Ari Drake (Zakantos)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Ari Drake (Zakantos)

Příspěvek od Elinor Rahl »

když byl tedy Alister odsouzen k odputování do projektů...

Jméno: Ari Drake
Titul: padawan/učedník
Rasa: člověk
Planeta narození: Coruscant

Životopis:

Začátek? – Jedno z největších klišé, co v řádu existují. Rytíř Jedi si při misi do spodních pater všiml dítěte, z kterého vyzařovala Síla, což vedlo k tomu, že již zmíněné dítě dostalo šanci na lepší život. Dobrá fráze, za kterou se schová leccos.
Rodina – několik střípků, z nichž většinu bych radši dostal z hlavy a není jak. Tečka.
Ulice. Co to v spodních patrech znamená pro dítě, lépe neřešit. Drobné krádeže, rvačky, život ve smečce, protože sám za sebe nikdo nezmůže nic, schovávání se, strach… a jedno poněkud „fatální“ přecenění vlastních schopností.
Takže ano. Mistr Wynfor mě vytáhl ze sraček. Nevím, jakým zázrakem vyargumentoval, že z osmiletého spratka z ulice, co se ho pokusil okrást, by mohl být dobrý rytíř Jedi.

Život v chrámu… Fungovalo to tam jinak. Jiné prostředí, jiná pravidla, zdánlivě hloupá. Zvyknout si byl problém a zapadnout nějakou dobu trvalo. Na druhou stranu, většinou jsem se snažil. A chápal dost rychle, aby se mi podařilo v průběhu roku srovnat krok s většinou younglingů. Prý kombinace nadání a soustředěnosti na výuku. Možná. Nebo se o mě jenom někdo staral.

Nejlepší den mého života číslo jedna – když jsem se stal Wynforovým padawanem.
Nejlepší den mého života číslo dva – poprvé na misi v terénu s mistrem.
Tolik k padawanskému výcviku. Bylo to skvělé. Mít rodinu. Někam patřit. Učit se nové věci. Dělat věci, o kterých se dalo věřit, že mají smysl. Někdy mezi tím se Revan s Malakem vrátili z neznámých oblastí a začala válka. S mistrem Wynforem jsme dost času trávili poblíž fronty, protože to bylo potřeba. Začínal jsem mít pocit, že klasické postupy nestačí, nepřítel je stejně nedodržuje a když je dodržujeme my, vykládá si to jako slabost.
Pak přišel Mirial. Tečka. Vlastně spíš poučení „milé děti, nevěnujte se duelům se sithčátky na můstku lodi, který je pod palbou, mohlo by se vám to nevyplatit, radši zamiřte k záchrannému modulu“.
Bitvu o Mirial Republika prohrála, já zjistil, jaké je to skoro umřít, a v průběhu následujícího roku si to ještě několikrát zopakoval. Se všemi bonusy, co k tomu mohla přidat sithská základna na Malachoru V. Tolik k Trayus Academy.

Doplnění životopisu:
1. Ari je na temné straně. Pravděpodobně už permanentně.
2. V zásadě se dá říct, že má za sebou převýchovu jako takovou (v některých ohledech úspěšně, v jiných ne tolik) a v současnosti prochází sithským výcvikem. Trayus Academy se na něm ale dost podepsalo.
3. Otázka loajality a cílů do budoucna: zdrhnout a „vrátít se domů“ – tak nějak si uvědomuje, že to nebude pořádně možné, ale tohle jej tak nějak drží na nohách.
4. Pokud by mělo jít o upřesnění biologické rodiny: biologický otec se omezil výhradně na genetický vklad a dál se nestaral (a vzhledem k tomu, že se jednalo o lovce odměn, lze odhadnout, co za dispozice po něm asi tak Ari podědil), matka závislá na drogách, občasné výchovné intervence prarodičů, kteří to mysleli dobře, ale většinou to dopadalo v duchu „škoda rány, která padne vedle“ dost špatně a nakonec se přestali starat úplně.

Světelný meč: původní světelný meč se žlutým krystalem měl naposledy během duelu na můstku a od té doby ho ani neviděl. Jestli se mezitím dostal k jinému světelnému meči, je věcí vůle moderátorské…
Záložní zbraň: obecná poznámka – na Jediho poněkud nezvykle má Ari velmi dobrý vztah ke střelným a chladným zbraním, oboje je provázené něčím, co se dá nazvat přirozeným talentem.
Styl boje se světelným mečem: niman, makashi

Schopnosti v Síle (současné i budoucí):
Zrychlení(Force Speed) - Umožní uživateli zrychlit svůj ohyb vůči okolí, míra zrychlení a doby jeho udržení záviselo na schopnostech uživatele
Tělo Síly(Force Body) - Je to technika umožňující využít vlastní životní sílu pro posílení vlastního využití Síly, nevýhodou je vlastní fyzické oslabení uživatele v momentu užití a i poté
Proklouznutí(Force Flash) - Jednalo se o schopnost dočasně na chvilku ochromit elektronické bezpečnostní zařízení(holokamery), aby uživatel mohl proklouznout neviděn, zatímco u kamery dojde k minoritní dočasné poruše
Bojová předvídavost(Battle Precognition) - Schopnost uživatele předvídat soupeřovo pděry během vzájemného souboje a tím zlepšovat svůj reakční čas, ale hlavně efektivně se ubránit a posléze zaútočit
Štěpný bod(Shatterpoint) - Vzácná schopnost, která umožňovala uživateli vidět místo v událostech, situacích, které vede k výsledku dané situace(jestli dopadne takhle nebo jinak), lehčí verzí byla schopnost vidět slabé místo v objektu, jehož zásahem pomocí Síly se objekt rozpadne nebo zničí

Vzhledem k relativně „pozdějšímu“ zahájení výcviku zacházení se Silou pro něj není úplně nejsamozřejmější používání telekineze a forem naní založených – naopak mu lépe jdou věci, které jsou zaměřené na něj jako na osobu a vyžadují „vnitřní převod a soustředění“ (třeba ta bojová předvídavost, zrychlení…).

Ostatní schopnosti:
- Vyšetřovatelské skilly
- Nadšení pro technologie typu „jak se co dává dohromady“
- Vztah k chladným a střelným zbraním
- Na Jediho nadstandardní vztah k zabezpečení a elektronickým systémům – tohle jej bavilo od doby, co do toho mohl strkat trochu víc nos, a bezpečnostní systémy chrámu o tom ví svoje.

Poznámky:
Vzhled: vysoký cca 180 cm, černé vlasy,modré oči, ve tváři poměrně ostré rysy
Povaha:
Před Trayus Academy – navenek trochu rezervovaný, ale pod touhle slupkou se schovávalo neuvěřitelné množství zapálení pro věc, oddanosti k přátelům, radosti ze života. V určitém ohledu šlo o něco, co si pěstoval jako protiváhu šrámů z raného dětství. Trochu střelený a trochu cynický smysl pro humor. Tvrdohlavý víc, než by mohlo být zdrávo, člověk, který nemá z temnoty a nebezpečí respekt, který se dokáže smrti do tváře usmát – a následně ji aspoň zkusit nakopnout do citlivých partií.
Trayus Academy – „co všechno se dá z člověka vymlátit, pokud na to máte dost času a vybavení“. Ne že by se Ari zlomil úplně. Jen se změnil a to hodně. Šrámy jsou přítomné, opravdu bolí, objevily se nové. Snaží se s tím prát, ale hlavně ze setrvačnosti. Popravdě, setrvačnost je nejlepší popis toho, jak funguje. Střelenosti a humoru jako takového ubylo, zůstala trocha toho černého na dně a ze zbytku se stal cynismus. A přibyla celá smečka pocitů, s kterými si tak docela neví rady, třeba dojem, že po něm nezůstalo ani prázdné místo, že nikomu nestál ani za to, aby se jej pokusil zachránit, že ho všichni, na kterých mu záleželo, s naprostou snadností odepsali. Z temnoty a nebezpečí stále nemá respekt,jaký by byl patrně žádoucí – protože nic horšího mu podle jeho názoru už nikdo a nic nemůže udělat.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Zakantos
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 25.8.2013 19:29:47
Bydliště: DC
Kontaktovat uživatele:

Re: Ari Drake (Zakantos)

Příspěvek od Zakantos »

Výcvik založen. Snad bude vyhovovat trochu svéráznější přístup ;)

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4181

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“