Přihláška Levin Nomohawk

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Farfly
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 11.10.2013 19:11:03

Přihláška Levin Nomohawk

Příspěvek od Farfly »

Jméno: Levin Nomohawk

Povolání: Sith

Rasa: Člověk

Planeta narození: Dromund Kaas

Životopis postavy: Narodil jsem se na Dromund Kaas roku 3621 BBY. V té době to byla centrála Sithského impéria, tudíž mé povolání bylo takřka jasné od mala. Žil jsem v prosté rodině. Otec byl dělník, který pracoval tvrdě každý den, aby dostával prémie a matka pracovala jako barmanka v jedném menším baru ve městě. Bydleli jsme v menším bytě na okraji města. Na dětství si moc nevzpomínám, jelikož je to dlouho. Jako malý jsem měl být později vojákem, ale ve věku osmi let jsem objevil své schopnosti používat sílu, když jsem vztekem uškrtil svého kamaráda přímo uprostřed ulice. Jelikož tvrdé sithské zákony uplatňují za zabití kohokoliv na jejich planetě trest smrti tak v tento okamžik by byl můj život rychle u konce. Ovšem doslechl se o tom jeden ze sithských mistrů, kteří samozřejmě mají větší slovo. Zrušil můj trest smrti a odvedl si mě na Korriban, kde jsem byl pomalu vycvičován k umění sithů. Učil jsem se rozvíjet svou sílu, naučil jsem se techniky boje se světelným mečem a dělal jsem prakticky cokoliv, co mi kdo řekl a šlo mi to dobře.

Světelný meč: Jednočepelový, omotaný lidskou kůží (jedné ze svých obětí)

Barva čepele: Červená

Styl boje se světelným mečem:

Schopnosti: základní síly, škrcení

Vzhled, poznámky: normálně vypadající mladý muž s černýma vlasama na mohawka. Je ke všem zlý a nehodlá si nikoho pustit blíž k sobě, mluví pouze pokud to má důvod. Rád se vysmívá a uráží ostatní, jen protože mu to dělá dobře a nehledí na problémy, do kterých se může dostat. Zásadně neutíká a raději prohraje jako bojovník, než aby žil jako slaboch.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Levin Nomohawk

Příspěvek od Gwendolin »

Vítám tě na akademii!
Dřív než ti odešlu testík, tak mám pár poznámek k životopisu. Nejdřív k tomu zabití. Jak si správně poznamenal, v Sithském Impériu platili tvrdé zákony a pouze Lordé měli moc nad životem a smrtí. S největší pravděpodobností by tě zabili, i když si citlivý na Sílu. Vyjímky se prostě nedělali. Museli by mít s tebou velké plány a to je v osmi letech dost těžké říct. Kdyby si v životopise naznačil nějaký důvod, proč se tě ten mistr zastal nebylo by to na škodu. Případně se dají vymyslet i jiné důvody, jak si tvé citlivosti na Sílu moli mistři všimnout. Takže se nad tím zkus zamyslet. Věc číslo 2: Na akademii na Korriban brali starší akolyty. 15+. A to z jednoho prostého důvodu. Akolyté museli přežít brutální výcvik instruktorů a to by 8 leté děcko nepřežilo. Čili tady tě poprosím o změnu roku. 14 a více. Za 3, co se meče týče. Na lidskou kůži na rukojeti rovnou zapomeň! Světelný meč dostali akolyté až v momentě, kdy si je vzal mistr. A to hned ze začátku nebude. Navíc, jak už jsem výše napsala. Zabíjet mohli pouze mistři a Lordé. Vyjímkou byl pouze rozkaz Lorda, sebeobrana, případně někde v hrobkách, kde tě nidko neviděl. Tak jako tak, by ses k "materiálu" na obalení meče jen tak nedostal. Za 4, doplň styl boje se světelným mečem. Zkus si vybrat co by ti nejvíc vyhovovalo. Tady jsou jednotlivé styly vypsané:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=1449
Plus ti chybí titul. Ten taky doplň.

Jakmile opravíš přihlášku přejdeme k testu. Poprosím tě, abys mi sem pak odepsal, že si změny provedl.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“