Ariana Rey (Merthor)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Ariana Rey (Merthor)

Příspěvek od Hayasan »

Jméno: Ariana Rey
Rasa: lidská
Titul: padawan
Věk: 15 let

Historie: Ari přišla do řádu ve věku pěti let a ihned se začala projevovat jako extrémně snaživá dívka. Občas to s tou snahou až přeháněla a uchylovala se k napomínání a žalovaní na své spolužáky. Je jasné, že ji za to ostatní younglingové neměli moc rádi a občas jí prováděli různé naschvály. Vznikaly z toho dětské třenice a hašteření, které byly ve své podstatě naprosto zbytečné.
V průběhu času si ale Ariana pár přátel našla. Nebylo jich mnoho, ale o to víc k nim tíhla. Tedy až do jisté události, díky které se uzavřela a na její tváři se usadil věčně podmračený výraz, který jen občas vystřídala výrazem neutrálním. A úsměv? Tak ten už půl roku nikdo neviděl, protože dnešním dnem je to přesně půl roku, co tragicky zahynul její mistr. Nenašlo se ani jeho tělo. Ariana přežila jen díky tomu, že mise byla označena za příliš nebezpečnou pro tehdy čtrnáctiletou padawanku, takže zůstala v Chrámě.
Aktuálně je bez mistra, tvrdě trénuje a snaží se tak nějak sama fungovat. Se smrtí svého prvního učitele se už částečně vyrovnala. Stala se velmi samostatnou, do jisté míry i trošku vzpurnou a změnil se i její styl boje se světelným mečem. Ze spíše defensivního stylu přešla na poměrně agresivní. A velmi jí vadí, že se nenalezlo tělo mistra a nikdo jí není schopen (nebo ochoten) odpovědět na to, co se tehdy pokazilo a proč je její mistr mrtev.

Povaha: Věčně bez nálady. Je zaměřená pouze na trénink a odmítá komunikovat se svými (bývalými?) kamarády. Vlastně (pokud nemusí) nebaví se vůbec s nikým. Volný čas tráví buď studiem, tréninkem, nebo pokusy o meditaci, protože s meditací má od smrti svého bývalého mistra dost velký problém. Stala se také dost ironickou, odsekává a na mistry je drzá, což před tou tragickou událostí nebývala. Ale své povinnosti si plní naprosto precizně, v případě potřeby se neštítí jakékoliv práce a kdyby přišlo na věc, byla by ochotná vždy pomoci. Je ještě třeba říct, že vyloženě vztek v sobě nemá. Spíš se jen zlobí za minimum informací, které dostala a také pociťuje zklamání. Jen by uvítala nového mistra, který by dal jejímu snažení nějaký směr.
Ariana není zbrklá a tam, kde jiní padawani ztrácejí pevnou půdu pod nohama, ona dokáže zachovat chladnou hlavu. Její původní poslušnost a bezproblémovost se za toho půl roku bez vedení mistra změnila v jistou svéhlavost. Na názor ostatních moc nedá a dělá to, co sama považuje za správné.
Na pubertální zábavy ji moc neužije. Nedokáže se už smát hloupostem. Dokonce už ani nedonáší na ostatní. Jsou jí totiž tak nějak ukradení. Má svých starostí a problémů dost.
Také zkouší lhát, obcházet mistry, občas se vzpouzí autoritám... což jsou další, nové rysy její povahy, které rozhodně nejsou chválihodné. Ale v momentě, kdy si myslí, že ji v Chrámu nikdo nechápe... Ale je pravdou, že svých činů i slov lituje, když je jasné, že to nějakým způsobem hodně přestřelila.
Přes všechny své problémy, které si i sama nadělá, nezapomíná na svého bývalého mistra.

Vzhled: blonďatá dívka menšího vzrůstu. Blankytně modré oči spolu se symetrickým obličejem z ní dělají nádhernou mladou dámu. Jen ten výraz tváře jí to tak trošku kazí.

Schopnosti: průměrná ve všem. V ničem sice přímo nevyniká, ale ani nezaostává.
Styl boje: soresu + ataru
Poznámky: timeline ani jména přátel či jejich rasa nejsou důležitá. To samé platí pro Ariana bývalého mistra.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Ariana Rey (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Výcvik na základě domluvy a povolení od Jordiho Je zde: viewtopic.php?f=23&p=75319#p75319
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Odpovědět

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“