Haruno Mokuton

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kurosaki Ichigo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 13.1.2010 11:10:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Haruno Mokuton

Příspěvek od Kurosaki Ichigo »

Jméno: Haruno Mokuton


Titul: Padawan


Rasa: Člověk, žena


Planeta narození: Crettola


Životopis postavy:

Narození:
laboratoře vojenského genetického výzkumu na planetě Crettola

Vznikla jsem jako vzorek výzkumu zabývajícím se vývojem tělesně dokonalých vojáků. Cílem výzkumu a vývoje bylo stvořit dokonalé vojáky obdařené velkou sílou, obratností, rychlostí, inteligencí a vyšší citlivostí na Sílu. Všichni jsme byli vytvořeni genetickým inženýrstvím. Měli jsme co do vzhledu stejná těla jako obyčejní lidé. Vypadám jako obyčejný člověk. Ale narozdíl od obyčejných lidí mám ne 23 párů chromozomů, ale 28 párů chromozomů. Mám navíc 7, 11, 13, 17 a 21. Tyto chromozomy navíc nesou další části kódu. A ty vytvářejí další geny. Fyzickou sílu, rychlost, reflexy, inteligenci, odolnost a vnímavost k Síle. Bohužel v mém genu se objevili nějaké defekty a to zapříčilo vytvoření syndromu X. Z toho důvodu jsem byla vyloučena jako chybný exemplář a dána do dětského domova. Celý výzkumný projekt byl 12 let po mém přijetí k rytířům ukončen kvůli neuspokojujícím výsledkům a všechny vytvořené exempláře byli poslány do ústavů. Důvod ukončení byl ten, že se u většiny exemplářů v době puberty začaly objevovat psychotické stavy. Od paranoii, přes sebezničující komplexy až po sebevražedné sklony. Bohužel nebylo možno vysvětlit, jestli to má za následek manipulace s DNA a tudíž nějaká chyba v deoxyribonukleové kyselině, nebo prostředí, ve kterém exempláře vyrůstali. Protože se jednalo o výzkum soukromé společnosti, která po ukončení projektu zničila všechna data, tak neexistuje v oficiálních datech záznam o mém původu. Pečovatelky mi dali jméno Haruno Mokuton a já nemám žádné povědomí o mém původu.

V dětském domově si mě v mých pěti letech všiml mistr Jedi, jenž tam byl akorát na návštěvě. Okamžitě si všiml mého talentu na Sílu a rozhodl se, že si mě vezme do akademie na Coruscantu, kde jsem od té doby cvičen a umění rytířů Jedi.

Barva čepele: azurově modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti: Vysoké skoky, cit pro užití Síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem),vysoká rychlost a reflexy, extrémní inteligence, taktické schopnosti

Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi, rychlost, skok

Poznámky: Středně vysoká žena vážící kolem 75 kilogramů. Tmavě hnědé vlasy, hnědé oči kulatá tvář.
Povaha: inteligentní, svéhlavá, mírně sebestředná a arogantní

Poznámka: do akademie jsem byla přijata v pěti letech, 15 let před začátkem mandalorianských válek.
Nyní je mi 18 let
Nemoc, genetický problém-syndrom X
Vysoká znalost techniky(hlavně odbornice na motory, AI a astronavigaci.)
Naposledy upravil(a) Kurosaki Ichigo dne 24.2.2010 09:11:56, celkem upraveno 1 x.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Myslím, že je vše v pořádku. Teď k otázkám a textu.

1. - Kolik můžeš mít postav v jednom období?
2. - Můžeš na fórum propagovat reklamy?
3. - Co se stane, když budeš spamovat, urážet ostatní hráče, moderátory apod.?

A text.

Coruscant, chrám.
Seděla si vedle kašny ze které srčela voda. Potichu sis řekla.
Ach, kdy už konečně půjdu do akce.
Poté přišel tvůj mistr a řekl.
Zdravím tě, můj padawane.

Uživatelský avatar
Kurosaki Ichigo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 13.1.2010 11:10:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Kurosaki Ichigo »

Ad1: jen jeden
Ad2: ne
Ad3: našel jsem, že to není povoleno, ale co se stane, to ne. No, já bych hodnotil podle závažnosti, někdy jen zablokování možnosti psaní, tzv. bobr, jindy smazání a zablokování ip.

[u]Coruscant, chrám.[/u]
Seděla si vedle kašny ze které srčela voda. Potichu sis řekla.
[i]Ach, kdy už konečně půjdu do akce.[/i]
Poté přišel tvůj mistr a řekl.
[b]Zdravím tě, můj padawane.[/b]


A také mám otázku.
Ty víš, co je to syndrom X?

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Zdá se že to je správně. Jinak je to něco že dotyčný musí jíst aspoň 5x denně, nekouří, nepije, nemá nadváhu apod..?

Uživatelský avatar
Kurosaki Ichigo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 13.1.2010 11:10:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Kurosaki Ichigo »

[quote="Darth Revan"]Zdá se že to je správně. Jinak je to něco že dotyčný musí jíst aspoň 5x denně, nekouří, nepije, nemá nadváhu apod..?[/quote]

nO, spíš naopak. Značná nadváha jde jedním z příznaků, jak jsem četl. Jde tam o to, že je to přesně opačné oproti cukrovce. Když má člověk sybdrom X, tak není schopen zpracovat inzulin a ten se mu hromadí v krvi. A nadměrné množství inzulinu způsobuje problémy. Jeden z nich je třeba náchylnost na infartky při velké fyzické námaze.

A proto jsem to sem dal, abych neměl jen výhody, ale i nějaké zápory. Toho můžeš pěkně využít.:D

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Fajn, výcvik čekej buď dnes večer nebo zítra dopoledne. Zatím se připrav, nebudu tě nějak šetřit :P.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“