Bastog Maled - Znovu

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Bastog Maled - Znovu

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Jméno: Bastog Maled

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 3701 BBY

Planeta Narození: Balmorra

Životopis postavy: Bastog se narodil na planetě Balmorra v menším městě, rodičům Basena a Togany Maledovích, kteří
pracovali jako chudí obchodníci. Když se Bastog narodil, rodiče mu dali jméno podle začinajicích třech písmen svých jmen.
Aby ho uživili museli pracovat celé dny a domů se vraceli až pozdě v noci. Bastog zůstával celé dny sám, neměl žádné kamarády,místní děti ho neměli rádi a šikanovaly ho, jen protože byl chudej. V sedmi letech nastoupil do místní školy, ale hned první den ho místní děti zmlátily a okradli. Hned druhý den ho začali mlátit přímo uprostřed tržnice, když Bastog ležel na zemi v kaluži vody obarvenou krví, začala v něm růst nenávist. Když do něj začali kopat, ze všech sil se nadechl a dal průchod hněvu, vymrštil ruce dopředu a dva své protivníky odhodil zhruba metr a půl od sebe. Zbytek útočníků se rozprchlo a vyčerpaný Bastog padl do bezvědomí. Probral se až v nemocnici, kde kromě jeho rodíčů byl i cizí muž, který se představil jako mistr jedi Zeel Nork. Po svolení rodičů si ho vzal sebou na Coruscant do chrámu Jedi. Po přeskoušení byl přidělen k Zabrackému mistrovi jménem Razy Zywolf, se kterým se ihned spřátelil. Bastog absoloval pár diplomatických misí a nabral pár zkušeností co se týče vesmíru a lidí v něm. Od chvíle kdy mohl mít přístup k informacím o temné straně síly, se začal zajmat o možnosti druhé strany.


Barva Čepele: zelená

Světelný Meč: Jeden, jednočepelový (v budoucnu dva meče)

Styl Boje: Shii Cho, Ataru

Schopnosti: Zdvihání menších předmětů, vysoké skoky, odhození

Schopnosti, Jedi: Zdvihání velkých a těžkých předmětů, léčení zranění, bariéra z mečů

Vzhled: 178 cm vysoký, hubené postavy, modré oči, černé na krátko střižené vlasy, bílá barva kůže (bílá skoro jako stěna).

Charakter: Díky šikaně v děctví nemá rád když ho lidi pozorují, proto nosí róby s kapucí a moc nemluví. Ve svém volném čase se věnuje síle, medituje nebo dělá pokusy a snaží se zdokonalovat (Téměř se vžít do síly).

Znalosti SW: Stará a Nová trilogie, Clone Wars, SWTOR, Jedi Academy 2, Jedi outcast, Boba fett 1-6, kniha Darth Bane, Republic Commando, EaW, něco z wiki - můžu aj vyhledat

častost hraní: 2x týdně, rozhodně aspoň jednou týdně pokud nebude kryze!

Kontakt: droidpk@seznam.cz

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“