Harlan Flarning (Peťas)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 658
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Harlan Flarning (Peťas)

Příspěvek od Merthor »

Jméno: Harlan Flarning

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 3978 BBY

Planeta narození: Corulag

Životopis postavy:
V srdci republiky žilo vždycky víc než pár loajálních rodin, které to aspoň někam dotáhly. Jednou z nich byla i rodina Flarningů. Její členové nepatřili mezi největší boháče, či politické špičky, ale do služeb Republiky vstoupilo hned několik z nich. Tackett a Logana Flarningovi se seznámili při práci pro instituce, spadající pod pravomoc senátu. Jiní členové rodiny se přihlásili do republikové armády, Nyní by v ní měl sloužit hlavně jeho bratranec Calvery Flarning. Tolik k postavení rodiny.

Tackett a Lorana, jako zkušení úředníci vyřizovali pro senát, co se jen dalo. Většinou času trávili běžnou papírovou agendou na Coruscantu, Jen občas se vypravili na nějakou tu služební cestu, po významnějších světech jádra. Právě při jednom ze služebních výjezdů, se jim narodil syn jménem Harlan. Harlanova citlivost na Sílu nebyla očekávaným jevem, přesto se Tackett ani Logana s tímto faktem nesmiřovali zvlášť dlouho. Možná to považovali za další službu, či důkaz své věrnosti Republice. Tackett již dříve pomáhal vyřizovat několik požadavků. Dohlédl na to, aby se neopomnělo na předání potřebné materiálu. Po narození syna se jeho přístup nezměnil. Až dosud však oprávněně předpokládal, že se Řád Jediů v případě potřeby zachová podobně. Že se postará o jeho syna, ochotně se postaví za něj, nebo za Republiku.

Harlan vyrůstající prakticky od narození v horních patrech Coruscantu, pozornosti jedíských náborářů neuniknul. Objevili ho krátce po návratu rodičů na Coruscant. Do Chrámu se dostal brzy poté, co překročil druhý rok věku. Za zdmi chrámu se ho ujal klan Savripů a samozřejmě instruktoři. Mezi druhým a dvanáctým rokem věku, prošel klasickou jedískou výchovou a vzděláváním. Postupně objevoval svůj skrytý potenciál, spočívající. Nikoliv jen v Citlivosti na Sílu. Harlan zdědil po svých příbuzných slibné předpoklady a jeho vývoj tak proběhl zcela uspokojivě. Normy chování, učební látku i fyzický trénink vstřebal bez větších obtíží. Vyhnul se obzvláště hyperaktivním projevům dětství. Mezi svými vrstevníky, se stydět nemusí. Ve dvanácti letech složil zkoušky a byl teoreticky připraven stát se padawanem. Jenže Nejvyšší rada byla v té době dost liknavá. Harlan musel na mistra čekat víc jak rok a půl. Dočkal se až na poslední chvíli, kdy se odeslání ke sborům zdálo neodvratné.

Poslední rok nebyl pro Harlana lehký. Jakkoliv pilně navštěvoval lekce instruktorů a cvičil se světelným mečem, jeho budoucnost byla stále nejistá. Před ním leží další nejisté období. Harlan dosud neví, co ho během padawanských let čeká. Tuší málo co o rozhodnutí, které bude muset učinit, o obtížích které přináší válka i běžný život.

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Barva čepele: modrá

Styl boje se světelným mečem: Jako každý youngling absolvoval základní trénink. Naučil se Shii Cho a vyzkoušel všechny ostatní formy boje. Po dvou letech usilovného tréninku se vedle první formy hlásí o slovo rovněž forma pátá. Během padawanských let by se měl systematicky učit používat Shien, který mu připadá efektivní i praktický. Postupně by měla pátá forma boje vytlačit co zbylo ze Shii Cho. místo toho by se mohl naučit také preventivní zařazování několika krytů ze Soresu. Měl by se naučit využít všechny přednosti daného stylu boje. Ten bude v jeho podání čím dál rychlejší a pádnější. Bude klást důraz na protiútok, nebude zapomínat na obranu, ani na odrážení střel.

Záložní zbraň: Nedá se říct, že by byl zaujatý proti používání blasterů, nožů a podobných hraček. Zatím se k nim ale neměl příležitost dostat. V budoucnu by si chtěl nějakou záložní zbraň pořídit a pokud možno se zdokonalit v zacházení s ní.

Schopnosti v Síle: Zatím se u něj projevily hlavně základní schopnosti. Aby získal schopnost používání těch opravdu pokročilých, musí ještě hodně cvičit. Preferuje rozvoj v užívání aktivních schopností (zejména těch kinetických a samozřejmě některých osobních). V cítění Síly a kinetických schopnostech (základech telekineze skocích a zrychlení) je na velmi dobré úrovni vzhledem ke svému věku. Poměrně rychle se v nich zdokonaluje. Začal se učit používat některé další Silové schopnosti, maskování a způsoby používání Síly v sebeobraně. V tomto zatím není nejsilnější.

NeSilové schopnosti: Má za sebou intenzivní jedísou výchovu. Měl by tedy být po všech stránkách vzdělán. Měl by disponovat mnohými užitečnými znalostmi i dovednostmi. V současné době se může pochlubit hlavně dvěma přednostmi. Zaprvé svým vnitřním potenciálem, díky němuž může něco dokázat a rychle se rozvíjet. Je schopný zvládnout i obtížné činnosti a překonávat nástrahy. Zadruhé širokou paletou získaných vědomostí. Zná historii galaxie, má přehled o rasách a kulturách, v rámci Republiky. Pochytil alespoň základní slovíčka z nejsnadnější používaných jazyků, takže v případě nesnází by měl být schopen porozumět. Prodělal vstupní kurz pro začátečníky v létání i pro práci s počítači. Seznámil se s bojovými uměními a způsoby sebeobrany. V budoucnosti by tohle všechno měl umět běžně používat.

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith: Co nejvíce zlepšit dosavadní zárodky všech doposud získaných schopností a dotáhnout je na pokročilou úroveň. Naučit se pokročilejší Silové schopnosti, jako je léčení, bariéra, paprsek, Mind-trick. Rovněž se dá předpokládat zařazení Silových schopností užitných v boji. SIlové vylepšení, bojová předvídavost, bojová mysl, atd. Mimo Silové schopnosti by mělo dojít k dalšímu zlepšení fyzických předpokladů.

Vzhled: Zatím měří asi 170 cm, v budoucnu možná ještě o kousek povyroste. Přes veskrze průměrnou výšku ovšem není křehkou bytostí. Má pevné pružné svalstvo umožňující dobrou pohyblivost i vytrvalost. Vlasy jsou upravené do typického padawanského sestřihu. V obličeji figurují hnědé oči a rovný nos. Oděný chodí převážně do roucha v padawanských barvách, což se v budoucnosti může velice snadno změnit.

Povaha: Na právní pohled může vypadat jako bezstarostní dítě. Na podněty málokdy reaguje impulsivně, občas utrousí nějaký sarkastický vtípek, jako by ho nic nemohlo rozházet. Snaží se nezmatkovat, nepodléhat emocím. Na druhou stranu mu spousta věcí není lhostejných. Pokud je o něčem opravdu přesvědčený, bude si za tím chtít stát. Řád Jediů má v tuto chvíli jeho plnou věrnost. Druhý pohled odhalí vyrovnanou přátelskou povahu. Je zvyklý o věcech přemýšlet, přijít na jejich význam. Chápe možná víc, než by od něho mohli někteří očekávat. Těch pár nejbližších osob to o něm dobře ví.

Rozsah znalostí o SW: Epizody 1-7, Rogue One, Clone wars, Rebels, pár online dostupných povídek, Internetové databáze (hlavně Wookipedie)

Odhadovaná častost hraní: Alespoň 1x za týden.

Kontakt: sedlpetas@centrum.cz
Naposledy upravil(a) Merthor dne 03.5.2017 12:05:56, celkem upraveno 1 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Harlan Flarning (Peťas)

Příspěvek od Vortex »

Výcvik založím dle dohody s největší pravděpodobností dnes. Datace výcviku bude 3964 BBY.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Harlan Flarning (Peťas)

Příspěvek od Vortex »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4700
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“