Maeth Kol (Tady je Krakonošovo!)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Maeth Kol (Tady je Krakonošovo!)

Příspěvek od Krumla »

Meno : Maeth Kol
Titul: Padawan
Rasa: Zabrak
Planéta narodenia: Iridonia

Životopis postavy: Maeth sa narodila na planéte Iridonia, v hlavnom meste Zabrakov. Jej otec bol žoldnier, zatiaľ čo matka majiteľka jedného z barov, ktoré boli priamo v hlavnom meste. Každopádne život na tejto planéte bol celkom oriešok, no nebola by to rasa Zabrakov, keby že to tu nevydržia. Maeth prvé dva roky prežila v podstate ako každé iné dieťa, po čom však istá spoločnosť, pre ktorú robil jej otec, nezaplatila jej matke dosť veľa kreditov za úmrtie jej muža v služne. Bolo to dostatočné množstvo na nájdenie si nového miesta pre život, po čom vždy jej matka snila. Preto predala svoj bar, zobrala všetky financie a presťahovali sa na Coruscant. Tam sa u Maeth prvý krát objavila "sila", vďaka čomu si zaslúžila miesto v Jedi-chrámu pra´ve na tejto planéte. Samozrejme si pre ňu prišli, nebolo to tak, že by sa tam prihlásila alebo že by vôbec mala na výber. Predsa len mala tri roky.. a jej matka sa bála, źe by svoju silu nedokázala ovládať.
Jej padawanské roky začali približne v jedenástich rokoch, počas ktorých si ju pod svoje krídla zobrala jedna z rytierok Jedi. Každopádne práve v tomto chráme, alebo skôr "akadémií", si mohol každý všimnúť ktorým smerom sa cesta Maeth uberá. Aj keď prehlásala heslá a slová, či vety o miery, duchovnom pokoji či vyrovnanosti.. nikdy sa tak necítila. Niekde hlboko vo svojom vnútri poiťovala skôr heslo, ktoré vyuźívala úplne iná frakcia.. Celkom kritická chvíľka nastala, keď sa raz zhovárala zo svojou učiteľkou a predhodila jej myšlienku, že je mier len klamstvo.. ani si to neuvedomila, nikdy predsa len o Sithoch nijakým spôsobom nerozmýšľala, no predsa len z úst vypustila ich myšlienku. Jej učiteľka to nikdy nikomu nepovedala, no snažila sa to Maeth vyhovoriť, čo sa na prvý krát aj podarilo. V chráme sa medzi ostatnými padawanmi Maeth stala známa hlavne pre jej bojové schopnosti, fyzické schopnosti a agresívny útočný štýl, ktorému sa vedeli psotaviť len silno obranne založený padawani. Taktiež kvôli spôsobom, ktorým bojovala. Aj keď sa mohla tváriť hocijak, nemusela vypustiť ani len jednu hlásku.. jej oči a pohyby hovorili za všetko. Niektorý ľudia si začínali myslieť, že sa čím ´dalej, tým viac odkláňa od svetlej strany.

Farba čepele: oranžová
Svetelný meč: jeden jednočepelový (Neskôr ak by bolo povolené tak "tyč" teda, dvojčepeľový)
Štýl boja so svetelným mečom:
Forma I - Shii Cho
Forma V- Shien/Dhem So
Schopnosti: Učednícka telekinéza a pohyb pomocou sily
Schopnosti ako rytier Jedi, Sith..: Pohyb pomocou sily, vnímanie pomocou sily, telekinéza, telepatia, empatia
Vzhľad a poznámky:
Maeth patrí k Zabrakom, ktorých telo naberá sýte červené farby, rovnako ako odtiene tejto farby. Na rozdiel od niektorých Zabrakov jej však narástlo obočie, rovnako ako aj vlasy tak, ako aj bežným ľuďom. Jej oči naberajú svetlo oranžovú farbu. Na hlave má celkom štyri rohy, Vlasy má kratšie na.. ľudskú ženu, no na Zabraka trocha neprirodzené a dlhšie. Maeth má 18 rokov a rpibližne 165 centimetrov. Oblečenie zatiaľ nosieva v závislosti od toho, čo zrovna majú padawani v trende. Pre lepšiu predstavu o celkovom výzore:

Kód: Vybrat vše

http://4.bp.blogspot.com/-HVlEmZCZgQs/ToGyTi2E-8I/AAAAAAAAGOU/Qq3Jem1Jjqg/s1600/img-hooded_sith.jpg
Znalosti o SW:
Viem že to existuje :D a viem základné veci, úplne najzákladnejšie
inak znalosti z hier: SW:TOR, Force Unleashed 2 (?) aa kniha o Darth Bane -ovi
Odhadovaná častosť hrania:
Nemám pevne stanovený pracovný čas takže neviem. No každý deň by som sa tu vedel objaviť.
Kontakt:
Skype - krumla1

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, KošilelaZamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“