš jenom datapad, který měla mandaloriánská jednotka u sebe, ne ostatky týmu s kterým se už asi Bobba Fett rozloučil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Džungle, Bendelore
Tak rychle k jeskyni.
Utíkal jsem rychle k jeskyni, prohledal jsem zbytky z mandalorianů.
To je asi ono, jiný datapat tady není
našel jsem červený datapat, dal jsem si ho do kapsy, netvor už se hýbal čím dál víc tak jsem do běhu vložil sílu, rychle utíkal zpátky stejnou cestou jako sem, proběhl jsem kolem trosek a pak už jsem byl na konci džungle tak jsem se trochu uklidnil.
šel jsem rovnou za Fettem, před tréninkovým prostorem byli stráže.
Jdu za Bobou Fettem, mám pro něho věc kterou očekává.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vchod do tábora, Mandalore:
Mandalorian si tě prohlédnul a pak ustoupil, aby jsi mohl projít. Neobtěžoval se s tím, aby ti cokoliv řekl, předpokládajíc, že víš kam přesně jít a co dělat. Naštěstí jsi si cestu vesměs zapamatoval z dřívějška a šel jsi poměrně jistě. Cestou jsi mohl zahlédnout malé děti, jak je jejich mandalorianské matky učí základy bojového umění a moc se s nimi nešetří.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

výcvikový tábor, Madalore
Podivuhodné jak ty malé děti trenují a že dokonce i matky umí takhle bojovat, je to opravdu bojový národ a mě nepřestává udivovat.
Chvílí jsem se zastavil, ale pak jsem pokračoval dál chodbou, byla dokola a místnosti byli obou stranách střediska, došel jsem k uvítací místnosti, kde mě Fett přijal, a kousek od toho fett opět učil své vojáky. řekl jsem jednomu vojákovy at mi zavolá mistra Fetta, že pro něho něco mám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Voják došel k Fettovi a chvilku s ním hovořil. Fett poté ještě chvilku něco říkal, aby nakonec předal slovo někomu jinému a zamířil přímo k tobě.
Jsi zpátky poměrně brzy. Co jsi tedy objevil, Solo ?
zeptá se a gestem tě vybídne k posazení u stolu, poblíž kterého jsi doposud stál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Posadil jsem se a spustil.
Vím co vám zahnalo jednotku no řekněme odtáhlo, byla to nějáká příšera s tvrdöu kůží, která udrží i blasterové výstřely ale i světelný meč. ale podařilo se mi příšeru trochu zaměstnat tak jsem prohledal zbytky vaší jednotky a jediné co jsem našel byl tento datapad.
Podal jsem Fettovy datapad, který jsem našel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Fett převzal datapad a chvilku si prohlížel jeho obsah, aby jej potom odložil a upřel svůj pohled na tebe.
Říkáš velká čtyřnohá příšera s náramně tvrdou kůží ? Nic takového by tu žít nemělo, ledaže ...
pronese Fett a zasněně se zamyslí, zatímco ty zachováváš klidný pohled a trpělivost.
... ale přece není možné, aby to byl Mythosaur. Ti měli dávno vyhynout.
zamumlá si pro sebe Fett a vypadá zamyšleně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Takové zvíře jsem nikde neviděl ani v archívech ani mi o nich nokdo neříkal.
zamyslel jsem se.
Co ten datapad, je to ten co ste chtěl mistře Fette?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Datapad je v pořádku, za něj máš můj dík. Ale teď k tomu tvorovi, protože mě to hodně zajímá. Neměl na hlavě pod očima dva rohovité výrůstky ?
zeptá se Bobba Fett, ale ještě než tě nechá odpověď, pokračuje:
Mythosauři tu byli ještě před příchodem mých lidí a Mandalore první tyto živočichy nechal vyhladit. Jenom v povídkách se říká, že měli velikosti měst.
dodá Fett a tebe napadne jestli mandalorianci nemají rádi své epické příběhy o bitvách a dobrodružstvích.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
To opravdu nevím jestli měl nějáké růžky, ale velký byl možná větší něž rancor.
Zamyslel jsem se trochu, ale pak jsem zahnal své myšlenky a věnoval se důležitějším věcem.
Prominte mistře Fette, ale váš datapad jsem vám donesl mohli bychom so ještě promluvit o uzavření našeho spojenectví?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“