Přihláška Denort Agmeter (Alyatur)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 658
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Přihláška Denort Agmeter (Alyatur)

Příspěvek od Merthor »

Jméno: Denort Agmeter

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 3984 BBY

Planeta narození: Abregado-Rae

Životopis postavy: Gelhan Teswell byl Jedíským blížícím se střednímu věku lidského života. Pro řád Jediů toho udělal opravdu docela dost. Splnil už celou řadu důležitých úkolů a musel vynaložit opravdu hodně energie na to, aby to dokázal. Podle toho byl také vnímá a posuzován. Nejvyšší Rada mu přisoudila něco jako odměnu, či kompenzaci v podobě povolení, aby se na krátký čas odebral do ústraní, mimo řádové prostředí a za vydatné podpory meditací a rozjímání si odpočal od plnění úkolů a zotavil se natolik, aby byl řádu co nejdříve opět platný. Gelhan si vybral planetu Abregado-Rae, jako jeden z relativně klidnějších světu na okraji jádra Galaxie a okamžitě se tom odebral. Pobyt mimo Coruscant mu hodně prospěl a měl za výsledek pozitivní efekt v tom smyslu, že se Gelhan z doléhajícího nátlaku na svůj organizmus vzpamatoval víc než dobře.
Ještě před tím, než se z Abregado-Rae vrátil na Coruscant, seznámil se s ženou jménem Alvean . Seznámení to zřejmě bylo dosti důkladné, protože Alvean posléze počala syna, který dostal jméno Denort. V té době už prožívala další vztah, který musel začít někdy po Gelhanově odjezdu z Abregado-Rae. Byla šťastně provdaná za Walmese Agmetera. Samozřejmě, že se objevily "drobné" časové nesrovnalosti a Alvein manžel si je dal rychle dohromady. Na jednu stranu nechtěl situaci zbytečně vyhrotit a tak alespoň formálně přijal Denorta za vlastního, i když měl jinak mezi čtyřma očima celou řadu výhrad a námitek. Proto Denort nesl příjmení Agmeter, přesto, že by se po otci měl správě jmenovat Tesweell. Pro Alvean bylo řešení nasnadě. Činila tak sice nerada a protože to tak Walmes chtěl, ale pamětlivá toho, kdo je skutečným otcem dítěte, informovala v první vhodné chvíli Gelhana, s nímž stále ještě částečně udržovala kontakt. Gelhan přišel a odvedl si Denorta do chrámu na Coruscant. Ke svému otcovství se však nepřiznal a proto byl i v chrámu Denort znám jako Agmeter. V té době byla sice tolerována i manželství Jediů, Gelhan se tak však snažil předejít zbytečným řečem a jakýmkoliv otázkám.
Malý Denort překonal odloučení od rodiny, jak to musela udělat i řada jiných Jediů a v chrámu si rychle zvykl. Přizpůsobil se místním životním podmínkám, dělal rychlé pokroky v učení a vlastně si ani neměl představit jiný život, než život Jedie.

Barva čepele: modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Kromě základního tréninku, zahrnujícího hlavně Shii Cho a základy všech ostatních stylů který absolvují povinně všichni younglingové nemá zatím moc velkou nástavbu ve specificích bojového stylu. Líbí se mu hlavně Ataru a až kam tomu rozumí stává se zastáncem kombinačního stylu zahrnujícího prvky obrany i útoku, pravidelné přecházení do preventivní obranné polohy a dobrý pohyb. (očekávaná kombinace v budoucnu - nejlépe Ataru a Soresu).

Schopnosti: Nejvíce procvičuje základní schopnosti a chce se v nich co nejvíce zdokonalit. Může mu plně vyhovovat, že obsahují hlavně věci spojené s usnadněním pohybu a cítěním v síle. Mezi jeho další důležité vlastnosti patří dobrá přirozená pohyblivost, která je daná jeho fyzickou konstitucí V neposlední řadě pak píle, a dobrá schopnost učit se a vstřebávat nové znalosti a dovednosti.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Chce být co nejlepší v silových schopnostech, které jsou považovány za základní a naučit se jejich pokročilejší úrovně, jako je například levitace.
Dále by chtěl naučit léčení, boj se dvěma jednočepelovými meči, bojovou předvídavost, ovlibnění a force bariéru. Kromě silových schopností má zájem o spoustu dalších témat, nejvíce se zajímá o všechny věci technického rázu.

Vzhled, povaha: Na svůj věk není příliš vysoký, ale ještě může povyrůst (i když dva metry určitě nepřesáhne - předpoklad jeho výšky zhruba 175 cm). Za svou fyzickou konstituci ale vděčí některým svých schopnostem (rychlosti a obratnosti). Má světlou pleť, tmavě hnědé vlasy a hnědé oči. Oděn bývá do klasického roucha, až na to, že vypadá malinko světlejší, než některá jiná, jako by bylo vybledlé i když ve skutečnosti tomu tak není. Pokud jde o povahu. Kenortovo chování není nikterak bouřlivé, i když se samozřejmě na jako malý zaměřoval na trochu jiný druh aktivit, než je tomu v současnosti.

Poznámky: Předpokládaný začátek výcviku z mé strany v roce 3972 BBY. Předpokládaný věk 12 let. Nechtěl bych se totiž pouštět rovnou do dějové linie, ve smyslu hlavních událostí té body. Před tím bych si mohl Denorta otestovat a zahrát si s ním jiné zajímavé věci. Pak by mohla přijít i vlastní Mandalorianská invaze a v té době by bylo Denortovi asi 19 let. Je v chrámu od útlého dětství, takže teoreticky by mohl mít po rytířských zkouškách. Pokud ne, tak těsně před nimi.
Pokud by se někomu (třeba Hayasan) zdálo, že mám podobný životopis, rád bych vysvětlil, že jsem tohle schéma potřeboval použít, abych mohl vytvořit a předřadit dalšího člena mé oblíbené rodiny Agmeterů za těch správných podmínek, že to totiž nebude klasická Jedíská dynastie. A vzhledem k tomu, že i v realitě je podobných případů víc než jen málo.....
Naposledy upravil(a) Merthor dne 09.3.2014 21:50:34, celkem upraveno 1 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Přihláška Denort Agmeter

Příspěvek od Alyatur »

Dobrá, takže po předchozí domluvě si tě přebírám. Do zítřka zpracuji výcvik a pustíme se pozvolna do toho. A uvidíme kam nás to dostane.
Žádné výhrady co se přihlášky týče nemám, takže pokud nemáš ještě nějaké speciální přání vrhnu se na to..
Obrázek

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 658
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Přihláška Denort Agmeter

Příspěvek od Merthor »

Ne. Žádné speciální přání mě v tuto chvíli nenapadá a pokud by bylo třeba trochu doladit nějakou nedořešenou otázku, někdy se to dá udělat i během hraní.
Na výcvik se budu těšit.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“