Minbakth - Sithské války (Mastr Kavar)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Minbakth - Sithské války (Mastr Kavar)

Příspěvek od Heinz »

Jméno: Minbakth

Titul: Sithský padawan

Rasa: Falleen

Planeta narození: Falleen

Životopis před příchodem do řádu: Narodil jsem se ve Falleenu, jako syn nevolnice. Otce jsem nikdy nepoznal, nejspíš to byl nějaký monarcha, který mojí matku znásilnil. Jelikož byla sama (jejího manžela zabil jeho pán) nemohla si dovolit vychovávat a živit další přítěž. Stejně tajně jako mě porodila, tak mě i propašovala do jedné vesmírné lodi, která mířila na Naboo. Ujal se mě kupec, který v lodi cestoval a snažil se ze mě udělat svého pomocníka, ale rozčilovala ho na mě jedna vlastnost, která se pro obchodníka absolutně nehodí - moje samotářskost. Navíc se u mě, kolem 7 roku, začalo objevovat moje falleenské já - opovržení vůči jiným rasám. Nakonec jsem kupce opustil, samozřejmě, že ne s prázdnýma rukama, jeho finance šly se mnou. Odletěl jsem z Naboo na Alderaan a započal jsem zde svou, veleúspěšnou karieru zloděje a příležitostného vraha - zpravidla vkadnutí se do něčího příbytku a vpašování mu jedu do pití atd. V té době jsem si začal uvědonovat svojí Sílu - a to mě naplňovalo zvláštní, krutou radostí. Netušil jsem nic o temné straně síly, ale znal jsem Jedie, hlavně z vyprávění. Fascinoval mě jejich život, ale jejich způsob jednání se Sílou mi připadal hloupý a krátkozraký. V "karieře" zloděje bych nejspíš pokračoval až do dneška, ale štěstí se na mě usmálo. Pokusil jsem se okrást jednoho člověka, ale on si mě všiml, nejen to - začal mě škrtit. Za pasem jsem uviděl jeho světelný meč, což mě vyděsilo, Jediové přeci nesmí používat útočnou sílu. Ještě před tím než jsem omdlel, uzřel jsem, jak se jeho zuřivý obličej změnil v udivený, v očích mu zajiskřilo. Když jsem se probudil, zjistil jsem, že jsem v lodi. V hlavě se mi šeptem ozval temný hlas: Připrav se, brzy budeme na Korribanu...

Barva čepele: Červená

Světelný meč: Jeden jednoruční, obyčejný

Styl boje: Schii-Cho, Ataru

Schopnosti: Jsem velmi odolný a ohebný, dobrý šermíř. Pomocí feromonů dokáži ostatním druhům vnutit emoce. Škrcení a blesky též ovládám. Mám problém ovládnout sebe sama, i když jsou Falleeni známí tím, že je neukazují(nemám falleenskou výchovu). Špatně snáším autority - už vůbec ty, co jsou jiné rasy.

Poznámky: Jeho cílem je najít otce, případně jeho potomky, a zabít je.
Barva kůže je červená, což je velmi neobvyklé(bývá zelená).

Kontakt:323258958 - icq, N.jung@seznam.cz

Volba období: Sithské války

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“