Drew Sinite [Zakantos]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Drew Sinite [Zakantos]

Příspěvek od lemon »

Jméno:
Drew Sinite

Titul:
Padawan

Rasa:
Člověk

Planeta narození:
Corellia

Životopis postavy:
Drew se narodil do poměrně obyčejné rodiny republikových loajalistů na planetě Corellia. Otec slouží v republikové armádě jako velitel bezpečnosti jedné z malých, méně významných vojenských základen roztroušených po Corellii. Matka je diplomatkou na místním republikovém zastupitelství. Od obou rodičů zdědil jejich hlavní povahové a fyzické rysy, od otce tedy nadání pro boj a od matky výřečnost a cit pro diplomatická řešení.

Když mu bylo pět let, nacházela se tou dobou na Corellii skupina rytířů Jedi, jenž zde byli za účelem jednání se zbrojovkami a loděnicemi o výrobě zbraní a vesmírných křižníků. U jednání byla přítomna i Drewova matka, jakožto civilní zástupkyně Republiky. Několik Jediů je následně po jednání navštívili u Drewa doma, aby ještě s jeho matkou prodiskutovali pracovní záležitosti. Osud tomu chtěl, aby se u jejich rozpravy nachomýtnul i malý Drew. Když ho rytíři Jedi zpozorovali, bylo jasné, že na Corellii už moc dlouho nepobude.

Jako youngling nijak nevybočoval z řady ostatních mladých Jediů, ačkoliv již v tomto raném věku bylo možné zpozorovat jeho diplomatické nadání, kdy se iniciativně snažil řešit konflikty mezi ostatním způsobem „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“.

Jen co dosáhl věku a výšky dostatečné k tomu, aby viděl ven z kokpitu, naučil se létat s nejrůznějšími stroji. Vždy ho fascinovala volnost, kterou pociťoval při létání, jen tehdy si konečně připadal ničím neomezovaný.

Své letecké schopnosti již zužitkoval při několika nepříliš významných misích, kdy měl za úkol společně s dalšími rytíři Jedi doprovázet obchodní a konzulární lodě.

Povaha:
Drew je jednoznačným realistou a pragmatikem, sází tedy především na osvědčené postupy a technologie, ačkoliv se vyloženě nebrání novým věcem – jen těm léty ověřeným podstatně víc důvěřuje. Je také spolehlivý a ochotný naslouchat druhým, vyřčená tajemství jsou u něj v bezpečí.

Odvrácenou stranou jeho povahy je nepřílišná vlídnost vůči nelidským rasám, zejména těm hmyzím a bizarně vypadajícím (z pohledu člověka), což je značným kontrastem k jeho diplomatickým schopnostem. Tento neduh se snaží ze všech sil potlačit, když už ne přímo odstranit, přestože mu to mnohdy nevychází tak, jak by si představoval.

Barva čepele:
Modrá, jeho přáním je najít permafrost krystal

Světelný meč:
Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem:
Soresu, Makashi

Schopnosti:
Telekineze, zvýšená rychlost, mírně pokročilé pilotování, strategické myšlení

Schopnosti jako rytíř Jedi:
Telepatie, pokročilá telekineze, ovlivňování mysli

Vzhled, poznámky:
Středně vysoký s tmavě hnědými vlasy a ostřejšími rysy, jímž dominují modré oči a trochu delší rovný nos.

Rozsah znalostí o SW:
Stará a nová trilogie, The Clone Wars, Mysteries of the Sith, Shadows of the Empire, Rogue Squadron, Jedi Academy, Jedi Outcast, Empire at War, Battlefront 1 + 2, Force Unleashed, KoTOR 1 + 2, TOR a další

Odhadovaná častost hraní:
Denně, v nejhorším případě týdně

Kontakt: PM
Obrázek
„Who controls the past controls the future; who controls the present controls the past.“
― George Orwell, 1984


Uživatelský avatar
Zakantos
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 25.8.2013 19:29:47
Bydliště: DC
Kontaktovat uživatele:

Re: Drew Sinite

Příspěvek od Zakantos »

Ok, takže si tě beru pod svá křídla. Výcvik ti založím během pár dní (možná už dnes, záleží na múze). Snad nám to spolu půjde. ;)

Uživatelský avatar
Zakantos
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 25.8.2013 19:29:47
Bydliště: DC
Kontaktovat uživatele:

Re: Drew Sinite [Zakantos]

Příspěvek od Zakantos »

Výcvik založen :)

Kód: Vybrat vše

http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4156
LOCK

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“