Sigurd Alpher (pro Gartha, vypadneme do výprav)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 700
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Sigurd Alpher (pro Gartha, vypadneme do výprav)

Příspěvek od Heinz »

Jméno: Sigurd Alpher
Pozice: důstojník DOP
Rasa: člověk
Místo narození: Anaxes
Věk: 30

Životopis:
Jelikož byl narozen do rodiny republikového důstojníka, majora Grena Alphera, byl Sigurd odmala vedený k tomu, že nastoupí do vojenské akademie a bude pokračovat v rodinné tradici. Jenže otec nebyl často doma a když byl, Sig jen těžce nesl, že se snaží nastolit tvrdý režim. A tak dal místo občasného vojenského drilu přednost partě pouličních sígrů. Už tam projevil talent pro vytváření kontaktů, samostatné myšlení a schopnost přizpůsobovat se situaci.
Přesto na přání svého otce nastoupil na akademii, ale nevydržel tam ani dva roky, bytostně nesnášel poslouchání rozkazů i gumy, který na je na ně řvaly, po mnoha kázeňských přestupcích a přečinech, mimo jiné i krátkého, ale o to intenzivnějšího románku s velitelovou dcerou, byl s hanbou propuštěn. Nicméně jeho počínání sledovali i jiní než instruktoři. Utekl ze zařízení tolika způsoby a jeho rejstřík byl tak rozmanitý, že se o něj začala zajímat republiková rozvědka.
Až ve výcviku na operativce našel sám sebe, konečně měl dostatek volnosti, vlastní myšlení bylo podporováno a ne potlačováno, úkoly dostatečně rozmanité… a konečně neměl pocit, že je jen jedním z řady, ale individualita.
Poprvé se do skutečné akce dostal po roce ve výcviku a na ústředí, nejdřív jako verbíř, ale nakonec se dostal k větším akcím – krádeže důležitých dokumentů a dat, vyhazování potenciálně nebezpečných vojenských zařízení do povětří nebo sledování cest nelegálních zbraní.
Nejvíce se v rámci RI zapsal jako jeden z těch, kteří se tajně zapojili do občanské války v jedné nezávislé planetce. Jejich podpora povstaleckým silám zajistila, že byla svržena dosavadní vláda, která se moc prorepublikovsky netvářila, a dosazena nová, která moc dobře věděla, komu za svou moc vděčí.
Jenže právě touto akcí se něco změnilo i v Sigovi, do té doby byl se životem maximálně spokojený, akce, pocit, že vidí za oponu, tradiční rivalita a boj se senátní rozvědkou… ale na té zapadlé planetě, která byla moc daleko na to, aby jim mohlo velení dýchat za krk, pocítil opravdovou svobodu. Není divu, že dohled nadřízených a klasickou strukturu velení, začal vnímat jako problém a zbytečné omezení.
Stále své úkoly plnil svědomitě, především protože se s válkou staly nebezpečnější a dobrodružnější, ale začal se rozhlížet po jiných alternativách. V DOP viděl příležitost se od podle něj přehnaných pravidel, které práci jenom zdržují a překážejí ji, vymanit a konečně smět pracovat s plnou kompetencí.

Povaha:
Má rád svou volnost, ale rozkazy splní, pokud jsou nenabízí možnost volného výkladu.
Militarista a republikán, podporuje válku s CIS a rád by se svým dílem zapsal ve prospěch republikového vítězství.
Vyžaduje efektivitu, i proto mu struktura velení, pravomocí a podle něj zdlouhavé rozhodovací procesy
Velice dobře vychází s lidmi, ale těžko říct, jestli je to hra špiona nebo jeho skutečná povaha.
Je přirozeně přesvědčivý – léta výcviku a práce, která to vyžadovala.
Klidná povaha.
Dál nevím, to se vyvrbí časem…

Hlavní zbraň: taková, kterou nafasuje

Záložní zbraň: co se mu dostane pod ruku

Styl boje:
Vypočítavý a neférový, vždy využívá prostředí a momentální situaci

Schopnosti:
Základy práce s výbušninami, trochu lepší než základní znalosti střelby a zacházení s většinou zbraní, boj zblízka, lhaní, hraní.

Vzhled:
průměrný, ve všech ohledech průměrný – průměrná výška postavy, obličej… světle hnědé vlasy, modré oči… Ničím nevybočuje z řady až na jisté známky toho, že je v kondici, které v případě potřeby kryje oblečením

Znalosti:
Po těch letech už žádný

Četnost hraní: kdoví
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Odpovědět

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“