Larnt Pliwer - restart (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 658
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Larnt Pliwer - restart (Kazma)

Příspěvek od Merthor »

Jméno: Larnt Pliwer

Titul: Padawan/Učedník

Rasa: Člověk

Rok narození: 3971 BBY

Planeta narození: Aphran IV

Životopis postavy: Larnt měl tu smůlu, že se všechny jeho životní mezníky dotýkaly významných a ne zrovna příjemných událostí. Bylo to dáno do velké míry tím, do jak neklidné doby se narodil. Prakticky hned po jeho narození zmítaly Galaxií nepokoje a celou dobu, kterou si byl Larnt schopen plně vybavovat, byla Galaxie v otevřeném válečném konfliktu. To skutečně nebyly ideální podmínky pro výcvik mladých padawanů. Do chrámu Jediů se dostal poměrně brzy a od té doby mu byly pečlivě vštěpovány Jedíské zásady. Učil se ctít Řád Jediů, svého mistra, Republiku… Tyto hodnoty přijal z větší části za vlastní. V relativním bezpečí chrámu zůstal celkem dvanáct let. Ovšem ani to nebylo jen tak, už pro obtíže a napětí vyvolané bojem s Mandaloriany. Když napětí v chrámu v roce 3960 BBY vrcholilo, Larntovi bylo jedenáct. Zapamatoval si, jména některých Jediů opustivších chrám. Další věc, která potom byla Larntovi vštěpována byla zrada Revanových přívrženců a to, že by to za jistých okolností třeba mohli být jeho přátelé. Larnt musel ke kontroverzní situaci zaujmout nějaké stanovisko a nějak se s ní vyrovnat, což se mu nakonec podařilo...

V roce 3959 těsně po začátku občanské války rytířů Jedi, se ve svých dvanácti letech, Larnt stal padawanem Torega Elxema. Ti dva se spolu pustili do boje proti Revanšitům. Společně posílili řady Republiky, Dostali mnoho úkolů, ale dost často se připojovali i k republikovému letectvu. Další tři roky Larntova života vyplnila válka.
Pro někoho tak mladého to byla o to tvrdší zkušenost. Dvanáctiletý padawan není plně připraven na hrozivé důsledky ničivé války, na něž si musel zvykat...
Larnt ve válce přežíval a překonával jednu překážku za druhou. Dobil některých cenných vítězství a osvědčil se i jako vedoucí druhé letky své eskadry. Díky tomu všemu trochu předčasně dospěl. Jeho výcvik vedený za pochodu byl obtížný, ale Larnt dále rozvíjel svoje schopnosti. Mistr Elxem mu prognózoval brzké skládání rytířských zkoušek, ke kterému bohužel už nedošlo. V rychlém sledu se totiž stalo několik věcí, zásadně ovlivnivších Lartův život. Všechny se staly v posledním roce války (3956 BBY), v Larntově patnácti letech. Nejprve Larnt pozoroval, jak byl v jedné z vesmírných bitev kompletně roztrhán stroj jeho mistra. Už to byla pro Lanta další citelná rána a věc na kterou nerad vzpomínal. Rada začala jednat o přidělení nového mistra, nicméně to nešlo moc rychle a Lanrt se mezi tím účastnil několika důležitýchbojových akcí. Právě ony a létání se Larntovi nakonec staly osudem.

V rámci poslední akce se Lanrnt účastnil pátrání po menší nepřátelské flotile a jejího pronásledování. Republice se podařilo shromáždit slušnou údernou sílu, byli v přesile a všechno vypadalo opravdu nadějně. Nepřátelskou flotilu se podařilo zahnat až na orbitu planety Shi-Ravez, kde mělo dojít k bitvě. Republiková flotila se připravila k útoku, Lanrnt se ve svém Aureku jako obvykle statečně řadil do první linie a pak se to najednou všechno nějak zvrtlo.
Vůbec to nedopadlo tak, jak se dalo čekat. Larnt najednou bojoval s vlastním strojem, a s jeho systémy. Sotva si stačil uvědomit, co se stalo. Jisté bylo jen jedno. Larnt byl dobrý pilot a v podobné situaci se ocitl málokdy.

Barva čepele: modrá

Světelný meč: jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Djem So

Schopnosti: Založené jednak na všestranném jenském výcviku, jednak na instinktech získaných během války. Dobrá pohyblivost. Základní schopnosti v Síle na velice slušné úrovni, dále předvídavost, silové vylepšení a léčení. Okolnosti ho naučili zacházet s blasterovou pistolí a s nožem, i když ty nepreferuje.

Budoucí schopnosti: vylepšovat svoje schopnosti ve všech ohledech, pokročilé úrovně základních schopností, jako levitace, dále krádež vědomostí, strach, Silové chápání, ovlivnění, force bariéra, iluze.

Vzhled: Má tmavě hnědé vlasy s klasickým kratším sestřihem a padawanským copánkem, živé světle hnědé oči a zcela hladkou tvář. Je 177 cm vysoký, přičemž může ještě o nějaký centimetr povyrůst. V běžném padawanském rouchu ho je možné vidět jenom někdy. U letky jej často bylo možné vidět v obyčejné letecké kombinéze a někdy i v uniformě republikového letectva.
Povaha: Jeho normální povaha je přátelská, docela otevřená a veselá. Přesto, že je Jedi, má slušný potenciál zapadnout do společnosti. V republikových řadách si získal několik dobrých přátel. Jinak je tak trochu patroklovský typ. Je zvyklý sloužit a pomáhat kdykoliv může. Poslouchá autority, následuje a snaží se co nejvíc naučit. Docela si zvykl i na život neustále se zbraní v ruce v kombinaci s bojem v první linii. To samozřejmě neznamená, že o ničem nepřemýšlí a vůbec nic si neuvědomuje. Možná jen nezná každý možný důsledek. Nedostatek zkušeností kompenzuje svými instinkty. Je zvyklý se na ně plně spoléhat. Ať už se dělo cokoliv, přál si být dobrým Jediem. Následkem války se stal svým způsobem vážnější, než většina obyčejných chlapců jeho věku. Většinou se to projevuje sklonem k sarkasmu, jen výjimečně lehce zasmušilým odstupem.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Larnt Pliwer - restart (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

Kód: Vybrat vše

http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4488
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“