Gareth Faarhen [Gwendolin]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Zakantos
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 25.8.2013 19:29:47
Bydliště: DC
Kontaktovat uživatele:

Gareth Faarhen [Gwendolin]

Příspěvek od Zakantos »

Obecné informace

Jméno: Gareth Faarhen
Přezdívka: Gar
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Datum narození: 3986 BBY
Aktuální věk: 18 let
Planeta narození: Corellia

Životopis

Gar se narodil na Corelii Teyně a Laemovi Faarhenovým jako první ze tří dětí. V jeho prvním roce se narodila jeho starší sestra Vena a v jeho třetím roce pak mladší sestra Reya.
Jeho mladá léta jsou poznamenána zlobením jeho dvou sester, které i přesto, že je miloval víc než cokoliv jiného, neustále provokoval a trápil. Pravda je, že nikdo jiný se na ně nesměl ani křivě podívat, jinak by dostal pořádný nářez. Mnoho jeho přátel, kteří jeho sestry zkusili trápit, zjistilo, že naštvat Gara se skutečně nevyplácí.

Mezi důležité události lze bezesporu započítat zisk velké jizvy na pravém stehně, kterou mu způsobil energodržák kluzáku jeho otce Laema, který byl jedním z průměrných kluzákových závodníků na Corellii. Na druhou stranu, prostředí, ve kterém vyrůstal (kluzáky, stroje a celkově motory), mu zajistilo základní průpravu v pilotáži a v technice. Díky tomu, že projevil nadání pro učení a vzdělávání, ho otec učil již od útlého věku pilotáž a ovládání kluzáků. Též ho seznámil se základy techniky. Bohužel, více toho nestihl. Staly se totiž hned dvě události.

První z nich byla údajná smrt jeho otce. Bylo to po Garových pátých narozeninách, kdy se jeho otec vydal na Rendili, kde ten rok pořádali velký turnaj pro amatérské závodníky kluzáků. Naneštěstí, během jeho cesty byla jeho loď přepadena neznámými piráty a od té doby o něm nikdo nic neslyšel. Corellianské úřady ho prohlásili za mrtvého, ale Gar v srdci cítil, že jeho otec přežil, ať se s ním již stalo cokoliv.

Druhá událost následovala brzo po té první. Mistr Jedi Dael Runami, který vyšetřoval zmizení lodi, na které cestoval i jeho otec, se zastavil u jeho matky, aby se jí na otce vyptal a zjistil případně další podrobnosti, které by mohli být důvodem útoku pirátů. A během této návštěvy si všiml i mladého Gara. Mistr Jedi si samozřejmě všiml Síly, která z mladého chlapce vyzařovala, a ihned rozpoznal jeho potenciál.

Netrvalo dlouho a mladý Gar byl přijat do chrámu Jedi na Coruscantu. Za tím vším byl samozřejmě Runami. Ten se ho jakožto mistr Jedi ujal a mladý padawan pod ním nastoupil svůj výcvik v rytíře Jedi.
Výcvik byl intenzivní a společně mistrem Runamim procestoval velkou část jádra a kolonií Republiky, kde poznal mnoho národů, kultur a ras. Bohužel, nikdy ho cesta nezavedla zpět na Corellii. Nikdy už neviděl svou matku a své dvě sestry. Z počátku toho litoval, ale Mistr do něj úspěšně vtloukl znalosti kodexu Jedi, včetně nutnosti potlačovat a nepoddávat se emocím.

To se změnilo v jeho sedmnáctém roce. Ač se mistr sebevíc snažil, zpráva si k němu cestu nakonec přeci jen našla. Zpráva, ve které se dozvěděl o únosu své sestry Veny. Prý byla právě na cestě na Alderaan, kde měl otec příbuzné, se kterými se chtěla sejít, když byla její loď přepadena a posádka buď zabita, či unesena. Pravděpodobně jí prodali někam do otroctví jako mladou společnici. S ohledem na Garovu minulost (zmizení/únos otce a jeho blízký protekcionistický vztah k sestře) ho to dosti poznamenalo. Nejdříve mistr Runami a později i rada mu zakázali vyhledávat svou sestru. Prý se po ní podívají jiní. Prý je příliš citově zainteresován. Garovi to připadalo jako podlá zrada. Nic na sobě však nedával znát. Snažil se ze všech sil ovládat svůj hněv vůči pirátům, radě i mistrovi. Ze všech sil se snažil potlačit své emoce a věřil, že rada splní svůj slib a jeho sestru najde. Bohužel, jak mu mistr čas od času připomínal, galaxie je příliš veliká s desítkami tisíc světů. A Vena může být na jakémkoliv z nich.

Garem tyto životní zkušenosti otřásli. Stejně tak jeho víře v radu a spravedlnost Republiky. Prozatím však zůstal věren kodexu i řádu. I když jeho věrnost má dosti narušené základy.


Charakter
Gar byl odmala dosti problémový. Jeho rošťácké kousky a touha poznávat a učit se projevovali na intenzitě jeho vzdělávání. Ať již doma od otce a matky, tak i v řádu Jedi. Od mala byl dosti temperamentní a ke klidu měl daleko, mistr Runami v něj však věřil a Garovo odhodlání mu dalo brzy za pravdu. Když se do něčeho zakousl, či po něčem toužil, nevzdával se. A v rámci učení v řádu Jedi se snažil být skutečným členem řádu, který se do puntíku řídí kodexem. Potlačoval emoce a snažil se udržet vnitřní klid, aby byl v souznění se silou.
Uvnitř, skryto v jeho nitru, však přetrvávala jeho raná zkušenost a odhodlání najít otce. Tyto udušené a hluboko schované emoce a hněv se začaly vynořovat po únosu jeho sestry. Jako kdyby síla nechtěla, aby byl klidný. Nejdříve otec a později jeho sestra. Navíc se stejnými osudy (sestra unesena a otec nejspíš taky). To pokládal za víc než jen znamení.


Boj a schopnosti

Barva čepele: Modrá
Světelný meč: Jeden jedno-čepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Soresu, též základy Niman a Juyo (v těch se však teprve zdokonaluje)

Schopnosti:
Silové: Vycítění Síly, telekineze, Skok, Zamaskování, Silové chápání, Léčení, Omráčení, Přesvědčení – Pokud bude třeba, upravím dle potřeb (kdyby bylo málo, či moc)
Mimo-silové: Základy pilotáže a techniky (jen hrubé základy), Dobré reflexy, Rychle se učí

Schopnosti jako Jedi: Pokročilá telekineze, pokročilé zamaskování, bitevní meditace, telepatie + Pokud se během hry naučí nějaké techniky temné strany, nebude proti.
– Pokud bude třeba, upravím dle potřeb (kdyby bylo málo, či moc)

Vzhled
Gar je vysoký a na svůj věk i statný mladík. Intenzivní a tvrdý výcvik se na jeho fyzických schopnostech bezpochyby dobře projevil. Není to sice žádný kulturista, ale svalstvo, které má, je pevné a zocelené. Rysy tváře má ostré a výrazné. Tmavě černé oči v kombinaci se stejně zabarveným a neupraveným (rozčepýřeným) účesem, jsou kontrastem k jeho světlé pleti. Celkově od pohledu vypadá spíše na rošťáka, než na úctyhodného člena řádu Jedi, což slýchá docela často.
Na těle má též dvě znamení, která ho odlišují od ostatních. Prvním je malé tetování na levém rameni. Má ho od narození a jedná se o rodinný symbol, letícího orla vyvedeného v tmavé modři. Druhým znamením je pak dlouhá jizva na pravém stehně, kterou si způsobil jako malý, když se přiblížil k energodržákům otcova kluzáku.


Dodatky
Odhadovaná četnost hraní: Pravděpodobně denně (s občasnými výjimkami)
Kontakt: Icq: 292 105 580

Poznámky: Pokud by cokoliv nevyhovovalo, či pokud by byly nějaké nesrovnalosti, stačí říct. Klidně se přizpůsobím.
Doufám, že není problém hrát padawana, který se dostal myšlenkami na "scestí". Mám rád takové "Revanovské typy", které začínali ve světle, ale ocitli se v šedé zóně a postupně temněli. Případně se později navrátili zpět na světlo atd. To má šťávu.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Gareth Faarhen

Příspěvek od Gwendolin »

"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“