Baal Uzma (G.D)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
B33HIVE
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.12.2015 17:24:04

Baal Uzma (G.D)

Příspěvek od B33HIVE »

Jméno: Baal Uzma

Pohlaví: Muž

Povolání: Jedi

Hodnost: Padawan

Rasa: Twi'lek

Rok narození: 3985 BBY

Planeta narození: Corellia

Životopis postavy: Narodil jsem se novým neznámým přistěhovalcům na Corellii. Nebo mi to tak aspoň bylo vyprávěno od mých adoptivních rodičů. Mí rodiče prý byli zabiti opilým vojákem při jedné z mnoha veselic. Několik měsíců poté jsem se dostal k mé nové adoptivní rodině - diplomatovi a jeho ženě. Vybrali si mne, protože nemohli mít děti a zaujal jsem je svým osudem. Jakmile mne adoptovali, tak jsme se přestěhovali na Coruscant. Zde se u mě začaly poprvé objevovat první známky Síly. A tak jsem byl přijat do chrámu Jedi. Po letech výcviku mi byl přidělěn mistr, který byl velmi impulzivní a zkušený v Síle. Nyní jsem stále s ním.


Barva čepele: Azurová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje: Shien, Ataru

Schopnosti: Rychlé skoky, Force push, hýbání malými předměty, začínám se učit lepší využívání Síly


Schopnosti jako Jedi: Schpnost ovlivňovat pomocí síly, zlepšit force push, číst myšlenky

Vzhled, poznámky: Oranžová barva kůže, Lekku střední délky, spíše hubený a atletický, než fyzicky silný, modré oči, velmi všímavý, tichý, ale když promluví, tak trefně nebo přímo k tématu


Rozsah znalostí: Hry ( Star Wars: Empire at War, SWTOR, SWTFU (wii)), Filmy, Něco málo z dílů Clone Wars

Četnost hraní: Dvakrát až třikrát týdně

Kontakt: stepan.skoda10@gmail.com

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Baal Uzma

Příspěvek od Garth Devilman »

Zdravím, budu tě mít na starost. :twisted:

Ok, tady máme zkoušky

1) Výjmenuj a popiš funkce, které je třeba vykonat při úpravě příspěvku.
2) Jakým způsobem se vkládají odkazy na fóru odkazy?
3. Barva admina je...?


Uprav text dle náležitostí

Chrám

Mayo kráčel dál. Pokud by šlo o test fyzické zdatnosti ve formě nachozených kilometrů, rozhodně by nebyl problém se splněním „kvalifikačního“ limitu. Recnot statečně nesla pánovo utrpení, ale za chvíli bylo jasně slyšet, jak na rameni spokojeně klíme. Samotné Mayovy kroky se staly spíše mechanickými pohyby otupělého stroje. Tekoucí voda působila jako přírodní anestetikum.

Mayo, Mayo, tak, jak to jde? Z komunikátoru se ozval poněkud ustaraný hlas Rinn. Její strach se mohl ještě prohloubit náhlý, chraplavý zvuk, který se rozlehl po jeskyni. Po bližším zkoumání však přišlo zjištění že se jedná o chrupkající Recnot.

Zatracená opice... Pomyslela si Rinn a byla ráda, že ji Mayo nevidí jak zápasí s úsměvem.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

B33HIVE
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.12.2015 17:24:04

Re: Baal Uzma

Příspěvek od B33HIVE »

Taky zdravím a díky :D

Ok, tady to je:

1) :
Zmínění lokace - Uvedení planety, konkrétního místa. Musí být podtrženo. K tomu do závorky můžeme dodat časové upřesnění.

Užití přímé řeči - Pokud je použita, musí být tučným fontem a lepší, když je na zvláštním řádku.

Užití myšlenek postavy - Pokud jsou uvedeny, musí být psány kurzívou a lepší, když jsou na zvláštním řádku.

Ve zvláštních případech (informace z datapadů, zanechávání zpráv...) se používá - nebo [quote][/quote]

A hlavně snaha o reálnou odpověď.

2) :
Odkazy mohou být zveřejňovány jedině v "code" a nesmí obsahovat reklamu na konkurenční fórum, či web.
Interní odkazy musí být zapsány normálně.

3) :
Barva admina je červená.

Text:

Chrám

Mayo kráčel dál. Pokud by šlo o test fyzické zdatnosti ve formě nachozených kilometrů, rozhodně by nebyl problém se splněním „kvalifikačního“ limitu. Recnot statečně nesla pánovo utrpení, ale za chvíli bylo jasně slyšet, jak na rameni spokojeně klíme. Samotné Mayovy kroky se staly spíše mechanickými pohyby otupělého stroje. Tekoucí voda působila jako přírodní anestetikum.
Mayo, Mayo, tak, jak to jde?
Z komunikátoru se ozval poněkud ustaraný hlas Rinn. Její strach se mohl ještě prohloubit náhlý, chraplavý zvuk, který se rozlehl po jeskyni. Po bližším zkoumání však přišlo zjištění že se jedná o chrupkající Recnot.
Zatracená opice...
Pomyslela si Rinn a byla ráda, že ji Mayo nevidí jak zápasí s úsměvem.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Baal Uzma

Příspěvek od Garth Devilman »

Ok gratuluju, výcvik bude v dohledné době. :-)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“